Oktagon 21: Titulový zápas Buchinger vs Paradeiser naživo

Buki je späť v hre! V novom turnaji Oktagonu sa môžete tešiť na titulný zápas Ivana Buchingera. Prečítajte si dôležité informácie o pripravovanom zápase spoločne s live streamom zápasu naživo.

Oktagon 21 🥊 Buchinger vs Paradeiser ▶️ livestream, kurzy a informácie

Ďalší turnaj Oktagonu je tu opäť a s ním aj kvalitná nálož napínavých zápasov. V hlavnom zápase galavečera Oktagonu 21 sa tentokrát predstaví skvelý Ivan Buchinger, ktorý bude bojovať proti menej známenu Ronaldovi Paradeiserovi.

Okrem spomínaného zápasu sa môžete tešiť aj na fight dvoch legendárnych MMA bojovníkov – českého veterána Petra Knížeho a brazílskeho profesionálneho zápasníka Leandra Silvu.

Celý turnaj Oktagonu 21 by mal prebehnúť už koncom januára 2021. Prečítajte si všetky potrebné informácie o titulnom zápase - profily bojovníkov, kurzy, tip na víťaza a takisto aj všetky možnosti ako sledovať zápas Buchinger vs Paradeiser naživo.

Udalosť Oktagon 21
Zápas Ivan Buchinger vs Ronald Paradeiser
Váhová kategória Lightweight (ľahká váha)
Dátum a čas 30.01.2021 o 20:00 hod.
Miesto konania Zoner BOBYHALL, Brno
LIVE stream PPV prenos alebo online prenos LINK 1

Prečo sa neuskutočnil plánovaný zápas Buchinger vs Niedzielski?

Na turnaji Oktagonu 21 sa mal pôvodne konať zápas medzi Ivanom Buchingerom a poľským bojovníkom Piotrom Niedzielskim, avšak ich plánovaný zápas sa musel náhle prerušiť kvôli Buchingeromu zraneniu, ktoré si spôsobil počas svojej prípravy na zápas. Piotrovi Niedzielskemu sa nepodarilo nájsť nového súpera, takže zápas sa oficiálne zrušil.

Kedy a kde sa uskutoční zápas Buchinger vs Paradeiser?

Titulový zápas ľahkej váhy medzi Ivanom Buchingerom a Ronaldom Paradeiserom sa uskutoční 30.01.2021 v brnenskej športovej hale Zoner BOBYHALL. Hlavný zápas galavečera by mal začať o 20:00 hod., avšak treba rátať s tým, že zápas sa presunie na neskorší čas.

Oktagon 21: Profily bojovníkov Buchinger vs Paradeiser

Ivan “Buki” Buchinger je slovenský profesionálny MMA zápasník, ktorý sa stal šampiónom v známych bojových organizáciách ako sú Cage Warriors, M1 alebo XFN. Na výslnie slávy ho dostal až zápas s írskym zápasníkom Conorom McGregorom, ktorého však nedokázal poraziť. 

Ivan Buchinger stihol počas svojej kariéry odohrať až neuveriteľných 44 zápasov, z ktorých len 7 skončilo jeho prehrou.

Ronald “Rony” Paradeiser patrí k mimoriadne talentovaným fighterom na Slovensku. Sám seba považuje za stand-up fightera s obľubou v klasickom aj v thajskom boxe. Za Ronyho najväčší úspech sa považuje výhra v slovenskej časti pyramídy Oktagon Underground.

Ronald Paradeiser si na svoje konto zatiaľ pripísal 17 odohraných zápasov, z ktorých 11x odišiel ako víťaz. Doposiaľ všetky svoje víťazné zápasy dosiahol pred časovým limitom.

Viac informácie nájdete v tabuľke s profilmi MMA zápasníkov.

Profily MMA bojovníkov
Ivan BuchingerRonald Paradeiser
národnosť slovenská slovenská
vek 34 23
výška 175 cm 188 cm
váha 66 kg 70 kg
počet odohraných zápasov 44 17
výhry 37 11
prehry 7 6

Podávajte stávky v hodnote 20 € zadarmo od Tipsport.sk Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Aktuálne kurzy pre zápas Buchinger vs Paradeiser

Je viac než isté, že zlatým klincom večera bude titulový súboj Buchinger vs Paradeiser. Na pripravovaný zápas sú vypísané kurzy vo všetkých slovenských stávkových kanceláriách. 

Vašu kurzovú stávku na favorita zápasu vám odporúčame uzatvárať v najznámejších stávkových kanceláriach ako sú Tipsport alebo Fortuna.

Nižšie si môžete pozrieť aktuálne výšky kurzov v stávkovej kancelárii Tipsport, v ktorej získajú všetci jej novoregistrovaní hráči bonus 20 € zadarmo (stačí si iba overiť pri registrácii svoju totožnosť).

Kto sa stane víťazom zápasu?

Odborníci ale i tipéri sú za to, že výhra bude patriť súčasnému šampiónovi v ľahkej váhe – Ivanovi Buchingerovi, ktorý je pod vedením trénera Attilu Végha. Predpokladá sa, že Bukiho skúsenosti, nečakané take downy a fantastický wrestling prevýšia neskrývaný talent Ronalda Paradeisera. 

Pozrite si detailné video, ktoré zachytáva najlepšie momenty z MMA kariéry Ivana Buchingera.

Kde môžete sledovať zápas Buchinger vs Paradeiser?

Titulový zápas dvoch slovenských MMA bojovníkov si môžete pozrieť len prostredníctvom dvoch dostupných live streamov. Väčšinu divákov asi nepoteší novinka, že pripravovaný zápas nebude vysielať žiadna slovenská ani česká televízna stanica.

Oktagon 21: live stream Buchinger vs Paradeiser

Najlepšou alternatívou sledovania zápasu je live stream stávkovej spoločnosti Tipsport, ktorá ponúka svojim novoregistrovaným hráčom sledovanie športových live streamov po dobu 7 dní úplne zadarmo.

Stávková kancelária Tipsport totižto plánuje odvysielať všetky zápasy Oktagonu 21 naživo na svojej online televízii TV Tipsport. Všetci jej registrovaní hráči si môžu popri sledovaní live streamov Oktagonu staviť na svojho favorita zápasu v sekcii live stávky.

▶ registruj sa teraz na Tipsport.sk a dostaneš za overenie totožnosti 20 € zadarmo na tipovanie!

Oktagon 21: online prenos PPV

Ďalšou z možností sledovania zápasu Buchinger vs Paradeiser je pomocou plateného online streamu cez Oktagon PPV. Cena PPV prenosu je v predpredaji stanovená na sumu 9.99 €. Pokiaľ si chcete kúpiť PPV prenos v deň konania turnaja, tak vás vyjde drahšie za 12.99 €

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy bude zápas Buchinger vs Paradeiser?

Plánovaný zápas sa uskutoční na galavečeri turnaja Oktagonu 21, ktorý prebehne už 30.01.2021 po 20:00 hod.

2️⃣ Kde sa plánovaný zápas uskutoční?

Dejiskom zápasu je brnenská športová hala Zoner BOBYHALL.

3️⃣ Kto je favoritom titulného zápasu a aké sú kurzy?

Najväčším favoritom zápasu je ostrieľaný zápasník Ivan Buchinger. Všetky aktuálne kurzy pre pripravovaný zápas si môžete pozrieť vyššie v našom článku.

4️⃣ Kde si môžete pozrieť zápas Buchinger vs Paradeiser?

Titulný zápas si môžete pozrieť jedine online pomocou dostupných live streamov. Prvou možnosťou je oficiálny live stream Oktagonu - platená služba PPV. Druhou alternatívou je bezplatný live stream stávkovej spoločnosti Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!