Online peňaženka Neteller – čo to je, ako funguje, ako si založiť účet, poplatky, výhody, skúsenosti

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Vysvetlíme vám, čo je internetová peňaženka Neteller, ako funguje a aké sú poplatky a limity. Prečítajte si návod ako založiť Neteller účet a ako využívať výhody VIP programu.

Neteller peňaženka – RECENZIA a NÁVOD ako založiť účet

Čo je Neteller?

Neteller je internetová peňaženka a hlavný konkurent je platobná brána Skrill.

Neteller svoje služby poskytuje už od roku 1999 a od tejto doby patrí k lídrom na medzinárodnom trhu v oblasti internetových platieb (pôsobí vo viac ako 200 krajinách).

Spoločnosť Neteller podlieha britskému a európskemu právu a zároveň je kontrolovaná Financial Service Authority (úrad pre finančný dohľad vo Veľkej Británii). Okrem toho Neteller využíva najmodernejšie šifrovanie a klienti musia podstúpiť viacnásobné overenie totožnosti.

📢 E-peňaženka Neteller.com
👉 Kryptomeny  BTC, BCH, EOS, ETH, LTC ...
🆓 Účet Neteller zadarmo ✅ 
📱 Neteller aplikácia Stiahnuť appku
💍 Vernostný program Neteller Knect
🏦 Medzinárodné prevody
💳 Net+ Prepaid MasterCard Zadarmo od hodnosti „Neteller True“
⚡ Virtuálna karta Neteller ✅ (na požiadanie)

Vďaka elektronickej peňaženke Neteller môžete posielať peniaze na internete rýchlo, bezpečne a komukoľvek, kto má založený Neteller účet (stávkové kancelárie ale aj súkromné osoby). Na rozdiel od svojho najväčšieho konkurenta Skrill, internetová peňaženka Neteller nie je v slovenskom ani v českom jazyku.

Založenie Neteller účtu je zadarmo, ale až potom ako overíte svoju identitu budete môcť využívať Neteller účet naplno. Po overení účtu budete môcť požiadať aj o platobnú kartu. Prostredníctvom platobnej karty Neteller môžete vyberať svoje peniaze z ktoréhokoľvek bankomatu ako aj platiť vo všetkých obchodoch, ktoré kartu MasterCard akceptujú. Neteller umožňuje požiadať aj o virtuálnu kartu, ktorá je použiteľná len na internete.

Založiť bezplatný Neteller účet
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Neteller.com

Hodnotenie: 4.5 z 5

Výhody internetovej peňaženky Neteller

 • Jednoduchosť – na posielanie peňazí vám stačia údaje k účtu a heslo.
 • Rýchlosť – peniaze cez Neteller posielate a prijímate v reálnom čase, teda okamžite resp. v priebehu pár sekúnd.
 • Bezpečnosť – internetová peňaženka Neteller splňuje najvyššie bezpečnostné štandardy.
 • Voľnosť – s Neteller môžete posielať a prijímať peniaze z celého sveta, všade tam kde túto službu podporujú.
 • Mobilná aplikácia Neteller
 • Možnosť požiadať o platobnú kartu Net+

Nevýhody

 • Stránky NETELLER nie sú v slovenskom ani českom jazyku
 • Poplatky pri vkladoch a výberoch
 • Overenie totožnosti po založení Neteller účtu (kvôli bezpečnosti)

Ako založiť Neteller účet?

Internetová peňaženka Neteller

Jediné čo musíte urobiť je zaregistrovať si bezplatný Neteller účet. Pri registrácii zadávajte len pravdivé informácie. Na e-mail vám príde informácia o vašom Account ID, ktoré budete potrebovať pre prihlásenie.

Ak už máte internetovú peňaženku Skrill (Moneybookers), potom odporúčame využiť elektronickú peňaženku Neteller na účet v inej mene (vďaka tomu sa zbavíte poplatkov za prevod meny). Aby ste mohli aktivovať platobnú kartu Neteller a zároveň mali vyššie limity, či možnosť výberu peňazí na váš bankový účet, je potrebné overiť vašu identitu.

Môžete tak učiniť predložením dokladu totožnosti ako napr. pas alebo občiansky preukaz. Ďalej je potrebné poslať aj nejaký dokument, na ktorom bude uvedené vaše meno a adresa s dátumom nie starším ako 3 mesiace (napr. účet za elektrinu alebo telefón).

Dokumenty posielajte na identity@neteller.com. Proces verifikácie by mal prebehnúť do 24 hodín. Váš bankový účet sa overuje tak, že Neteller vám pošle na účet malú čiastku, ktorú po prihlásení do Neteller účtu vpíšete do políčka pre overenie vášho bankového účtu.

Registrácia v Neteller
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Neteller.com

Ako funguje Neteller?

Po zaregistrovaní máte prístup na váš Neteller účet. Pokiaľ ste ešte neoverili vašu totožnosť, budete môcť posielať peniaze, ale s nižšími limitmi ako pri overenom Neteller účte. Po overení vašej identity budete môcť vaše peniaze vybrať a taktiež budete mať k dispozícii väčšie limity pre posielanie peňazí.

Každý Neteller účet má 12 miestne identifikačné číslo (Account ID), ku ktorému vám bude priradené aj 6 miestne bezpečnostné číslo (Secure ID). Kvôli identifikácii zákazníka ako vlastníka účtu je ešte potrebné určiť heslo.

Vklad peňazí na Neteller účet

Na Neteller účet si môžete poslať peniaze prostredníctvom platobných kariet Visa, MasterCard, VISA Electron a Maestro, tuzemským bankovým prevodom, Paysafecard alebo prostredníctvom služby TrustPay (zahrňuje všetky ePlatby zo slovenských bánk a niektoré české banky).

Posielanie peňazí z Neteller do stávkových kancelárií

Prevod z Neteller do stávkovej kancelárie prebieha okamžite a bez poplatkov (vo väčšine prípadov). Väčšina online poskytovateľov hazardných hier poplatok 1,9 % z prevádzanej sumy na zákazníkov neprenáša.

Zasielanie peňazí zo stávkových kancelárií do Neteller

Prevod peňazí zo stávkovej kancelárie na Neteller účet trvá od 2 do 60 hodín (záleží od spoločnosti). Výber je možný len na ten Neteller účet s ktorým bol uskutočnený vklad (avšak sú aj výnimky).

Posielanie peňazí medzi Neteller účtami

Peniaze môžete posielať aj na ďalšie osobné účty elektronickej peňaženky Neteller. Jediné čo budete potrebovať je Neteller e-mailová adresa užívateľa, ktorému chcete poslať peniaze.

Poplatok za posielanie peňazí je zvyčajne 1,9 %, ale v súčasnosti je bez poplatkov. Peniaze môžete poslať aj na e-mail, na ktorý ešte nie je otvorený účet Neteller. Hneď ako bude vytvorený účet s týmto e-mailom, tak sa peniaze pripíšu (tento čas je obmedzený a ak sa tak nestane, peniaze budú poslané naspäť odosielateľovi).

Výber peňazí z Neteller

Výber peňazí z Neteller účtu môžete uskutočniť bankovým prevodom (3 – 5 dní) alebo prostredníctvom šeku (14 – 30 dní). Peniaze je možné vyberať aj priamo z bankomatu prostredníctvom karty Neteller. Minimálny výber z bankomatu je 20 EUR.

Podmienky pri výbere z bankomatov (bežný Neteller účet):

 • Maximálne 2 výbery za 24 hodín
 • Maximálna suma výberu je 750 EUR (24 hodín)
 • Maximálne 6 výberov za 4 dni
 • Maximálna suma výberu je 2.250 EUR (4 dni)
 • Pri VIP účtoch sa limity menia
Nie je vám niečo jasné? Opýtajte sa na našom fóre o online peňaženke Neteller.
Odpoveď zaručená!
Neteller momentálne nepodporuje žiadna stávková kancelária.

Poplatky v Neteller

Pozrite si v prehľadnej tabuľke, akou výškou sú spoplatnené vklady na Neteller účet.

Vklady na Neteller účet
Platobná metódaNeteller poplatky
Tuzemský bankový prevod 2,50 %
Kreditné a debetné karty (VISA, Maestro, MasterCard, VISA Electron) 2,50 %
Paysafecard 2,50 % (maximálny vklad 450 €)
Paysafecash 2,50 %
TrustPay 2,50 % (maximálny vklad 5.247 € / transakcia / deň)
Bitcoin/Bitcoin Cash 2,50 % (maximálny vklad 1.170 € / transakcia / deň)
Skrill 2,50 % (maximálny vklad 450 €)

Posielanie peňazí do stávkových kancelárií je vo väčšine prípadov zadarmo. Je potrebné sa oboznámiť s podmienkami každej stávkovej kancelárie. Poplatok pri zaslaní peňazí súkromnej osobe je momentálne 0 %. Normálne sa účtuje 1,90 %, ale minimálne 1 USD.

Výbery z Neteller účtu:

 • Bankový prevod: 7,5 EUR
 • Výber z bankomatu cez Neteller kartu: 1,75 %

Viac informácií nájdete na stránke neteller.com v sekcii „Fees“.

Limity v Neteller

Limity sa menia podľa toho, či sú Neteller účty overené alebo nie. Ak ste nepredložili doklady totožnosti, budete môcť poslať max. 75 EUR. V prípade, že ste prešli overením totožnosti a posielate peniaze ešte neoverenej osobe (neoverený Neteller účet), tak limit bude 225 EUR. Maximálny limit je 3.700 EUR pre overeného užívateľa bežného Neteller účtu. Ak máte Neteller VIP účet, tak limity môžu byť až 50.000 USD.

Skúsenosti s Neteller

Vaše otázky a skúsenosti s peňaženkou NetellerChcete sa opýtať niečo o elektronickej peňaženke Neteller alebo vám niečo nie je jasné? Navštívte naše fórum, kde sa dočítate aj to, aké majú s internetovou peňaženkou Neteller skúsenosti ostatných používatelia.

Neteller VIP

Neteller má pre svojich zákazníkov aj VIP program. Stačí, aby ste previedli v priebehu roka určitú sumu k obchodníkom a budete zaradený do jednotlivého levelu.

Vo VIP Neteller existuje 5 stupňov levelov:

 • BRONZE (obrat min. 10.000 USD / 1 rok)
 • SILVER (obrat min. 50.000 USD / 1 rok)
 • GOLD (obrat min. 100.000 USD / 1 rok)
 • PLATINUM (obrat min. 500.000 USD / 1 rok)
 • DIAMOND (obrat min. 2.000.000 USD / 1 rok)

Byť členom VIP Neteller má samé výhody ako účet vo viacerých menách, vyššie transakčné limity, VIP chat, vlastný manažér, vyššie limity pre výbery z bankomatov, menšie poplatky pri prevode z cudzej meny alebo lepšia konverzia pri vernostnom programe.

Neteller aplikácia

Oficiálna aplikácia Neteller je dostupná pre majiteľov zariadení Apple na Apple App Store alebo pre Android zariadenia na Google Play Store. Toto sú jediné oficiálne aplikácie s ktorými môžete NETELLER používať!

Cez aplikáciu Neteller si môžete aj zaregistrovať váš nový Neteller účet a rovnako vám stačí aplikácia na to, aby ste overili vašu totožnosť pre NETELLER. Vďaka appke môžete posielať peniaze prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.

Neteller aplikácia – Net+ kartaNeteller aplikácia – kryptomeny
Prostredie aplikácie Neteller

Vernostný program Neteller Knect

Čo je Neteller Knect? Je to názov vernostného programu spoločnosti Neteller vďaka ktorému získate odmenu za každú transakciu uskutočnenú cez Neteller. Odmenu dostanete vo forme bodov a tieto body môžete následne vymeniť za finančné odmeny.

Raz za čas sa ale stretnete s novými odmenami a ponukami – preto vám odporúčame sledovať vašu emailovú schránku alebo oficiálne stránky spoločnosti Neteller. Bonusové body získate v programe Neteller Knect za transakcie uvedené v tabuľke. Pozor ale na to, či je vernostný program Neteller Knect dostupný vo vašej krajine.

Odmeny za transakcie
TransakciaOdmena
Vklad 1 € = 1 bod
Výber 1 € = 1 bod
Transakcie pomocou Net+ Prepaid Mastercard (reálna aj virtuálna karta) 1 € = 1 bod
Prevod obchodníkovi (neplatí pre Bet365) 1 € = 0,25 bodu
Nákup podielu v podporovaných kryptomenách 1 € = 1 bod
Predaj podielu v podporovaných kryptomenách 1 € = 1 bod
Prevod podielu/podielov v pod. kryptomenách na iný Neteller účet 1 € = 0,5 bod
V rámci jednej transakcie môžete získať maximálny počet 1.000 bodov a za kalendárny mesiac môžete nazbierať najviac 500.000 bodov.

Internetová peňaženka Neteller v skratke

Je Neteller v slovenčine?
Nie a nie je ani v českom jazyku.

Má Neteller slovenskú zákaznícku podporu?
Nie a nemá ani českú podporu.

V akých menách si môžem založiť Neteller účet?
K dispozícií je 19 rôznych mien. Jednou z nich je EUR.

Vklad a výber do a zo stávkovej kancelárie
Bez poplatkov a takmer okamžite.

Poplatok za prevod z jedného Neteller účtu na druhý Neteller účet
1,9 % (min. 1 USD) ale momentálne je tento prevod zadarmo.

Je možné získať platobnú kartu Neteller?
Áno, po overení vašej identity budete môcť o ňu požiadať. Za kartu sa neplatí žiadny poplatok okrem poštovného a balného (10 EUR).

V akej mene môže byť Neteller karta?
GBP, USD, EUR, CAD, SEK, DKK, AUD, JPY.

Čo môžem robiť s Neteller kartou?
S platobnou kartou od Neteller môže platiť vo všetkých obchodoch, ktoré akceptujú MasterCard alebo platiť na internete. Z bankomatov môžete vyberať peniaze z vášho Neteller účtu.

Aké sú limity na karte Neteller?
Denný limit pre reštaurácie, obchody ako aj online transakcie je 1.000 EUR, ale pri výbere z bankomatu je denný limit 250 EUR.

Založte si bezplatné Neteller konto
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Neteller.com

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Čo je Neteller?

Podobne ako Skrill aj Neteller je BEZPEČNÁ online peňaženka, ktorá vám umožní založiť účet online. Po vytvorení a overení účtu môžete vkladať, vyberať alebo posielať peniaze online rýchlo a bezpečne.

2️⃣ Aké majú s e-peňaženkou Neteller skúsenosti ostatní používatelia?

Odpovede na vaše otázky a reálne skúsenosti ostatných užívateľov nájdete na našom fóre s témou Neteller.

3️⃣ Aké sú v internetovej peňaženke Neteller poplatky?

Pre celkový prehľad o tom, aké má elektronická peňaženka Neteller poplatky si prečítajte našu Neteller recenziu alebo navštívte oficiálne stránky Neteller.com a sekciu „Fees“.

4️⃣ Je Neteller v slovenčine a má zákaznícku podporu?

Nie, Neteller nemá slovenskú jazykovú mutáciu a na rozdiel od Skrill neexistuje ani česká verzia. Určite teda odporúčame ovládať aspoň jeden svetový jazyk – vaša prípadná komunikácia s Neteller bude potom jednoduchšia.Online peňaženka Neteller – recenzia od Redakcia StavkoveKancelarie.com aktualizovaná
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt