Fight Night Challenge 6 – program, karta, stávky a kurzy na zápasy + ako sledovať FNC 6 online

Sledujte + tipujte MS v hokeji teraz s 30 € zadarmo bez vkladu
30 € stávka bez rizika + 75 free spinov v kasíne
70 € stávka bez rizika + repre DRES

Spoznajte program a zápasovú kartu Fight Night Challenge 6. Z galavečeru vám prinášame aj stávky resp. zápasy s kurzami a taktiež možnosti online sledovania FNC 6 LIVE.

Fight Night Challenge 6 🥊 karta, zápasy, kurzy, stávky + LIVE

Chcete vedieť, aké sú na Fight Night Challenge kurzy spoločne s kartou zápasov na FNC 6? Potom ste tu správne.

Nová organizácia Fight Night Challenge prináša 20. apríla fanúšikom športu už šiesty galavečer exhibičných zápasov boxu.

V boxerských zápasoch opäť uvidíte nielen športovcov, ale aj mnohé známe tváre šoubiznisu. Nepôjde teda o akciu, ktorá cieli „iba“ na pravých športových fanúšikov, ale chce osloviť aj ľudí, ktorí bežne šport alebo špeciálne box nesledujú.

Zobraziť kurzy na FNC ► Sledovať LIVE
Kliknutím zobrazíte kurzovú ponuku Fight Night Challenge | Kliknutím spustíte priamy prenos

Stávková kancelária Fortuna ako generálny partner podujatia ako jediná stávková kancelária prináša stávkové príležitosti na celú zápasovú kartu a exkluzívne len vo Fortune si môžete staviť LIVE aj priamo počas zápasov.

Pri tejto akcii Fortuna ponúka skvelý bonus za registráciu! Využite 30 € stávku bez rizika na tipovanie Fight Night Challenge zápasov zadarmo!
Fortuna bonus pre Fight Night Challenge

Navyše, známe tváre neuvidíte len v ringu ale aj mimo neho. Kto sa po Borisovi Valábikovi a Mariánovi Gáboríkovi zhostí úlohy moderátorov a kto v pozícii uvádzača zápasov nahradí Karlosa Vémolu? Dozviete sa už túto sobotu!

🥊 Galavečer BOXU Fight Night Challenge 6
⏰ Termín udalosti 20. apríla 2024 od 18:00 hod. (sobota)
🏟️ Miesto konania TIPOS Aréna – Zimný štadión O. Nepelu
🤼‍♂️ Najzaujímavejší zápas Flexking vs. Strýco Filip
⚠️ Počet zápasov 12
💸 Exkluzívny bonus 30 € stávka bez rizika
📝 Fight card FNC Zobraziť
✅ Stávky (TIPY) na zápasy Tipujte s nami
💰 TOP Kurzy na FNC Fortuna (exkluzívne)
📺 FNC stream ► LIVE STREAM
🔴 PPV prenos PPV (Pay-Per-View)
👊 Iné bojové organizácie Oktagon, RFA, UFCKSW
Fabriq MMA a Clash of the Stars

Program Fight Night Challenge a jeho pravidlá

Už 20. apríla 2024 uvidíme v ringu bojovať nielen viacero profesionálnych bojovníkov, ale aj celebrity známe z TV alebo hudobného priemyslu. Veľkým ťahákom bude bezpochyby boxerský zápas hudobníka Flexkinga a komika resp. moderátora Strýco Filip a druhý kontroverzný zápas 3 vs 1 – Tlkanec vs. Rigodanzo, Patricks a Mikefitko.

Nemenej atraktívne budú ale aj ďalšie boxerské súboje, v ktorých proti sebe nastúpia Čepo a Bartl,  Rendys vs. Don Boss Bossov a ženský súboj Pimpinockaa vs. Lenockatt, ktorý určite vyrieši ich malicherné spory. Nebude chýbať ani Pali Hari, ktorý sa postaví proti veľkému Johnnymu. Agresívny Mošpán si to na FNC 6 rozdá s hudobníkom Dynamicom.

O ďalší oznámený zápas sa postará Filip Sulík vs. Miri Vlček, ktorý už bojoval na turnaji FNC. Bojovať sa bude pod pravidlami boxu a každý zápas bude vypísaný na 4 kolá po 3 minúty s výnimkou hlavného zápasu, ktorý sa pôjde na 5×3 minúty.

Každý bojovník môže byť počítaný v 1 kole najviac 2×, po treťom počítaní v 1 kole daný borec prehráva. Údery za hlavu, pod pás, údery hlavou, lakťom a nohou sú zakázané.

Karta zápasov na Fight Night Challenge 6

Fight Night Challenge 6 karta je skutočne zaujímavá a neobvyklá oproti klasickým galavečerom, ktoré usporadúvajú profesionálne bojové organizácie. Spolu by sme mali vidieť 12 zápasov so známymi tvárami bojových športov a šoubiznisu. Organizátorom večera je agentúra Evency v spolupráci s klubom Spartakus Fight Gym.

Fight Night Challenge 6 karta zápasov
Karta zápasov na turnaji Fight Night Challenge 6

Najzaujímavejšie stávky a kurzy na FNC 6

Rovnako ako na iné významné športové udalosti, aj na Fight Night Challenge kurzy nájdete v každej dobrej stávkovej kancelárii. Generálnym partnerom FNC je stávková kancelária Fortuna – čo to znamená pre vás? Exkluzívne iba vo Fortune môžete podávať LIVE stávky aj priamo počas zápasov Fight Night Challenge.

Fortuna bonus pre Fight Night Challenge

Okrem stávky na víťazstvo niektorého z účastníkov zápasu si vo Fortune môžete staviť aj na:

 • počet zahájených kôl v zápase,
 • to, či zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím,
 • 1. alebo 2. zápasník vyhrá KO/TKO alebo diskvalifikáciou,
 • 1. alebo 2. zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím.

Boxérsky zápasy sa odohrajú vo váhovej kategórii catchweight.

Fight Night Challenge 6 – kurzy na zápasy
Zápas1X2
Flexking – Strýco Filip 1.82 12.00 1.82
Tlkanec – Rigodanzo, Patricks, Mikefitko 1.12 12.00 6.78
Čepo – Bartl 1.09 12.00 5.90
Rendys – Don Boss Bossov 1.21 12.00 3.67
Pimpinockaa – Lenockatt 1.90 12.00 1.90
Filip Sulík – Miri Vlček 1.20 11.00 3.77
Fučo – Ján Strausz 1.10 12.00 5.27
Pali Hari – Johnny 1.75 12.00 1.90
Mošpan – Dynamic 1.35 12.00 2.79
Hrivňák – Palkovič 1.28 12.00 3.15
Bergi – Kočí 1.15 20.00 4.36
Zátorský – Mišalko 1.12 12.00 4.85
Stávky a kurzy na Fight Night Challenge 6 možno nájdete aj v iných slovenských stávkových kanceláriách.

Preview na zápasy Fight Night Challenge 6

Pozrite si štvoricu najzaujímavejších zápasov turnaja Fight Night Challenge 6.

Flexking vs. Strýco Filip

Andreas “Frayer Flexking“ Stolárik je slovenský hudobník a raper, ktorý je známy najmä svojim kontroverzným vystupovaním. Na tlačovej konferencii Fight Night Challenge 5 vyvolal dokonca bitku so svojim budúcim súperom Adamom Štrbom. V bojovej organizácii FNC zápasil Frayer Flexking už dohromady 4-krát s bilanciou 3 výhier a 1 prehry.  

Flexing sa v FNC postavil proti raperovi Čis T, ktorého sa mu podarilo knokautovať, ďalej bojoval s účastníkom z Farmy – Imrichom  “Baronom“ Štefánikom, nad ktorým taktiež Frayer zvíťazil a napokon sa postavil v ringu proti českému raperovi Refewovi, kde zápas musel ukončiť rozhodca v prospech Flexkingovho súpera.  

Filip Tóth alias “Strýco Filip“ je slovenský moderátor a komik. Viacero ľudí si ho spája s kulinárskou reláciou Strýc Food, kde hodnotí jedlá v slovenských reštauráciach a poskytuje budúcim zákazníkom vierohodné recenzie. V poslednom zápase na FNC 5 porazil Strýco Filip podnikateľa Miroslava Vlčeka.

Hlavný zápas na Fight Night Challenge 6 – Flexking vs Strýco Filip
Hlavný zápas Fight Night Challenge 6 – Flexking vs Strýco Filip

Podľa výšky kurzov je jasným favoritom na víťaza slovenský moderátor a komik Strýco Filip, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.40. Ak si myslíte, že zápas v boxe vyhrá Flexking, tak si na neho môžete staviť s atraktívnym kurzom 3.07.

Kto je podľa vás v lepšej forme a komu bude vyhovovať viac zápas podľa pravidiel boxu? Flexking alebo Strýco Filip? Tipnite si na tento zápas s bonusom vo Fortune.

Stavte si na Strýca Filipa vo Fortune
Kliknutím budete presmerovaní na iFortuna.sk

Vlasto Čepo vs. Marek Bartl

Vlasto Čepo je v Oktagon MMA známy ako slovenský stroj na knockauty a majiteľ výbušných kladív. Na svojom konte má všetky výhry pred limitom. Len málo súperov s ním skončilo v 2. kole. V Oktagone skončil Čepov posledný zápas prehrou nad Poliakom Piotrom Wawrzyniakom. V bojovej organizácii FNC si Čepo odskočil k boxu. V oboch zápasoch na Fight Night Challenge porazil Čepo svojich súperov – Vičica a aj Jevického.

Marek Bartl je český profesionálny MMA zápasník z bojovej organizácie Oktagon MMA. Má bohaté skúsenosti z boxu, thajského boxu, kickboxu, grappligu a jiu jitsu. Naprieč týmito športami má Bartl na svojom konte cez 120 odohraných zápasov. V FNC odohral Bartoš taktiež dva zápasy – prehral s Róbertom Pukačom a vyhral nad Karolom Ryšavým. 

Fight Night Challenge 6 karta – Čepo vs Bartl
Zápas Čepo vs. Bartl na FNC 6

Podľa výšky kurzov je jasným favoritom na víťaza práve slovenský fighter Vlasto Čepo s kurzom 1.12. Ak veríte, že vyhrá český zápasník Marek Bartl, potom si na neho môžete staviť s atraktívnym kurzom 6.78

Stavte si na Čepa vo Fortune
Kliknutím budete presmerovaní na iFortuna.sk

Filip Sulík vs. Miri Vlček

Filip Sulík je slovenský influencer, ktorý sa pravidelne dostáva do sporu s viacerými známymi tvárami. Novinári ho označujú aj ako časovanú bombu. Filip Sulík je zároveň synom politika Richarda Sulíka. Influencer sa mal pôvodne postaviť na predchádzajúcom FNC 5 proti Strýcovi Filipovi, avšak Sulík zápas musel náhle zrušiť kvôli zraneniu na ruke. 

Filip Sulík nemá žiadne skúsenosti s boxom, takže na zápas sa musel poctivo pripravovať. Jeho súperom bude slovenský podnikateľ Miroslav Vlček, ktorý je známy aj ako manžel influencerky Michaely Gubranovej. Vo svojom predchádzajúcom zápase so Strýcom Filip prehral, no treba dodať, že nemal dostatočný čas na prípravu, keďže bol náhradník.

Fight Night Challenge 6 karta – Filip Sulík vs. Miri Vlček
Zápas Filip Sulík vs. Miri Vlček na karte Fight Night Challenge 6

Z hľadiska výšky kurzov je jasným favoritom na výhru Miri Vlček s kurzom 1.08, ktorý už má za sebou odohraný zápas v FNC. Ak veríte vo víťazstvo influencera Filipa Sulíka, ktorý sa vo Fight Night Challenge ešte nepredviedol v plnej sile, tak si môžete na jeho výhru môžete staviť s vysokým kurzom  6.50.

Stavte si na Vlčeka vo Fortune
Kliknutím budete presmerovaní na iFortuna.sk

Pimpinockaa vs. Lenockatt (ženský duel)

Ema Ferusová alias Pimpinočka je kontroverzná influencerka, ktorá je na Slovensku známa pre kauzu s politikom Borisom Kollárom, ktorý ju údajne poslal na interupciu. Spoločný zápas s Lenočkou ohlásili organizátori na predchádzajúcom turnaji FNC, kde si súperky zavolali priamo do ringu, kde si dali prvý staredown.

Obe influencerky si často skáču do vlasov a posielajú si odkazy na sociálnych sieťach. Zaujímavé v tomto zápase je určite ich spoločná stávka – ak prehrá Lenockatt, tak zaplatí Ferusovej (Pimpinočke) nájom a zoženie rodinné starožitné brnenie za desiatky tisíc eur. Ak prehrá Ferusová, tak sa bude musieť verejne ospravedlniť Kollárovi za klamstvá.

Fight Night Challenge 6 karta – Ema Ferusová vs. Lenočka
Ženský duel influenceriek – Pimpinočka vs. Lenočka na FNC 6

Menšou favoritkou v zápase je určite Ema Ferusová alias Pimpinočka, na ktorú si môžete staviť s kurzom  1.92. Ak veríte na víťazstvo influencerky Lenočky, tak si na ňu môžete staviť s rovnakým kurzom 1.92.

Stavte si na Lenočku vo Fortune
Kliknutím budete presmerovaní na iFortuna.sk

Kde sa dajú zakúpiť vstupenky na zápasy v boxe?

Zaujíma vás, či je ešte možné zakúpiť si na galavečer Fight Night Challenge lístky? Odpoveď je áno, dajú – na FNC vstupenky bez problémov zakúpite na stránke predpredaj.sk , pričom ceny začínajú na hranici 39,99 €, za najdrahšie lístky v lóži zaplatíte na osobu približne 100 €.

Zakúpenie vstupenky na Fight Night Challenge je možné len online (na predajných miestach predpredaj.sk lístky na FNC nebudú dostupné).

Ako a kde sledovať Fight Night Challenge LIVE?

Fanúšikovia bojových športov a známych tvárí šoubiznisu si budú môcť galavečer Fight Night Challenge live vychutnať v bratislavskej Tipos Aréne alebo prostredníctvom priameho prenosu cez oficiálne PPV.

Stávková kancelária Fortuna

LIVE stream FNC 6 na Fortuna TV

Keďže je stávková kancelária Fortuna oficiálnym partnerom turnaja Fight Night Challenge, tak sa dá očakávať, že bude vysielať FNC 6 live stream na svojej online televízii Fortuna TV. Bezplatný online prenos z bojových športov však bude dostupný len pre všetkých nových alebo registrovaných klientov Fortuny.

Navyše, registrácia vo Fortune sa naozaj oplatí. Vytvorením účtu ihneď získate až 3 vstupné bonusy za registráciu30 € stávku bez rizika30 € kredit na stávky + 30 free spins (voľných točení) do online casina Fortuny, kde nájdete výherné automaty s jackpotom alebo hraciu ruletu či kartové hry. 

LIVE stream Fight Night Challenge na Fortuna TV
Návod ako spustiť vo Fortune live stream zadarmo
 1. Registrácia na iFortuna.sk a následné overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám pomôže náš návod na registráciu vo Fortune.
 2. Prihlásenie a dobitie herného účtu (ľubovoľný vklad) + uzatvorenie akejkoľvek stávky za posledných 7 dní.
 3. Spustenie vybraného live streamu na online televízii Fortuna TV.

Tipujte vo Fortune bez rizika a získajte až 3 bonusy 30 € bez rizika + 30 € kredit a 30 free spins GRÁTIS 
 • vložte 30 € a získajte 3x30 vrátane free spins
 • prvá stávka musí byť s minimálnym kurzom 2.0
 • platí len pre SOLO a AKU
 • overenie totožnosti potrebné 2 doklady = 3 minúty
 • Fortuna disponuje super funkciou BetBuilder
 • Nechýba ani cashout alebo výhry do 1 milióna!
Pre vyšší vstupný bonus odporúčame pozrieť aktuálnu bonusovú ponuku Fortuny.

Platený online prenos cez PPV

Najlepšou šancou ako sledovať Figh Night Challenge je zakúpiť si podobne ako pri turnaji Oktagon prístup k online streamu Fight Night Challenge PPV (PayPerView). Ste rozhodnutí, že chcete vidieť atraktívne boxerské zápasy? Potom je určite výhodné zakúpiť si PPV na Fight Night Challenge live stream čo najskôr, keďže s blížiacim sa termínom sa cena PPV zvýši podobne, ako to býva pri Oktagone.

Prvý galavečer bol poznačený problémami s online streamom – prenos cez PPV Fight Night Challenge sa často zasekával, ale podľa organizátorov boli prijaté viaceré opatrenia, aby sa už problémy neopakovali a diváci si mohli vychutnať turnaj vo výbornej obrazovej kvalite aj z pohodlia domova.

Cena za Pay Per View je opäť 9,99 € (teda rovnako ako turnaje organizácie Oktagon MMA). Výhodou bude vysielanie vo Full HD, pričom najzaujímavejšie momenty si budete vedieť pozastaviť alebo pretočiť dozadu. Budete mať navyše prístup aj k záznamom zo súbojov do 72 hodín po odvysielaní.

Informácie o tom, že by bol galavečer Fight Night Challenge online zadarmo dostupný v niektorej zo stávkových kancelárií zatiaľ nie sú dostupné.

Máte radi kontroverzné zápasy celebrít? Nová bojová organizácia Clash of the Stars vám prinesie zápasy plné známych tvárí, ktoré majú medzi sebou nevyriešené spory. Pozrite sa, ako a kde sledovať Clash of the Stars live stream.

Priamy prenos Fight Night Challenge v TV

Dúfate, že uvidíte Fight Night Challenge v TV? Musíme vás sklamať, ale podobne ako Oktagon, ani FNC live v televízii neuvidíte – organizácia neplánuje vysielať svoju prvú akciu FNC naživo v televízii.

Jedinou možnosťou ako sledovať v akcii Attilu Végha, Rytmusa, Ryšavého a ďalších tak bude zakúpenie spomínaného online streamu cez PPV alebo pozrieť si turnaj osobne v Mestskej športovej hale v Trnave.

Náš TIPUrčite treba vyskúšať, či nebude k dispozícii Fight Night Challenge live stream v stávkovej kancelárii Fortuna, keďže je Fortuna jedným z hlavných sponzorov tejto organizácie.

Video zostrihy a sociálne siete

Najlepšie video zostrihy už klasicky nájdete na oficiálnom webe fightnightchallenge.eu alebo na video portáli YouTube. Ak chcete zostať v neustálom dianí, tak odporúčame sledovať sociálne siete tejto bojovej organizácie:

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 30 € + 100 FS Aktivovať
100 %  70 €  DRES Aktivovať
100 %  5.000 €   50 € Aktivovať
100 %  5.000 €  30 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji Fight Night Challenge 6?

Na šiestom turnaji FNC live uvidíte nielen známe tváre zo sveta bojových športov ako napr. Attila Végh, ale aj známe tváre šoubiznisu ako Flexking, Vlasta Čepa, Marek Bartl alebo Filip Strýco.

2️⃣ Aké kurzy sú vypísané na hlavný zápas Flexking vs. Strýco Filip?

Chcete si staviť na víťazstvo Strýca Filipa? V stávkovej kancelárii Fortuna je na jeho víťazstvo vypísaný kurz 1.55. Ak veríte viac tomu, že vyhrá Flexking, stavte si na neho s kurzom 2.50.

3️⃣ Ako sledovať priamy prenos z galavečera?

Zatiaľ jedinou možnosťou je sledovanie cez Fight Night Challenge PPV. Informácie o tom, že by mal byť dostupný live stream z FNC na niektorej z televízií stávkových kancelárií zatiaľ nie sú dostupné.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika + DRES

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika a ak vložíš min. 20 €, tak môžeš získať aj repreznetačný dres

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Ahoj Bure96. Mám prosbu. Máš ty alebo niekto iný skúsenosti so stávkovú...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt