Novinky zo sveta stávkových kancelárií 4/2019

Novinky zo sveta stávkových kancelárií 4/2019

DOXXbet spustil bonusový kurz a Ligu Majstrov pre virtuálne športy

Stávková kancelária DOXXbet si pre svojich klientov pripravila dve novinky – každý tipujúci si môže za svoje vernostné body kúpiť exra bonusový kurz a tešiť sa tak z ešte väčšej výhry. V súvislosti s touto ponukou predlžuje DOXXbet platnosť vernostných bodov do 31.5.2019.

Okrem toho DOXXbet rozširuje svoju ponuku virtuálnych športov a svoje tipy môžete podať už i na Ligu Majstrov. Na rozdiel od skutočnej Ligy majstrov, na tú virtuálnu si môžete staviť každý deň alebo dokonca každých zopár minút a z výhry sa tak môžete tešiť častejšie ako jeden krát za dva týždne.

Komunita už aj v iFortuna aplikácii

Fortuna aplikácia a jej najnovšia aktualizácia umožňuje hráčom vo Fortune zapojiť sa do tipérskej komunity už i prostredníctvom svojho mobilu. Stačí, ak si nainštalujete, prípadne aktualizujete aplikáciu Fortuna vo svojom telefóne a budete sa môcť pochváliť svojim tiketom alebo ostať v kontakte s ostatnými tipérmi aj cez svoj mobilný telefón. Aplikáciu si môžete stiahnuť na stránke www.ifortuna.sk.

Profitiket v Niké

Stávková kancelária Niké sa drží svojho hesla Niké je tipovanie a pripravilo pre tipérov opäť zopár noviniek. V Niké sa zamerali na zlepšenie samotného tiketu. Túto novinku nazvali „Profitiket“ a zostavili ju na základne podnetov a prianí samotných tipérov. Treba ale dodať, že profitiket je dostupný len v desktop verzii pre počítače.

V prípade malého tiketu bola pridané funkcie:

  • funkcia „drag & drop“ - jednoduchým potiahnutím môžete vytvárať alebo upravovať rozpisové tikety
  • pridaný modul „podobné zápasy“ - ak neviete, aký zápas ešte na tiket pridať, aplikácia ti ponúkne zápas podobný tvojim obľúbeným tipom
  • zmena tipu alebo kurzu priamo v tikete - svoj tip si môžete zmeniť na poslednú chvíľu priamo v tikete bez nutnosti vracať sa do ponuky

V prípade veľkého profitiketu si môžete organizovať svoje jednoduché i rozpisové tikety na veľkej obrazovke. Tip si pridáte jednoducho pomocou vyhľadávacieho poľa v hornej časti obrazovky prípadne si aktivujte tzv. „Multitiket“ a môžete pracovať až so štyrmi tiketmi naraz. Podujatia môžete presúvať alebo kopírovať myšou alebo klávesovými skratkami .

Tipsport spustil Tipcup, súťaž o lístky na MS v hokeji a zaviedol novinky

  • Stávková kancelária Tipsport odštartovala minulý týždeň ďalší Tipcup a hráči tak môžu získať skutočne lákavé výhry. Ak sa chcete dozvedieť viac podrobností o tejto obľúbenej súťaži, prečítajte si náš článok.
  • Od 15. apríla navyše môžete hrať na stránke Tipsport o vstupenky na hokejové MS 2019, dresy slovenských hokejistov a veľké množstvo netov. Stačí sa zaregistrovať v stávkovej kancelárii Tipsport a ak sa na vás usmeje šťastie budete patriť k šťastlivcom, ktorí zažijú majstrovstvá sveta v hokeji na Slovensku na vlastnej koži.
  • Od začiatku apríla si v LIVE stávkach môžete tipnúť, či najlepší kanonieri strelia v zápase dva alebo tri góly. Tematické fórum je ďalšou novinkou - ak je vaším obľúbeným športom hokej, budete môcť sledovať napr. fórum o majstrovstvách sveta v hokeji alebo NHL a uložiť si ich medzi svoje obľúbené. Takto sa nestratíte v záplave dát a k dispozícii budete mať len informácie, ktoré sú pre vaše tipovanie dôležité.
  • Krokom, ktorý sa nestretol s pochopením stávkarov je zlúčenie zoznamu predzápasových a live tiketov - veríme však, že je to len nutný medzikrok a pri úplnom spojení prematch a live stávok tipujúci ocenia snahu Tipsportu a budú opäť spokojní.
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy