Tipovanie na strelcov gólov pri rôznych príležitostiach + príklad

Vysvetlíme vám či sa oplatí tipovať na strelcov gólov a ukážeme príklad na túto stávku. Prečítajte si aké sú rozdiely pri stávkach na strelcov gólov v zápase v jednotlivých stávkových kanceláriách.

Stávka na strelcov gólov v zápase – vysvetlenie + PRÍKLAD

Strelci gólov v zápase – základné pravidlá

Keď tipujete strelcov gólov v zápasoch, tak najdôležitejšou podmienkou je, aby daný hráč nastúpil. V prípade, že vôbec nenastúpi, tak sa stávka zruší (bude vyhodnotená kurzom 1.0). Ak hráč nastúpi napr. vo futbale až počas zápasu, tak vaša stávka môže ale aj nemusí platiť (záleží od toho ako má stávková kancelária nastavené pravidlá). Veľa stávkových kancelárií uplatňuje pravidlo, že hráč (váš strelec gólu, na ktorého uzatvárate stávku) musí nastúpiť v základnej zostave (ak nenastúpi, stávka sa ruší). V prípade, že by hráč nastúpil neskôr, tak by logicky mal byť aj vyšší kurz vzhľadom na kratší pobyt na ihrisku (preto odporúčame futbal tipovať v stávkových kanceláriách s podmienkou nástupu hráča v základnej zostave čo umožňuje napr. iFortuna.sk, Nike.sk). 

Taktiež je dôležité si uvedomiť, že strelci gólov v zápase môžu byť podľa športu rôzne vyhodnocovaný. Pri hokeji stačí, aby hráč naskočil na jedno striedanie a pri futbale môže byť aplikované pravidlo nástupu v základnej zostave. Hlavne pri futbalových stretnutiach je to individuálne.

Stávka na strelcov gólov (strelec ľubovoľného gólu, skórujúci hráč)

Ide o klasickú stávku, kde je potrebné aby hráč nastúpil. Či bude stávka platiť aj v prípade, ak hráč do zápasu naskočí neskôr, tak to záleží na pravidlách stávkovej kancelárie. Ak strelec vôbec nenastúpi, stávka bude zrušená. Stávková kancelária Fortuna vyhodnotí stávky na strelcov gólov vo futbale vtedy, ak hráč nastúpi od začiatku (ak nenastúpi v základnej zostave, tak stávka bude zrušená). V Tipsporte stačí, aby hráč nastúpil na jedno striedanie a stávka zostáva v platnosti (platí pre hokej aj futbal).

Stávka na strelca prvého gólu/presný výsledok


Ide o stávku na dvoj-kombináciu, kde okrem strelca prvého gólu tipujete aj presný výsledok. Stávka je výherná ak splníte obe podmienky. V prípade, že váš hráč nastúpi do zápasu až po strelení prvého gólu alebo vôbec nenastúpi, tak stávka bude vyhodnotená ako jednoduchá stávka na presný výsledok. Naopak ak bol zápas predčasne ukončený potom ako padol prvý gól, tak stávky budú vyhodnotené na strelca prvého gólu (taktiež pozor na pravidlo o nastúpení hráča v základnej zostave).

Upozornenie

Vlastné góly sa nepočítajú za góly a nepočítajú sa ani ako prvý gól (dôležitý je ten nasledujúci gól). Ak by v zápase padli iba vlastné góly, tak pri stávke na „strelec prvého gólu/presný výsledok“ by sa rátala iba jednoduchá stávka na presný výsledok.

Príklad

Pri dvojitých stávkach ako napr. strelec prvého gólu/presný výsledok sa kurz mení v prípade, že zostane v platnosti iba jedna z týchto uvedených stávok. Ak skončí zápas 0:0 a tipovali ste správne presný výsledok, tak kurz sa zmení (napr. z pôvodných 18.0 na 10.0 – kurz, ktorý bol vypísaný pred zápasom na výsledok 0:0). Tým, že v zápase gól nepadol, tak stávka na strelca prvého gólu sa automaticky ruší a preto sa musí zmeniť aj kurz).

Stávky na najlepšieho strelca

Tipujete najlepšieho strelca na turnaji, v lige alebo v konkrétnom mužstve? Tu treba dať pozor na vyhodnotenie stávok. Ak je najlepších strelcov viac (minimálne dvaja hráči strelili rovnaký počet gólov), tak váš tip bude vyhodnotený ako zrušená stávka (udalosť sa vyhodnotí kurzom 1.0).

Góly hráča do rozhodnutia

Pravidlá stávky na góly hráča do rozhodnutia sa môžu líšiť v jednotlivých stávkových kanceláriách, pretože každá stávková kancelária si zostavuje svoj vlastný herný plán ako aj pravidlá pre vyhodnocovanie udalostí. Ak bude platiť v hokeji gól hráča aj v predĺžení, tak máte väčšinou v kurzovej ponuke alebo na tikete napísané, že gól do rozhodnutia. Ak hráč skóruje v predĺžení (po základnej hracej dobe), tak vám bude stávka započítaná ako výherná. Stávkové kancelárie Tipsport alebo Fortuna zašli ešte ďalej a uznávajú aj rozhodujúci gól v nájazdoch.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ahoj. Prosím ťa Bure alebo niekto iný, máte niekto skúsenosť s paysafecard?...
Aplikácia od paysafecard
Citujem : Milý/á Marek Po prehodnotení Vášho účtu naším tímom traderov Vám s...
Bet365 dali mi limity
Zdracim az by niekto ponukal ucty bet365 v minuse odkupim ich cim vacsi...
BET 365
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt