Novinky zo sveta stávkových kancelárií 4/2019

Novinky zo sveta stávkových kancelárií 4/2019

DOXXbet spustil bonusový kurz a Ligu Majstrov pre virtuálne športy

Stávková kancelária DOXXbet si pre svojich klientov pripravila dve novinky – každý tipujúci si môže za svoje vernostné body kúpiť exra bonusový kurz a tešiť sa tak z ešte väčšej výhry. V súvislosti s touto ponukou predlžuje DOXXbet platnosť vernostných bodov do 31.5.2019.

Okrem toho DOXXbet rozširuje svoju ponuku virtuálnych športov a svoje tipy môžete podať už i na Ligu Majstrov. Na rozdiel od skutočnej Ligy majstrov, na tú virtuálnu si môžete staviť každý deň alebo dokonca každých zopár minút a z výhry sa tak môžete tešiť častejšie ako jeden krát za dva týždne.

Komunita už aj v iFortuna aplikácii

Fortuna aplikácia a jej najnovšia aktualizácia umožňuje hráčom vo Fortune zapojiť sa do tipérskej komunity už i prostredníctvom svojho mobilu. Stačí, ak si nainštalujete, prípadne aktualizujete aplikáciu Fortuna vo svojom telefóne a budete sa môcť pochváliť svojim tiketom alebo ostať v kontakte s ostatnými tipérmi aj cez svoj mobilný telefón. Aplikáciu si môžete stiahnuť na stránke www.ifortuna.sk.

Profitiket v Niké

Stávková kancelária Niké sa drží svojho hesla Niké je tipovanie a pripravilo pre tipérov opäť zopár noviniek. V Niké sa zamerali na zlepšenie samotného tiketu. Túto novinku nazvali „Profitiket“ a zostavili ju na základne podnetov a prianí samotných tipérov. Treba ale dodať, že profitiket je dostupný len v desktop verzii pre počítače.

V prípade malého tiketu bola pridané funkcie:

  • funkcia „drag & drop“ - jednoduchým potiahnutím môžete vytvárať alebo upravovať rozpisové tikety
  • pridaný modul „podobné zápasy“ - ak neviete, aký zápas ešte na tiket pridať, aplikácia ti ponúkne zápas podobný tvojim obľúbeným tipom
  • zmena tipu alebo kurzu priamo v tikete - svoj tip si môžete zmeniť na poslednú chvíľu priamo v tikete bez nutnosti vracať sa do ponuky

V prípade veľkého profitiketu si môžete organizovať svoje jednoduché i rozpisové tikety na veľkej obrazovke. Tip si pridáte jednoducho pomocou vyhľadávacieho poľa v hornej časti obrazovky prípadne si aktivujte tzv. „Multitiket“ a môžete pracovať až so štyrmi tiketmi naraz. Podujatia môžete presúvať alebo kopírovať myšou alebo klávesovými skratkami .

Tipsport spustil Tipcup, súťaž o lístky na MS v hokeji a zaviedol novinky

  • Stávková kancelária Tipsport odštartovala minulý týždeň ďalší Tipcup a hráči tak môžu získať skutočne lákavé výhry. Ak sa chcete dozvedieť viac podrobností o tejto obľúbenej súťaži, prečítajte si náš článok.
  • Od 15. apríla navyše môžete hrať na stránke Tipsport o vstupenky na hokejové MS 2019, dresy slovenských hokejistov a veľké množstvo netov. Stačí sa zaregistrovať v stávkovej kancelárii Tipsport a ak sa na vás usmeje šťastie budete patriť k šťastlivcom, ktorí zažijú majstrovstvá sveta v hokeji na Slovensku na vlastnej koži.
  • Od začiatku apríla si v LIVE stávkach môžete tipnúť, či najlepší kanonieri strelia v zápase dva alebo tri góly. Tematické fórum je ďalšou novinkou - ak je vaším obľúbeným športom hokej, budete môcť sledovať napr. fórum o majstrovstvách sveta v hokeji alebo NHL a uložiť si ich medzi svoje obľúbené. Takto sa nestratíte v záplave dát a k dispozícii budete mať len informácie, ktoré sú pre vaše tipovanie dôležité.
  • Krokom, ktorý sa nestretol s pochopením stávkarov je zlúčenie zoznamu predzápasových a live tiketov - veríme však, že je to len nutný medzikrok a pri úplnom spojení prematch a live stávok tipujúci ocenia snahu Tipsportu a budú opäť spokojní.

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ano určite má. Len tam je taky problém ze keď oni vyplácajú tak je otázne z...
Je betko legalne ci nie?
ja tiez chodim na pinnacle normalne, no pouzivam na tipovanie aj brokerov....
Pinnacle registracia
no však oni plánujú ísť online tento rok. Hento je asi iba nejaký test,...
Aktuálny zoznam slovenských stávkových kancelárií