UFC Fight Night 181: zápas Kevin Holland vs Makhmud Muradov

Dokáže poraziť Makhmud Muradov svojho nového protivníka? V UFC Fight Night nás čaká vyrovnaný súboj medzi dvoma legendárnymi bojovníkmi UFC.

UFC FN 181: Holland vs  Muradov - informácie, kurzy a livestream

Uzbecko-český MMA bojovník Makhmud Muradov sa momentálne pripravuje na svoj ďalší zápas, v ktorom sa postaví proti američanovi Kevinovi Hollandovi. Obaja zápasníci patria medzi majstrov bojových umení, pričom v MMA rebríčku je Makhmud Muradov častokrát označovaný ako národná jednotka v strednej váhe. Niet divu, že uzbecký bojovník patrí na Slovensku a v Česku k najväčším hviezdam MMA scény. 

Už koncom októbra sa môžete tešiť na zápas Makhmud Muradov vs Kevin Holland. V článku sa dočítate tie najdôležitejšie informácie o pripravovanom zápase, ktoré zahŕňajú podrobnú štatistiku oboch zápasníkov, dátum uskutočnenia zápasu, výšku kurzov na októbrový duel ako aj niekoľko možností live sledovania zápasu Holland vs Muradov.

UpozornenieZápas Muradov – Holland zrušený! Makhmud Muradov mal pozitívny test na COVID-19.

Čo sa stalo s plánovaným zápasom Jotko vs Muradov? 

Pôvodný zápas sa mal uskutočniť medzi poľským bojovníkom Krzysztofom Jotkom a Makhmudom Muradovom, ale kvôli zraneniu poľského bojovníka sa musel plánovaný zápas zrušiť. Keďže si Krzysztof Jotko pri sparingu zlomil prst a jeho rekonvalescencia bude trvať pomerne dlhší čas, tak organizácia UFC sa rozhodla, že si namiesto neho vyberie nového náhradníka, ktorý sa postaví v boji proti uzbeckému Čechovi. Zvládne Makhmud Muradov zmenu nového protivníka na poslednú chvíľu ? Uvidíme. 

Kedy a kde sa uskutoční zápas Muradov vs Holland?

Veľkolepý zápas bojovníkov sa uskutoční počas turnaja UFC Fight Night. Plánovaný duel Muradov vs Holland prebehne 31. októbra 2020 v UFC Apex v Las Vegas. Celý priebeh galavečeru UFC 181 sa bude kvôli pandémii corona vírusu konať bez divákov. Keďže sa Amerika nachádza v inom časovom pásme, tak slovenskí a českí fanúšikovia si môžu tento plánovaný zápas pozrieť až zo soboty na nedeľu.     

UFC naživo na TV Tipsport

UFC 181: Profily bojovníkov Muradov vs Holland   

Uzbecko-českého bojovníka pod prezývkou „Mach“ Muradov vám asi nemusíme predstavovať. Mach patrí vo všeobecnosti k uznávaným a profesionálnym MMA bojovníkom v strednej váhe. Okrem zmiešaných bojových umení sa Muradov venuje aj ďalším bojovým umeniam ako napr. Sambo alebo Kickbox. 

Muradovim súperom bude ostrieľaný a nebezpečný americký bojovník Kevin Holland, ktorý už niekoľko rokov bojuje pod organizáciou UFC v divízii strednej váhy. Kevinovi Hollandovi  sa podarilo získať viacero cenných skúseností z predošlých bojových organizácii ako Bellator MMA, King of the Cage alebo Legacy Fighting Alliance. Dovolíme si tvrdiť, že tento americký zápasník bude pre Makhmuda Muradova skutočne vyrovnaným súperom. 

Množstvo fanúšikov je toho názoru, že v dueli bude dominovať práve skúsený majster bojových umení Makhmud Muradov, u ktorého sa očakáva použitie jeho tajnej zbrane - naskočeného kolena.

Profily UFC bojovníkov
Makhmud MuradovKevin Holland
národnosť uzbecká americká
vek 30 27
výška 187 cm 190 cm
váha 83 kg 84 kg
počet odohraných zápasov 30 24
výhry 24 19
prehry 6 5

Aktuálne kurzy pre zápas Holland vs Muradov

Očakáva sa, že plánovaný zápas medzi Muradovom a Hollandom priláka obrovský počet divákov, ktorí budú chcieť uzatvárať vysoké stávky. Svoju stávku na veľkolepý duel bojovníkov môžete uzavrieť v jednej zo slovenských stávkových kancelárii ako napr. Tipsport alebo Fortuna.

Stavte si aj vy na svojho favorita zápasu a pozrite si aktuálnu výšku kurzov na pripravovaný zápas Muradov vs Holland.

Kurz na MuradovKurz na Holland
2.07 1.70

Kto sa stane víťazom zápasu?

Je veľmi ťažké určiť, kto sa stane víťazom zápasu Muradov vs Holland, pretože obaja zápasníci patria medzi skutočne rovnocenných súperov. Keby sme vychádzali z počtu odohraných zápasov, tak jednoznačným víťazom by bol česko-uzbecký bojovník Muradov. Kurzy v stávkových kanceláriach však vravia pravý opak a preto vyvstáva otázka, či dokáže Muradov poraziť svojho nového a silnejšieho protivníka v ringu.

Pozrite si promo video k pripravovanému zápasu Muradov vs Holland.

Kde môžete sledovať zápas Holland vs Muradov

Priamy prenos zo zápasu Holland vs Makhmud môžete sledovať na českej televíznej stanici Nova Sport 2 alebo online na internete prostredníctvom PPV.

Live sledovanie zápasu UFC Fight Night 181 v TV

Všetky galavečeri, ktoré organizuje UFC si môžete vychutnať na športovom kanáli Nova Sport 2. V prípade, ak bude Makhmud Muradov zápasiť na Preliminary Card, tak celým dianím zápasu vás bude sprevádzať známy komentátor a nadšenec Ondřej Novotný. V opačnom prípade televízna stanica Nova Sport 2 odvysiela iba hlavnú kartu UFC 181.

UFC FN 181 - online sledovanie zápasu cez live stream

 Titulný zápas môžete sledovať aj cez VOYO alebo môžete využiť live stream v stávkovej kancelárií Tipsport, ktorý je úplne zadarmo. Stačí sa registrovať a prvých 7 dní môžete pozerať všetky prenosy bez toho, aby ste museli podať tiket. Potom je potrebné mať stavený tiket v hodnote 1,2 € za posledných 30 dní.

LIVE prenos Muradov vs Holland pomocou PPV

Ďalšou alternatívou sledovania zápasu je pomocou live streamov, ktoré sú voľne dostupné na internete. Viacerí fanúšikovia odporúčajú sledovanie online zápasu na videoportáli Voyo alebo sledovanie zápasu prostredníctvom oficiálneho PPV (Pay-Per-View), ktoré je možné zakúpiť na webovej stránke organizácie UFC.

Najčastejšie otázky a odpovede

Kedy bude zápas Holland vs Muradov?

Plánovaný fight sa odohrá 1.11.2020 v skorých ranných hodinách presne o 1:30.

Kde sa plánovaný zápas uskutoční?

Dejiskom zápasu je UFC Apex v americkom meste Las Vegas.

Kto je favoritom zápasu a aké sú kurzy?

Aj keď Makhmud Muradov nemá práve najlepší kurz 2.03, tak väčšina z nás sa prikláňa práve k jeho víťazstvu. Podľa kurzov je však miernym favoritom Kevin Holland s kurzom 1.70.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

50 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 50 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

50 € bez rizika + 50 € kredit + 50 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 50 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 50 € kredit + 50 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

nejde to, ale dnes mi prišiel e-mail na tom pracujú, tak verím, že čoskoro...
Overovacia appka Bet365
Využívaš tie účty na Surebety ?
Vykup uctov
a v bet365 prečo už netipuješ? nooo v podstate skús ešte: pinnacle,...
Vysoké vklady a rýchle prijatie stávky