S kým bude zápasiť Terminátor Vémola v Oktagon 17? Termín zápasu a možnosti sledovania

Prečítajte si všetky najdôležitejšie informácie o novom pripravovanom zápase českého terminátora Vémolu a nórskeho veterána z Cage Warriors.

S kým bude Vémola bojovať na akcii Oktagon 17? Profily + live stream

Terminátor je späť! Na galavečeri Oktagonu 17 sa Karlos “Terminátor” Vémola postaví proti nórskemu zápasníkovi, ktorý bojuje pod známou anglickou organizáciou - Cage Warriors.

V pripravovanom zápase do 90 kg (light heavyweight) sa môžete tešiť na skutočne napínavý súboj medzi Karlosom Vémolom a Thomasom Robertsenom.

Dokáže poraziť český terminátor ostrieľaného nórskeho zápasníka? Prečítajte si základné informácie o pripravovanom zápase, ktoré zahŕňajú termín a miesto zápasu, profily jednotlivých bojovníkov, jednoznačný tip na víťaza zápasu a všetky možnosti jeho sledovania.

Čo sa stalo s predchádzajúcim zápasom Vémola vs Mikulášek?

Na galavečeri Oktagonu 17 sa mal pôvodne konať zápas medzi Karlosom Vémolom a Václavom Mikuláškom, ktorého každý pozná pod prezývkou Baba Jaga. Ich plánovaný zápas sa však musel dočasne odložiť kvôli tomu, že český Terminátor nestihol schudnúť požadovanú váhu 84 kg (middleweight). Ak český terminátor dokáže schudnúť požadovanú váhu do konca novembra, tak v decembri tohto roka sa môžete tešiť na dlho očakávaný zápas Karlosa Vémolu a Václava Mikuláška!

Sledujte livestream z Oktagonu

Termín zápasu Karlos Terminátor Vémola vs.Thomas Saint Robertsen

Plánovaný zápas sa odohrá už 17. októbra v brnenskej športovej hale Zoner BOBYHALL.

Hlavným zápasom galavečera Oktagonu 17 však aj naďalej zostáva zápas medzi českým bojovníkom Dávidom Kozmom a maďarským zápasníkom Maté Kertészom.

Oktagon 17: program a profily jednotlivých MMA fighterov

Na začiatok vám stručne predstavíme profily oboch MMA zápasníkov.

Karlos Terminátor Vémola je prvý český MMA bojovník, ktorý sa dokázal prebojovať do svetoznámeho UFC (Ultimate Fighting Championship). Vo svojej profesionálnej kariére stihol odohrať 33 zápasov, z ktorých neuveriteľných 27-krát odišiel ako víťaz.

Thomas Saint Robertsen je nórsky zápasník, ktorý zápasí pod anglickou organizáciou Cage Warriors. Asi málokto tuší, že jeho oficiálna profesia je policajt z povolania. Vo svojej profesionálnej MMA kariére má za sebou iba 11 odohraných zápasov, pričom 3 zápasy skončili jeho prehrou.

Profily bojovníkov
Karlos “Terminátor” VemolaThomas “Saint” Robertsen
národnosť česká nórska
vek 35 31
výška 183 cm 178 cm
váha 93 kg 84 kg
počet odohraných zápasov 33 11
výhry 27 8
prehry 6 3

Aktuálnu fight card si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke Oktagonu.

Oktagon 17: tip na víťaza

Ako dopadne zápas Karlos Terminátor Vémola vs. Thomas Saint Robertsen? V stávkovej kancelárii Tipsport si môžete staviť na svojho favorita zápasu aj vy!

Aktuálne kurzy pre jednotlivých MMA zápasníkov:

Už zo samotných výsledkov kurzov vyplýva, že tipujúci hráči dávajú väčšiu šancu na výhru českému terminátorovi. Náš jednoznačný tip na víťaza zápasu je preto Karlos Vémola, ktorý má za sebou väčší počet odohratých zápasov a je ostrieľanejší MMA bojovník ako nórsky zápasník Thomas Robertsen.

Chcete si staviť aj vy na svojho favorita zápasu? Pozrite si aktuálne kurzy  pre plánovaný zápas Vémola vs Robertsen.

Oktagon 17: Možnosti sledovania zápasu Vémola vs Robertsen

Celý galavečer Oktagonu 17 si môžete pozrieť na vybraných televíznych kanáloch alebo online na internete prostredníctvom viacerých livestreamov. Vyberte si váš najlepšiu alternatívu sledovania turnaja Oktagon 17.

TV sledovanie zápasu 

Pokiaľ si chcete vychutnať plánovaný súboj Vémolu a Robertsena v TV tak si budete musieť počkať, pretože celé vysielanie galavečeru Oktagonu 17 sa posunie až o týždeň neskôr. Oneskorené TV vysielanie galavečera Oktagonu 17 bude prebiehať na televíznych kanáloch O2 TV Sport a Joj Plus.

Sledovanie zápasu Vémola vs Robertsen livestream 

Pripravovaný zápas si môžete pozrieť aj v internetovej online televízii TV Tipsport, v ktorej si môžete okrem bezplatného sledovania zápasu aj uzatvoriť stávku na svojho favorita. Pre spustenie live sledovania zápasu je potrebné sa iba zaregistrovať v Tipsporte.

Navyše Tipsport ponúka pre nových hráčov vstupný bonus a ešte aj peniaze zadarmo vo výške 1500 Netov (za ľubovolný počet Netov si viete uzavrieť stávku a výhra je vašu už v Eurách). Celkovo je bonus zadarmo vo výške 15 € čo predstavuje spomínaných 1500 Netov (100 Netov = 1 €).

Livestream zápasu Vémola vs Robertsen na PPV

Priamy prenos z celého turnaja Oktagonu môžete sledovať prostredníctvom oficiálneho livestreamu PPV (Pay-Per-View), ktorý je možné zakúpiť na webovej stránke Oktagon.tv. Zakúpenie oficiálneho livestreamu celého turnaja Oktagonu 17 vás vyjde približne na 10 €. Cena oficiálneho livestreamu Oktagonu 17 zahŕňa aj predzápasové štúdio so známymi hosťami a rozhovormi s bojovníkmi z domácej scény.

Základné informácie Vémola vs Robertsen

Kedy a kde sa uskutoční zápas Vémola vs Robertsen?

Zápas sa uskutoční už 17.10.2020 v brnenskej športovej hale Zoner BOBYHALL. Obidvaja zápasníci sa proti sebe postavia na galavečeri Oktagon 17.

Aký je náš tip na víťaza zápasu?

Karlos “Terminátor” Vémola s kurzom 1.14.

Aké sú možnosti sledovania zápasu?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagonu (PPV) alebo pomocou bezplatného live streamu na internetovej televízii TV Tipsport.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € + 30 FS + 30 € zdarma

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 30 € kredit +30 FS + 30 €.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ano aj paypal na neho
Podavate aj nadalej cez bet365?
Časovo obmedzená akcia pri registrácii do Fortuny. Platí do 30.6....
Peniaze zadarmo do Fortuny
Dakujem
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)