Zapojte sa do vedomostného kvízu Fortuny a vyhrajte skvelé ceny!

Zahrajte si nový vedomostný kvíz vo Fortune a vyhrajte peňažné výhry, klubové body alebo voľné točenia v online casine zdarma! Prečítajte si všetky dôležité informácie o športovom kvíze Fortuny.

Fortuna kvíz ❓ získajte výhry až do 200 € (každý štvrtok)

Patríte medzi športových fanúšikov a máte prehľad v jeho aktuálnom dianí? Otestujte si svoje znalosti v novom vedomostnom kvíze Fortuny, do ktorého sa môže zapojiť naozaj každý – dokonca aj ten, kto nemá založený hráčsky účet vo Fortune.

Do nového športového kvízu sa môžete zapojiť každý štvrtok, pričom vybrané témy sa v kvíze neustále menia, takže nudiť sa určite nebudete. Desať najlepších súťažiacich bude odmenených v každom kole cenami v celkovej hodnote 200 EUR!

Zábavná hra Športový vedomostný kvíz
Dotácia 200 € + ceny
Začiatok kvízu každý štvrtok o 20:00 hod.
Počet otázok v kvíze 7
Kto sa môže zapojiť registrovaní aj neregistrovaní klienti Fortuny
Kvíz prihlásenie na webe iFortuna.sk
Cena pre hlavného víťaza 40 € 
Kompletné podmienky Fortuna kvízu

Kedy prebieha kvíz a koľko trvá?

Vedomostný kvíz sa hrá každý štvrtok, vždy v rovnakom čase o 20:00 hod. Celý kvíz sa skladá zo siedmich športových otázok, pričom každý týždeň sa mení téma kvízu. Vyplnenie všetkých otázok vám zaberie maximálne 5 minút. Čakacia miestnosť na prihlásenie sa do kvízu trvá približne 5 minút.

Ako sa zbierajú body vo vedomostnom kvíze?

Súťažiaci zbierajú body za vyplnené správne odpovede. Okrem správnych odpovedí dokážete získať body aj za rýchlosť vašich odpovedí.

Výhry vo vedomostnom kvíze

Desiatka najšikovnejších súťažiacich s najvyšším počtom bodov vyhrá ceny, ktoré nájdete v tabuľke. Ceny sú rozdelené na peniaze, klubové body, ako aj voľné točenia v online kasíne. 

Ceny vo Fortuna kvíze
1. cena: 40 EUR 6–10. cena: 5000 KB (10 €)
2. cena: 30 EUR 11–15. cena: 2500 KB (5 €)
3. cena: 20 EUR 16–20. cena: 10 voľných točení (free spins)
4–5. cena: 7500 KB (15 €) +5 cien (lucky losers): 1 500 bodov (3 €)
KB = klubové body 50 KB = 0,1 € (500 KB = 1 €)

Ako sa môžem zapojiť do športového kvízu?

Do kvízu sa môže zapojiť ktokoľvek, nezáleží na tom, či máte vytvorenú registráciu herného účtu alebo nemáte. Vedomostný kvíz nájdete v hornej sekcii webovej stránky Fortuny pod samostatnou kategóriou „Kvíz“. Súťažiaci si musí na začiatku kvízu vytvoriť svoju prezývku a následne kliknúť na tlačidlo ,,Pokračujte”. Po kliknutí na toto tlačidlo je ešte potrebné kliknúť na “Pripojiť sa” a o pár minút môžete dopĺňať odpovede k otázkam.

Ak sa registrujete, tak získate aj vstupný bonus do Fortuny. Okrem toho pripravila Fortuna na začiatku roku 2021 aj malé prekvapenie, keď nakúpila vysielacie práva z MMA a môžete tak sledovať live stream UFC resp. UFC Fight Night (najlepšej MMA organizácie na svete). Spolu s Fortunou nakupovala vysielacie práva aj ďalšia stávková kancelária a sledovať UFC môžete aj cez Tipsport, ktorý ponúka zároveň najviac súťaží pre tipujúcich.

Ako sa mi pripíše získaná výhra?

Registrovaným hráčom Fortuny sa automaticky pripíše výhra na ich hráčsky účet vo Fortune. Všetci neregistrovaní výhercovia budú na záver kvízu vyzvaní na zadanie e-mailovej adresy, na ktorej ich bude vedenie Fortuny kontaktovať hneď nasledujúci pracovný deň s výzvou na zaslanie aliasu (nicku) ich overeného hráčskeho účtu.

Nezabudnite na 7-dňovú lehotu!Termín na zaslanie aliasu (nicku) organizátorovi je iba 7 dní (po uplynutí 7-dňovej lehoty bude výhra prepadnutá).

Získané ceny budú všetkým výhercom pripísané najneskôr do 48 hodín.

Chcete sa dozvedieť viac informácii o novom vedomostnom kvíze? Navštívte webovú stránku Fortuny a prečítajte si kompletné informácie o novom športovom kvíze.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € + 30 FS + 30 € zdarma

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 30 € kredit +30 FS + 30 €.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ano aj paypal na neho
Podavate aj nadalej cez bet365?
Časovo obmedzená akcia pri registrácii do Fortuny. Platí do 30.6....
Peniaze zadarmo do Fortuny
Dakujem
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)