Fight Night Challenge – program , karta, stávky a kurzy na zápasy + ako sledovať LIVE

Spoznajte program a zápasovú kartu Fight Night Challenge. Z galavečeru vám prinášame aj stávky resp. zápasy s kurzami a taktiež možnosti online sledovania FNC LIVE.

Fight Night Challenge 🥊 program zápasov, karta, kurzy + LIVE

Nová organizácia Fight Night Challenge už 27. decembra prinesie všetkým fanúšikom športu niečo nové.

V boxerských zápasoch uvidíte nielen športovcov, ale aj známe tváre šoubiznisu. Nepôjde teda o akciu, ktorá cieli „iba“ na pravých športových fanúšikov, ale chce osloviť aj ľudí, ktorí bežne šport alebo špeciálne box nesledujú.

Organizátorom večera je agentúra Evency v spolupráci so športovým klubom Spartakus Fight Gym.

Pri tejto akcii ponúka Fortuna 80 € stávku bez rizika! Platí do 27.12.2021.
Fight Night Challenge bonus

Navyše, známe tváre neuvidíte len v ringu ale aj mimo neho. Moderátormi celého večera budú známi hokejisti Boris Valábik a Marián Gáborík. A dokonca sa predstaví aj Karlos Terminátor Vémola – tentokrát však v pozícii uvádzača zápasov.

🥊 Galavečer MMA Fight Night Challenge
⏰ Termín udalosti 27. 12. 2021 od 19:00
🏟️ Miesto udalosti Zoner BOBYHALL Brno
📝 Fight card zobraziť
💰 Kurzy na FNC Fortuna

Program a pravidlá Fight Night Challenge

Už 27. 12. 2021 uvidíme v premiére v ringu bojovať nielen viacero profesionálnych bojovníkov, ale aj celebrity známe z hudobného priemyslu. Najväčším ťahákom bude bezpochyby prvý zápas Attilu Végha od zápasu storočia s Karlosom Vémolom od ktorého uplynuli už viac ako 2 roky.

Nemenej atraktívne budú ale aj ďalšie boxerské súboje v ktorých proti sebe nastúpi Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Gábor Boráros, raper Moloch a barber Laky Royal alebo Jakub Gazdík a Denis Farkaš. Novo oznámený zápas o ktorý sa postará Samuel „Pirát“ Krištofič a „ťažkotonážnik“ Alexander Cverna bude tiež súboj, ktorý bude zaujímať mnohých a posledný súboj bude medzi rapermi Čis T (Čistychov) a Frayer Flexking.

Bojovať sa bude pod pravidlami boxu a každý zápas bude vypísaný na 4 kolá po 3 minúty s výnimkou hlavného zápasu Végh vs. Newton, ktorý sa pôjde na 5×3 minúty.

Každý bojovník môže byť počítaný v jednom kole najviac 2×, po treťom počítaní v jednom kole daný borec prehráva. Údery za hlavu, pod pás, údery hlavou, lakťom alebo nohou sú zakázané.

Fight card na FNC

Karta na Fight Night Challenge je skutočne zaujímavá a neobvyklá oproti klasickým galavečerom, ktoré usporadúvajú profesionálne bojové organizácie. Spolu by sme mali vidieť 7 zaujímavých boxerských zápasov v ktorých sa predstavia rôzne známe tváre bojových športov alebo šoubiznisu.

Karta Fight Night Challenge
Fight night challenge – fight card (zdroj: fight-live.tv)

Stávky a kurzy na FNC

Rovnako ako na iné významné športové udalosti, aj na Fight Night Challenge kurzy nájdete v každej dobrej stávkovej kancelárii. Generálnym partnerom FNC je stávková kancelária Fortuna.

Okrem stávky na víťazstvo niektorého z účastníkov zápasu si vo Fortune môžete staviť aj na:

  • počet zahájených kôl v zápase,
  • to, či zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím,
  • 1. alebo 2. zápasník vyhrá KO/TKO alebo diskvalifikáciou,
  • 1. alebo 2. zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím.
Fight Night Challenge – program zápasov a kurzy
Zápas1X2
Attila Végh – Kincl Patrik 1.28 10.00 4.35
Patrik „Rytmus“ Vrbovský – Gábor Boráros 2.81 6.00 1.70
Moloch Vlavo – Laky Royal 1.85 6.50 2.55
Jakub Gazdík – Denis Farkaš 1.80 7.00 2.50
Čis T – Frayer Flexking 1.50 7.50 3.21
Samuel Krištofič – Alexander Cverna 2.18 5.50 2.18
Karol Welter – Michal Plesník 4.38 10.50 1.27
Stávky a kurzy na Fight Night Challenge nájdete aj v iných slovenských stávkových kanceláriách.
Preview na zápasy Fight Night Challenge

Attila Végh vs Patrik Kincl

Attila Végh vs Emanuel Newton (pôvodný zápas bol zrušený a Newtona nahradí Kincl)

Dvaja profi MMA bojovníci, ktorých vzájomná bilancia je vyrovnaná na 1:1. Teraz prišiel čas na tretí zápas v ktorom sa rozhodne, ktorý z dvoch fighterov vzíde víťazne zo vzájomných zápasov.

Obaja sa predtým stretli v organizácii Bellator – v prvom zápase zvíťazil na split decision Attila Végh, v druhom zápase (takmer po 2 rokoch) vyhral na split decision tentokrát Emanuel Newton.

To bolo však už pred 7 rokmi – kto je podľa vás v lepšej forme teraz a komu bude vyhovovať viac zápas podľa pravidiel boxu? Attila Végh alebo Emanuel Newton? Tipnite si vo Fortune.

Stavte si na Attilu vo Fortune
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk

Rytmus vs Gábor Boráros

Súboj celebrity a profi športovca – to bude hlavný predzápas večera, v ktorom sa stretne najúspešnejší slovenský raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský a víťaz prvej série Oktagon Výzva Gábor Boráros.

Tento súboj bude určite veľmi zaujímavý – prinesie nám porovnanie dvoch svetov – šoubiznisu a športu. Rytmus už za sebou jeden boxerský zápas má, keď prehral na body ešte v organizácii XFN proti Marpovi. Skúsenosti budú teda na jeho strane, keďže pre Gábora to bude úplne prvý boxerský zápas.

Ktorého z nich tipujete za víťaza vy?

Samuel „Pirát“ Krištofič vs Alexander Cverna

Novo oznámený zápas, ktorý sľubuje poriadne zaujímavú zápletku. V ňom nastúpia dobre známy Pirát Krištofič a Alexander Cverna. V čom bude tento súboj tak netradičný?

Najmä kvôli váhovému rozdielu oboch bojovníkov – „Pirát“ normálne váži okolo 90 kg, Alexander Cverna ale až viac ako 120 kg! Je teda jasné, že za normálnych okolností by sme nemali šancu podobný zápas vidieť. Ako si myslíte, že dopadne tento netradičný boxerský zápas?

Nastúpi vôbec Alexander Cverna na zápas, po toľkých odstúpeniach v Oktagone?

Vstupenky, prenos v televízii a online live stream z FNC

Asi nikto neočakával, že galavečer Fight Night Challenge by sa kvôli prijatým protipandemickým opatreniam uskutočnil pred väčším množstvom divákov.

Nakoniec sa ale po dohode Fight Night Challenge uskutoční aj s divákmi v známej športovej hale Zoner BOBYHALL v Brne. Túto arénu všetci fanúšikovia dôverne poznajú najmä vďaka organizácii Oktagon, keďže už viaceré turnaje sa konali práve v tejto hale.

Zaujíma vás, či je možné si ešte zakúpiť na galavečer Fight Night Challenge vstupenky? Odpoveď je áno, dajú – na FNC lístky zakúpite na stránke predpredaj.sk , pričom ceny začínajú na hranici 50 €, za najdrahšie lístky zaplatíte o niečo viac ako 100 €.  

Kde sledovať Fight Night Challenge

Najlepšou šancou ako sledovať Figh Night Challenge je zakúpiť si podobne ako pri turnaji Oktagon prístup k online streamu cez PayPerView. Ste rozhodnutí, že chcete vidieť atraktívne boxerské zápasy? Potom je určite výhodné zakúpiť si PPV na Fight Night Challenge čo najskôr, keďže s blížiacim sa termínom sa cena PPV môže zvýšiť podobne, ako to býva pri Oktagone.

Cena za Pay Per View je 9,99 € (teda rovnako ako turnaje organizácie Oktagon). Výhodou bude vysielanie vo Full HD, pričom najzaujímavejšie momenty si budete vedieť pozastaviť alebo pretočiť dozadu. Budete mať navyše prístup aj k záznamom zo súbojov do 72 hodín po odvysielaní.

Vyhrajte PPV na Fight Night ChallengeZa PPV ale nemusíte nič platiť, stačí sa zúčastniť súťaže v stávkovej kancelárii Fortuna. Čo musíte urobiť, aby ste vyhrali PPV na FNC? Pravidlá sú jednoduché – KLIKNITE NA OBRÁZOK nižšie a stavte si aspoň za 30 EUR, pričom na tikete musíte mať aspoň jednu udalosť z galavečera (s minimálnym kurzom 1.30). Súťaž trvá od 13. 12. do 20. 12. 2021 a výhercovia budú vyžrebovaní 21. 12. 2021.
Súťaž Fight Night Challenge
TipOdporúčame sa pozrieť v deň konania (27.12.2021) do LIVE ponuky iFortuna.sk, či predsa nebude vysielať live stream z Fight Night Challenge nakoľko je generálnym partnerom. 

Fight Night Challenge v televízii

Dúfate, že uvidíte Fight Night Challenge v TV? Musíme vás sklamať, ale podobne ako Oktagon, ani FNC live v televízii neuvidíte – organizácia neplánuje vysielať svoju prvú akciu FNC naživo v televízii.

Jedinou možnosťou ako sledovať v akcii Attilu Végha, Rytmusa, Gábora Borárosa a ďalších tak bude zakúpenie spomínaného online streamu cez PPV alebo v prípade, že to dovolí pandemická situácia, pozrieť si turnaj osobne.

Určite treba vyskúšať, či nebude k dispozícii live stream Fight Night Challenge v stávkovej kancelárii Fortuna, keďže je Fortuna jedným z hlavných sponzorov tejto organizácie.

Fight Night Challenge bonus 80 €

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji Fight Night Challenge?

Na prvom turnaji FNC uvidíte nielen známe tváre zo sveta bojových športov ako napr. Attila Végh, Gábor Boráros alebo Samuel „Pirát“ Krištofič, ale aj známe tváre šoubiznisu ako Rytmus.

2️⃣ Aké kurzy sú vypísané na hlavný zápas Végh vs Kincl?

Chcete si staviť na víťazstvo Attilu Végha? V stávkovej kancelárii Fortuna je na jeho víťazstvo vypísaný kurz 1.28.

3️⃣ Ako sledovať priamy prenos z galavečera?

Zatiaľ jedinou možnosťou je sledovanie cez Fight Night Challenge PPV. Informácie o tom, že by mal byť dostupný live stream z FNC na niektorej z internetových televízií stávkových kancelárií zatiaľ nie sú dostupné. V prípade priaznivej pandemickej situácie bude možné zakúpiť aj lístky.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 30 € kredit.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy