Zmeny a športové udalosti v Tipsporte pre rok 2018 a tip na EL Clásico

 •  Diskusia Zdieľajte, ďakujeme:
Zmeny a športové udalosti v Tipsporte pre rok 2018 a tip na EL Clásico

Tipsport inovuje

Tipsport sa v poslednej dobe snaží vylepšovať web stránku. Zmeny sa udiali na viacerých frontoch, napr. pri streamovaní zápasov, kde budete môcť odteraz sledovať priame prenosy aj chvíľu po zápase a hlavne nebudete musieť mať nainštalovaný flash. Tie podstatnejšie zmeny sa udiali v oblasti predzápasových a live stávok, kde podoba a radenie týchto stávok sa zjednotila. Bude to tak viac intuitívnejšie. Okrem toho Tipsport zmenil aj vypisovanie gólov a handicapov, ktoré budú teraz prehľadnejšie (nájdete ich vo formáte -0,5; -1,5 a pri góloch viac/menej to bude obdobné). Poslednou väčšou zmenou je bonifikácia, kde môžete vďaka Netom získať až 100% bonifikáciu. Výhru na tikete si tam môžete zvýšiť dvojnásobne. Za každé percento navýšenia kurzu dáte rovnaké percento vkladu zaplateného v Netoch (vklad na tiket 10 EUR, pri navýšení o 10% zaplatíte 100 Netov). V Tipsporte platí 100 Netov = 1 EUR.

Súťaže a udalosti v roku 2018

Okrem toho Tipsport zverejnil aj súťaže na nasledujúci rok, kde sa bude hrať o odmeny v celkovej výške 1 600 000 EUR. V Tiplige nedošlo k zmenám, ale v Tipcupoch (jeden pre jedno ročné obdobie) sa rozdá celkovo 20 000 000 Netov, pričom na konci celého bude Turnaj majstrov 2018, kde si víťaz prilepší o 40 000 EUR. Zimný Tipcup štartuje už 26.12.2017. Okrem toho na vás čakajú voľby českého prezidenta (január), vo februári udalosť roka – Olympijské hry v Južnej Kórei, pokračovať to bude MS v ľadovom hokeji a MS vo futbale v Rusku. Tešiť sa môžete aj na Tipovačku, Futbalovú desiatku alebo súťaže v live stávkach.

EL Classico deň pred Vianocami!

V Španielsku budú mať tento rok Vianoce dva dni po sebe, pretože deň pred Vianocami vypukne o 13:00 na štadióne Realu Madrid slávne EL Clásico. Barcelona má 11-bodový náskok a Real Madrid by ho mal znížiť ak chce hrať o titul v španielskej lige. Tento rok sa stretli v superpohári, kde Barcelona ťahala za kratší koniec (1:3 a 0:2). Náš tip je, že Real Madrid tento zápas zvládne a ukradne si tak 3 body pre seba (kurz 2.14 v Tipsporte).  Ako alternatívnu stávku za menší vklad odporúčame, že skóruje hrotový útočník Benzema alebo stopér Ramos. 

...

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

akoze bez house edge asi nenajdes ziadnu, ale good luck
Online ruleta bez nuly
Aj ja si myslim, ze je to OK ak ta preverili a vsetko preslo.. Uz je len na...
Blba registracia
nevidim video, ale z mojho pohladu sme sa vyvinuli an uroven, kedy ludia...
VIDEO hranie online pokeru v budúcnosti