Sledujte Oktagon LIVE stream cez TV Tipsport zadarmo

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Sledujte MMA zápasy Oktagonu 58 v HD kvalite a bez reklám na TV Tipsport. Máme pre vás jednoduchý návod ako spustiť live stream z Oktagonu zadarmo a bez účtovaných poplatkov.

Oktagon 58 LIVE stream na TV Tipsport ▶️ Ako sledovať zadarmo

Ak chcete sledovať Oktagon live stream free, máte iba 2 možnosti.

Zaplatiť si prístup (cez takzvané Oktagon PPV) a sledovať Oktagon live stream na Oktagon TV (cena cca 10 €) alebo zvoliť výhodnú alternatívu, vďaka ktorej môžete sledovať livestream vďaka stávkovej kancelárii Tipsport.

► Spustiť LIVE stream z Oktagonu 58
Sledujte zápasy Oktagon MMA online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

Stačí sa zaregistrovať a vďaka nášmu jednoduchému návodu budete môcť sledovať Oktagon online na počítači, mobile alebo tablete.

🥊 Názov eventu Oktagon 58
⏰ Dátum turnaja 8. júna 2024 od 18:00 hod.
🏟️ Miesto konania Praha, Fortuna Aréna (Česko)
📝 MMA zápasy Oktagon fightcard
▶️ LIVE stream TV Tipsport
📺 Oktagon TV PPV (Pay-Per-View)
💰 Exkluzívny bonus 30 € bonus za registráciu
🤼‍♂️ Zápas storočia Karlos Vémola vs. Attila Végh 2
🤼‍♂️ Hlavný zápas David Kozma vs. Ion Surdu

Chcete dôvod navyše? Ak ešte nie ste hráčom Tipsportu, ako bonus získate darček – 30 €, ktoré môžete využiť na stávku na vášho favorita.

Zaujíma vás, ako bude vyzerať program Oktagon 58? Prečítajte si náš článok Oktagon 58 – program, karta, stávky a livestream, kde nájdete všetko dôležité o akcii vrátane informácií o vstupenkách, tv prenose a zápasoch.
Oktagon 58 LIVE v televízii neuvidítePodľa slov Ondřeja Novotného neprišlo k dohode medzi organizáciou a televíziami a tak už Oktagon naživo v televízii neuvidíte.

Jedinou možnosťou tak ostáva platený prenos cez Oktagon PPV alebo môžete pozerať Oktagon live stream cez TIPSPORT TV. Návod nájdete nižšie v našom článku.

Kde sledovať Oktagon live stream zadarmo?

Odpoveď je veľmi jednoduchá. Sledujte Oktagon na TV TipsportNavyše okrem Oktagonu dnes môžete sledovať tisíce ďalších priamych prenosov bez poplatku.

Najväčšou výhodou je najmä to, že pri sledovaní športového live streamu môžete súčasne uzatvárať LIVE stávky a vyhrať peniaze zadarmo.

Ak vás zaujímajú zápasy známych osobností, celebrít a influencerov tak možete sledovať live stream zo zápasov Clash of the Stars.

► Zapnúť TV Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Ponuka dostupných live streamov v Tipsporte

V Tipsporte nájdete okrem Oktagon live stream free aj ostatné druhy populárnych priamych prenosv – dokonca aj predkolá prestížnych futbalových pohárových súťaží – Liga majstrov, Európska liga a Európska konferenčná liga, kde hrajú aj naše slovenské kluby.

Ponuka dostupných live streamov na TV Tipsport
 • futbal
 • hokej
 • šípky
 • tenis
 • prenosy z MMA alebo BOXu

Kompletný zoznam priamych prenosov, ktoré ponúka (nielen) stávková kancelária Tipsport nájdete na stránke športové prenosy. Rovnako tu nájdete aj podmienky, ktoré musíte splniť, aby ste mohli livestream v stávkových kanceláriách sledovať.

Keďže stávková kancelária Tipsport patrí medzi najobľúbenejšie a najznámejšie stávkové spoločnosti na Slovensku, nie je žiadnym prekvapením, že pre svojich hráčov dennodenne pripravuje viacero exkluzívnych prenosov na online televízii TV Tipsport.

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

30 € grátis na stávkyAko darček dostanete od stávkovej kancelárie Tipsport až 30 € zadarmo! Využiť ho môžete takmer okamžite – na tipovanie Oktagonu.

Ako sledovať Oktagon 58 na TV Tipsport?

Pre aktívnych tipérov je sledovanie live streamov na TV Tipsport dostupné bez poplatkov a navyše môžu získať bonus zadarmo. Prečítajte si jednoduchý návod ako spustiť online stream Oktagon v Tipsporte.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport

Návod pre spustenie priameho prenosu z Oktagon 58

 • Tipsport registrácia

Prvým krokom je registrácia hráčskeho účtu na webovej stránke Tipsport.sk. Po registrácii stačí už iba overiť totožnosť a prihlásiť sa do vášho herného účtu.

 • Oktagon 58 live stream free

Po úspešnej registrácii a prihlásení do herného účtu máte k dispozícii bezplatné 7-dňové sledovanie športových live streamov na TV Tipsport.

Zápasy Oktagonu dnes sú dostupné na webovej stránke Tipsportu tiež pod samostatnou kategóriou „TV“ alebo „LIVE“. Po kliknutí na jednu z týchto dvoch samostatných kategórií si už len nájdete a vyberiete zápas, ktorý chcete sledovať.

Oktagon live stream free na TV Tipsport
Chcete sledovať Oktagon dnes na TV Tipsport? Postupujte podľa nášho návodu
 1. Kliknite na položku „Kurzy“ v hornom menu na stránke Tipsport.sk.
 2. V zozname športov zvoľte „Bojové športy“ a podkategóriu „OKTAGON“.
 3. Uvidíte pred sebou zoznam MMA zápasov v Oktagone spolu s dátumom a časom. Stačí si už iba vybrať zápas, ktorý chcete sledovať a kliknúť na ikonu „Live stream“.

Ako spustiť Oktagon na TV Tipsport
Ako spustiť Oktagon live stream free na TV Tipsport

Po kliknutí na ikonu „Live stream“ sa spustí priamy prenos z Oktagonu dnes. Vy si môžete popri sledovaní zápasu staviť na svojho favorita, pridať príspevok do Live fóra alebo zapnúť dokonca aj druhý priamy prenos (napr. z nemeckej Bundesligy) a sledovať až 2 livestreamy súčasne!

Oktagon na TV Tipsport
Oktagon live na TV Tipsport
Čo robiť v prípade, ak vyprší 7-dňová bezplatná lehota pre sledovanie športových live streamov?
 • Po 7-dňoch je neobmedzené sledovanie live streamov možné iba vtedy, ak patríte do skupiny aktívnych tipérov v Tipsporte.
 • Ak nepatríte do tejto skupiny, stačí uzatvoriť stávku v minimálnej hodnote 1,20 € aspoň raz mesačne (alebo uzavrieť viacero stávok v spoločnej hodnote 1,20 € – napr. uzavrieť 3 stávky po 0,40 €).

Náš TIP:
Pri uzatváraní kurzových stávok môžete využiť váš získaný vstupný bonus, ktorý dostanete ako darček pri vytvorení vašej registrácie v Tipsporte. 

Online prenos Oktagonu na mobile

Poslednou alternatívou je sledovanie športových live streamov prostredníctvom mobilnej aplikácie Tipsport. Tipsport aplikácia je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení úplne zadarmo.

V mobilnej appke okrem kurzových stávok a live streamov nájdete aj vyhľadávané diskusné fórum či zábavné online casino s hracími automatmi.

Mobilná aplikácia Tipsportu

Návod ako sledovať Oktagon 58 LIVE stream free na mobile cez TV Tipsport

1. Otvorte mobilnú aplikáciu Tipsport. Tipsport aplikácia je ZADARMO dostupná na stiahnutie TU.

2. Zaregistrujte sa v stávkovej kancelárii Tipsport a overte vašu totožnosť.

3. Prihláste sa do vášho hráčskeho konta (zadajte e-mail a heslo použité pri registrácii). Za registráciu získate aj bonus zadarmo (stačí si overiť hráčsky účet).

4. V hlavnom menu zvoľte „Live“ a uvidíte pred sebou ponuku aktuálnych športových udalostí. Kliknite na kategóriu „Bojové športy“ (prípadne aj podkategóriu „Oktagon“).

Hlavné menu v aplikácii TipsportZoznam LIVE športových udalostí v Tipsporte
Hlavné menu aplikácie Tipsport a LIVE ponuka športových udalostí

5. Uvidíte pred sebou OKTAGON zápasy, ktoré môžete sledovať na TV Tipsport bez poplatkov. Stačí si len zvoliť zápas, ktorý chcete sledovať – po kliknutí na konkrétny zápas vyberte položku „STREAM“ v hornom menu.

Oktagon zápasy vysielané na TV TipsportKurzy a menu pre konkrétny Oktagon zápas
OKTAGON zápasy a menu s kurzami na konkrétny zápas

6. Pred sebou uvidíte čiernu obrazovku so symbolom „PLAY“. Stačí kliknúť na daný symbol a hneď sledujete OKTAGON vďaka stávkovej kancelárii Tipsport.

Live stream Oktagon zápasu na TV TipsportLIVE tiket z OKTAGON 20
Livestream z OKTAGON zápasu a výherná LIVE stávka

Počas sledovania Oktagon zápasu naživo môžete výborne reagovať na aktuálne dianie v zápase a uzatvoriť LIVE stávky. Nám sa takto podarilo vyhrať stávku s výborným a hodnotným kurzom 5.50 v zápase Daniel Škvor – Oumar Sy na akcii Oktagon 20.

TIP pre vás na záverPočas akcie Oktagon sa u niektorých vyskytli problémy s prehrávaním na TV TIPSPORT. My sme sa týmto problémom vyhli veľmi jednoducho a poradíme aj vám – všetko, čo stačí urobiť, je spustiť livestream z Oktagonu v samostatnom okne. Ako na to?

1. Navštívte stránku Tipsport.sk na vašom počítači a prihláste sa do svojho herného účtu. Ak ešte nemáte vytvorený účet v Tipsporte, zaregistrujte sa.

2. Spustite livestream zápasu, ktorý chcete sledovať podľa nášho návodu vyššie a kliknite na ikonu v pravom hornom rohu na spustenie livestreamu v samostatnom okne.

Livestream na TV TIPSPORT
Live stream Oktagonu na TV TIPSPORT

3. Sledujte Oktagon live stream zadarmo vďaka stávkovej kancelárii Tipsport.

Livestream v samostatnom okne na TV TIPSPORT
Livestream v samostatnom okne na TV TIPSPORT

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Musíte platiť za Oktagon live stream v Tipsporte?

Ak si vytvoríte hráčsky účet v Tipsporte, sledovať Oktagon live stream zadarmo môžete bez toho, aby ste museli za prenos platiť. Navyše získate 30 € ako darček.

2️⃣ Bude TV Tipsport vysielať live stream zo všetkých zápasov?

Áno, Tipsport poskytne prenosy zo všetkých zápasov z Oktagonu TV live, ktoré sa v daný deň uskutočnia.

3️⃣ Ak nebude Oktagon TV prenos, bude ho vysielať Tipsport TV?

V televízii Oktagon už podľa slov Ondřeja Novotného neuvidíme. Na TV Tipsport však budú s dostupné všetky Oktagon zápasy – t.j. prelims + hlavná karta. Skontrolovať dostupnosť môžete tu.

4️⃣ Ktoré projekty Oktagonu vysiela TV Tipsport?

Stávková kancelária Tipsport má dohodnutú exkluzívnu spoluprácu, ktorá umožňuje vysielať aj iné projekty Oktagonu ako napr. Oktagon UNDG alebo Oktagon Prime.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt