Tipujte šípky v Tipsport Premier League

Tipujte šípky v Tipsport Premier League

V utorok 7.4.2020 odštartuje úplne nový projekt pod názvom Tipsport Premier League 2020. V tomto šípkarskom turnaji sa predstavia najlepší šípkari z Českej republiky proti sebe na diaľku. Užívateľ DARTHBOB5844 sa venuje v blogu na Tipspore všetkým hráčom a môžete sa tak dočítať veľmi dôležité informácie. Tento turnaj môže byť pre tipujúcich tak trochu vykúpením, keďže sa momentálne okrem eSportov toho moc nehrá.

Kto sa zúčastní tohto turnaja?

Na tomto turnaji sa zúčastnia hráči ako Daniel Barbořák, Adam Gawlas, Pavel Jirkal, Ondřej Kysilka, Alexander Mašek, Michal Ondo, David Písek, David Rosí, Vítězslav Sedlák alebo Michal Šmejda.

Charitatívna akcia

Celá táto akcia bude mať charitatívny význam, kde Tipsport za každú hodenú „180“ venuje 500 Kč na nákup zdravotníckeho materiálu ako sú rúška a ventilátory.

Ako bude prebiehať turnaj v šípkach?

V prvej fáze, ktorá ma 9 kôl hráči odohrajú zápasy každý s každým na päť víťazných legov. Tí čo skončia na posledných dvoch miestach vypadávajú z turnaja.

V druhej fáze sa bude hrať na 7 kôl, pričom sa bude hrať na šesť víťazných legov. Opäť hrá každý s každým a výsledky z prvej časti sa počítajú. Prví štyria postupujú do finálového večera.

V záverečnej časti sa stretáva prvý s posledným a druhý s tretím, pričom sa  bude hrať na 10 víťazných legov.

Rozhodujúce kritéria pre poradie v tabuľke

  1. Počet bodov (za víťazstvo šípkar získa do tabuľky jeden bod)
  2. Rozdiel +/- legov
  3. Počet vyhraných legov proti podaniu
  4. Najvyšší zahraný priemer v jednom zápase
  5. Rozhod na deväť šípok

Zápas začne rozhodom na stred, pričom prvý bude hádzať hráč uvedený rozpise na prvom mieste. Hodnoty rozhodu sú: 50 - červený stred, 25 - zelený stred a mimo. V prípade rovnakej hodnoty sa hod na stred opakuje. 

Vo svojom domácom prostredí budú mať pripravenú webkameru vďaka ktorej bude možné sledovať každú hodenú šípku. Hráči budú nahlasovať počet hodených bodov, pričom vy na obrazovke uvidíte oba terče naraz vrátane aktuálneho skóre a ďalších štatistík. 

Termíny turnaja

1.Fáza Prvé až deviate kolo sa bude hrať od 7.4. do  30.4.2020 pričom hracie dni budú vždy streda a štvrtok (7.4. sa bude hrať aj utorok).
2.Fáza Desiate a šestnáste kolo bude prebiehať od 6.5. do 27.5.2020, pričom hrať sa bude taktiež v stredu a štvrtok.
Finále Vyvrcholenie bude prebiehať potom 28.5.2020Všetky zápasy (vrátane prvej aj druhej fázy) začínajú o 20:00 a koniec bude cca o 23:00.

Tipsport aj počas karantény ponúka stále pre nových hráčov bonus úplne zadarmo. Taktiež spustil aj online kasíno. V najväčšej komunite tipujúcich v ktorej hráte aj proti hráčom z Českej republiky môžete hrať počas roka množstvo súťaží, ktoré sú úplne zadarmo a hrá sa v nich o milióny českých korún. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Este sa chcem opytat alternativne linky tak ako na bet365 na ine online...
22bet
nefungujú, lebo by sa to zneužívalo, ale dá sa cez oficiálny e-mail. no v...
Zdanění kurzových sázek v ČR
Ďakujem, skúsim.
Kde podať sťažnosť na stávkovú kanceláriu?