Niké pridalo možnosť voľby pozadia

Niké pridalo možnosť voľby pozadia

Prvá stávková kancelária na Slovensku spoločnosť Niké urobila na svojej webovej stránke jemnú zmenu, keď umožňuje hráčom prepínať medzi nočným a denným režimom. Paradoxne webová stránka v nočnom režime (ktorý doteraz chýbal) je oveľa krajšia a hlavne príde prehľadnejšia.

Prepínanie medzi denných a nočným režimom je dostupné vo vrchnej časti obrazovky hneď vedľa výberu jazykovej verzie web stránky. Prejsť na stránku www.nike.sk

O kvalitách stávkovej kancelárie Niké napíšem len trochu, lebo veľa z vás ktorí tam hrali (hlavne online), tak vedia o čom sa hovorí. Zoberiem iba jednoduchý príklad z neďalekej minulosti keď počas štvrťfinále medzi Japonskom a Belgickom na MS2018 v rusku prehrávalo Belgicko 1:2 a malo veľký tlak. Po tom ako znížilo z 0:2 na 1:2, tak v stávkovej kancelárií Niké nebolo možné podať si live stávku. Asi veľmi dobre vedeli čo robia, keďže Belgičania zápas otočili do konca riadneho hracieho času. Celkovo správanie tejto stávkovej kancelárie má mrzí a presne pre takéto veci má u nás veľmi nízke hodnotenie. Ak by som sa vrátil k zápasu, tak v iných stávkových kanceláriách ako je Tipsport alebo Fortuna bolo možné normálne podávať live stávky na tento zápas.

Ak táto stávková kancelária nezmení isté veci, tak môžeme očakávať prepad v nábere stávok, pretože konkurencia ju raz určite dobehne. Veľký počet kamenných pobočiek s tým, že ide o prvú stávkovú kanceláriu na Slovensku ju určite udržia ešte nejaké tie roky na vrchole. Má podchytený veľký počet tzv. „dvackárov“ a hlavne postarších ľudí, ktorí neholdujú internetu.  

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobrý den, za rok 2020 je nově zavedena povinnost platit daň z kurzových...
Zdanění kurzových sázek v ČR
asianodds sa da uplne v pohode. vsetko ide ako ma bez vpn.
BETVICTOR
Neviem ako sito myslel s tým blokovaný webom.
Potrebujem Radu