Tipovanie na strelcov gólov pri rôznych príležitostiach + príklad

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Vysvetlíme vám či sa oplatí tipovať na strelcov gólov a ukážeme príklad na túto stávku. Prečítajte si aké sú rozdiely pri stávkach na strelcov gólov v zápase v jednotlivých stávkových kanceláriách.

Stávka na strelcov gólov v zápase – vysvetlenie + PRÍKLAD

Pri tipovaní strelcov gólov v zápasoch je najdôležitejšou podmienkou, aby daný hráč v zápase nastúpil.

V prípade, že vôbec nenastúpi, stávka sa ruší a stávková kancelária ju vyhodnotí kurzom 1.00.

Ak hráč nastúpi napr. vo futbale až počas zápasu, vaša stávka môže, ale aj nemusí platiť – všetko záleží od pravidiel, ktoré má stávková kancelária nastavené k tipovaniu strelcov gólov v zápase.

Veľa licencovaných stávkových kancelárií na Slovensku uplatňuje pravidlo, že hráč (váš strelec gólu, na ktorého uzatvárate stávku) musí nastúpiť v základnej zostave – ak nenastúpi, stávka sa ruší.

V prípade, že hráč nastúpi neskôr, logicky by mal byť aj vyšší kurz vzhľadom na kratší pobyt na ihrisku (odporúčame preto futbal tipovať v stávkových kanceláriách s podmienkou nástupu hráča v základnej zostave čo umožňuje napr. iFortuna.sk, Nike.sk).

Taktiež je dôležité si uvedomiť, že vyhodnotenie stávok na strelcov gólov v zápase môže byť podľa športu rôzne. Pri hokeji stačí, aby hráč naskočil na jedno striedanie a pri futbale môže byť aplikované pravidlo nástupu v základnej zostave. Hlavne pri futbalových stretnutiach je to individuálne.

Stávka na strelcov gólov (strelec ľubovoľného gólu, skórujúci hráč)

Ide o klasickú stávku, kde je potrebné aby hráč nastúpil. Či bude stávka platiť aj v prípade, ak hráč do zápasu naskočí neskôr, záleží na pravidlách stávkovej kancelárie. Ak strelec vôbec nenastúpi, stávka bude zrušená.

Stávková kancelária Fortuna vyhodnotí stávky na strelcov gólov vo futbale vtedy, ak hráč nastúpi od začiatku (ak nenastúpi v základnej zostave, stávka bude zrušená). V Tipsporte stačí, aby hráč nastúpil na jedno striedanie a stávka zostáva v platnosti (platí pre hokej aj futbal).

Stávka na strelca prvého gólu/presný výsledok

Ide o stávku na dvoj-kombináciu, kde okrem strelca prvého gólu tipujete aj presný výsledok. Stávka je výherná ak splníte obe podmienky.

V prípade, že váš hráč nastúpi do zápasu až po strelení prvého gólu alebo vôbec nenastúpi, stávka bude vyhodnotená ako jednoduchá stávka na presný výsledok. Naopak, ak bol zápas predčasne ukončený potom ako padol prvý gól, stávky budú vyhodnotené na strelca prvého gólu (taktiež pozor na pravidlo o nastúpení hráča v základnej zostave).

Upozornenie

Vlastné góly sa nepočítajú za góly a nepočítajú sa ani ako prvý gól (dôležité je, kedy padne „tradičný“ gól). Ak by v zápase padli iba vlastné góly, tak pri stávke na „strelec prvého gólu/presný výsledok“ by sa rátala iba jednoduchá stávka na presný výsledok.

Príklad

Pri dvojitých stávkach ako napr. strelec prvého gólu/presný výsledok sa kurz mení v prípade, že zostane v platnosti iba jedna z týchto uvedených stávok.

Ak skončí zápas 0:0 a tipovali ste správne presný výsledok, kurz sa zmení (napr. z pôvodných 18.00 na 10.00 – kurz, ktorý bol vypísaný pred zápasom na výsledok 0:0).

Tým, že v zápase gól nepadol, stávka na strelca prvého gólu sa automaticky ruší a preto sa musí zmeniť aj kurz).

Stávky na najlepšieho strelca

Tipujete najlepšieho strelca na turnaji, v lige alebo v konkrétnom mužstve? Tu treba dať pozor na vyhodnotenie stávok. Ak je najlepších strelcov viac (minimálne dvaja hráči strelili rovnaký počet gólov), tak váš tip bude vyhodnotený ako zrušená stávka (udalosť sa vyhodnotí kurzom 1.00).

Góly hráča do rozhodnutia

Pravidlá stávky na góly hráča do rozhodnutia sa môžu líšiť v jednotlivých stávkových kanceláriách, pretože každá stávková kancelária si zostavuje svoj vlastný herný plán ako aj pravidlá pre vyhodnocovanie udalostí.

Ak platí v hokeji gól hráča aj v predĺžení, stretnete sa v kurzovej ponuke alebo na tikete s poznámkou „gól do rozhodnutia“. V tomto prípade, ak hráč skóruje v predĺžení (po základnej hracej dobe), stávka bude započítaná tipujúcim hráčom ako výherná.

Stávkové kancelárie Tipsport alebo Fortuna zašli ešte ďalej a uznávajú aj rozhodujúci gól v nájazdoch.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt