Slavia Praha - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

Slavia Praha - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

V Česku sa v poslednom ligovom kole v mestskom derby stretnú Slavia a Sparta. Slavia sa stala majstrom ligy a Sparta už má po víťazstve v domácom pohári aj istú účasť v Európskej lige- teda kvalifikáciu. Domáci tím získal zatiaľ úctyhodných 84 bodov. Sparta je na 3. mieste so ziskom 59 bodov.

Slavia aktuálne ťahá šnúru 5 výhier v rade a má výbornú formu. Sparta je na tom o kúsok horšie, nakoľko raz prehrala 1:2 v Plzni, inak štyrikrát vyhrala v lige. Chvíľu sa ešte dávala v boji o titul nádej aj Plzni, ale Slavia využila dosť vysoký bodový náskok a zabrala v správny čas. Nedala tak svojmu súperovi šancu zamiešať kartami. Sparta radosť svojím priaznivcom nerobila dlhú dobu, no záver sezóny sa doslova nakopla a vyťažila maximum z navonok stratenej sezóny. Myslím si, že zisk poháru a konečne 3. miesto je naozaj úspechom, nakoľko pred časom sa Sparta ešte pohybovala na 10. mieste. V tomto zápase nepôjde už o žiadne dôležité body, nakoľko poradie v tabuľke sa už meniť nebude. Skôr ide o tradičnú atraktívnosť tohto zápasu a rivalitu, ktorú vždy prináša.

Vo vzájomných zápasoch je na tom stále lepšie Slavia ,ktorá trikrát vyhrala a dvakrát sa body delili. Sparta už nejaký čas čaká na víťazstvo proti tomuto celku. Myslím si, že by sa to mohlo stať práve v tomto poslednom zápase, preto skúsim tip, že Sparta dokáže vyhrať aspoň jeden polčas.

Tip na zápas

Zápas: Slavia Praha - Sparta Praha
Súťaž:
1. Liga - skupina o titul
Čas zápasu: 08.07.2020 18:00
Tip:
Vyhrá aspoň jeden polčas: Sparta Praha
Kurz: 2.23
Bookmaker: Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy