Podmienená stávka – čo je If bet stávka, ako ju tipovať + príklad

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Prečítajte si, aká je najväčšia výhoda podmienených stávok. Čo sa skrýva za samotným výrazom „If bet stávka“ a aká je najdôležitejšia zásada, ktorej sa treba držať pri tipovaní.

Podmienená stávka – čo to je, ako funguje + PRÍKLAD

Čo je podmienená stávka?

Podmienená stávka (If bet) je ďalší typ stávky s ktorým sa (zatiaľ) stretnete iba v zahraničných stávkových kanceláriách. Je obľúbená medzi hráčmi, ktorí chcú maximalizovať svoj zisk a minimalizovať riziko prehry.

Základný princíp If bet stávky je jednoduchý – ak je vaša prvá stávka výherná, ďalšia stávka sa uskutoční automaticky. Ak však vaša prvá stávka prehrá, ďalšie stávky sa už neuskutočnia a nebudú sa vyhodnocovať.

V závislosti od konkrétnej stávkovej kancelárie môžete dať na jeden tiket 2 až 12 tipov a hlavný rozdiel oproti AKU stávkam spočíva v tom, že jednotlivé stávky na vašom tikete sú od seba navzájom závislé.

Najväčšou výhodou podmienených stávok je, že aj v prípade, ak je niektorý z vašich tipov nesprávny, stále môžete vyhrať.

Nezabudnite sa riadiť najdôležitejšou zásadou – na tikete zoraďte tipy vždy podľa dôveryhodnosti. Stávky, ktorým veríte majú byť vždy prvé a riskantnejšie tipy posledné.

Ak totiž nebude na vašom tikete výherná posledná stávka, nebude to mať taký vplyv na celkovú výhru. Avšak v prípade, že neuhádnete správne výsledok prvého zápasu, ďalšie stávky sa neuskutočnia, nič nevyhrávate a prídete aj o celý vklad.

Najčastejšie sa stretnete s 2 typmi stávky If bet:

  • Jednoduchá podmienka (If win) – druhý tip na tikete sa uskutoční jedine v prípade, že predchádzajúci tip je správny a výherný. Táto podmienka sa vzťahuje aj na ďalšie tipy v reťazci podmienenej stávky.
  • Dvojitá podmienka (If win or push) – druhý tip sa vyhodnotí v prípade, že je predchádzajúci tip výherný alebo vyhodnotený s kurzom 1.00 (push). Táto podmienka platí pre všetky tipy na tikete.

Predstavte si, že na jeden tiket vložíte tipy na 4 udalosti. Posledný tip sa uskutoční a vyhodnotí jedine vtedy, keď budú úspešné predchádzajúce 3 tipy na zápasy. V prípade, že bude váš tip na 3. zápas nevýherný, tip na 4. zápas sa už neuskutoční a nebude sa vyhodnocovať.

Na aké športy tipovať podmienené stávky

Vzhľadom na celosvetovú popularitu a množstvo dostupných zápasov sa najviac tipuje futbal – tipovať môžete výsledky najznámejších majstrovstiev (MS vo futbale, EURO, ...), prestížnych európskych turnajov (Liga majstrov, Európska liga, EKL, ...) a najlepších líg na svete.

Chýbať nemôže ani tenis, kde si stavíte na všetky slávne grand slamy alebo zápasy kedykoľvek počas roka. Vynechať by ste ale nemali ani stávky na hokej (tipovať môžete NHL alebo populárne európske hokejové ligy), basketbal, americký futbal alebo bejzbal.

Príklad na stávku „If bet“ s 3 futbalovými zápasmi

Predstavte si, že vy si chcete ako tipujúci hráč staviť na 3 zápasy futbalového EURO 2024. Vo všetkých troch stretnutiach podáte stávku na favorita v zápase (Španielsko, Belgicko, Portugalsko) v nasledujúcich kurzoch a s celkovým vkladom 50 €.

Zápas EURO 2024Tip
1X2
Španielsko – Chorvátsko 1.79 3.48 4.60
Belgicko – Slovensko 1.46 4.39 6.58
Portugalsko – Česko 1.52 4.16 6.03

Ako bude vyzerať „If bet“ stávka, ak budú všetky tipy výherné?

1. zápas – Španielsko vyhrá, zisk bude 50 € × 1.79 = 89,50 € (výhra 39,50 € + stávka 50 €).

2. zápas – Keď vyhrá aj Belgicko, zisk sa vypočíta 89,50 € × 1.46 = 130,67 € (výhra 41,17 € + stávka 89,50 €).

3. zápas – Po výhre Portugalska by bola celková výhra 130,67 € × 1.52 = 198,62 €.

Keď budú všetky vaše tipy na If bet stávke úspešné, pri vašom pôvodnom vklade 50 € bude celková výhra 198,62 €. Po odrátaní vkladu bude čistý zisk 148,62 €. 

Aká bude vaša výhra, ak bude druhý tip neúspešný

1. zápas – Španielsko vyhrá, zisk bude 50 € × 1.79 = 89,50 € (výhra 39,50 € + stávka 50 €).

2. zápas – Slovensko prekvapí a vyhrá – tip na druhý zápas tak bude nevýherný. Vy tak stratíte váš pôvodný vklad 50 € ale zisk z prvého zápasu vám ostáva 89,50 € - 50 € = 39,50 €.

3. zápas – Stávka sa neuskutoční, pretože tip na druhý zápas bol neúspešný.

V prípade, že v stávke „If bet“ bude 2. tip z troch nevýherný, vaša celková bilancia bude 39,50 €. Vďaka tomuto typu stávky tak môžete minimalizovať straty v porovnaní s AKO stávkou (AKO tiketom), kde by ste pri jednej chybe na tikete prehrali celý vklad.  

Výhody a nevýhody If bet stávok 

Výhody

  • Menšie riziko – If bet tipy vám umožňujú lepšie kontrolovať stav vášho hráčskeho konta v stávkovej kancelárii, pretože aj v prípade, že je niektorá zo stávok nevýherná, sa vám časť vkladu stále môže vrátiť.
  • Pre začiatočníkov – v porovnaní s inými stávkami je podmienená stávka If bet veľmi podobná AKO tiketu. Je teda jednoduchá a vhodná pre začínajúcich tipérov, ktorí chcú dať na jeden tiket viac stávok.
  • Pomáhajú eliminovať veľké prehry – tipy „If bet“ chránia vaše hráčske konto pred stratami aj v prípadoch, keď je niektorý z tipov na tikete nevýherný.

Nevýhody

  • Závislosť na prvom výsledku – v prípade, že je prvá stávka neúspešná, celý váš vklad strácate a ďalšie tipy na tikete sa nebudú vyhodnocovať.
  • Dostupnosť – podmienené stávky nájdete iba v zahraničných stávkových kanceláriách.
  • Komplexnosť – tiket s podmienenými stávkami If bet obsahuje viacero stávkových udalostí.
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt