Fight Night Challenge 4 – program, karta, stávky a kurzy na zápasy + ako sledovať FNC 4 online

Spoznajte program a zápasovú kartu Fight Night Challenge 4. Z galavečeru vám prinášame aj stávky resp. zápasy s kurzami a taktiež možnosti online sledovania FNC 4 LIVE.

Fight Night Challenge 4🥊program zápasov, karta, kurzy + LIVE

Nová organizácia Fight Night Challenge prináša 13. mája fanúšikom športu už štvrtý galavečer exhibičných zápasov.

V boxerských zápasoch opäť uvidíte nielen športovcov, ale aj mnohé známe tváre šoubiznisu. Nepôjde teda o akciu, ktorá cieli „iba“ na pravých športových fanúšikov, ale chce osloviť aj ľudí, ktorí bežne šport alebo špeciálne box nesledujú.

Zobraziť kurzy na FNC ► Sledovať LIVE
Kliknutím zobrazíte kurzovú ponuku Fight Night Challenge | Kliknutím spustíte priamy prenos

Stávková kancelária Fortuna ako generálny partner podujatia ako jediná stávková kancelária prináša stávkové príležitosti na celú zápasovú kartu a exkluzívne len vo Fortune si môžete staviť LIVE aj priamo počas zápasov.

Pri tejto akcii ponúka Fortuna 100 € stávku bez rizika + 100 € kredit a k tomu navyše 100 FREE spinov na Casino hry!
Fortuna bonusy pre Fight Night Challenge

Navyše, známe tváre neuvidíte len v ringu ale aj mimo neho. Kto sa po Borisovi Valábikovi a Mariánovi Gáboríkovi zhostí úlohy moderátorov a kto v pozícii uvádzača zápasov nahradí Karlosa Vémolu? Dozviete sa už tento piatok!

🥊 Galavečer BOXU Fight Night Challenge 4
⏰ Termín udalosti 13. mája 2023 od 18:00 hod.
🏟️ Miesto konania Mestská športová hala Trnava
🤼‍♂️ Najzaujímavejší zápas Patrik Vrbovský vs Petr Kníže
⚠️ Počet zápasov 12
📝 Fight card Zobraziť
✅ Stávky (TIPY) na zápasy Tipujte s nami
💰 TOP Kurzy na FNC Fortuna (exkluzívne)
📺 FNC stream ► LIVE STREAM
🔴 PPV prenos PPV (Pay-Per-View)
👊 Iné bojové organizácie Oktagon, RFA, UFC a KSW

Program Fight Night Challenge a jeho pravidlá

Už 13. mája 2023 uvidíme v ringu bojovať nielen viacero profesionálnych bojovníkov, ale aj celebrity známe z televízie alebo hudobného priemyslu. Veľkým ťahákom bude bezpochyby ďalší boxerský zápas Attilu Végha – tentokrát bude jeho súperom rival z UFC Eric Spicely a takisto aj zápas rapera Patrika „Rytmusa“ Vrbovského a Petra Knížeho.

Nemenej atraktívne budú ale aj ďalšie boxerské súboje, v ktorých proti sebe nastúpi Karol Ryšavý a Marek Bartl, účastníčky Farmy – Jana Zemanová a Dagmar Kubínová, boxeri Viliam Tankó a Michal Takacs. Taktiež oznámený zápas o ktorý sa postará Pavol „Pali Hari“ Vaško vs. Adam „Dynamic“ Jozef bude tiež súboj, ktorý bude zaujímať mnohých.

Bojovať sa bude pod pravidlami boxu a každý zápas bude vypísaný na 4 kolá po 3 minúty s výnimkou hlavného zápasu, ktorý sa pôjde na 5×3 minúty.

Každý bojovník môže byť počítaný v 1 kole najviac 2×, po treťom počítaní v 1 kole daný borec prehráva. Údery za hlavu, pod pás, údery hlavou, lakťom a nohou sú zakázané.

Karta zápasov na Fight Night Challenge 4

Fight Night Challenge 4 karta je skutočne zaujímavá a neobvyklá oproti klasickým galavečerom, ktoré usporadúvajú profesionálne bojové organizácie. Spolu by sme mali vidieť 12 zápasov so známymi tvárami bojových športov a šoubiznisu. Organizátorom večera je agentúra Evency v spolupráci s klubom Spartakus Fight Gym.

Fight Night Challenge 4 karta zápasov
Karta zápasov na turnaji Fight Night Challenge 4

Najzaujímavejšie stávky a kurzy na FNC

Rovnako ako na iné významné športové udalosti, aj na Fight Night Challenge kurzy nájdete v každej dobrej stávkovej kancelárii. Generálnym partnerom FNC je stávková kancelária Fortuna – čo to znamená pre vás? Exkluzívne iba vo Fortune môžete podávať LIVE stávky aj priamo počas zápasov Fight Night Challenge.

Okrem stávky na víťazstvo niektorého z účastníkov zápasu si vo Fortune môžete staviť aj na:

 • počet zahájených kôl v zápase,
 • to, či zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím,
 • 1. alebo 2. zápasník vyhrá KO/TKO alebo diskvalifikáciou,
 • 1. alebo 2. zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím.

Boxérsky zápasy sa odohrajú vo váhovej kategórii catchweight.

Fight Night Challenge 4 – program zápasov a kurzy
Zápas1X2
Patrik „Rytmus“ Vrbovský – Petr „Monster“ Kníže 5.30 10.00 1.18
Attila Végh – Eric Spicely 1.08 15.00 6.96
Pavol „Pali Hari“ Vaško – Josef „Dynamic“ Adam 1.93 10.00 1.93
Marián Mišalko – Filip Hačko 3.20 12.00 1.35
Viliam Tankó – Michal Takács 3.27 6.00 1.42
Branislav Martanovič – Michal Mošpan 1.78 10.00 2.11
Denis Farkaš – Denis Gondžala 1.11 12.00 6.57
Karol Ryšavý – Marek Bartl 1.92 8.00 2.04
Jan Murcin – Ivan Lipkovics 1.80 12.00 2.00
Adam Berger – Radek Roušal 6.92 11.00 1.11
Nathan Christián Dzaba – Šimon Kolen 1.45 12.00 2.75
Jana Zemanová vs. Dagmar Kubinová 2.15 12.00 1.70
Stávky a kurzy na Fight Night Challenge 4 možno nájdete aj v iných slovenských stávkových kanceláriách.

Preview na zápasy Fight Night Challenge 

Pozrite si dvojicu najzaujímavejších zápasov turnaja Fight Night Challenge 4.

Attila Végh vs. Eric Spicely

Slovenský zápasník Attila Végh už stihol odohrať 2 zápasy vo Fight Night Challenge. V oboch prípadoch sa mu podarilo zvíťaziť. Teraz je na programe zápas s veteránom UFC, ktorý má za sebou 2 zápasy v Oktagone a 1 zápas vo Fabriq MMA. Naopak Spicelymu sa nepodarilo ani v jednom z týchto troch MMA zápasov vyhrať.

Podľa výšky kurzov je jasným favoritom na víťaza slovenský MMA bojovník Attila Végh. Je veľmi nepravdepodobné, že by sa Ericovi Spicelymu podarilo vyhrať tento zápas v boxe.

Kto je podľa vás v lepšej forme a komu bude vyhovovať viac zápas podľa pravidiel boxu? Attila Végh alebo Eric Spicely? Tipnite si na tento zápas s bonusom vo Fortune.

Stavte si na Atiilu vo Fortune
Kliknutím budete presmerovaní na iFortuna.sk

Patrik „Rytmus“ Vrbovský vs. Petr „Monster“ Kníže

Raper Patrik Vrbovský už zápasí v boxe od roku 2018. Prvýkrát sa postavil raperovi Marpovi a druhýkrát bojovníkovi Gáborovi Borárosovi. V oboch zápasoch však Rytmus prehral. V jeho treťom raperskom zápase, ktorý sa konal v roku 2022 sa mu konečne podarilo vyhrať proti Molochovi. Rytmus sa neustále zlepšuje, takže sa máme na čo tešiť.

Naopak Petr Kníže je český MMA bojovník a tréner najlepších zápasníkov česko-slovenskej bojovej scény. Jeho obrovskou nevýhodou je, že doteraz neodhral ani jeden zápas v boxe. Knížeho zápasová bilancia je 13 výhier a len 2 prehry (všetko však len MMA zápasoch).

Podľa výšky kurzov je jasným favoritom na víťaza práve český zápasník Petr Kníže. Ak veríte, že vyhrá Rytmus, potom si na neho môžete staviť s atraktívnym kurzom 5.30.

Stavte si na Rytmusa vo Fortune
Kliknutím budete presmerovaní na iFortuna.sk

Kde sa dajú zakúpiť vstupenky na zápasy v boxe?

Zaujíma vás, či je ešte možné zakúpiť si na galavečer Fight Night Challenge lístky? Odpoveď je áno, dajú – na FNC vstupenky bez problémov zakúpite na stránke predpredaj.sk , pričom ceny začínajú na hranici 39,99 €, za najdrahšie lístky v lóži zaplatíte na osobu približne 100 €.

Zakúpenie vstupenky na Fight Night Challenge je možné len online (na predajných miestach predpredaj.sk lístky na FNC nebudú dostupné).

Ako a kde sledovať Fight Night Challenge LIVE?

Fanúšikovia bojových športov a známych tvárí šoubiznisu si budú môcť galavečer Fight Night Challenge live vychutnať v trnavskej mestskej športovej hale alebo prostredníctvom priameho prenosu cez oficiálne PPV.

Stávková kancelária Fortuna

LIVE stream FNC 4 na Fortuna TV

Keďže je stávková kancelária Fortuna oficiálnym partnerom turnaja Fight Night Challenge, tak sa dá očakávať, že bude vysielať FNC 4 live stream na svojej online televízii Fortuna TV. Bezplatný online prenos z bojových športov však bude dostupný len pre všetkých nových alebo registrovaných klientov Fortuny.

Navyše, registrácia vo Fortune sa naozaj oplatí. Vytvorením účtu ihneď získate až 3 vstupné bonusy za registráciu100 € stávku bez rizika + 100 € kredit na stávky + 100 free spins (voľných točení) do online casina Fortuny, kde nájdete výherné automaty s jackpotom alebo hraciu ruletu či kartové hry. 

Návod ako spustiť vo Fortune live stream zadarmo
 1. Registrácia na iFortuna.sk a následné overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám pomôže náš návod na registráciu vo Fortune.
 2. Prihlásenie a dobitie herného účtu (ľubovoľný vklad) + uzatvorenie akejkoľvek stávky za posledných 7 dní.
 3. Spustenie vybraného live streamu na online televízii Fortuna TV.

Tipujte vo Fortune bez rizika a získajte až 3 bonusy 30 € bez rizika + 30 € kredit a 30 free spins GRÁTIS 
 • vložte 30 € a získajte 3x30 vrátane free spins
 • prvá stávka musí byť s minimálnym kurzom 2.0
 • platí len pre SOLO a AKU
 • overenie totožnosti potrebné 2 doklady = 3 minúty
 • Fortuna disponuje super funkciou BetBuilder
 • Nechýba ani cashout alebo výhry do 1 milióna!
Pre vyšší vstupný bonus odporúčame pozrieť aktuálnu bonusovú ponuku Fortuny.

Platený online prenos cez PPV

Najlepšou šancou ako sledovať Figh Night Challenge je zakúpiť si podobne ako pri turnaji Oktagon prístup k online streamu Fight Night Challenge PPV (PayPerView). Ste rozhodnutí, že chcete vidieť atraktívne boxerské zápasy? Potom je určite výhodné zakúpiť si PPV na Fight Night Challenge live stream čo najskôr, keďže s blížiacim sa termínom sa cena PPV zvýši podobne, ako to býva pri Oktagone.

Prvý galavečer bol poznačený problémami s online streamom – prenos cez PPV Fight Night Challenge sa často zasekával, ale podľa organizátorov boli prijaté viaceré opatrenia, aby sa už problémy neopakovali a diváci si mohli vychutnať turnaj vo výbornej obrazovej kvalite aj z pohodlia domova.

Cena za Pay Per View je opäť 9,99 € (teda rovnako ako turnaje organizácie Oktagon MMA). Výhodou bude vysielanie vo Full HD, pričom najzaujímavejšie momenty si budete vedieť pozastaviť alebo pretočiť dozadu. Budete mať navyše prístup aj k záznamom zo súbojov do 72 hodín po odvysielaní.

Informácie o tom, že by bol galavečer Fight Night Challenge online zadarmo dostupný v niektorej zo stávkových kancelárií zatiaľ nie sú dostupné.

Priamy prenos Fight Night Challenge v TV

Dúfate, že uvidíte Fight Night Challenge v TV? Musíme vás sklamať, ale podobne ako Oktagon, ani FNC live v televízii neuvidíte – organizácia neplánuje vysielať svoju prvú akciu FNC naživo v televízii.

Jedinou možnosťou ako sledovať v akcii Attilu Végha, Rytmusa, Ryšavého a ďalších tak bude zakúpenie spomínaného online streamu cez PPV alebo pozrieť si turnaj osobne v Mestskej športovej hale v Trnave.

Náš TIPUrčite treba vyskúšať, či nebude k dispozícii Fight Night Challenge live stream v stávkovej kancelárii Fortuna, keďže je Fortuna jedným z hlavných sponzorov tejto organizácie.

Fortuna bonusy pre Fight Night Challenge

Video zostrihy a sociálne siete

Najlepšie video zostrihy už klasicky nájdete na oficiálnom webe fightnightchallenge.eu alebo na video portáli YouTube. Ak chcete zostať v neustálom dianí, tak odporúčame sledovať sociálne siete tejto bojovej organizácie:

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 20 € + 100 FS Aktivovať
100 %  30 €  30 € + 30 FS Aktivovať
100 %  2.000 €   40 € Aktivovať
100 %  5.000 €  50 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji Fight Night Challenge 4?

Na štvrtom turnaji FNC live uvidíte nielen známe tváre zo sveta bojových športov ako napr. Attila Végh, Eric Spicely, Karol Ryšavý, Michal Takács, ale aj známe tváre šoubiznisu ako Patrik „Rytmus“ Vrbovský, Dynamic alebo Šimon Kolen.

2️⃣ Aké kurzy sú vypísané na hlavný zápas Végh vs Spicely?

Chcete si staviť na víťazstvo Végha? V stávkovej kancelárii Fortuna je na jeho víťazstvo vypísaný kurz 1.08. Ak veríte viac tomu, že vyhrá Eric Spicely, stavte si na neho s kurzom 6.96.

3️⃣ Ako sledovať priamy prenos z galavečera?

Zatiaľ jedinou možnosťou je sledovanie cez Fight Night Challenge PPV. Informácie o tom, že by mal byť dostupný live stream z FNC na niektorej z televízií stávkových kancelárií zatiaľ nie sú dostupné.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo