Zahrajte si v Tipsporte novú súťaž Tipbank!

Zahrajte si v Tipsporte novú súťaž Tipbank!

Stávková kancelária Tipsport si pre svojich tipujúcich hráčov pripravila jedinečnú novinku v podobe novej tipérskej súťaže pod názvom Tipbank. V tejto novej súťaži Tipsportu sa musíte zamerať na tipovanie vybraných športových zápasov alebo turnajov. Všetci tipujúci hráči majú na začiatku súťaže rovnaký počiatočný bank, ktorý sa musia snažiť v priebehu celej súťaže čo najviac rozmnožiť. 

Ako sa hrá Tipbank? 

Tipbank je typ tématickej súťaže, v ktorej sa dá stávkovať iba na vybrané športové zápasy, ktorých sa Tipbank zároveň týka. Začiatok Tipbanku odštartuje osemfinále futbalovej Ligy majstrov, kde na vás čaká:

  • bank v hodnote 8 €
  • dotácia vo výške 100 000 Netov (= 1.000 €)

Vašou úlohou je v Tipbanku rozmnožiť čo najväčší počet športových stávok. Je na každom hráčovi, ako sa rozhodne rozložiť svoje vklady a koľko tiketov je ochotný poslať do hry. V súťaži je potrebné pokračovať až dovtedy, pokiaľ sa neskončí alebo pokiaľ neminiete všetky peniaze v banku.   

Druhá šanca

V niektorom Tipbanku sa dokonca nachádza aj možnosť druhej šance, ktorá tipujúcim hráčom umožňuje ďalšie pokračovanie v súťaži s rovnakým počiatočným bankom ako na začiatku hry. 

Kto sa stane víťazom Tipbank? 

Víťazom celej tipérskej súťaže sa stane hráč s najvyšším dosiahnutým bankom! Najväčšou výhodou Tipbanku je, že v nej nevyhráva iba tipér s najvyšším bankom, ale vyhrávajú v ňom aj ostatní súťažiaci na ďalších miestach Tipbanku.

Ako sa môžete zapojiť do Tipbanku?

Do Tipbanku sa môžu zapojiť všetci registrovaní hráči internetového tipovania v stávkovej kancelárii Tipsport. Po prihlásení do vášho hráčskeho účtu si označíte pred uzatvorením tiketu možnosť vloženia tiketu do súťaže Tipbank. Do tejto tipérskej súťaže sa môžete zapojiť aj prostredníctvom mobilnej aplikácie od Tipsportu. 


Prečítajte si kompletné pravidlá Tipbanku 
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy