Zmeny a športové udalosti v Tipsporte pre rok 2018 a tip na EL Clásico

Zmeny a športové udalosti v Tipsporte pre rok 2018 a tip na EL Clásico

Tipsport inovuje

Tipsport sa v poslednej dobe snaží vylepšovať web stránku. Zmeny sa udiali na viacerých frontoch, napr. pri streamovaní zápasov, kde budete môcť odteraz sledovať priame prenosy aj chvíľu po zápase a hlavne nebudete musieť mať nainštalovaný flash. Tie podstatnejšie zmeny sa udiali v oblasti predzápasových a live stávok, kde podoba a radenie týchto stávok sa zjednotila. Bude to tak viac intuitívnejšie. Okrem toho Tipsport zmenil aj vypisovanie gólov a handicapov, ktoré budú teraz prehľadnejšie (nájdete ich vo formáte -0,5; -1,5 a pri góloch viac/menej to bude obdobné). Poslednou väčšou zmenou je bonifikácia, kde môžete vďaka Netom získať až 100% bonifikáciu. Výhru na tikete si tam môžete zvýšiť dvojnásobne. Za každé percento navýšenia kurzu dáte rovnaké percento vkladu zaplateného v Netoch (vklad na tiket 10 EUR, pri navýšení o 10% zaplatíte 100 Netov). V Tipsporte platí 100 Netov = 1 EUR.

Súťaže a udalosti v roku 2018

Okrem toho Tipsport zverejnil aj súťaže na nasledujúci rok, kde sa bude hrať o odmeny v celkovej výške 1 600 000 EUR. V Tiplige nedošlo k zmenám, ale v Tipcupoch (jeden pre jedno ročné obdobie) sa rozdá celkovo 20 000 000 Netov, pričom na konci celého bude Turnaj majstrov 2018, kde si víťaz prilepší o 40 000 EUR. Zimný Tipcup štartuje už 26.12.2017. Okrem toho na vás čakajú voľby českého prezidenta (január), vo februári udalosť roka – Olympijské hry v Južnej Kórei, pokračovať to bude MS v ľadovom hokeji a MS vo futbale v Rusku. Tešiť sa môžete aj na Tipovačku, Futbalovú desiatku alebo súťaže v live stávkach.

EL Classico deň pred Vianocami!

V Španielsku budú mať tento rok Vianoce dva dni po sebe, pretože deň pred Vianocami vypukne o 13:00 na štadióne Realu Madrid slávne EL Clásico. Barcelona má 11-bodový náskok a Real Madrid by ho mal znížiť ak chce hrať o titul v španielskej lige. Tento rok sa stretli v superpohári, kde Barcelona ťahala za kratší koniec (1:3 a 0:2). Náš tip je, že Real Madrid tento zápas zvládne a ukradne si tak 3 body pre seba (kurz 2.14 v Tipsporte).  Ako alternatívnu stávku za menší vklad odporúčame, že skóruje hrotový útočník Benzema alebo stopér Ramos. 

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Čaute, prosím vás mám pár otázok na betko,,, kamoš mi dal účet Betka bude mi...
BET365 Zakl. Otázky ?
Dobry den, pro stranku basketpreviews.com hledame editora pro slovenskou...
Basketbal - editor (prace)
všetko aktuálne najdeš v recenzii skrill, ktorá je upravovaná pri každej...
Poplatky v skrille