Oktagon Underground:LAST MAN STANDING – program, kurzy a live prenos (AKTUALIZOVANÉ)

Oktagon Underground je späť! Spoznajte program Oktagonu Underground a kurzy na jednotlivých bojovníkov. Dozviete sa, ako a kde sledovať Oktagon Underground aj kde môžete sledovať Oktagon livestream.

Oktagon Underground:LAST MAN STANDING 🥊 LIVE stream, zápasy, kurzy a výsledky

Unikátny a úspešný projekt Oktagon Underground má svoje pokračovanie! Tentokrát pod názvom Oktagon Underground LAST MAN STANDING.

Napriek tomu, že Ondřej Novotný pôvodne v podcaste MMA letem světem tvrdil, že pokračovanie Oktagonu Underground nebude – nakoniec je všetko inak!

Už 27. 2. 202018:00 začne turnaj, v ktorom uvidíme tie najväčšie hviezdy slovenskej a českej postojárskej scény.

Livestream Oktagon Underground

V našom článku sa dozviete všetko dôležité o prichádzajúcom Oktagon Underground Last Man Standing – nájdete tu nielen fightcard Oktagon Underground Last Man Standing, ale aj Oktagon kurzy a tipy na víťazov.

Chýbať nebude aj prehľad, ako spustiť Oktagon Underground Live stream alebo kde sledovať Oktagon Underground live.

Čo je Oktagon Underground – LAST MAN STANDING

Oktagon Underground: Last Man Standing je špeciálny typ turnaja v ktorom sa proti sebe postavia tí najlepší bojovníci v postoji zo Slovenska a Česka.

Uvidíte také mená ako Vladimír Moravčík, Tomáš Hron, Igor Daniš. Predstaví sa aj Monika Chochlíková, ktorá má za sebou úspešný zápas v Bellatore alebo Sebastián Fapšo, ktorý zaujal nekompromisným kolenom na minuloročnom Oktagone Underground. To však nie je všetko – v akcii bude aj Václav Sivák, Melvin Mané, Andreas Čehovský, Matěj Kozubovský a ďalší.

UpozornenieKvôli pozitívnemu testu na COVID-19 na Oktagone Underground bude chýbať Monika Chochlíková. V súboji s Klárou Strnadovou Moniku nahradí Viktórie Bulínová.

Vyraďovacím systémom sa budú prepracovávať cez štvrťfinále a semifinále až do finále 8-člennej pyramídy. Víťaz tak bude musieť poraziť v jeden jediný večer až 3 súperov, aby dosiahol na titul a celkové víťazstvo.

Je jasné, že bude o čo bojovať – celková dotácia turnaja je 30.000 € (približne 770.000 Kč). Prize money Oktagonu Underground budú rozdelené medzi všetkých účastníkov turnaja, pričom víťaz pyramídy si odnesie rovných 10 000 Eur, čo je aj podľa slov samotných bojovníkov veľmi atraktívna výhra.

Oktagon Underground pravidlá

Keďže cieľom projektu Oktagon Underground Last Man Standing je zviditeľniť hviezdy postojárskych bojových športov, bojovať by sa malo podľa pravidiel K-1. 

Pravidlá projektu sa však môžu v niektorých bodoch od K-1 líšiť – v krátkych bodoch vám prinášame tie najdôležitejšie pravidlá:

  • K-1 eliminačné turnaje – každý zápas trvá 3 kolá po 3 minúty,
  • rozhodcovia alebo doktor majú právo ukončiť zápas,
  • zápas môže byť ukončený KO, TKO, rozhodnutím poroty, alebo diskvalifikáciou,
  • ak zápas skončí remízou, pokračuje extra kolom, ktoré musí rozhodnúť o víťazovi,
  • signifikantné údery nohami a rukami majú rovnakú hodnotu,
  • 3× KO v jednom kole znamená TKO,
  • zápas je bodovaný rozhodcami na základe 10-bodového systému (víťaz kola 10 bodov, porazený 9 alebo menej),
  • po 3 počítaniach v jednom kole alebo 4 v jednom zápase rozhodca zápas ukončí.

Kompletné znenie pravidiel Oktagonu Underground:Last Man Standing budeme aktualizovať podľa informácií od organizátorov.

Oktagon UNDG:LAST MAN STANDING program

Celý galavečer bude rozdelený na 2 hlavné častipyramída, v ktorej sa bude bojovať o hlavnú cenu večera – 10 000 €. Okrem pyramídy uvidíte ešte aj superfighty.

Program pyramídyÚčastníci pyramídy budú zápasiť v kategórii do 70 KG a rozlosovanie pyramídy prebehne v piatok 26. februára počas váženia bojovníkov. Následne budú vypísané aj kurzy na zápasy v pyramíde.

Program Oktagon:Last Man Standing bude nasledovný – spolu uvidíme 15 zápasov v tomto poradí: 

Turnaj otvoria 2 rezervné zápasy – Pajtáš vs. Šimkulič a Krištůfek vs. Mészáros. Víťazi týchto zápasov budú pripravení nastúpiť ako náhradníci do semifinále pyramídy, ak sa niektorý z postupujúcich zraní vo štvrťfinále pyramídy.

Po rezervných zápasoch uvidíme 4 štvrťfinálové zápasy. Aby pred semifinálovými zápasmi mali bojovníci dosť času na regeneráciu, nasledovať budú 3 superfighty – Čehovský vs. Mikelić, Chochlíková vs. Strnadová a Mané vs. Križan.

Po superfightoch uvidíte 2 semifinálové zápasy pyramídy a potom opäť 3 superfighty – Kozubovský vs. Fapšo, Hron vs. Mitrić a Moravčík vs. Daniš. Tieto súboje opäť vytvoria časovú medzeru na regeneráciu pre bojovníkov, ktorí postúpili do finále. No a nakoniec príde na rad zlatý klinec večera – finále pyramídy Oktagon Underground:Last Man Standing.

Oktagon Underground:Last Man Standing fightcard
Oktagon:Last Man Standing fightcard (zdroj:facebook Oktagon MMA)

Oktagon Underground – kurzy a stávky na víťazov

stávkovej kancelárii Tipsport si určite budete môcť staviť na celkových víťazov Oktagon Last Man Standing alebo si staviť na jednotlivé Oktagon zápasy – nielen na víťazov, ale aj na počet začatých kôl. Uvidíme, či bude dostupná aj stávka ako pri Oktagon Underground I., kde ste si mohli staviť aj na to, že zápas skončí do 90 sekúnd od začiatku 1. kola.

V tabuľke si skontrolujte kurzy na chystané zápasy na Oktagon Underground Last Man Standing.

Zápas12
Andreas Čehovský – Teo Mikelic 1.50 2.38
Tomáš Hron – Strahinja Mitric 1.20 3.94
Monika Chochlíková – Klára Strnadová 1.20 3.94
Matěj Kozubovský – Sebastián Fapšo 1.84 1.84
Melvin Mané – Patrik Križan 1.45 2.53
Vladimír Moravčík – Igor Daniš 1.40 2.68
Jan Pajtaš – Andrej Šimkulič 2.16 1.60
Ladislav Krištůfek – Štefan Mészáros 1.94 1.75
Václav Sivák – Bailey Sugden 1.15 5.62
Vladimír Lengál – Michael Krčmář 2.51 1.56
Milan Paleš – Carsten Ringler 1.15 5.62
Marco Novák – Marc Dass Rey 1.94 1.98

Vstupenky na Oktagon Underground, Oktagon Underground v televízii a Oktagon Underground Live Stream

Aj galavečer Oktagon Underground uvidíte v brnenskej hale Zoner BOBYHALL. Asi nikoho už neprekvapí, že aj tento turnaj na konci februára bude (ako inak) bez divákov. Ani na Oktagon Underground vstupenky nekúpite.

Dúfate, že budete sledovať Oktagon Underground v televízii? Musíme vás sklamať – rovnako ako klasický Oktagon, ani Oktagon Underground naživo v televízii neuvidíte (na JOJ Plus ani na O2 TV Sport v ČR). Dôvod je veľmi jednoduchý – podľa slov samotného Ondřeja Novotného nedošlo k dohode medzi televíziami a organizáciou OKTAGON.

Celý Oktagon Underground:Last Man Standing naživo!Oktagon Underground live stream uvidíte LEN v stávkovej kancelárii Tipsport!

Stačí sa zaregistrovať a môžete sledovať Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete 20 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Stačí si prečítať náš podrobný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon Underground naživo potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Oktagon Underground livestream

Ste verným fanúšikom organizácie Oktagon a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon Underground a organizáciu podporiť? Potom vám odporúčame Oktagon livestream cez stránku Oktagon TV, kde si zakúpite Oktagon PPV. Tento livestream je už síce platený, ale celý galavečer Oktagon Underground uvidíte vo Full HD kvalite.

Rada na záverSte zvedaví, prečo je stávková kancelária Tipsport najlepšia na slovenskom a českom trhu? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy uvidíte v Tipsporte si prečítajte v našom podrobnom článku Live prenosy. Ak máte problém pri registrácii, prečítajte si náš podrobný obrázkový návod na registráciu v Tipsporte – krok po kroku vám vysvetlíme celý postup a tipovať a pozerať OKTAGON stream môžete už do 5 minút!

Základné informácie o OKTAGON UNDERGROUND

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji OKTAGON Underground?

V akcii uvidíte viaceré hviezdy slovenskej a českej postojárskej scény. Chýbať nebude Vladimír Moravčík, Tomáš Hron alebo Igor Daniš. Do Oktagonu sa vráti aj Sebastián Fapšo alebo Melvin Mané. Predstaví sa aj Monika Chochlíková, Václav Sivák a ďalší skvelí fighteri.

2️⃣ Aké sú kurzy na zápasy Oktagon UNDG:Last Man Standing?

Vypísané kurzy na zápasy Oktagon Underground nájdete v prehľadnej tabuľke v našom článku, prípadne na stránke stávkovej kancelárie Tipsport.

3️⃣ Ako sledovať OKTAGON Underground naživo?

Plánovaný turnaj môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV (cez Oktagon.tv) alebo pomocou live streamu na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON Underground:Last Man Standing neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy