SOLO stávka – čo je jednoduchá stávka, ako ju tipovať + príklad

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

SOLO stávka je obľúbený tip stávky na jednu udalosť, ideálna pre začiatočníkov aj skúsených tipujúcich. Prečítajte si viac o tom, ako si podať SOLO stávku, aké sú jej výhody a ako vypočítať výhru.

Solo stávka – čo to je, ako funguje + PRÍKLAD

Čo je SOLO stávka?

SOLO stávka (stretnúť sa môžete aj s názvom jednoduchá stávka) je jedna z najpopulárnejších stávok v stávkových kanceláriách. Je to stávka, kde tipujúci hráč umiestni na tiket iba jeden tip. 

Jednoduchú stávku využívajú často tipujúci hráči, ktorí so stávkovaním len začínajú, ale aj profesionálni stávkari, ktorí tipujú za veľa peňazí. 

Ako podať SOLO stávku v stávkovej kancelárii

  1. Vyberte si udalosť – vyberte si zápas, športovú udalosť alebo spoločenskú stávku, na ktorú si chcete podať stávku. Odporúčame tipovať oblasť (či už ide o šport alebo spoločenské stávky ako napr. politika), ktorú dôverne poznáte, dlhodobo sledujete a vyznáte sa v nej – vaša šanca na výhru bude potom určite vyššia.
  2. Vyberte si typ stávky – záleží len na vás, či chcete tipovať iba výsledok zápasu, počet gólov (stávky under / over), rôzne odpovedené stávky (tipy na rohy, karty a penalty) alebo si podať stávky na víťaza volieb.
  3. Určite výšku svojej stávky – v závislosti od výšky vášho banku v stávkovej kancelárii zvoľte sumu, ktorú chcete vsadiť na svoju SOLO stávku. Nezabudnite, že ak chcete byť v tipovaní úspešní, je dobré dodržiavať zásady money manažmentu v stávkovaní.
  4. Podajte stávku – kliknite na potvrdenie stávky a čakajte na výsledok športovej udalosti.

Ako vypočítať výhru pri jednoduchej stávke

Pri podaní SOLO tiketu je výpočet výhry jednoduchý. Tipujúci hráč určí výšku svojho vkladu na danú športovú udalosť. Ak je tip výherný, vklad sa vynásobí kurzom na daný zápas a celú sumu stávková kancelária pripíše tipérovi na hráčsky účet.

Ak je tip neúspešný, stávková kancelária vklad hráčovi nevracia.

Príklad SOLO stávky

Ak v zápase MS v hokeji 2024 Švédsko – Slovensko hráč tipuje víťazstvo Švédska, výhry budú nasledovné:

V Tipsporte je kurz na víťazstvo Švédska 1.53. Pri vklade 10 €  výhru vypočítate jednoducho vynásobením 1.53 × 10 € = 15.30 €. Po odpočítaní vkladu samotného hráča bude čistý zisk 5.30 €.

Vo Fortune je kurz na víťazstvo Švédska 1.55. Pri vklade 50 € a úspešnom tipe hráč vyhrá 1.55 × 50 € = 77.50 €. Čistý zisk hráča tak bude 27.50 €.

SOLO stávka v mobilnej aplikácii TipsportSOLO stávka vo Fortuna aplikácii
SOLO tiket v aplikácii Tipsport a Fortuna

Výhody a nevýhody SOLO stávok

Výhody

  • Vhodné pre začiatočníkov aj profesionálov – hráči, ktorí s tipovaním len začínajú sa nemusia zaoberať zložitými stávkovými systémami a môžu sa ľahko zoznámiť so základmi stávkovania. Profesionálni tipéri naopak vedia využiť svoje znalosti o obľúbenom športe alebo tíme vo svoj prospech a získať atraktívne výhry.
  • Prehľadné a jednoduché – SOLO stávky sú veľmi jednoduché na pochopenie aj pre začínajúcich stávkarov.
  • Vyššia šanca na výhru – v porovnaní s AKU stávkami poskytujú relatívne vyššiu šancu na výhru, pretože úspech stávky závisí len od jedného výsledku. Čím viac stávok na tikete je, o to viac sa šanca na výhru znižuje.
  • Rýchle vyhodnotenie – výsledok SOLO stávky je známy ihneď po skončení konkrétneho zápasu alebo udalosti. Nemusíte čakať na koniec ďalších zápasov a udalostí.
  • Lepšie možnosti analýzy – stávka na jednu udalosť umožňuje venovať viac času štúdiu formy jednotlivých tímov, štatistík, prípadných zranení a ďalších dôležitých faktorov. To vám umožní prijať lepšie rozhodnutie, akú SOLO stávku podať

Nevýhody

  • Nižšie výhry – výnos zo SOLO stávky je v porovnaní s AKU stávkami alebo rozpisovým tiketom nižší, keďže na tikete je len 1 tip na výsledok.

Sami vidíte, že SOLO stávky sú výbornou voľbou pre veľké množstvo tipujúcich hráčov v stávkových kanceláriách. Teraz už viete ako podať SOLO stávku a poznáte všetky jej výhody. Stačí si už len vybrať správnu stávkovú kanceláriu v ktorej si podáte vašu prvú SOLO stávku.

Podajte si SOLO stávku v stávkovej kancelárii
Kliknite a po registrácii tipujte na Tipsport.sk
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt