Reakcia slovenského tipéra, ktorý ako prvý zdolal Pyramídu

Reakcia slovenského tipéra, ktorý ako prvý zdolal Pyramídu

Pyramída vydala rekordných 765-tisíc eur! Nervy a radosť, hovorí výherca.

765 tisíc eur! Najvyššia individuálna výhra v histórii Tipsportu. Životný mílnik jedného z členov najväčšej komunity stávkarov. A prvý tipér, ktorý vystúpil na vrchol Pyramídy. To je príbeh nového multimilionára zo Slovenska, ktorý na vytúžený grál dosiahol cez veľkonočnú nedeľu krátko pred 23. hodinou. Symbolicky, takmer presne v deň 30. výročia založenia Tipsportu. Milionárom sa pritom stal už o deň skôr. Úspešne totiž prešiel 9. kolom Pyramídy a mal istých 89 tisíc eur. Nezastavil sa. Za pár hodín pokoril 10. métu s hlavnou výhrou takmer 800 tisíc eur. „Až som sa zľakol, do čoho som sa to pustil. Vytvoril som si na seba obrovský tlak. Boli to nervy, skoro som nedýchal. Ale teraz mám samozrejme obrovskú radosť,“ hovorí slovenský stávkar.

Podstatou súťaže Pyramídy je trafiť v každom z jej 10 kôl požadovaný minimálny celkový kurz, ktorý sa v každom ďalšom kole zvyšuje (v 1. kole 1.1, v 2. kole 2.0, v 3. kole 3.0 atď.). Ak sa vám to nepodarí, v danej Pyramíde skončíte a môžete začať novú. Naraz môžete hrať až päť rôznych Pyramíd. Systém? Obyčajný. Stavte si tiket aspoň za 2 € a zaraďte ho do Pyramídy. Nezáleží na druhu stávky, dôležitý je požadovaný kurz. Počítajú sa predzápasové stávky aj live stávky. Súťaže sa môžu zúčastniť tipéri s trvalým kontom v Tipsporte a účastníci vernostného programu Tipkonto. A ceny? Lákavé. Na odmenu sa môžete tešiť už po zdolaní 4. kola. Na vrchole čaká minimálne 600 tisíc eur!

„Na tohtoročnú Veľkú noc nikdy nezabudnem. Pritom to vyzeralo tak, že bude úplne obyčajná. Počas víkendu som bol totiž v práci. Keď som mal voľnú chvíľu, pozrel som sa do telefónu na priebežné výsledky. Stále si prehrávam v hlave, čo sa vlastne stalo. Je to fantázia. Mám ale aj rozpaky. Nečudujte sa. Je to množstvo peňazí. Ten úspech ma zaskočil,“ zveril sa výherca mega odmeny, ktorú sa doteraz ani jednému tipérovi v Tipsporte nepodarilo získať.

O Pyramíde sa rekordman dozvedel kedysi od svojho švagra. Súťaž ho okamžite zaujala. "Páči sa mi možnosť postupovať ďalej a spĺňať náročnejšie výzvy. Je to skvelá motivácia. Tipujem tak či tak, Pyramída je pre mňa zábava navyše. Doposiaľ som sa dostal najďalej do 4. kola. Teraz som bol spokojný, keď som prešiel do siedmeho. Že by som zdolal úplný vrchol? To som si nedokázal ani predstaviť. A vidíte, stalo sa.“

A s akou taktikou sa púšťa do zostavovania tiketov? „Vždy si vyberiem dva, tri zápasy, ktoré považujem za tutovku. K ním prikladám ďalšie tak, aby som splnil požadovaný kurz,“ vysvetľuje športový fanúšik, ktorý rád vsádza na futbal, hokej, basketbal, hádzanú alebo napríklad biatlon.

Zobraziť výherné tikety
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

„Pyramíde každopádne zostávam verný a hrám ju ďalej,“ odkazuje odhodlane a na záver dodáva, ako s rekordnou výhrou naloží:

"Časť venujem svojim blízkym. Rád cestujem, takže sa určite vydám na zaujímavé miesta, kam by som sa zrejme normálne nepozrel. Dúfam teda, že mi šéf schváli dovolenku, "smeje sa milionár, ktorý neuvažuje o tom, že by zásadne upravil svoj životný štýl. "Viete, mám rád veci tak, ako sú. Nerád niečo mením. Určite si spríjemníte život, to áno. Ale žiadne bláznenie. Zajtra idem normálne do práce a celkom sa teším. "

Aj vy si chcete skúsiť zahrať Pyramídu?

Založte si účet v Tipsport.sk a získajte aj vstupné bonusy 4000 € + 20 € zadarmo len za overenie vašej totožnosti.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!