Stavte si na svojho šampióna vo welterweight: Kozma vs Kertész

Stavte si na svojho šampióna vo welterweight a prečítajte si všetky alternatívy sledovania zápasu MMA bojovníkov. Dokáže obhájiť Dávid Kozma svoj získaný titul šampióna welterweight proti Kertészovi?

Oktagon 17: Kozma vs Kertész - termín, live stream a tip na víťaza.

Už tento rok sa môžete tešiť na titulový zápas Dávid Kozma vs Maté Kertész. Asi nie je žiadnym tajomstvom, že stretnutie týchto MMA zápasníkov v minulosti skončilo prehrou maďarského zápasníka Maté Kertésza. Odvetný zápas je označovaný ako hlavný zápas galavečera Oktagonu 17, ktorý obsahuje aj ďalšie zaujímavé zápasy MMA bojovníkov.

Prečítajte si základné informácie o pripravovanom zápase Kozma vs Kertész, ktoré zahŕňajú dátum a miesto zápasu, vizitky hráčov, jednoznačný tip na víťaza ako aj všetky možnosti sledovania tohto titulového zápasu.

Termín zápasu Dávid Kozma vs Maté Kertész

Hlavný zápas galavečera Oktagon 17 sa uskutoční už 17.10.2020 v brnenskej športovej hale Zoner BOBYHALL. Z dôvodu pandémie corona vírusu bolo otázkou či sa plánovaný termín zápasu Kozma vs Kertész môže odložiť na nasledujúci rok 2021 (podľa najnovších vyjadrení Ondřeja Novotného by sa mal zápas uskutočniť).

Sledujte livestream z Oktagonu

Program a vizitka Kozma vs Kertész

Na začiatok si stručne predstavíme oboch protivníkov, ktorí sa stretnú v hlavnom zápase galavečera Oktagonu 17.

Dávid Kozma je český MMA bojovník, ktorý získal v Oktagone titul šampióna vo welterweight. Tento ostrieľaný zápasník si na svoje konto pripísal 37 odohraných zápasov, z ktorých skončilo len 11 zápasov jeho prehrou. Väčšina fanúšikov pozná Dávida Kozmu pod prezývkou ružový panter (pink panther), pretože na jeho oblečení nikdy nechýba ružová farba.

Maté “Matthew” Kertész je maďarský zápasník, ktorý sa začal venovať bojovým športom až vo svojej dospelosti, pričom svoj prvý profesionálny zápas sa mu podarilo odohrať vo svojich 22 rokoch. Matthew stihol celkovo odohrať 10 zápasov, z ktorých skončilo 8 zápasov jeho výhrou.

Obaja profesionálni zápasníci budú bojovať o pás šampióna welterweight divízie. Bitka na 5 kôl prinesie skutočne napínavý a vzrušujúci zápas, v ktorom bude Dávid Kozma obhajovať svoj získaný titul šampióna welterweight.

Pozrite si vizitky MMA bojovníkov.

Profily bojovníkov
BojovníciDávid KozmaMaté Kertész
národnosť česká maďarská
vek 28 28
výška 183 cm 183 cm
váha 77 kg 77 kg
počet odohraných zápasov 37 10
výhry 26 8
prehry 11 2

Tip na víťaza titulného zápasu

Predpokladá sa, že plánovaný zápas medzi Dávidom Kozmom a Maté Kertészom privedie veľký počet divákov, ktorí budú chcieť uzatvárať kurzové stávky na titulový zápas. V stávkových kanceláriách uzatvára väčšina tipérov stávky v prospech českého MMA zápasníka Dávida Kozmu.

Náš tip na víťaza je jednoznačne Dávid Kozma „pink panther”, nakoľko je ostrieľaný bojovník a odohral väčší počet zápasov ako Kertész. V stávkovej kancelárii Tipsport je vypísaný kurz na Dávida Kozmu 1.55 a na maďarského fightera Maté Kertésza je vypísaný kurz vo výške 2.29.

Možnosti sledovania galavečeru Oktagon17

Hlavný zápas galavečera Oktagon 17 si môžete pozrieť v priamom prenose televízie alebo online prostredníctvom livestreamu na internete. Vyberte si vašu najlepšiu alternatívu sledovania plánovaného MMA zápasu.

Sledovanie zápasu Kozma vs Kertész v TV

Zatiaľ nie je 100% isté, či sa pripravovaný zápas skutočne odvysiela na televíznych obrazovkách, avšak je možné, že sa bude zápas medzi Kozmom a Kertészom vysielať práve na televíznych programoch O2 TV Sport a JOJ Plus. Záznam zo zápasu uvidíte na týchto televíznych programoch aj o týždeň neskôr.

Sledovanie zápasu Kozma vs Kertész livestream

Sledovanie zápasu si môžete vychutnať aj prostredníctvom live streamu, ktorý je možné sledovať prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport. Titulný zápas si teda môžete pozrieť úplne zadarmo na dostupnej Tipsport TV

Pre jej sledovanie sa stačí prihlásiť do vášho herného účtu. Nemáte ešte v Tipsporte vytvorené hráčske konto? Stačí kliknúť na červené tlačidlo nižšie a už do 10 minút môžete stávkovať. Navyše získate od Tipsportu skvelý darček15 € na tipovanie úplne zadarmo!

Sledovanie live zápasu na PPV

Poslednou možnosťou sledovania zápasu Kozma vs Kertész je prostredníctvom oficiálneho PPV (Pay-Per-View), ktorý je možné zakúpiť na oficiálnych webových stránkach Oktagon.tv. Tento livestream zahŕňa samotný turnaj, predzápasové štúdio a rôzne komentáre a hodnotenia zápasníkov domácej scény. Cena tohto priameho prenosu z galavečera Oktagonu 17 je 9,99 €.

Mobilná aplikácia OKTAGON MMA

Chcete mať dokonalý prehľad o najnovších akciách Oktagonu? Nová aplikácia Oktagon MMA vám prináša novinky a prednostný prístup k zakúpeniu predajných lístkov na všetky pripravované turnaje Oktagonu. Okrem toho vám mobilná aplikácia poskytuje aj live stream akéhokoľvek turnaja Oktagonu. Táto mobilná aplikácia je zatiaľ dostupná na stiahnutie len pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android.

Základné informácie Kozma vs Kertész

Kedy sa uskutoční zápas Kozma vs Kertész? 

Na akcii Oktagon 17, 17.10.2020 so začiatkom o 18:00 hod.

Kde bude dejisko zápasu? 

Brno, športová hala Zoner BOBYHALL

Aký je náš tip na víťaza zápasu? 

Dávid Kozma s kurzom 1.55.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

nemám to overené, ale podla mna nikdy nemalo.
Oktagon na bet365
zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.