Sledujte live stream exhibičného zápasu Mayweather vs Paul naživo!

Najúspešnejší boxer všetkých dôb s nulovou bilanciou prehier – to je Floyd Mayweather, ktorý sa postaví proti známemu Youtuberovi – Loganovi Paulovi. Sledujte live stream zápasu naživo!

🥊 Floyd Jr. Mayweather vs Logan Paul – kurzy a live stream

Za boxerským zápasom Mayweather vs Paul stojí slovná prestrelka na Twitteri, kde Floyd komentoval video s boxujúcimi deckami z Youtube. Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a do rozhovoru sa zapojil aj samotný brat Logana Paula - Jake, ktorý si dovolil nazvať Floyda dôchodcom, ktorý patrí tak maximálne do domova dôchodcov.

Nevinná slovná prestrelka vyvrcholila až do výzvy na skutočný boxerský zápas. Asi je každému viac menej jasné, ako pripravovaný zápas dopadne. Neslávne známy Youtuber – Paul Logan je neskúsený zápasník, ktorý sa začal venovať tomuto bojovému športu len nedávno.

Pozrite si aktuálne výšky kurzov spoločne s možnosťami sledovania zápasu naživo.

Udalosť Boxerský exhibičný zápas
Zápas Floyd Jr. Mayweather vs Logan Paul
Dátum a čas 06.06.2021 (na SVK 7.6. o 4:00 hod. ráno)
Favorit zápasu Floyd Jr. Mayweather
LIVE stream PPV prenos alebo live stream TV Tipsport

Dátum a miesto zápasu Mayweather vs Paul

Exhibičný zápas Mayweather vs Paul sa plánuje uskutočniť 6.6.2021. Miesto zápasu zatiaľ nie je presne určené. Kvôli časovému posunu si pripravovaný zápas môžete u nás pozrieť až nasledujúci deň o 04:00 hod.

Mayweather vs Paul – informácie a kurzy

Floyd Jr. Mayweather je držiteľom 4 majstrovských titulov, na svojom konte má 50 úspešne odohraných zápasov a počas svojej kariéry neutrpel ani jednu jedinú porážku. Oproti nemu je Logan Paul iba slabá imitácia začínajúceho boxera, ktorému sa podarilo odohrať iba jeden boxerský zápas, ktorý sa nakoniec skončil jeho prehrou. 

Pozrite si aktuálnu výšku kurzov v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá sa na Slovensku môže pochváliť najväčšou komunitou tipérov. Už zo samotných výsledkov kurzov vyplýva, že jasným favoritom zápasu je americký zápasník Floyd Jr. Mayweather.

Staňte sa členom Tipsportu aj vy!Pre všetkých novo registrovaných hráčov si pripravila stávková kancelária Tipsport hneď dva druhy lákavých bonusov.

Jeden z bonusov dostanete ihneď po overení vašej totožnosti 20 € zadarmo a ďalší vstupný bonus dostanete až po vklade do výšky 4.000 €

Možnosti sledovania zápasu Mayweather vs Paul

Chcete si vychutnať sledovanie boxerského zápasu v pohodlí vášho domova? Prinášame vám zopár jednoduchých tipov pre sledovanie zápasu Mayweather vs Paul. Vyberte si najlepšiu alternatívu sledovania boxerského exhibičného zápasu naživo!

Live sledovanie zápasu v TV

Asi väčšinu divákov nepoteší fakt, že pripravovaný zápas nebude vysielaný na žiadnej slovenskej ani českej televíznej stanici. Donedávna sa všetky populárne MMA a boxerské zápasy zvyčajne vysielali na televíznych staniciach Nova Sport alebo Premier Sport.

Online vysielanie zápasu cez PPV

Najspoľahlivejšou alternatívou je sledovanie exhibičného zápasu prostredníctvom oficiálneho live streamu PPV (Pay-Per-View), ktorý sa dá zakúpiť prostredníctvom webovej stránky Funmio. PPV prenos je v HD kvalite a zaplatíte zaň skoro 60 dolárov!

Voľne dostupné live streamy na internete

Táto možnosť patrí vo všeobecnosti medzi najhľadanejšie možnosti sledovania. Obrovskou nevýhodou týchto bezplatných live streamov je žiaľ nízka kvalita, otravné reklamy alebo nečakaný výpadok vysielania.

Live stream zápasu Mayweather vs Paul na TV Tipsport

Poslednou možnosťou, ktorá ešte nie je potvrdená je sledovanie live streamu prostredníctvom online televízie TV Tipsport. Najväčšou výhodou livestreamu v Tipsporte je najmä to, že jeho sledovanie je úplne bezplatné a popri sledovaní si môžete pokojne uzatvoriť kurzovú stávku na favorita zápasu.

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Pozrite si promo video k pripravovanému zápasu Mayweather vs Logan.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy sa uskutoční zápas Mayweather vs Paul?

Pripravovaný zápas sa uskutoční v júny – 6.6.2021.

2️⃣ Aká je výška kurzov na pripravovaný zápas?

Aktuálnu výšku kurzov si môžete pozrieť vyššie v našom článku.

3️⃣ Kto je jasným favoritom zápasu?

Jasným favoritom zápasu je americký boxer Floyd Jr. Mayweather, ktorý kraľuje aj v rebríčku vypísaných kurzov na pripravovaný zápas.

4️⃣ Aké sú možnosti sledovania zápasu Floyd vs Logan?

Boxerský zápas Floyd vs Paul si môžete pozrieť prostredníctvom platenej služby PPV alebo pomocou voľne dostupných live streamov na internete. Poslednou, ale zatiaľ neoverenou možnosťou je bezplatné sledovanie live streamu v stávkovej kancelárii Tipsport na jej online televízii TV Tipsport.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy