Oktagon Underground SUPERFINÁLE – súboje o titul kráľa undergroundu!

Oktagon Underground SUPERFINÁLE – LIVE stream, zápasy a kurzy

Unikátny a úspešný projekt Oktagon Underground vyvrcholí v sobotu 4. 7. 2020 o 19:00 superfinálovými súbojmi.

Superfinálové oktagon zápasy uvidíme tentokrát v hale Zoner Bobyhall v Brne

Vďaka uvoľneným opatreniam sa už turnaj môže uskutočniť s obmedzeným množstvom divákov.

Chcete vidieť super-finále oktagon underground live? Stále si môžete zakúpiť lístky prostr. oficiálnej stránky Oktagon MMA

V našom článku sa dozviete všetko dôležité o prichádzajúcom Oktagon Underground Super-finále – nájdete tu nielen fightcard Oktagon Underground Super-Finále, ale aj kurzy a tipy na víťazov.

Chýbať nebude aj prehľad, kde nájdete Oktagon Underground Live stream alebo ako sledovať Oktagon Underground live zadarmo.

UpozornenieOKTAGON 16 má nový termín! Všetko dôležité o chystanom galavečeri sa dozviete na našich stránkach.

Čo je Oktagon Underground

Oktagon Underground je špeciálny typ turnaja v ktorom sa proti sebe postaví 40 bojovníkov zo Slovenska a Česka. Vyraďovacím systémom sa budú prepracovávať až do finále svojej váhovej kategórie.

Keďže sú na turnaj Oktagon Underground pravidlá špeciálne upravené, výsledok zápasov sa nezapočítava do celkovej bilancie bojovníkov na Sherdog.com.

Je jasné, že bude o čo bojovať – celková dotácia je takmer 100.000 € (2.750.000 Kč). Tá bude v turnaji rozdelená podľa schémy, ktorú vidíte na obrázku nižšie.

Turnaj sa uskutoční formou vyraďovacích zápasov počas (minimálne) 7 týždňov v pyramídach rozdelených do piatich váhových kategórií (61 kg ženy, 70 kg, 80 kg, 90 kg a 100 kg muži).

Každá pyramída bude rozdelená na slovenskú a českú časť tak, aby sa vo finále každej pyramídy vždy stretol proti sebe slovenský a český bojovník

Pred sobotným superfinále vám Ondřej Novotný a Pavel Neruda zrekapitulujú cestu, ktorou prešiel projekt Oktagon Underground počas 8 týždňov trvania.

Oktagon Underground pravidlá

Pravidlá projektu Oktagon Underground budú vzhľadom na situáciu odlišné od klasických pravidiel MMA. Sú však úplne jednoduché – v krátkych bodoch vám prinášame tie najdôležitejšie:

  • váženie sa uskutoční v deň zápasu,
  • zápasy sa budú konať v klietke,
  • bojovníci budú zápasiť v rukaviciach,
  • dĺžka zápasu bude 3 × 3 minúty – v prípade remízy sa rozhodne v extra kole,
  • takedowny sú povolené, ale po 3 sekundách kontroly bude takedown uznaný ako úspešný a boj sa vracia späť do postoja,
  • submisie a páčenia v postoji sú povolené,
  • po 3 počítaniach v jednom kole alebo 4 v jednom zápase rozhodca zápas ukončí.

Kompletné znenie Oktagon pravidiel nájdete na stránke Oktagonu.

Oktagon Underground program

Oktagon Underground SUPERFINÁLE – muži

Medzi mužmi uvidíme 4. júla 4 super-finálové zápasy a 5 superfightov. Ženy budú bojovať 1× v superfinále a 1× v superfight zápase.

O jeden z mužských superfightov sa postará David Kozma a Milan Kratochvíla. Podľa vypísaných kurzov je jasným favoritom David Kozma – na jeho víťazstvo bol vypísaný kurz 1.14.

UpozornenieVšetky zápasy a kurzy večera Oktagon Underground Superfinále nájdete na fightcard a v tabuľke.

Superfinále Oktagon Underground do 70 kg

V česko-slovenskom superfinále do 70 kg príde na rad boj, v ktorom na seba narazia Tadeáš „Mawar“ Růžička a Marco Novák. Růžičkov hlad po víťazstve bude pre súpera určite veľmi nebezpečný.

Favoritom tohto boja je po výborných výkonoch celkom jednoznačne práve Tadeáš Růžička s kurzom 1.50. Rovnako súboj vidia aj tipujúci, ktorí v drvivej väčšine veria v jeho víťazstvo.

Superfinále pyramídy do 80 kg

V superfinále kategórie do 80kg sa pobijú Matouš Kohout a Ronald Paradeiser. Matouš Kohout nastupuje ako náhrada za zraneného Lea Brichtu, ktorý pôvodne postúpil do superfinále z českej strany.

Po rýchlom KO, ktoré uštedril Ronald Petrišovi na Oktagon Underground 6 len málo ľudí očakáva, že by superfinále malo dopadnúť inak ako jeho víťazstvom.

Bookmakeri vypísali na triumf Ronalda Paradeisera kurz 1.27. Ak veríte, že Matouš Kohout prekvapí a Ronyho porazí, stavte si na jeho triumf s kurzom 3.65.  

Superfinále pyramídy do 90 kg

Najzaujímavejší súboj večera a superfinále pyramídy do 90 kg, kde nastúpia proti sebe Matěj „Money“ Peňáz a Vlasto „El Chapo“ Čepo. Vcelku pokojné hladiny narušilo video Matěja, v ktorom obvinil Vlasta Čepa z užívania nedovolených látok. 

Čepova reakcia na seba nenechala dlho čakať a tak sa môžeme tešiť na vyhrotenú konfrontáciu oboch fighterov.

Bookmakeri sa prikláňajú na stranu víťazstva Matěja Peňáza s kurzom 1.56. Tipujúci rovnako viac veria Matějovi – zatiaľ až 64 % z nich verí, že sa súboj skončí jeho víťazstvom. Komu veríte vy?

UpozornenieMatěj Peňáz musel iba 2 dni pred zápasom odstúpiť kvôli zraneniu ľavej ruky (poškodená chrupavka). Superfinálový súboj pyramídy do 90 kg sa tak nakoniec 4.7.2020 neuskutoční!

Superfinále do 100 kg

O titul v kategórii do 100kg sa pobijú Daniel Škvor a Ivan Bartek. Jednoznačne navrch by mal mať podľa bookmakerov i tipujúcich Daniel Škvor. Na Danielovo víťazstvo nájdete v stávkovej kancelárii Tipsport vypísaný kurz 1.10.

Oktagon Underground SUPERFINÁLE – ženy

V ženskej časti Oktagon Underground Super-Finále sa môžeme všetci tešiť na zápas ženského finále, v ktorom uvidíme najlepšie fighterky. V česko-slovenskom superfinále Oktagon Underground sa pobijú o hlavnú cenu Lucia „Silent Killer“ Szabová a Tereza „Ronda“ Bledá.

Po slovenskom finále a víťazstve nad svojou predchádzajúcou súperkou bookmakeri veria jednoznačne viac Lucii Szabovej s kurzom 1.30. Ak sa pozrieme na prehľad podaných stávok, tipéri naopak veria (aspoň zatiaľ) viac Tereze Bledej.

Pokiaľ veríte viac jej schopnostiam a tomu, že uvidíme túto sobotu prekvapenie, staviť na víťazstvo Terezy Bledej si môžete s pekným kurzom 3.15.

Spolu uvidíme v rámci večera Oktagon Underground Superfinále tieto zápasy.

Bojová karta Oktagon Underground Superfinále
Fightcard Oktagon Underground Superfinále (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Kurzy a stávky na víťazov

stávkovej kancelárii Tipsport si môžete staviť na celkových víťazov Oktagon Underground alebo si stavte na jednotlivé Oktagon zápasy – nielen na víťazov, ale aj na počet začatých kôl. Prípadne si stavte, že zápas skončí do 90 sekúnd od začiatku 1. kola.

V tabuľke nižšie si môžete pozrieť vypísané kurzy na superfighty aj super-finálovézápasy aktuálneho kola turnaja Oktagon Underground Superfinále.

Kurzy na zápasy Oktagon Underground Super-Finále – 4. 7. 2020 od 19:00
Víťaz12
Jakub Bahník – Sebastián Fapšo 1.13 5.01
Jakub Dohnal – Andreas Čehovský 1.30 3.15
Daniel Hromek – Zdeněk Polívka 1.20 3.94
Daniel Škvor – Ivan Bartek 1.08 6.34
Jan Malach – Štefan Mészáros 1.60 2.16
Magdalena Šoromová – Eliška Pelechová 1.03 8.97
Matouš Kohout – Ronald Paradeiser 3.48 1.25
David Kozma – Milan Kratochvíla 1.15 4.60
Tadeáš Růžička – Marco Novák 1.45 2.53
Tereza Bledá – Lucia Szabová 3.15 1.30

Ako a kde sledovať Oktagon Underground Live Stream + VIDEO

Nevideli ste ani jeden z predchádzajúcich večerov Oktagon Underground? Pozrite si skvelý zápas z Oktagon Underground 2, ktorý vás presvedčí o tom, že ste prišli o veľa. 

Súboj o ktorý sa postaral terajší finalista Vlasto Čepo a Patrik Jevický nebol síce z najdlhších, ale bol podľa mnohých najlepším zápasom večera a pritom nešlo ani o hlavný zápas. Pozrite si túto „vojnu“ na vlastné oči.

Ako sledovať Oktagon Underground naživo

  1. Každý zo siedmych turnajov budete môcť sledovať prostredníctvom platených online PPV prenosov na stránke oktagon.tv
  2. Oveľa lepšou variantou je však sledovať všetky zápasy v stávkovej kancelárii Tipsport. Na to, aby ste mohli sledovať live stream z týchto turnajov stačí splniť jedinú podmienku – založiť si hráčsky účet v Tipsporte. 
Bonus 15 € bez vkladuPo založení a overení hráčskeho účtu získate ako darček v stávkovej kancelárii Tipsport 15 € úplne zadarmo. Neváhajte a stavte si na svojho favorita úplne bez rizika!
Neviete, ako sa zaregistrovať v Tipsporte?Prečítajte si náš podrobný obrázkový návod na registráciu v Tipsporte – krok po kroku vám vysvetlíme celý postup a tipovať môžete už do 10 minút!
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ja by som ti na toto odpovedala asi takto:nase slovenske "akoze...
BETVICTOR
nefungujú, lebo by sa to zneužívalo, ale dá sa cez oficiálny e-mail. no v...
Zdanění kurzových sázek v ČR
Ďakujem, skúsim.
Kde podať sťažnosť na stávkovú kanceláriu?