Tipovanie na odvodené stávky (rohy, karty a penalty)

Omrzeli vás už klasické stávky 1X2 a chcete vyskúšať stávky kde na góloch a výsledku nezáleží? Tipovanie na rohy, karty alebo penalty je na to priam stvorené!

Stávky na rohy, žlté, červené karty a penalty – vysvetlenie

Keď sa neviete rozhodnúť aký tip uzavrieť či už na 1X2, SBR (stávku bez remízy) alebo Under/Over, môžete tipovať alternatívne stávky. Medzi takéto stávky patria čoraz viac populárnejšie stávky na rohy, počet kariet v zápase alebo stávky na penalty resp. pokutové kopy.

Tipérom teda odporúčame aby sa neobmedzovali iba na klasické stávky, ale hľadali hodnotu aj v odvodených stávkach.

Tipovanie na rohy

Pri stávkach na rohy je dôležité si uvedomiť, aké mužstvá hrajú proti sebe a je potrebné vychádzať z ich hry. Hranice na rohy sú pri jednotlivých stávkových udalostiach (zápasoch) rôzne, ale k tým najčastejším patrí napr. hranica 9,5. Ako vidíte na obrázku nižšie, natipovať si môžete či bude v zápase menej ako 9,5 rohu (-), teda 9 a menej alebo viac ako 9,5 rohu (+), teda 10 a viac. Mužstvá, ktoré držia loptu sú viac-menej nevýhodné na tipovanie rohov. V prípade, že nejaké mužstvo (hlavne favorit) prehráva, tak posledné minúty môžu byť veľmi bohaté na rohy.

Stávky na fauly a žlté karty

Pri pískaní faulov hrá veľkú úlohu rozhodca, preto si odporúčame pozrieť jeho štatistiky ako je napr. priemerný počet udelených žltých kariet za zápas. Je známe, že niektorí rozhodcovia hru púšťajú viac a iní zase neodpustia skoro žiadny faul. Samozrejme je dôležité zvážiť aké mužstvá hrajú proti sebe, preto pri technických mužstvách držiacich loptu na svojich kopačkách to môže byť problém. Hranica pri žltých kartách býva najčastejšie okolo 3,5 až 4,5. Ako vidíte na obrázku nižšie, natipovať si môžete či bude v zápase menej ako 4,5 žltých kariet (-), teda 4 a menej alebo viac ako 4,5 žltých kariet (+), teda 5 a viac.

Červené karty a penalty v zápase

Stávky na červené karty a penalty sú skôr o pocite, ale potom ako sa na MS vo futbale začal používať systém VAR, tak stávky na penalty sú populárnejšie. Treba si ale uvedomiť, že systém VAR sa zatiaľ nepoužíva všade. Červené karty sú skôr lotéria a preto stávky na to či bude alebo nebude v zápase červená karta odporúčame tipovať iba ako SOLO stávky (jedna udalosť na tikete).

Stávky na penalty, rohy a žlté a červené karty
Stávky na penalty, rohy a žlté a červené karty

Ostatné odvodené stávky

Okrem vyššie spomenutých odvodených stávok, existujú aj ďalšie. Napr. stávky na počet striedaní,  držanie lopty alebo ktoré mužstvo bude mať v zápase viac ofsajdov, viac striel na bránu alebo viac faulov (viď obrázok nižšie).

Stávky na striedania, ofsajdy, držanie lopty, strely a fauly
Stávky na fauly, ofsajdy, držanie lopty, strely a striedania
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

50 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 50 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

50 € bez rizika + 50 € kredit + 50 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 50 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 50 € kredit + 50 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Zdravim , nie na surebety to nevyuzivam . Vyuzivam to na valuebety
Vykup uctov
Ide o to že slovenské nechcem používať a za a zahranične som mal bet365 ale...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
nejde to, ale dnes mi prišiel e-mail na tom pracujú, tak verím, že čoskoro...
Overovacia appka Bet365