Tipujte Oktagon 21 s bonusom v DOXXbete!

Už túto sobotu vypukne ďalší turnaj Oktagonu, na ktorý si môžete podať kurzovú stávku v DOXXbete. Ak si stavíte na jeden zápas Oktagonu 21, tak vašou odmenou budú voľné tikety na stávky zdarma.

🤑 Podajte si stávku na Oktagon 21 a získajte v DOXXbete bonus zadarmo

Stávková kancelária DOXXbet si na začiatok roka pripravila pre svojich tipérov hneď niekoľko zaujímavých bonusov, ktoré sa naozaj oplatí využiť. Jednou z nich je možnosť získania voľnej stávky v hodnote 5 €

Okrem stávkového bonusu sa môžete zapojiť aj do zábavného live streamu DOXXbetu, v ktorom vám bude na všetky vaše zvedavé otázky odpovedať najznámejší MMA fighter na Slovensku – Attila “Pumukli” Végh.

Prečítajte si všetky potrebné informácie o aktuálnej akcii DOXXbetu, ako aj live vysielaní s hviezdou slovenskej MMA scény. 

Názov promo akcie Tipuj Oktagon 21 s bonusom
Bonus 5 €
Trvanie promo akcie 28.01. - 31.01.2021
Kto sa môže zapojiť všetci registrovaní klienti DOXXbetu
Prihlásenie do akcie na webe DOXXbet.sk
Kompletné podmienky bonusu

Aké sú podmienky pre získanie bonusu?

Voľnú stávku získate vtedy, ak podáte tiket s 5 stávkovými udalosťami s celkovým kurzom minimálne 5 a viac. Hlavnou podmienkou je podanie tiketu s aspoň jednou udalosťou z kurzovej ponuky Oktagon, pričom na samotný tiket je potrebné vložiť aspoň 10 €

Kedy mi bude pripísaná výhra?

Každý tipujúci hráč, ktorí splní vyššie uvedené podmienky dostane za odmenu voľnú stávku vo výške 5 €. Jeho odmena mu bude pripísaná do 3 dní od skončenia tejto akcie. Vaša voľná stávka sa vám zobrazí priamo v tikete po výbere zápasov. Všetky potrebné informácie o získaní odmeny nájdete po prihlásení sa do vášho herného účtu v sekcii priamo nad tiketom.

Oktagon 21: získajte bonus za tipovanie

Turnaj Oktagonu 21 prebehne už 30.01.2021 o 18:00 hod. Celý turnaj Oktagonu sa bude niesť v znamení niekoľkých napínavých zápasov. Jedným z nich bude aj hlavný zápas galavečera Buchinger vs Paradeiser, v ktorom sa bude bojovať o titul v ľahkej váhe. Využite skvelé kurzy v DOXXbete a tipnite si aj vy na víťaza zápasu!.

Okrem získania voľnej stávky sa môžete pripojiť aj k live vysielaniu Attilu Végha, ktorý ho bude streamovať na sociálnej sieti Instagram na profile DOXXbet.sk. Počas sledovania live streamu s Attilom si môžete podať stávku na Oktagon 21 s bonusom! Stávková kancelária DOXXbet vás za to odmení voľnou stávkou za 5 €. 

Pre získanie tohto bonusu je stačí splniť 3 jednoduché podmienky:

  • kurzová stávka s minimálne 5 udalosťami na tikete (vrátane Oktagon 21),
  • celkový kurz na tikete minimálne 5.0 a viac
  • hodnota celkového tiketu minimálne 10 €

DOXXbet ponúka aj vynikajúcu funkciu BetBuilder s ktorou prišiel ako prvý na slovenský trh. Tipujte viacero stávok z jednej udalosti na jednom tikete! Okrem toho môžete ako nový hráč získať aj vstupné bonusy.

Kedy sa bude vysielať live stream s Attilom Véghom?

Live stream so šampiónom MMA – Attilom Véghom si môžete pozrieť už tento piatok 29.01.2021 o 19:00 hod. Počas polhodinového vysielania live streamu sa môžete spýtať Attilu čokoľvek, čo vás zaujíma. V live vysielaní sa budú preberať aj rôzne zaujímavé témy ako napr. MMA, tipovanie alebo Oktagon. Súčasťou streamu bude aj vylosovanie výhercu v súťaži Vianoce nekončia, v ktorej ste si mohli zahrať o športovú sadu Attila Végh & DOXXbet.

Pre viac informácií vám odporúčame navštíviť webovú stránku DOXXbetu.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu