Fight Night Challenge 2 – program, karta, stávky a kurzy na zápasy + ako sledovať FNC 2 LIVE

Spoznajte program a zápasovú kartu Fight Night Challenge 2. Z galavečeru vám prinášame aj stávky resp. zápasy s kurzami a taktiež možnosti online sledovania FNC 2 LIVE.

Fight Night Challenge 2 🥊 program zápasov, karta, kurzy + LIVE

Nová organizácia Fight Night Challenge prináša 3. júna fanúšikom športu už druhý galavečer exhibičných zápasov.

V boxerských zápasoch opäť uvidíte nielen športovcov, ale aj mnohé známe tváre šoubiznisu. Nepôjde teda o akciu, ktorá cieli „iba“ na pravých športových fanúšikov, ale chce osloviť aj ľudí, ktorí bežne šport alebo špeciálne box nesledujú.

Organizátorom večera je agentúra Evency v spolupráci so športovým klubom Spartakus Fight Gym.

Stávková kancelária Fortuna ako generálny partner podujatia ako jediná stávková kancelária prináša stávkové príležitosti na celú zápasovú kartu a exkluzívne len vo Fortune si môžete staviť LIVE aj priamo počas zápasov.

Pri tejto akcii ponúka Fortuna 100 € stávku bez rizika a k tomu navyše 100 FREE spinov na Casino hry!
Fortuna bonus Fight Night Challenge 2

Navyše, známe tváre neuvidíte len v ringu ale aj mimo neho. Kto sa po Borisovi Valábikovi a Mariánovi Gáboríkovi zhostí úlohy moderátorov a kto v pozícii uvádzača zápasov nahradí Karlosa Vémolu? Dozviete sa už tento piatok!

🥊 Galavečer MMA Fight Night Challenge
⏰ Termín udalosti 03. 06. 2022 od 18:00
🏟️ Miesto udalosti NTC Aréna Bratislava
📝 Fight card zobraziť
💰 Kurzy na FNC Fortuna

Program a pravidlá Fight Night Challenge

Už 3. júna 2022 uvidíme v ringu bojovať nielen viacero profesionálnych bojovníkov, ale aj celebrity známe z televízie alebo hudobného priemyslu. 

Veľkým ťahákom bude bezpochyby ďalší boxerský zápas Attilu Végha – tentokrát bude jeho súperom rival z Bellatoru Emanuel Newton. S Emanuelom Newtonom mal Attila bojovať už v decembri na prvom galavečeri FNC, vtedy ale musel američana nahradiť na poslednú chvíľu Patrik Kincl.

Nemenej atraktívne budú ale aj ďalšie boxerské súboje v ktorých proti sebe nastúpi Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Moloch Vlavo, raperi Separ vs Majk Spirit alebo Samuel „Pirát“ Krištofič vs. Matej „Kiry the King“ Király. Taktiež oznámený zápas o ktorý sa postará Vlasto Čepo a Patrik Jevický bude tiež súboj, ktorý bude zaujímať mnohých.

Bojovať sa bude pod pravidlami boxu a každý zápas bude vypísaný na 4 kolá po 3 minúty s výnimkou hlavného zápasu, ktorý sa pôjde na 5×3 minúty.

Každý bojovník môže byť počítaný v jednom kole najviac 2×, po treťom počítaní v jednom kole daný borec prehráva. Údery za hlavu, pod pás, údery hlavou, lakťom alebo nohou sú zakázané.

Fight card na FNC

Karta na Fight Night Challenge je skutočne zaujímavá a neobvyklá oproti klasickým galavečerom, ktoré usporadúvajú profesionálne bojové organizácie. Spolu by sme mali vidieť 9 zaujímavých boxerských zápasov, v ktorých sa predstavia rôzne známe tváre bojových športov alebo šoubiznisu.

Karta Fight Night Challenge 2
Fight night challenge 2 fight card

Stávky a kurzy na FNC

Rovnako ako na iné významné športové udalosti, aj na Fight Night Challenge kurzy nájdete v každej dobrej stávkovej kancelárii. Generálnym partnerom FNC je stávková kancelária Fortuna – čo to znamená pre vás? Exkluzívne iba vo Fortune môžete podávať LIVE stávky aj priamo počas zápasov Fight Night Challenge.

Okrem stávky na víťazstvo niektorého z účastníkov zápasu si vo Fortune môžete staviť aj na:

  • počet zahájených kôl v zápase,
  • to, či zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím,
  • 1. alebo 2. zápasník vyhrá KO/TKO alebo diskvalifikáciou,
  • 1. alebo 2. zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím.
Fight Night Challenge 2 – program zápasov a kurzy
Zápas1X2
Attila Végh – Emanuel Newton 1.45 6.00 3.12
Patrik „Rytmus“ Vrbovský – Denis „Moloch“ Domracký 1.15 9.00 5.11
Samuel „Pirát“ Krištofič – Matej „Kiry the King“ Kiraly 1.37 9.00 3.00
Andreas „Frajer Flexking“ Stolárik – Erik „Refew“ Gábor 2.37 6.00 1.70
Petr Kareš – Alexander Cverna 2.66 9.00 1.45
Matúš „Yael“ Kolarovský – Jany Landl 1.50 10.00 2.44
Matúš „Yael“ Kolarovský – Jany Landl 1.50 10.00 5.97
Tommy Zold – Filip Hačko 1.35 9.00 3.08
Michael „Separ“ Kmeť – Michal „Majk Spirit“ Dušička 1.60 9.00 2.67
Stávky a kurzy na Fight Night Challenge 2 nájdete aj v iných slovenských stávkových kanceláriách.

Preview na zápasy Fight Night Challenge

Attila Végh vs Emanuel Newton

Dvaja profi MMA bojovníci, ktorých vzájomná bilancia je vyrovnaná na 1:1. Teraz prišiel čas na tretí zápas v ktorom sa rozhodne, ktorý z dvoch fighterov vzíde víťazne zo vzájomných zápasov.

Obaja sa predtým stretli v organizácii Bellator – v prvom zápase zvíťazil na split decision Attila Végh, v druhom zápase (takmer po 2 rokoch) vyhral na split decision tentokrát Emanuel Newton.

To bolo však už pred 7 rokmi – kto je podľa vás v lepšej forme teraz a komu bude vyhovovať viac zápas podľa pravidiel boxu? Attila Végh alebo Emanuel Newton? Tipnite si vo Fortune.

Rytmus vs Moloch vlavo

Raperský súboj v ktorom sa stretne najúspešnejší slovenský raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský a pre niektorých kontroverzná postava rapovej scény na Slovensku Denis „Moloch Vlavo“ Domracký.

Vďaka odvekej rivalite bude tento súboj určite veľmi zaujímavý. Výhoda bude ale určite na Rytmusovej strane – ten má za sebou už 2 ostré boxerské zápasy proti Marpovi a Gáborovi Borárosovi (oba zápasy ale prehral na body). Moloch Vlavo absolvoval 1 zápas v ktorom proti nemu nastúpil známy kaderník Laky Royal a rovnako prehral na body.

Vstupenky, prenos v televízii a online live stream z FNC

Fanúšikovia bojových športov a známych tvárí šoubiznisu si budú môcť galavečer Fight Night Challenge 2 vychutnať  naživo v NTC Aréne v Bratislave alebo prostredníctvom priameho prenosu cez oficiálne PPV.

Zaujíma vás, či je ešte možné zakúpiť si na galavečer Fight Night Challenge lístky? Odpoveď je áno, dajú – na FNC vstupenky bez problémov zakúpite na stránke predpredaj.sk , pričom ceny začínajú na hranici 39,99 €, za najdrahšie lístky v lóži zaplatíte na osobu približne 100 €.

Zakúpenie vstupenky na Fight Night Challenge je možné len online (na predajných miestach predpredaj.sk lístky na FNC nebudú dostupné).

Kde sledovať Fight Night Challenge online

Najlepšou šancou ako sledovať Figh Night Challenge je zakúpiť si podobne ako pri turnaji Oktagon prístup k online streamu Fight Night Challenge PPV (PayPerView). Ste rozhodnutí, že chcete vidieť atraktívne boxerské zápasy? Potom je určite výhodné zakúpiť si PPV na Fight Night Challenge live stream čo najskôr, keďže s blížiacim sa termínom sa cena PPV zvýši podobne, ako to býva pri Oktagone.

Prvý galavečer bol poznačený problémami s online streamom – prenos cez PPV Fight Night Challenge sa často zasekával, ale podľa organizátorov boli prijaté viaceré opatrenia, aby sa už problémy neopakovali a diváci si mohli vychutnať turnaj vo výbornej obrazovej kvalite aj z pohodlia domova.

Cena za Pay Per View je opäť 9,99 € (teda rovnako ako turnaje organizácie Oktagon MMA). Výhodou bude vysielanie vo Full HD, pričom najzaujímavejšie momenty si budete vedieť pozastaviť alebo pretočiť dozadu. Budete mať navyše prístup aj k záznamom zo súbojov do 72 hodín po odvysielaní.

Informácie o tom, že by bol galavečer Fight Night Challenge online zadarmo dostupný v niektorej zo stávkových kancelárií zatiaľ nie sú dostupné.

Vyhrajte PPV na Fight Night ChallengeZa PPV ale nemusíte nič platiť, stačí sa zúčastniť súťaže v stávkovej kancelárii Fortuna. Čo musíte urobiť, aby ste vyhrali PPV na FNC? Pravidlá sú jednoduché – KLIKNITE NA OBRÁZOK nižšie a stavte si aspoň za 30 EUR (s celkovým kurzom min. 1.30), pričom tiket musí obsahovať aspoň jednu udalosť z galavečera. Súťaž trvá od 23. 05. do 29. 05. 2022 a výhercovia budú vyžrebovaní 30. 05. 2022.
Fight Night Challenge bonus 100 €
TipOdporúčame sa pozrieť v deň konania (03.06.2022) do LIVE ponuky iFortuna.sk, či predsa nebude vysielať live stream z Fight Night Challenge nakoľko stávková kancelária Fortuna je generálnym partnerom podujatia.

Fight Night Challenge v televízii

Dúfate, že uvidíte Fight Night Challenge v TV? Musíme vás sklamať, ale podobne ako Oktagon, ani FNC live v televízii neuvidíte – organizácia neplánuje vysielať svoju prvú akciu FNC naživo v televízii.

Jedinou možnosťou ako sledovať v akcii Attilu Végha, Rytmusa, Separa a ďalších tak bude zakúpenie spomínaného online streamu cez PPV alebo pozrieť si turnaj osobne v NTC aréne v Bratislave.

Určite treba vyskúšať, či nebude k dispozícii live stream Fight Night Challenge v stávkovej kancelárii Fortuna, keďže je Fortuna jedným z hlavných sponzorov tejto organizácie.

Fight Night Challenge bonus 100 €

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji Fight Night Challenge?

Na druhom turnaji FNC uvidíte nielen známe tváre zo sveta bojových športov ako napr. Attila Végh, Samuel „Pirát“ Krištofič, Emanuel Newton, Vlastislav Čepo alebo Patrik Jevický, ale aj známe tváre šoubiznisu ako Patrik „Rytmus“ Vrbovský, Frayer Flexking alebo Moloch Vlavo.

2️⃣ Aké kurzy sú vypísané na hlavný zápas Separ vs Majk Spirit?

Chcete si staviť na víťazstvo Separa? V stávkovej kancelárii Fortuna je na jeho víťazstvo vypísaný kurz 1.60. Ak veríte viac tomu, že vyhrá Majk Spirit, stavte si na neho s kurzom 2.67.

3️⃣ Ako sledovať priamy prenos z galavečera?

Zatiaľ jedinou možnosťou je sledovanie cez Fight Night Challenge PPV. Informácie o tom, že by mal byť dostupný live stream z FNC na niektorej z internetových televízií stávkových kancelárií zatiaľ nie sú dostupné.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

50 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 50 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

50 € bez rizika + 50 € kredit + 50 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 50 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 50 € kredit + 50 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Zdravim , nie na surebety to nevyuzivam . Vyuzivam to na valuebety
Vykup uctov
Ide o to že slovenské nechcem používať a za a zahranične som mal bet365 ale...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
nejde to, ale dnes mi prišiel e-mail na tom pracujú, tak verím, že čoskoro...
Overovacia appka Bet365