Porovnanie stávok bez rizika (stávok zadarmo) stávkových kancelárií

Vyberte si svoju stávku zadarmo z aktuálneho prehľadu voľných stávok na tipovanie. Zaregistrujte sa v online stávkovej kancelárii, vložte peniaze a získajte stávku bez rizika. Nezabudnite zadať bonusový kód (ak je uvedený).

# Stávková kancelária Hodnotenie Druh bonusu Percentuálny bonus Maximálny bonus Pripísanie bonusu Pretočenie bonusu Min. vklad pre bonus Bonusový kód Extra bonus
8,8 Stávka zadarmo 100 % 30 € Bonus vám bude pripísaný ak prehráte kvalifikačnú stávku.
1× V
(max. 30 €)
10 € BONUS3X30 30 € Získať bonus
8,8 Stávka zadarmo 100 % 35 € Bonus vám bude pripísaný ak prehráte kvalifikačnú stávku.
1× B
(max. 35 €)
1 € EXTRABONUS Získať bonus
8,8 Stávka zadarmo 100 % 30 € Bonus vám bude pripísaný ak prehráte kvalifikačnú stávku.
1× B
(max. 30 €)
10 € RFBFS30 Získať bonus
6,9 Stávka zadarmo 100 % 40 € Bonus vám bude pripísaný ak prehráte kvalifikačnú stávku.
1× B
(max. 40 €)
5 € Získať bonus
6,9 Stávka zadarmo 100 % 20 € Bonus vám bude pripísaný ak prehráte kvalifikačnú stávku.
1× B
(max. 20 €)
5 € TR14846 Získať bonus
Pre viacnásobné triedenie podržte kláves SHIFT a kliknite na požadované triediace šípky.


Návody ako získať stávku bez rizika v stávkovej kancelárii

Viac o stávke zdarma

Stávka bez rizika známa aj ako free bet (voľná stávka) je veľmi obľúbeným druhom vstupného bonusu. Pri stávke zadarmo si je potrebné dať pozor na výšku kurzu pri tipovanej udalosti. Často je v bonusových podmienkach uvedená výška kurzu a okrem výšky kurzu je potrebné dávať pozor aj na obmedzenia v podobe typu stávok (napr. SOLO, AKO alebo live stávka).

Väčšinou systém stávok zdarma funguje tak, že urobíte váš prvý vklad (napr. v maximálnej hodnote stávky bez rizika) a tieto peniaze stavíte na vami vybraný tip. V prípade, že táto stávka bude výherná, tak je celá výhra vaša (vrátane vkladu). Ak bude vaša prvá stávka nevýherná, tak vám stávková kancelária väčšinou do 24 hodín od vyhodnotenia zápasu pripíše na účet stávku zdarma. Ak stávku bez rizika podáte, tak vám bude na účet pripísaná iba čistá výhra (výhra bez vkladu).

Podmienky stávky zadarmo resp. freebet sa môžu medzi jednotlivými stávkovými kanceláriami odlišovať. Všetky free bets vo väčšine prípadov fungujú na vyššie uvedenom princípe. Môžete sa však stretnúť aj s inými podmienkami. Niektoré stávkové kancelárie vám pripíšu stávku zadarmo vždy, teda nezávisle na vyhodnotení vašej prvej stávky. 

Príklad stávky zdarma
  • Ak stávková kancelária ponúka 100 % stávku zadarmo do výšky 50 EUR, najvýhodnejšie je, ak vložíte minimálne 50 EUR, uskutočníte kvalifikačnú stávku za 50 EUR a získate maximálnu stávku zdarma v hodnote 50 EUR. Ak vložíte 50 EUR a uskutočníte kvalifikačnú stávku za 25 EUR, získate stávku bez rizika v hodnote 25 EUR. Ak vložíte 200 EUR a uskutočníte kvalifikačnú stávku za 50 EUR, získate voľnú stávku v hodnote 50 EUR.
  • Ak stávková kancelária ponúka 50 % stávku zadarmo do výšky 20 EUR, najvýhodnejšie je, ak vložíte 40 EUR, uskutočníte kvalifikačnú stávku za 40 EUR a získate maximálnu stávku zdarma v hodnote 20 EUR. Ak vložíte 20 EUR a uskutočníte kvalifikačnú stávku za 20 EUR, získate stávku bez rizika v hodnote len 10 EUR. Ak vložíte 100 EUR a uskutočníte kvalifikačnú stávku za 100 EUR, získate voľnú stávku v hodnote 20 EUR.
Na čo si dať pozor?
  • Minimálny vklad pre získanie stávky zadarmo
  • Percentuálna výška bonusu
  • Maximálna výška freebet
  • Minimálny kurz pri pretáčaní resp. získaní voľnej stávky
  • Ak vašu kvalifikačnú stávku prehráte, potom vám bude pridelená stávka zdarma (ak ju použijete, bude vám pripísaná iba čistá výhra (celková výhra - vklad = čistá výhra).
  • Stávka zadarmo vám môže byť pripísaná, ak bude kvalifikačná stávka nevýherná, ale taktiež môže byť pripísaná, ak bude kvalifikačná stávka výherná (všetko záleží od bonusových podmienok, ale najčastejšie sa budete stretávať s tým, že na stávku zdarma máte nárok iba vtedy, ak bude vaša kvalifikačná stávka nevýherná).
  • Je potrebné dôkladne čítať bonusové podmienky, lebo sa môže stať, že stávka zdarma nebude dostupná napr. na live stávky alebo KOMBO stávky. 
  • Skôr ako sa zaregistrujete, uistite sa, či nie je potrebné zadať aj bonusový kód do registrácie (nájdete to v bonusových podmienkach).
.