Športové live streamy zadarmo? U SYNOTtip ani nie!

Radi sledujete live streamy zo športových udalostí? Tak ste tu správne, pretože SYNOT TIP prichádza s novinkami!

Live streamy zadarmo zo športových podujatí v SYNOT TIPe? Ani NIE

SYNOT TIP nedávno spustil nové kurzové stávky a aktuálne svoje služby ešte vylepšil. Hlavná novinka na vás čaká v LIVE ponuke SYNOT TIPu, ktorá zahŕňa spustenie nových livestreamov pre 10+ najpopulárnejších športov súčasnosti. Samotné spustenie live streamu ešte obsahuje jednu výhodu.

O akú výhodu ide? V článku sa dozviete všetky potrebné informácie o nových live streamoch SYNOT TIPu, ako aj jednoduchých podmienkach jeho spustenia.

POZOR: Live streaming je v SYNOTtip od začiatku roku 2021 nedostupný! 

SYNOT TIP SK live stream

Asi každý tipujúci hráč pozná matchtracker, ktorý graficky znázorňuje priebeh zápasu. Úžasnou novinkou Synot tipu je sledovanie vašej live stávky prostredníctvom oficiálneho live streamu. Nový livestream vám prináša priamy audiovizuálny živý prenos, v ktorom máte možnosť vidieť každý okamih zápasu naživo.

Aké športy môžete sledovať na SYNOT TIP TV?

V SYNOT TIPe si máte možnosť pozrieť priame prenosy z najsledovanejších športov, z ktorých sa celkovo plánuje odvysielať až 30 000 zápasov ročne. V ponuke livestreamov sa nachádzajú populárne športy ako napríklad: futbal, tenis, hokej, basketbal, volejbal, stolný tenis, bowls, kriket, americký futbal, bedminton, rugby a šípky. Pre ďalšie športy vám odporúčame sledovať live stránku Synot tipu, pretože ponuka live streamov sa môže meniť v závislosti od udeľovaných práv na vysielanie športov.

Aké sú podmienky pre spustenie live streamu?

Jedinou podmienkou spustenia live streamu je prihlásenie do vášho herného účtu. Pre spustenie live streamu nie je potrebné mať uzatvorenú žiadnu kurzovú stávku ani kladný zostatok na hernom účte. Ak ešte nemáte herný účet v stávkovej kancelárii SYNOT TIP, tak si ho dokážete vytvoriť pomerne rýchlo. Svojou registráciou navyše získate vstupný bonus  a samozrejme prístup ku všetkým skvelým promo akciám Synot tipu.

Ako spustím live prenos v SYNOT TIPe?

Po prihlásení do vášho herného účtu si dokážete spustiť live stream veľmi jednoducho. Na webovej stránke SYNOT TIPu je potrebné kliknúť na kategóriu LIVE. Po kliknutí na túto kategóriu sa vám zobrazí prehľad všetkých live stávok. Športový live stream je možné spustiť iba pri tom zápase, ktorý obsahuje ikonu obrazovky. Vybraný živý prenos sa automaticky spustí po kliknutí na danú live stávku.

► Spustiť live stream v SYNOT TIPe
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku SynotTip.sk

Sledovanie live streamu cez mobil

Pokiaľ chcete pozerať live stream prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo pomocou mobilného webu, tak si ho dokážete spustiť pomocou karty pod názvom “Video”.

Až dva živé prenosy naraz!

Ďalšou novinkou v SYNOT TIPe je sledovanie dvoch live streamov naraz! Živé prenosy zápasov je možné spustiť tak, že hviezdičkou označíte maximálne dva vybrané live zápasy. Tieto vybrané live zápasy sa presunú do sekcie “Vybrané”. Kliknutím na ikonu obrazovky sa automaticky spustia dva live streamy naraz.

Livestream v aplikácii SYNOT TIP
Sledovanie 2 livestreamov súčasne v aplikácii SYNOT TIP

Sledujte zápasy a stavte si!

Popri sledovaní akéhokoľvek zápasu si môžete uzatvoriť kurzovú stávku na svojho favorita. Aktuálne dianie vašich live stávok je možné sledovať priamo na oficiálnych stránkach SYNOT TIPu, v mobilnej aplikácii SYNOT TIPu či dokonca na nových stávkových termináloch.

Chcete vedieť kde sa nachádza vaša najbližšia pobočka stávkového terminálu? Prečítajte si náš podrobný článok o miestnych pobočkách SYNOT TIPu a nájdite si vašu najbližšiu prevádzku stávkového terminálu.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt