Oktagon 21: Alex Lohoré vs Leandro Silva – kto z koho?

Plánovaný zápas Kníže vs Silva je dnes už minulosťou. Leandro Silva dostal nového súpera, ktorým je francúz s africkými koreňmi – Alex Lohoré. Sledujte live stream zápasu naživo.

Oktagon 21 🥊 Lohoré vs Silva ▶️ live stream, kurzy a profily zápasníkov

Asi každého fanúšika Oktagonu bude zaujímať dôvod, prečo sa plánovaný zápas českého veterána musel náhle zrušiť. Zmena súperov nastala skutočne na poslednú chvíľu, podľa vyjadrenia Knížeho mal vraj utrpieť menšie zranenie počas svojej prípravy na zápas.

Okrem jeho nečakaného zranenia nemal Kníže ani dostatok času na svoju prípravu, nakoľko trénoval jedného z najlepších UFC bojovníkov na svete – Makhmuda Macha Muradova.

Nový zápas Oktagonu bude skutočne veľkou výzvou pre oboch zahraničných súperov. Ich zápas sa bude odohrávať vo váhovej kategórii - catchweight 80 kg (dohodnutej váhe)V zápase sa teda môže stať, že medzi súpermi bude veľký hmotnostný rozdiel.

Kto je lepší zápasník a na koho sa oplatí podať stávku? Prečítajte si všetky dôležité informácie o zápase svetovej úrovne – Leandro SIlva vs Alex Lohoré. V článku sa taktiež dozviete ako sledovať tento plánovaný zápas naživo.

Udalosť Oktagon 21
Zápas Alex Lohoré vs Leandro Silva
Váhová kategória Catchweight 80 kg
Dátum a čas 30.01.2021 o 20:00 hod.
Miesto konania Zoner BOBYHALL, Brno
LIVE stream PPV prenos alebo live stream (LINK1)

Čo znamená váhová kategória catchweight?

Táto menej známa váhová kategória sa používa okrem MMA aj v boxe. Váhová kategória catchweight v podstate umožňuje dohodnutie neštandardného hmotnostného limitu, ktorý presahuje súčasné hmotnostné triedy tohto bojového športu. Obaja súperi, ktorí pristúpia na váhovú kategóriu catchweight, tak budú medzi sebou zápasiť v rozdielnych váhových kategóriách, takže ich súboj bude viac menej nevyrovnaný.  

Sledujte livestream z Oktagonu

Kedy a kde sa uskutoční zápas Lohoré vs Silva?

Zápas Lohoré vs Silva sa uskutoční 30.01.2021 v brnenskej športovej aréne Zoner BOBYHALL. Čas zápasu je stanovený na 20:00 hod., avšak ako býva zvykom, plánovaný čas zápasu je len orientačný a bude sa v priebehu celého galavečera Oktagonu ešte niekoľkokrát meniť.

Fighterský súboj sa uskutoční na galavečeri Oktagonu 21, na ktorom sa okrem iných zápasov bude odohrávať aj hlavný zápas večera – Ivan Buchinger vs Ronald Paradeiser (súboj v ľahkej váhe). 

Oktagon 21: Profily bojovníkov Alex vs Apollo

Alex “Da Killa Kid” Lohoré sa naposledy zviditeľnil v poslednom turnaji Oktagonu, kde bojoval proti českému terminátorovi - Karlosovi Vémolovi, ktorého však nedokázal poraziť. Lohoré je francúzsky profesionálny MMA zápasník, ktorému patrí až 5 svetových titulov. Počas svojej profesionálnej kariéry stihol Alex odohrať 25 MMA zápasov, z ktorých len 6 z nich skončilo jeho prehrou.

Leandro “Buscape” alebo “Apollo” Silva je brazílsky profesionálny zápasník zmiešaných bojových umení, ktorý súťažil v divíziách UFC v ľahkej a vo welterovej váhe. Apollo stihol počas svojej profesionálnej kariéry odohrať 32 zápasov, z ktorých až 24x odišiel ako víťaz. Okrem toho sa môže Leandro SIlva pochváliť bilanciou 13 zápasoch, ktoré boli ukončené pred limitom.

Viac informácií nájdete v tabuľke s profilmi MMA zápasníkov.

Profily MMA bojovníkov
Alex LohoréLeandro Silva
národnosť francúzska brazílska
vek 31 35
výška 185 cm 175 cm
váha 77 kg 70 kg
počet odohraných zápasov 25 32
výhry 19 24
prehry 6 8

20 € zadarmo na tipovanie od Tipsport.sk Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Aktuálne kurzy pre zápas Lohoré vs Silva

Na tento nerovnocenný súboj v catchweight sú aktuálne vypísané kurzy vo všetkých slovenských stávkových kanceláriách. Ako si môžete všimnúť, tak drvivá väčšina tipérov dáva väčšiu šancu vo víťazstvo práve brazílskemu zápasníkovi Silvovi, ktorý má však značný výškový aj váhový deficit oproti svojmu francúzskemu súperovi Alexovi Lohorému.

Zabavte sa aj vy a tipnite si na svojho favorita zápasu. Nižšie si môžete pozrieť aktuálne výšky kurzov v stávkovej kancelárii Tipsport, v ktorej získavajú bonus 20 € zadarmo všetci jej novoregistrovaní hráči, ktorí si zároveň stihli obratom overiť svoju totožnosť.

Kto sa stane víťazom zápasu?

Leandro Silva nedávno uviedol vo svojom rozhovore, že svojho francúzskeho súpera bude plánovať ukončiť rýchlym knockoutom. Nezabudol dodať ani to, že sa vo svojom boji sa výrazne zlepšil a svoje bojové schopnosti rozvinul v nový level.

Na druhej strane ringu je ostrieľaný zápasník Alex Lohoré, ktorý si bude chcieť uchmatnúť víťazstvo pre seba, nakoľko vo svojom predchádzajúcom zápase pomerne dosť pohorel. Lohoré si tak bude chcieť napraviť svoju reputáciu skvelého MMA bojovníka.

Z hľadiska posledných odohraných zápasov má na vrch práve Alex Lohoré, nakoľko v minulom roku mal odohrané aspoň dva zápasy. Naopak Leandro Silva sa do ringu naposledy postavil pred dvoma rokmi.

Náš tip na víťaza zápasu je brazílsky zápasník Leandro Silva, ktorý má síce za sebou väčšiu pauzu, ale ako sám hovorí – neustále trénuje a udržiava sa vo forme po celý rok.

Pozrite si skvelé promo video k prvému januárovému turnaju nového desaťročia.

Kde môžete sledovať zápas Lohoré vs Apollo?

Diváci si môžu vychutnať sledovanie galavečera Oktagonu iba online prostredníctvom viacerých dostupných live streamov. Celý turnaj januárového Oktagonu si tak diváci a fanúšikovia nebudú môcť pozrieť na žiadnej českej alebo slovenskej televíznej stanici.

Oktagon 21 online prenos PPV

Jednou z možností je sledovanie zápasu Lohoré vs Silva pomocou oficiálneho live streamu Oktagonu – PPV (Pay Per View), ktorý vám poskytuje prenos videa so spoplatneným prístupom za jeho vzhliadnutie. Cena PPV prenosu je 9.99 € v predpredaji, pričom v deň začiatku turnaja sa cena za online prenos automaticky zvyšuje.

Live stream Lohoré vs Silva

Druhou alternatívou je sledovanie turnaja Oktagonu cez live stream Tipsport TV. Tipsport umožňuje svojim všetkým aktívnym tipérom a novoregistrovaným hráčom bezplatný prístup pre sledovanie všetkých zápasov Oktagonu 21 (prvých 7 dní od registrácie poskytuje priamy prenos zadarmo). Okrem toho si môžu tipéri počas sledovania zápasu uzatvárať kurzové stávky na víťaza zápasu. 

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
Stávková kanceláriaVstupný bonus + bonus zadarmoZískať bonus
⭐ 4.000 € + 20 € zadarmo ⭐ Tipsport.sk
30 € bez rizika + 30 FS iFortuna.sk
2.000 € + 40 € stávka bez rizika SynotTip.sk
5.000 € + 20 € stávka bez rizika DOXXbet.sk

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy bude zápas Lohoré vs Silva?

Plánovaný zápas prebehne 30.01.2021 o 20:00 hod. na galavečeri turnaja Oktagonu 21.

2️⃣ Kde sa plánovaný zápas uskutoční?

Dejiskom zápasu je brnenská športová hala Zoner BOBYHALL.

3️⃣ Kto je favoritom zápasu a aké sú kurzy? 

Najväčším favoritom zápasu je brazílsky zápasník Alex Lohoré. Všetky aktuálne kurzy pre pripravovaný zápas si môžete pozrieť v našom článku.

4️⃣ Kde si môžete pozrieť zápas Lohoré vs Silva?

Zápas si môžete pozrieť jedine online pomocou dostupných live streamov. Prvou možnosťou je oficiálny live stream Oktagonu - platená služba PPV. Druhou alternatívou je bezplatný live stream stávkovej spoločnosti Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 30 € kredit + 30 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu