Tipsport NHL Fantasy – staňte sa najlepším trénerom NHL

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

NHL Fantasy je nová súťaž od Tipsportu pre hokejových fanúšikov. Každý, kto sa zadarmo zapojí do virtuálnej hokejovej ligy hrá o denné ceny aj hlavnú výhru 4.000 €.

Tipsport NHL Fantasy – virtuálna hokejová liga o vysoké výhry

Súťaž NHL fantasy prináša všetkým zaregistrovaným hráčom stávková kancelária Tipsport.

Vašou úlohou bude stať sa trénerom a vytvoriť si vlastný tím snov, s ktorým sa budete snažiť získať v každom kole čo najviac bodov.

Na každé kolo máte pridelený rozpočet, z ktorého musíte poskladať zostavu z reálnych hráčov NHL. Po každom odohratom kole získate body na základe toho, ako sa vašim hráčom darilo v reálnych zápasoch.

Staňte sa najlepším trénerom NHL a vyhrajte
Zaregistrujte sa v Tipsporte a hneď sa môžete zapojiť do súťaže zadarmo 

🏆 Tipovacia súťaž NHL Fantasy (súťaž je zadarmo)
💰 Dotácia 40.000.000 Netov (40.000 €)
⚪ Dĺžka súťaže celá sezóna
〽️ Čo sa bude tipovať výkony hráčov v NHL
💸 Cena pre celkového víťaza 400.000 Netov (4.000 €)
✍🏻 Prihlásenie sa do súťaže Tipsport.sk
 💲  Registračný bonus zdarma 20 € + 4.000 € Vstupný bonus
Kompletné pravidlá súťaže NHL Fantasy

Prečo sú fantasy súťaže vo svete tak obľúbené? K sledovaniu NHL vás neťahá len samotný hokej, ale aj stratégia a atraktívne výhry v súťaži Fantasy NHL v Tipsporte.

Keďže ani Slováci v NHL nechýbajú, máte možnosť do zostavy zaradiť aj najlepších hokejistov zo Slovenska a popri tom sledovať z NHL live stream, keďže Tipsport vysiela naživo všetky zápasy z najlepšej hokejovej ligy na svete.

Ako začať hrať NHL Fantasy

Na hranie využite oficiálnu stránku www.tipsport.sk alebo najlepšiu mobilnú aplikáciu Tipsport. Aby ste sa mohli zapojiť do tejto súťaže stačí byť zaregistrovaným hráčom v stávkovej kancelárii Tipsport.

Potom už iba kliknite na kartu „Fantasy“ v hornej časti stránky tipsport sk a vyberte si ligu, v ktorej sa chcete stať trénerom vášho vysnívaného tímu. Okrem NHL je totiž v ponuke aj možnosť zvoliť si českú Tipsport extraligu.

V mobilnej aplikácii Tipsport stačí na úvodnej obrazovke kliknúť na dlaždicu s názvom „Fantasy“.

Vy ako tréner musíte vytvoriť zostavu 6 hráčov pre dané kolo – 1 brankára, 2 obrancov a 3 útočníkov, pričom pomer a úlohu hráčov nie je možné meniť. Je potrebné zvoliť si kapitána tímu pre dané kolo, keďže body získané kapitánom sa v súťaži násobia. 

Nezabudnite ani na náhradníkov, ktorí vám pomôžu získať body v prípadoch, keď niektorý z hráčov základnej zostavy nezasiahne v danom kole do zápasu.

Rozpočet na váš tím snov máte prakticky neobmedzený, je však vhodné neprekročiť stanovené hranice rozpočtov – v prípade prekročenia rozpočtu a zisku bodov budete následne penalizovaný určeným % zo získaných bodov. Za dodržanie rozpočtu naopak neopak nebudete nijako penalizovaný.

NHL Fantasy v Tipsporte

Máte možnosť zostaviť váš tím už 14 dní vopred, pričom máte možnosť v nastaveniach vašu úspešnú zostavu skopírovať do ďalšieho kola alebo váš hokejový tím vytvoriť náhodne pomocou tlačidla „Doplniť náhodne“.

Fantasy ligu nie je možné hrať na pobočkách Tipsport!

Bodovanie

Každé kolo je vyhodnotené na základe zisku bodov o ktorý sa postarajú hráči zaradení do zostavy (prípadne náhradníci). Každý z hráčov vo vašom tíme dostáva body za individuálne (gól, asistencia, hity, strely na bránu,...) aj tímové výkony (výhra, výhra v predĺžení, výhra po nájazdoch, ...).

Výkony každého postu (hráča) na ľadovej ploche sú bodované inak – ako príklad nám výborne poslúži situácia, keď váš útočník strelí gól v rovnovážnom stave, súper vyrovná a ďalší gól dá váš obranca opäť sa rovnovážneho stavu – za útočníka v tomto prípade zinkasujete 12 bodov, zatiaľ čo za obrancu bodov až 20.

Kompletné bodovanie si samozrejme môžete pozrieť vo Fantasy Lige v sekcii „Podmienky“ a „Bodovanie“.

Ceny v súťaži

V NHL Fantasy hráte o veľké množstvo Netov (vernostných bodov) – celková sezónna dotácia spolu s Fantasy Ligou je až 40.000.000 Netov. Ako výhru v Netoch premeníte na peniaze? Jednoducho si podajte akúkoľvek stávku za vašu výhru a Tipsport vám už na váš hráčsky účet výhru pripíše v peniazoch. 

Za body, ktoré získate v každom kole súťaže FantasyNHL môžete vyhrať denné ceny (64.000 Netov), ale zároveň sa vaše body z každého kola sčítavajú a bojujete aj o mesačné (486.000 Netov) alebo sezónne výhry (2.400.000 Netov).

  • Denné výhry – celkovo Tipsport na denné ceny prerozdelí až 64.000 Netov, pričom víťazovi denného kola Tipsport pripíše na hráčsky účet 4.000 Netov, hráčovi na 2. mieste 2.000 Netov a tipérovi na bronzovej priečke 1.400 Netov. Celkovo vyhráva prvých 500. hráčov.
  • Mesačné výhry – na mesačné výhry Tipsport celkovo prerozdelí až 486.000 Netov. Najlepší tréner mesiaca vyhrá 20.000 Netov, druhý najlepší 10.000 Netov a tretí najlepší tréner daného mesiaca si pripíše na hráčsky účet bonus 6.000 Netov. Celkovo bude v mesačnom hodnotení odmenených najlepších 1.500 hráčov (trénerov Fantasy Ligy)
  • Sezónne výhry – najlepším trénerom hokejovej sezóny stávková kancelária Tipsport rozdelí až 2.400.000 Netov, pričom najlepší hráč (tréner) sezóny získa mimoriadne atraktívny bonus – 400.000 Netov na hráčsky účet. Tipér na druhom mieste vyhrá 160.000 Netov a tretí najlepší hráč 40.000 Netov. Spolu bude odmenených až 5.000 najlepších hráčov Fantasy NHL.
Zapojte sa zadarmo do súťaže NHL Fantasy
Jednoducho sa zaregistrujte na Tipsport.sk a ihneď hráte

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Ako sa zapojiť do súťaže Fantasy NHL v Tipsporte?

Stačí sa jednoducho zaregistrovať v stávkovej kancelárii Tipsport. Účasť v súťaži je úplne zadarmo, nie je potrebné splniť žiadne špeciálne podmienky – nemusíte na hráčsky účet vkladať žiadne peniaze ani mať podané stávky.

2️⃣ Aké sú výhry v súťaži NHL Fantasy?

Každé kolo hráte o denné ceny, v ktorom najlepší tréner získa na svoj hráčsky účet 4.000 Netov (1 Net=1 Cent). Z dlhodobého hľadiska zabojujete v rámci mesačných cien o výhru 20.000 Netov a v prípade, že sa stanete najlepším trénerom sezóny pristane na vašom hráčskom účte obrovská odmena – až 400.000 Netov.

3️⃣ Ako dlho potrvá NHL Fantasy v Tipsporte?

Súťaž potrvá celú hokejovú sezónu od začiatku NHL (aj českej hokejovej Extraligy) až po posledné kolo. Máte teda dosť času na to, pokúsiť sa stať najlepším hokejovým trénerom a vyhrať atraktívne ceny od stávkovej kancelárie Tipsport.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt