Tipujte šípky v Tipsport Premier League 2021

Tipujte šípky v Tipsport Premier League 2021

V utorok 29.3.2021 odštartuje ďalšia časť projektu Tipsport Premier League 2021. V tomto šípkarskom turnaji sa predstavia najlepší šípkari z Českej republiky proti sebe na diaľku. Na tomto turnaji sa zúčastnia hráči ako Pavel Jirkal, Alexander Mašek, Jan Hlaváček, Roman Benischko, Jan Holec, Martin Ziman, Michal Šmejda, Martin Komora, Daniel Barbořák. Turnaj bude vysielať TV Tipspot.

Získať na tipovanie 20 € bez vkladu
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Ako bude prebiehať turnaj v šípkach?

Formát súťaže je podobný Premier League Darts, turnaju organizovanom šípkarskou profesionálnou organizáciou PDC. Výraznou zmenou je nemožnosť remízy, každý zápas má svojho víťaza a porazeného.

Súboj otvorí rozhádzanie sa na stred o to, kto bude začínať. Ako prvý na stred hádže hráč uvedený v rozpise na prvom mieste. Hodnoty rozhádzania sú: 50 – červený stred, 25 – zelený stred, mimo. Ak obaja hráči hodia rovnakú hodnotu, hod na stred sa opakuje v obrátenom poradí, a to až do rozhodnutia.

Fázy turnaja

Fáza 1: V prvej fáze súťaže (9 kôl) hráči odohrajú zápasy každý s každým na 6 víťazných legov. Poslední dvaja hráči v celkovej tabuľke na konci fázy 1 zo súťaže vypadávajú.

Fáza 2: V druhej časti (7 kôl) sa 8 postupujúcich hráčov stretne opäť každý s každým na 7 víťazných legov. Výsledky z prvej fázy súťaže sa počítajú. Prví štyria hráči v celkovej tabuľke postupujú do finálového večera.

Play-off: Vo finálovej časti sa stretne prvý so štvrtým a druhý s tretím po základnej časti. Víťazi sa pobijú o titul šampióna Tipsport Premier League. Semifinále aj finále sa bude hrať na 10 víťazných legov.

Rozhodujúce kritéria pre poradie v tabuľke

  1. Počet bodov (za víťazstvo šípkar získa do tabuľky jeden bod)
  2. Rozdiel +/- legov
  3. Počet vyhraných legov proti podaniu
  4. Najvyšší zahraný priemer v jednom zápase
  5. Rozhod na deväť šípok

Tipsport aj počas karantény ponúka stále pre nových hráčov bonus úplne zadarmo. Taktiež spustil aj online kasíno. V najväčšej komunite tipujúcich v ktorej hráte aj proti hráčom z Českej republiky môžete hrať počas roka množstvo súťaží, ktoré sú úplne zadarmo a hrá sa v nich o milióny českých korún.

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy