Tipcup je tu opäť a s ním aj bláznivé miliónové dotácie

V roku 2021 sa môžete tešiť celkovo na 9 Tipcupov a začína sa už v januári. Každý Tipcup môže mať iný formát turnaja a zároveň môže byť aj zrýchlený. V Tipcup zároveň bojujete o Turnaj majstrov.

🏆 Tipsport tipovacia súťaž: Zimný Tipcup Turbo! Dotácia 3+ miliónov Netov!

Opäť štartuje Tipcup - ďalší diel obľúbenej tipérskej súťaže stávkovej kancelárie Tipsport. Celkový víťaz získa výhru vo výške 4.000 EUR (400 000 Netov) na tipovanie. Hráč na druhom mieste obdrží 1.600 EUR (160 000 Netov) a odmenu získa aj hráč, ktorý skončí posledný vo vyraďovacích bojoch. Nárok na odmenu má aj prvých 500 hráčov z kvalifikácie. Pri „režime Turbo“ budú výhry polovičné!

Ak sa chcete súťaže zúčastniť, stačí byť registrovaný s overenou identitou v stávkovej kancelárii Tipsport.sk. Súperiť budete spolu s hráčmi z ČR, ktorí hrajú v stávkových kanceláriách Tipsport.cz a Chance.cz. Tipsport má rôzne formáty tejto súťaže „všetci proti sebe“ (kvalifikácia-skupiny) potom „skupinový“ (kvalifikáca-skupiny-skupiny-pavúk) alebo „súboje vo dvojiciach“ (kvalifikácia-pavúk). Ak je v za názvom Tipcup slovíčko „Turbo“, tak vyraďovacie kolá budú trvať iba jeden deň (namiesto troch dní).

Názov súťaže Zimný Tipcup Turbo
Termín konania 5.2. - 7.3.2021
Formát turnaja „súboje vo dvojiciach
Celková dotácia Classic: 6 000 000+ Netov (60.000 €)
Turbo: 3 000 000+ Netov (30.000 €)
Cena pre víťaza  Classic: 400 000 Netov (4.000 €)
Turbo: 200 000 Netov (2.000 €)
Prihlásenie do turnaja Tipsport.sk

Ako sa prihlásiť do Tipcupu?

Stačí pri zostavení tiketu zaškrtnúť v spodnej časti políčko „Tipcup“ a následne len podáte tiket. Do Tipcupu sa zaraďujú akékoľvek stávky, pričom môžu byť uzavreté aj za Nety (vernostné body). Môžete využívať aj cash out, ale na tikete musí byť vyhodnotená minimálne jedna udalosť. Tikety, ktoré boli podané do Tipcupu sa násobia koeficientom 25, pričom do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety a všetko sa vyjadruje v bodoch.

Ako sa hrá aktuálny Tipcup?

Najbližší Tipcup bude prebiehať vo formáte „súboje vo dvojiciach“pričom pôjde o zrýchlený Turbo Tipcup

Kvalifikácia začne 5.2.2021 a celkového víťaza Tipcupu spoznáme 7.3.2021.

Kvalifikácia

Každý Tipcup začína kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipujúci proti sebe. Kvalifikácia trvá 10 dní a denný limit je 2 €. V režime „Turbo“ trvá kvalifikácia 5 dní. Traja najlepší z kvalifikácie si odnesú 40 000 Netov (400 €), ale pri „Turbe“ sú ceny výhry polovičné. Celkovo bude odmenených 500 najlepších. Z kvalifikácie postúpi do playoff  8192 hráčov. 

Formáty súťaže

Prehľadne popisujeme jednotlivé formáty tipovacej súťaže Tipcup. Prečítajte si ako formát súťaže prebieha a zistite jednotlivé rozdiely medzi nimi. Každý Tipcup môže mať len jeden formát turnaja. Vyššie popisujeme, ktorý formát súťaže bude pre najbližší Tipcup uplatnený.

Všetci proti sebe (kvalifikácia – skupiny)

Po kvalifikácii prichádza skupinová fáza, kde hrajú všetci proti sebe (3 dni = jedno kolo). Celkovo sa hrá 13 kôl (ak nezarátavame kvalifikáciu). Po každom kole vypadne polovica hráčov z celkového počtu a na konci zostanú poslední dvaja, ktorí budú bojovať o víťazstvo. 

Ak má Tipcup v názve „Turbo“, tak jedno kolo = jeden deň.

Skupinový Tipcup (kvalifikácia – skupiny – skupiny – pavúk)

Po kvalifikácii budú úspešní tipujúci rozdelení do štvorčlenných skupín (skupiny 1). Z týchto skupín postúpia vždy dvaja najlepší. Následne sa to zopakuje, keď všetci postupujúci budú opäť rozdelení do štvorčlenných skupín (skupiny 2). Aj z tejto skupiny postúpia dvaja najlepší a následne začnú vyraďovacie boje. Keď sa začnú vyraďovacie boje jeden na jedného, tak postupne vypadnú všetci, kým neostane iba jeden víťaz. 

Ak má Tipcup v názve „Turbo“, tak jedno kolo = jeden deň. 

Súboje vo dvojiciach (kvalifikácia – pavúk)

Aj tento druh Tipcupu začína kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipujúci proti sebe. Po kvalifikácii sa vytvoria dvojičky podľa umiestnenia v kvalifikácii. Lepší z dvojice postupuje a takto to bude až do konca play-off. 

Ak má Tipcup v názve „Turbo“, tak jedno kolo = jeden deň (pre technické problémy sa bude prvý Turbo Tipcup hrať dva dni pre jedno kolo).


Tipcup – Denné vklady podľa kôl
KoloDenný vkladKoloDenný vkladKoloDenný vklad
Kvalifikácia 2 € 5. 4 € Osemfinále 12 €
1. 4 € 6. 8 € Štvrťfinále 12 €
2. 4 € 7. 8 € Semifinále 12 €
3. 4 € 8. 8 € Finále 12 €
4. 4 € 9. 8 €  

Spolu vkladá Tipsport do každého Tipcupu viac ako 6 000 000 Netov resp. 3 000 000 Netov pri Turbo režime! Toto množstvo bude rozdelené medzi všetkých súťažiacich, ktorí sa dostanu z kvalifikácie do vyraďovacej fázy. Samotný víťaz získa Nety v hodnote 4.000 € resp. 2.000 €.

Podrobnejšie pravidlá a všetky informácie o Tipcupe nájdete presne tu.

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty 
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete) 
  • výhry sa pripíšu v EURách (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Turnaj majstrov

V každom Tipcupe sa hrá o postup do záverečného Turnaja majstrov, kde sa dostanete najlepších 1040 hráčov z celoročného rebríčka a 1008 hráčov z Tipligy. Na víťaza Turnaja majstrov v roku 2021 čaká 40.000 €.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Aké druhy (formáty) Tipcupov existujú? 

Názov pre Tipcup môže byť rôzny napr. zimný, jarný alebo majstrovstvá v tipovaní. Rozdiel medzi Tipcupmi nerobí názov ale formát súťaže. Formát Tipcupu existuje ako skupinový, všetci proti všetkým alebo súboje vo dvojiciach (pavúk). Viac informácií nájdete v článku. 

2️⃣ Čo znamená Tipcup Turbo?

Jednotlivé kolá v Tipcupe trvajú tri dni! V prípade, že pôjde o Turbo Tipcup, tak jedno kolo bude trvať jeden jediný deň a celá súťaž prebehne oveľa rýchlejšie.

3️⃣ Prebieha kvalifikácia pri každom formáte Tipcupu?

Áno súťažiacich je veľmi veľa a kvalifikácia vás neminie pri žiadnom Tipcupe. Výnimky však nemôžeme vylúčiť. Z kvalifikácie by malo postúpiť väčšinou 8192 ľudí. 

4️⃣ Ako sa získavajú body v Tipcupe?

Body získate za víťazné tikety a celková výhra sa potom vynásobí koeficientom 25. Výsledná suma sú potom vaše body v súťaží (koeficient 25 je tam preto, lebo hráči súťažia aj s tipujúcimi z ČR a tento prepočet zabezpečuje rovnosť bodov nakoľko v ČR sa tipuje v korunách). V prípade, že sa prijme v Česku euro, tak sa násobenie s koeficientom 25 pravdepodobne odstráni. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu