Sledujte Oktagon LIVE stream cez TV Tipsport zadarmo

Vyskúšajte bezplatné online sledovanie zápasov Oktagonu 38. Prečítajte si jednoduché podmienky pre spustenie live streamu Oktagon MMA na TV Tipsport.

Oktagon 38 LIVE stream na TV Tipsport ▶️ Ako sledovať zadarmo

Ak chcete sledovať Oktagon live, máte v podstate iba 2 možnosti.

Zaplatiť si prístup (cez takzvané Oktagon PPV) a sledovať Oktagon live stream na Oktagon TV (cena cca 10 €) alebo zvoliť výhodnú alternatívu, vďaka ktorej môžete sledovať livestream vďaka stávkovej kancelárii Tipsport.

► Spustiť LIVE stream Oktagon MMA
Sledujte zápasy Oktagon MMA online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

Stačí sa zaregistrovať a vďaka nášmu jednoduchému návodu budete môcť sledovať Oktagon online na počítači, mobile alebo tablete.

🥊 Názov eventu Oktagon 38
⏰ Dátum 30. 12. 2022 od 18:00
🏟️ Miesto konania O2 Arena, Praha
📝 Zápasy Oktagon fightcard
📺 Live stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Macek vs. Lopez

Chcete dôvod navyše? Ak ešte nie ste hráčom Tipsportu, ako bonus získate darček – 20 €, ktoré môžete využiť na stávku na vášho favorita.

Zaujíma vás, aký bude na akcii Oktagon 38 program? Prečítajte si náš článok Oktagon 38 – program, karta, stávky a livestream, kde nájdete všetko dôležité o chystanej akcii vrátane informácií o vstupenkách, tv prenose a zápasoch.
OKTAGON 38 LIVE v televízii neuvidítePodľa slov samotného Ondřeja Novotného neprišlo k dohode medzi organizáciou a televíziami a tak už Oktagon naživo v televízii neuvidíte.

Jedinou možnosťou tak ostáva platený prenos cez Oktagon PPV alebo môžete pozerať Oktagon live stream cez TIPSPORT TV. Návod nájdete nižšie v našom článku.

Kde sledovať Oktagon live stream

Odpoveď je veľmi jednoduchá. Sledujte Oktagon na TV TipsportNavyše okrem Oktagonu môžete sledovať tisíce ďalších priamych prenosov bez poplatku.

Najväčšou výhodou je najmä to, že pri sledovaní športového live streamu môžete súčasne uzatvárať LIVE stávky a vyhrať peniaze zadarmo.

► Zapnúť TV Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Aká je ponuka live streamov v Tipsporte

Ponuka dostupných live streamov na TV Tipsport
 • futbalové prenosy
 • motocyklistické preteky MotoGP
 • snooker
 • hokejové prenosy
 • cyklistické preteky Tour de France
 • šípky
 • tenisové prenosy
 • prenosy z MMA alebo BOXu
 • a mnoho ďalších

Kompletný zoznam priamych prenosov, ktoré ponúka (nielen) stávková kancelária Tipsport nájdete na stránke Športové prenosy. Rovnako tu nájdete aj podmienky, ktoré musíte splniť, aby ste mohli livestream v stávkových kanceláriách sledovať.

Keďže stávková kancelária Tipsport patrí medzi najobľúbenejšie a najznámejšie stávkové spoločnosti na Slovensku, nie je žiadnym prekvapením, že pre svojich hráčov dennodenne pripravuje viacero exkluzívnych prenosov na svojej online televízii TV Tipsport.

Hviezdny Tipsport bonus v hodnote 20 EUR
20 € grátis na stávkyAko darček dostanete od stávkovej kancelárie Tipsport hráčom až 20 € zadarmo!

Ako sledovať Oktagon 38 na TV Tipsport

Pre aktívnych tipérov je sledovanie live streamov na TV Tipsport dostupné bez poplatkov a navyše môžu získať bonus zadarmo. Prečítajte si jednoduchý návod ako spustiť online stream Oktagon v Tipsporte.

Návod pre spustenie priameho prenosu z Oktagon 38

 • Tipsport registrácia

Prvým krokom je registrácia hráčskeho účtu na webovej stránke Tipsport.sk. Po registrácii stačí už iba overiť totožnosť a prihlásiť sa do vášho herného účtu.

 • Oktagon 38 livestream

Po úspešnej registrácii a prihlásení do herného účtu máte k dispozícii bezplatné 7-dňové sledovanie športových live streamov na TV Tipsport.

Zápasy Oktagonu sú dostupné na webovej stránke Tipsportu tiež pod samostatnou kategóriou TV alebo LIVE. Po kliknutí na jednu z týchto dvoch samostatných kategórií si už len nájdete a vyberiete zápas, ktorý chcete sledovať.

Chcete sledovať Oktagon 38 na TV Tipsport? Postupujte podľa nášho návodu
 1. Kliknite na položku „Kurzy“ v hornom menu na stránke Tipsport.sk.
 2. V zozname športov zvoľte „Bojové športy“ a podkategóriu „OKTAGON“.
 3. Uvidíte pred sebou zoznam MMA zápasov v Oktagone spolu s dátumom a časom. Stačí si už iba vybrať zápas, ktorý chcete sledovať a kliknúť na ikonu „Live stream“.

Ako spustiť Oktagon na TV Tipsport
Ako spustiť Oktagon na TV Tipsport

Po kliknutí na ikonu „Live stream“ sa spustí priamy prenos z Oktagonu. Vy si môžete popri sledovaní zápasu staviť na svojho favorita, pridať príspevok do Live fóra alebo zapnúť dokonca aj druhý priamy prenos (napr. z nemeckej Bundesligy) a sledovať až 2 livestreamy súčasne!

Oktagon na TV Tipsport
Oktagon na TV Tipsport
Čo robiť v prípade, ak vyprší 7-dňová bezplatná lehota pre sledovanie športových live streamov?
 • Po 7-dňoch je neobmedzené sledovanie live streamov možné iba vtedy, ak patríte do skupiny aktívnych tipérov v Tipsporte.
 • Ak nepatríte do tejto skupiny, stačí uzatvoriť stávku v minimálnej hodnote 1,20 € aspoň raz mesačne (alebo uzavrieť viacero stávok v spoločnej hodnote 1,20€ – napr. uzavrieť 3 stávky po 0,40 €).

Náš TIP:
Pri uzatváraní kurzových stávok môžete využiť váš získaný vstupný bonus, ktorý dostanete ako darček pri vytvorení vašej registrácie v Tipsporte. 

Tipsport SK aplikácia – ako sledovať Oktagon 38 cez mobil

Poslednou alternatívou je sledovanie športových live streamov prostredníctvom mobilnej aplikácie Tipsport. Tipsport aplikácia je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení.

V mobilnej appke okrem kurzových stávok a live streamov nájdete aj vyhľadávané diskusné fórum či zábavné online casino s hracími automatmi.

Návod ako sledovať Oktagon 38 na mobile cez TV Tipsport

1. Otvorte mobilnú aplikáciu Tipsport. Tipsport aplikácia je ZADARMO dostupná na stiahnutie TU.

2. Zaregistrujte sa v stávkovej kancelárii Tipsport a overte vašu totožnosť.

3. Prihláste sa do vášho hráčskeho konta (zadajte e-mail a heslo použité pri registrácii). Za registráciu získate aj bonus zadarmo (stačí si overiť hráčsky účet).

4. V hlavnom menu zvoľte „Live“ a uvidíte pred sebou ponuku aktuálnych športových udalostí. Kliknite na kategóriu „Bojové športy“ (prípadne aj podkategóriu „Oktagon“).

Hlavné menu v aplikácii TipsportZoznam LIVE športových udalostí v Tipsporte
Hlavné menu aplikácie Tipsport a LIVE ponuka športových udalostí

5. Uvidíte pred sebou OKTAGON zápasy, ktoré môžete sledovať na TV Tipsport bez poplatkov. Stačí si len zvoliť zápas, ktorý chcete sledovať – po kliknutí na konkrétny zápas vyberte položku „STREAM“ v hornom menu.

Oktagon zápasy vysielané na TV TipsportKurzy a menu pre konkrétny Oktagon zápas
OKTAGON zápasy a menu s kurzami na konkrétny zápas

6. Pred sebou uvidíte čiernu obrazovku so symbolom „PLAY“. Stačí kliknúť na daný symbol a hneď sledujete OKTAGON vďaka stávkovej kancelárii Tipsport.

Live stream Oktagon zápasu na TV TipsportLIVE tiket z OKTAGON 20
Livestream z OKTAGON zápasu a výherná LIVE stávka

Nezabudnite, že počas sledovania Oktagon zápasu naživo môžete výborne reagovať na aktuálne dianie v zápase a uzatvoriť LIVE stávky. Nám sa takto podarilo vyhrať stávku s výborným a hodnotným kurzom 5.50 v zápase Daniel Škvor – Oumar Sy na akcii Oktagon 20.

TIP pre vás na záverPočas akcie Oktagon sa u niektorých vyskytli problémy s prehrávaním na TV TIPSPORT. My sme sa týmto problémom vyhli veľmi jednoducho a poradíme aj vám – všetko, čo stačí urobiť, je spustiť livestream z Oktagonu v samostatnom okne. Ako na to?

1. Navštívte stránku tipsport.sk na vašom počítači a prihláste sa do svojho herného účtu. Ak ešte nemáte vytvorený účet v Tipsporte, zaregistrujte sa.

2. Spustite livestream zápasu, ktorý chcete sledovať podľa nášho návodu vyššie a kliknite na ikonu v pravom hornom rohu na spustenie livestreamu v samostatnom okne.

Livestream na TV TIPSPORT
Livestream na TV TIPSPORT

3. Sledujte Oktagon live vďaka stávkovej kancelárii Tipsport.

Livestream v samostatnom okne na TV TIPSPORT
Livestream v samostatnom okne na TV TIPSPORT

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Musíte platiť za priamy prenos?

Ak si vytvoríte hráčsky účet v Tipsporte, sledovať Oktagon livestream môžete bez toho, aby ste museli za prenos platiť. Navyše získate 20 € ako darček.

2️⃣ Bude TV Tipsport vysielať live stream zo všetkých zápasov?

Áno, Tipsport poskytne live prenosy zo všetkých zápasov z Oktagonu, ktoré sa v daný deň uskutočnia.

3️⃣ Ak nebude Oktagon v TV, bude ho vysielať Tipsport TV?

V televízii Oktagon už podľa slov Ondřeja Novotného neuvidíme. Na TV Tipsport však budú s dostupné všetky Oktagon zápasy – t.j. prelims + hlavná karta. Skontrolovať dostupnosť môžete tu.

4️⃣ Ktoré projekty vysiela TV Tipsport?

Stávková kancelária Tipsport má dohodnutú exkluzívnu spoluprácu, ktorá umožňuje vysielať aj iné projekty Oktagonu ako napr. Oktagon UNDG alebo Oktagon Prime.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 30 € kredit + 30 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobrý deň, včera som si posielal peniaze z bet365 na mbank pomocou Visa a o...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!