Stávka bez remízy – stávkujte bez rizika nerozhodného stavu

Vysvetlíme vám čo je stávka bez remízy (SBR). Táto stávka sa označuje aj ako DNB, AH(0), Pk (Pick) alebo Money Line (ML). Hlavnou výhodou stávky SBR je, že pri remíze vám bude vrátený vklad.

Stávka bez remízy (SBR, DNB, AH(0)) – vysvetlenie + PRÍKLAD

Stávka bez remízy, ktorú väčšina z vás pozná pod skratkou SBR resp. DNB (angl. Draw No Bet) je veľmi vyhľadávaná stávka, ktorej podstata spočíva v tom, že pri remíze v riadnom hracom čase vám bude vrátený vklad (stávka bude zrušená).

Táto stávka je populárna hlavne vo futbale, kde je riadna hracia doba a následne sa už nepredlžuje (v prípade, že sa nehrajú play-off zápasy). Menej často je stávka SBR uzatváraná pri hokejových zápasoch a obdobných športoch, kde pri nerozhodnom stave v základnej hracej dobe nastáva automaticky predĺženie a musí sa tak rozhodnúť. Pri týchto športoch sa častejšie využívajú stávky na víťazstvo do rozhodnutia (12). Napriek tomu stávkové kancelárie vypisujú popri stávkach na víťazstvo vrátane predĺženia aj kurzy na stávky bez remízy.

Stávky bez remízy v Tipsporte
Stávky bez remízy v Tipsporte

Stávka bez remízy je v kurzovej ponuke väčšinou uvedená ako SBR resp. DNB. Ak stávková kancelária ponúka aj stávky na ázijské hendikepy, tak existuje ďalšia obdoba SBR a to je AH(0). V princípe je to úplne tá istá stávka, len je pod názvom ázijský hendikep. Ak sa pýtate, či sú kurzy rozdielne, tak sa to nedá vylúčiť. Tým, že stávková kancelária by mala mať pri ázijských hendikepoch menšiu maržu, tak by mal byť kurz na AH(0) vyšší.

Okrem pojmov SBR/DNB a AH(0) sa môžete stretnúť ešte s označením „Pk“ (Pick) alebo „ML“ (Money line). S týmito výrazmi sa stretnete najmä pri stávkovaní v zahraničných stávkových kanceláriách. Tieto označenia nie sú ale úplne presné a je dôležité si dobre prečítať pravidlá stávkovej kancelárie, aby ste vedeli kedy je stávka vyhodnotená ako PUSH (t.z. peniaze za stávku budú vrátené). Ak by v pravidlách bolo, že je to vrátane predĺženia, tak ide o stávku do rozhodnutia (a nie o stávku SBR/DNB).

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobry den, pro stranku basketpreviews.com hledame editora pro slovenskou...
Basketbal - editor (prace)
všetko aktuálne najdeš v recenzii skrill, ktorá je upravovaná pri každej...
Poplatky v skrille
tak ja nie som na toto odborník ale prípadné dokazovanie by bolo veľmi ťažké...
Je betko legalne ci nie?