AKO stávka – čo je akumulovaná stávka, ako ju tipovať + príklad

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

AKO tiket je populárna stávka najmä u tipérov, ktorých zaujímajú vysoké výhry za nižší vklad. Prečítajte si, ako podať AKO stávku, aké sú jej výhody a ako vypočítať svoju výhru.

AKO stávka – čo je akumulátor, ako funguje + PRÍKLAD

Čo je AKO stávka?

AKO stávka (AKU) je skratka pre akumulovanú stávku v stávkovej kancelárii. Ide o typ stávky, pri ktorej tipujúci hráč na jednom tikete tipuje výsledky viacerých športových udalostí.

Záleží pritom len od samotného stávkara, koľko zápasov a športových udalostí umiestni na jeden tiket. Limitom je len výška maximálnej výhry v stávkovej kancelárii

Čo je najväčšou výhodou akumulovaných stávok? Jednoznačne atraktívne výhry – každý hráč sníva o tom, že mu jeho tiket jedného dňa prinesie veľký zárobok.

Na AKO tiketoch sa kurzy jednotlivých tipov navzájom násobia a výsledná výhra býva oveľa vyššia, ako keby si hráč podal samostatné stávky. Nevýhodou AKU stávok však je, že stačí aby jeden tip z celého tiketu nebol správny a celá stávka je nevýherná.

Ako podať AKO stávku v stávkovej kancelárii

 1. Prihláste sa do hráčskeho účtu – najjednoduchšie bude navštíviť oficiálnu web stránku stávkovej kancelárie alebo použiť mobilnú aplikáciu. Tipujte len v najlepších stávkových kanceláriách! 
 2. Vyberte si udalosti a tipy – vyberte si zápasy a tipy, ktoré chcete dať na váš AKO tiket. Je len na vás, koľko zápasov alebo športov si vyberiete. Tipujte napr. výsledok 3 hokejových zápasov Majstrovstiev sveta v hokeji alebo si stavte na víťazov stretnutí na futbalových ME 2024.
 3. Skontrolujte váš AKO tiket – pred podaním stávky váš tiket ešte posledný krát skontrolujte a overte si, že všetky zápasy a tipy sú správne.
 4. Určite výšku vkladu – zvoľte sumu za ktorú si chcete staviť. Pamätajte, že od výšky vkladu závisí výška vašej výhry v prípade, že bude AKO tiket výherný.
 5. Potvrďte stávku – kliknite na tlačidlo „STAVIŤ“ (alebo podobné) a počkajte na výsledok zápasov a vyhodnotenie tiketu

Ako vypočítať výhru pri akumulovanej stávke

Podobne ako pri SOLO stávke je výpočet výhry pri AKO stávke veľmi jednoduchý.

Tipujúci hráč vynásobí vlastný vklad všetkými kurzami na danom tikete a v prípade, že budú všetky tipy na tikete správne, celú sumu stávková kancelária pripíše tipérovi na hráčsky účet.

Nezabudnite! V prípade, ak je jediný tip na AKU stávke nesprávny, celý tiket je vyhodnotený ako nevýherný a vklad strácate.

Príklad AKO stávkyTipujúci hráč v stávkovej kancelárii vytvoril AKO tiket s 3 hokejovými zápasmi z hokejových majstrovstiev sveta.

Tipuje výhru Česka s kurzom 3.26, USA s kurzom 1.27 a Slovenska s atraktívnym kurzom 5.72. Pri vklade 10 € výhru vypočítate vynásobením 3.26 × 1.27 × 5.72 × 10 € = 236,80 €. Po odčítaní vkladu samotného tipéra bude v prípade úspechu čistý zisk 226,80 €.
AKO stávka v mobilnej aplikácii TipsportAKO stávka vo Fortuna aplikácii
AKO tiket v aplikácii Tipsport a Fortuna

Výhody a nevýhody AKO stávky

Výhody

 • Vyššie potenciálne výhry – v porovnaní so SOLO stávkami sú vaše výhry vďaka AKO stávkam vyššie. Viaceré tipy a ich kurzy sa na AKO tikete násobia.
 • Za malý vklad vysoké výhry – aj s relatívne nízkym vkladom môžete správnou kombináciou tipov na zápasy dosiahnuť na atraktívne výhry.
 • Široký výber stávok – bez problémov môžete na jeden AKO tiket skombinovať rôzne druhy stávok, tipy na rôzne športy alebo iné zápasy. Vašim jediným obmedzením budú maximálne výhry stávkových kancelárií, ktoré sa navzájom líšia.
 • Viac napätia – pri tipovaní akumulovaných stávok prichádza na rad viac vzrušenia, keďže úspešnosť celého tiketu závisí od výsledku všetkých tipov.

Nevýhody

 • Vyššie riziko – každý z niekoľkých tipov na tikete musí byť správny. Stačí jedna chyba a celý tiket je nevýherný. V porovnaní so SOLO stávkou je tak riziko straty väčšie.
 • Väčšie požiadavky na znalosti – aby boli vaše AKO stávky úspešné, budete potrebovať viac znalostí o tímoch alebo športoch a analýza bude náročnejšia.
Vytvorte si AKO stávku v stávkovej kancelárii
Kliknite a po registrácii si podajte tiket na Tipsport.sk
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt