Otázky a odpovede o bonusoch na stávkovanie

30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
20 € stávka bez rizika
30 € stávka bez rizika + 30 spinov
Odpovede, ktoré by ste mali vedieť pre získaním bonusu

Najčastejšie otázky

Ako získam vstupný bonus resp. registračný bonus?

Návod k získaniu vstupného bonusu nájdete v jednotlivých recenziách alebo priamo na stránke stávkovej kancelárie. Pre rýchly prehľad bonusov využite porovnanie bonusov. Okrem bonusov môžete využiť aj rôzne promo akcie stávkových kancelárií.

V niektorých stávkových kanceláriách musíte pri alebo po registrácii hráčskeho účtu zadať bonusový kód (promo kód), ktorý nájdete v jednotlivých recenziách. Ak stávková kancelária bonusový kód nemá (zistite v recenzii), pre získanie bonusu nemusíte zadávať nič.

Ak sa zaregistrujete do stávkovej kancelárie so vstupným bonusom, tak si dôkladne prečítajte bonusové podmienky. Pri bonuse je podstatné, aké sú tam podmienky na pretočenie bonusu a kedy bude pripísaný. Bonus vám môže byť pripísaný ihneď po vklade, po pretočení vkladu / bonusu, postupne alebo keď prehráte svoju prvú stávku (tzv. stávka zdarma). Taktiež si treba dávať pozor na časové obmedzenie platnosti bonusovej ponuky (napr. bonus je potrebné aktivovať do 7 dní od registrácie).

Bonusovými podmienkami sa vo väčšine prípadov myslí hlavne pretočenie bonusu. Ak bonus pretočíte podľa požiadaviek stávkovej kancelárie, tak potom môžete vyberať peniaze zo svojho hráčskeho účtu spolu s bonusom. Ak ste o bonus požiadali resp. vám bol pridelený a vy chcete vybrať peniaze z účtu ešte pred požadovaným pretočením, tak vám stávková kancelária výber neumožní alebo vám strhne všetko čo ste vyhrali vrátane bonusu (dôvod: výhry ste dosiahli na základe bonusových peňazí). Toto však nemusí vždy platiť, hlavne ak ide o bonusy, ktoré vám stávková kancelária pripíše až po požadovanom pretočení. Iné pravidlá môžu platiť aj pre stávky zdarma, kde máte prvú stávku vždy zdarma, lebo vám stávková kancelária v prípade prehry vráti vklad. Tejto stávke nemusia podliehať žiadne ďalšie pretočenia. Odporúčame vždy dôkladne prečítať bonusové podmienky.

Ktorá stávková kancelária mi dá bonus ihneď po vklade?

Stávková kancelária Tipsport vám poskytne bonus bez nutnosti vkladu (úplne zadarmo), ktorý vám pripíše ihneď po overení identity a môžete ho použiť na stávkovanie. 

Kedy mi bude pripísaný bonus?

Pre mnoho tipérov je dôležité, kedy budú môcť tipovať za bonusové peniaze. Vkladový bonus vám môže byť pripísaný:

  • Ihneď po vložení peňazí na hráčsky účet (možnosť použiť okamžite na stávky – najlepšia varianta)
  • Po vložení peňazí na hráčsky účet a následnom pretočení vkladu 1x (dobrá varianta)
  • Postupným uvoľňovaním napr. po 10%
  • Po požadovanom pretočení

Pri posledných dvoch prípadoch môže nastať problém s pretočením, ak vám stávková kancelária udelí limit. Potom je pretáčanie sťažené. Takáto situácia však nastáva iba v ojedinelých prípadoch.

Okrem vkladových bonusov existujú aj stávky zdarma (resp. free bets alebo cashback akcie), kde je dôležitý váš prvý tiket. Ak bude nevýherný, tak vám stávková kancelária vráti vsadené peniaze alebo získate voľnú stávku v tejto hodnote. Pri voľných stávkach musíte počítať s tým, že vám stávková kancelária pripíše iba čistú výhru. Ak je vaša prvá stávka výherná, tak vtedy väčšinou nemáte nárok na stávku zdarma. Je potrebné čítať bonusové podmienky.

Čo je bonusový kód (promo kód)?

V recenziách stávkových kancelárií ako aj na stránkach online stávkových kancelárií sa často môžete stretnúť s pojmom bonusový kód resp. promo kód. Ide o kód, ktorý musíte zadať buď pri alebo po registrácii do stávkovej kancelárie. Niektoré stávkové kancelárie majú v registračných formulároch aj pole bonusový kód, ale pre získanie vstupného bonusu (bonus na prvý vklad) nie je potrebné zadať žiadny bonusový kód. Aj z tohto dôvodu je potrebné dôkladne čítať bonusové podmienky. Zadávanie promo kódu v registračnom formulári je skôr výnimkou ako pravidlom. Vo väčšine prípadov vám príde postup pre získanie vstupného bonusu na e-mail až po registrácii.

Sú výhodné bonusy bez vkladu (no deposit bonus)?

Bonus bez vkladu (bonus za registráciu) je druh bonusu, ktorý získate po registrácii hráčskeho účtu bez toho aby ste museli vložiť peniaze. S týmto druhom bonusu sa môžete najčastejšie stretnúť pri online kasínach alebo poker herniach. Treba si ale uvedomiť, že dnes vám nikto nič zadarmo nedá. Ak si budete chcieť výhru vyplatiť, budete musieť najprv peniaze vložiť. Ak ich vložíte, bude vás čakať niekoľkonásobné pretočenie (napríklad čiastky, ktorú ste vyhrali z bonusu bez vkladu) a až potom budete môcť vybrať vaše peniaze. Bonusové podmienky hlavne pri kasínach sú čoraz sofistikovanejšie a je potrebné si ich dôkladne prečítať, aby vás nič neprekvapilo.

Podobné to bude aj pri bláznivých 200% až 500% bonusoch od rôznych online kasín. Je potrebné si prečítať bonusové podmienky.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika + DRES

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika a ak vložíš min. 20 €, tak môžeš získať aj repreznetačný dres

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
To si ma vôbec nepotešil. Doteraz som tam nemal žiadne problémy s výberom....
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt