NHL v Prahe 2019: Philadelphia Flyers – Chicago Blackhawks

NHL v Prahe 2019: Philadelphia Flyers – Chicago Blackhawks

NHL sa v rámci NHL Global Series po niekoľkých rokoch vracia do pražskej O2 Arény, aby priniesla divákom a fanúšikom NHL v Európe opäť nezabudnuteľný zážitok.

V roku 2019 sa predstavia niektoré z tímov kanadsko-americkej NHL celkovo v štyroch krajinách Európy, aby aj týmto spôsobom značka NHL expandovala a rozširovali sa rady jej fanúšikov. Zápasy sa uskutočnia postupne v Nemecku, Švajčiarsku, Česku a vo Švédsku.

Súčasťou NHL Global Series budú v roku 2019 štyri tímy :

  • Philadelphia Flyers
  • Chicago Blackhawks
  • Buffalo Sabres 
  • Tampa Bay Lightning 
PoznámkaAk si budete chcieť staviť na niektorý zo zápasov uvedených nižšie, nie je nič jednoduchšie – stačí sa zaregistrovať napr. v stávkovej kancelárii Tipsport, kde momentálne dostanete pri registrácii 15 € úplne zadarmo.

Prvý zápas

V roku 2019 sa prvý zápas, kedy sa predstaví klub z NHL v Európe uskutoční 29. septembra v Berlíne (Mercedes-Benz Aréna). V exhibičnom zápase proti sebe nastúpia Chicago Blackhawks vs. Eisbären Berlín.

Práve tento klub patrí k najlepším v nemeckej hokejovej lige – veď počas svojej dlhej histórie (viac ako 60 rokov) získal už 7 titulov.

Chicago Blackhawks vs. Eisbären Berlin
Termín zápasu: 29. september 2019 o 19:30

Druhý zápas

Druhý zápas série Global Series 2019 sa uskutoční v švajčiarskom Lausanne 30. septembra, kde by mala byť na zápas už pripravená vynovená Vaudoise aréna.

Proti sebe tu nastúpia v priateľskom zápase Philadelphia Flyers a Lausanne HC. Zápas bude pre Philadelphiu vyvrcholením prípravného kempu pred začiatkom sezóny.

Philadelphia Flyers vs. Lausanne HC
Termín zápasu: 30. september 2019 o 20:00

Tretí zápas

Najzaujímavejší zápas pre fanúšikov v Česku a na Slovensku sa uskutoční už 4. októbra 2019 v pražskej O2 Aréne. Regulérnu sezónu NHL 2019/2020 otvoria Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks.

V pražskej aréne uvidia hokejoví fanúšikovia najlepší hokej na svete už po tretíkrát. Prvýkrát sa konal zápas NHL v O2 Aréne ešte v roku 2008, kedy sa stretli New York Rangers a Tampa Bay Lightning. Druhý krát sa stretli v roku 2010 Boston Bruins a Phoenix Coyotes.

Chicago Blackhawks vs. Philadelphia Flyers
Termín zápasu: 4. október 2019 o 20:00

V drese Chicago Blackhawks by sa mali predstaviť Dominik Kubalík a David Kampf. Za Philadelphiu nastúpi Jakub Voráček.

Štvrtý a piaty zápas

NHL Global Series v roku 2019 zavíta ešte do Stockholmu. Tu sa uskutočnia 8. a 9. novembra 2019 dva zápasy, kde proti sebe nastúpia Tampa Bay Lightning vs. Buffalo Sabres. To už ale budú zápasy, ktoré sa uskutočnia v rámci naplno rozbehnutej sezóny 2019/2020.

Tampa Bay Lightning vs. Buffalo Sabres
Termín zápasov: 8. november 2019 o 20:00 a 9. november 2019 o 19:00

Vo Švédsku sa zápas NHL uskutoční už po tretí rok po sebe, keď v roku 2017 fanúšikovia zažili zápasy Colorado Avalanche a Ottawa Senators a v roku 2018 súboj Edmontonu Oilers a New Jersey Devils.

Lístky na NHL v Prahe

Vstupenky na duel Chicago Blackhawks vs. Philadelphia Flyers sa začali predávať ešte 27. marca a do pár hodín boli všetky vstupenky vypredané. V súčasnosti už nenájdete v oficiálnej sieti Ticketportal jediný voľný lístok.

Niet sa ani čomu čudovať – zápasy NHL, ktoré sa hrajú po celom svete, sprevádza obrovský záujem.

PoznámkaDoteraz bolo odohraných 29 zápasov NHL po celom svete. Celková návštevnosť sa vyšplhala takmer na 400 000 ľudí, čo znamená, že priemerne navštívi takýto zápas viac ako 13 000 fanúšikov.

Vašou jedinou možnosťou tak ostáva zohnať vstupenku na rôznych inzertných stránkach ako napr. Bazoš a pod. Ceny vstupeniek na týchto portáloch začínajú približne od 400 € – v závislosti od miesta alebo typu vstupenky.

V porovnaní s pôvodnými cenami si teda poriadne priplatíte – veď najlacnejšie vstupenky sa dali v deň predaja kúpiť už za približne 77€.

Kde môžem sledovať priamy prenos zo zápasu NHL v Prahe?

Priamy prenos v televízii

Priamy prenos zo zápasu môžete sledovať na českej televíznej stanici Nova Sport. Informácie o vysielaní na území Slovenska ešte nie sú známe.

Keď sa nám podarí zistiť ďalšie podrobnosti o vysielaní v televízii na území Slovenska, informácie budeme aktualizovať.

Live stream na internete

Keďže zápasy kanadsko-americkej NHL počas sezóny môžete sledovať v stávkových kanceláriách TipsportFortuna je pravdepodobné, že livestream z pražského zápasu budete môcť sledovať v týchto stávkových kanceláriách. 

Prípadnú dostupnosť livestreamu ale ešte overíme pred začiatkom stretnutia a informácie doplníme.

Sleduj live stream zo zápasu NHL v Prahe
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 free spins!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + máš 30 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu