Money Line (ML), Pick (Pk) – obdoba stávky bez remízy

Vysvetlíme vám čo je stávka Money line (ML) alebo Pick (Pk) a uvedieme príklad na ML stávku.

Stávka Money Line (ML) a Pick (Pk) – vysvetlenie + PRÍKLAD

Money Line je primárne stávka na celkové víťazstvo v zápase. Je však potrebné si prečítať, či sa stávka vyhodnocuje po základnej hracej dobe alebo vrátane predĺženia. Tento pojem sa zaužíval pri amerických športoch, kde sa vždy zápasy predlžujú, ak po riadnej hracej dobe skončí zápas remízou. Money line by preto mala byť braná ako stávka na celkové víťazstvo vrátane predĺženia. Ak by sa predĺženie nebralo do úvahy, tak ide o stávku bez remízy (SBR) angl. Draw no bet (DNB).

Stávka Pick sa používa hlavne v amerických stávkových kanceláriách a mal byť znamenať to isté ako Money Line. Nie len pri Money Line, ale aj pri Pick odporúčame čítať podmienky stávkovej kancelárie, aby ste vedeli, kedy je stávka vyhodnotená ako PUSH (peniaze zo stávky sa vracajú späť). Pri PUSH ide o stávku, ktorú uvidíte vyhodnotenú ako zrušenú alebo výhernú s kurzom 1.0, čo znamená, že sa vám vždy vráti vklad. PUSH nastáva hlavne pri stávkach SBR, AH (0) ale taktiež sa s ním stretnete pri spomínaných stávkach Money Line a Pick.

UpozornenieV prípade, že táto stávka bude vyhodnotená ako PUSH, tak táto stávka by sa nemala započítavať do rolloveru (pretočenia bonusu). Všetko závisí od podmienok stávkovej kancelárie, preto vám odporúčame prečítať bonusové podmienky alebo kontaktovať zákaznícku podporu v prípade nejasností. 

Money Line (ML) a Pick (Pk) sú teda obdobné stávky. Ich definícia môže byť bez oboznámenia sa s pravidlami stávkovej kancelárie nejasná. Ak výraz ML alebo Pk nájdete v kurzovej ponuke pri športoch, kde sa dá rozhodnúť v predĺžení (napr. NHL, NBA), tak niekedy môžete byť na pochybách či ide o stávku bez remízy (SBR) alebo stávku na víťazstvo do rozhodnutia (12).

PríkladV kurzovej ponuke môžete nájsť napr. stávku ML na zápas NHL, kde sú vypísané iba dva kurzy 1.8 na domácich a 2.2 na hostí. Kurz na remízu vypísaný nie je a ak nenájdete pri udalosti ďalšie konkrétne informácie, tak neviete, či vám bude v prípade remízy v riadnej hracej dobe vrátený vklad alebo stávka platí vrátane predĺženia. Z tohto dôvodu musíte poznať pravidlá stávkovej kancelárie.
PoznámkaV stávkových kanceláriách s českým alebo slovenským pôvodom sa s výrazmi ML alebo Pk s najväčšou pravdepodobnosťou ani nestretnete.
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo