Stavte si na svojho šampióna v ľahkej váhe: Nurmagomedov vs. Gaethje

Nurmagomedov vs. Gaethje (UFC 254) – termín, štatistika, kurzy a live stream

UFC 254 si pre svojich fanúšikov pripravilo dlho očakávaný zápas, v ktorom sa proti sebe postavia slávni bojovníci Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje. Obaja zápasníci sú šampióni v ľahkej váhe, pričom jeden z nich zatiaľ neprehral ani jeden odohraný zápas! Stavte si aj vy na svojho favorita v jednej zo stávkových kancelárii a vyhrajte skvelú finančnú odmenu.

V našom článku sme pre vás pripravili najpodstatnejšie informácie o pripravovanom titulnom zápase Nurmagomedov vs Gaethje, ako aj podrobnú štatistiku oboch zápasníkov. Okrem toho v článku taktiež nájdete aj niekoľko užitočných tipov pre sledovanie titulného zápasu bojovníkov v ľahkej váhe.

Kedy sa uskutoční UFC 254?

Pripravovaný titulný zápas Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje sa uskutoční už 24. októbra 2020. Miesto zápasu zatiaľ nie je určené.

Kde môžete uzatvárať stávky na titulný zápas Nurmagomedov vs Gaethje?

Svoje stávky na titulný zápas Nurmagomedov vs Gaethje môžete uzatvárať vo všetkých slovenských stávkových kanceláriach. My vám však odporúčame uzatvárať stávky práve v stávkovej kancelárii Tipsport, v ktorej vám môžu pomôcť pripravené športové analýzy.

Bonus 15 € zadarmo  Tipsport.sk môžete tento zápas tipovať úplne zadarmo, pretože vám dá k registrácií 15 € úplne zadarmo (stačí si overiť účet). Bonus bude na váš účet pripísaný vo forme Netov (1.500 Netov = 15 €). Na tikete dole nastavíte, že chcete podať tiket v Netoch a môžete vložiť ľubovoľnú čiastku (100 Netov = 1 €). 

K bonusu zadarmo môžete získať aj hlavný vstupný bonus, ktorý získate po tom ako vykonáte vklad. Hlavný vstupný bonus je vo výške 4.000 € a v závislosti od výšku vkladu sa menia aj podmienky na pretočenie. 

Na ktorého zápasníka sa oplatí podať tiket?

Kurzy v stávkových kanceláriach hovoria jasne v prospech ruského majstra sveta v ľahkej váhe - Khabiba Nurmagomedova. Veľa hráčov na neho uzatvára stávky najmä kvôli tomu, že jeho odohrané zápasy zatiaľ nikdy neskončili prehrou. Život Khabiba Nurmagomedova však tento rok zasiahla smutná udalosť, ktorá môže zvrátiť očakávaný výsledok zápasu. V júli tohto roka zomrel Khabibovi Nurmagomedovi jeho otec, ktorý bol súčasne jeho trénerom. Po tragickej smrti svojho otca Khabib odmietal zápasiť, avšak svoj svoj názor po určitom čase zmenil, takže samotný výsledok zápasu bude teda skutočne veľkým prekvapením.

Štatistika Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje

Khabib Nurmagomedov je dvojnásobný majster sveta v boji za Sambo a vládnuci majster sveta v ľahkej váhe UFC. Americký zápasník Justin Gaethje je súčasným dočasným majstrov UFC. V tabuľke nájdete prehľadnú štatistiku oboch bojovníkov.

Khabib NurmagomedovJustin Gaethje
národnosť ruská americká
vek 31 31
výška 178 cm 178 cm
váha 70 kg 70 kg
počet odohraných zápasov 28 24
výhry 28 22
prehry 0 2

Kde môžete sledovať UFC 254 Khabib vs Gaethje LIVE?

Titulový duel, v ktorom sa stretnú bojovníci Khabib vs Gaethje môžete sledovať naživo na stanici Nova Sport alebo online pomocou zakúpenia oficiálneho PPV (Pay-Per-View) na webových stránkach samotného UFC. Zatiaľ nie je potvrdené, či niektorá zo stávkových kancelárií bude vysielať live stream zápasu Nurmagomedov vs Gaethje. O vysielaní titulného zápasu v Tipsporte vás budeme informovať.

Live sledovanie UFC 254: Khabib vs Gaethje v TV

Zápas dvoch šampiónov v ľahkej váhe môžete sledovať na českej televiznej stanici Nova Sport 2, na ktorej vás bude celým titulovým zápasom sprevádzať svojim komentárom promotér organizácie Oktagon - Ondřej Novotný.

Online stream titulného zápasu Nurmagomedov vs Gaethje

Titulný zápas môžete sledovať aj cez videoportál VOYO, na ktorom sa nachádza televízny kanál Nova Sport naživo. Zápas je však možné sledovať aj zo záznamu.

LIVE prenos Nurmagomedov vs Gaethje pomocou PPV

Galavečer UFC je možné sledovať aj zakúpením PPV na oficiálnych webových stránkach UFC. Na stránke UFC nájdete aj zaujímavé rozhovory so slávnymi bojovníkmi organizácie. Samotný balík pod názvom UFC Fight Pass stojí 9.99 USD / mesiac.

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobry den, pro stranku basketpreviews.com hledame editora pro slovenskou...
Basketbal - editor (prace)
všetko aktuálne najdeš v recenzii skrill, ktorá je upravovaná pri každej...
Poplatky v skrille
tak ja nie som na toto odborník ale prípadné dokazovanie by bolo veľmi ťažké...
Je betko legalne ci nie?