Sledujte live stream titulového zápasu Vémola vs Ďatelinka na TV Tipsport!

Prečítajte si kompletné informácie o titulovom zápase Vémola vs Ďatelinka. Dozviete sa termín zápasu, profily bojovníkov, výšky kurzov s tipom na víťaza a všetky možnosti sledovania zápasu naživo.

Oktagon 22 🥊 Vémola vs Ďatelinka – kurzy a live stream

Už koncom marca sa má konať ďalší turnaj Oktagonu, v ktorom prebehne titulový zápas medzi českým veteránom Karlosom Vémolom a slovenskou jednotkou v rebríčku – Milanom Ďatelinkom. Vyzývateľom zápasu bol prekvapivo samotný Ďatelinka, ktorý vo svojom rozhovore uviedol, že sa zápasu nechystá len zúčastniť, ale hodlá Karlosovi uštedriť ráznu príučku.

Odozva na seba nenechala dlho čakať a Karlos Vémola prijal ponuku na titulný zápas s úsmevom na tvári, ešte na januárovom galavečeri Oktagonu 21. Pripravovaný zápas by mal prebehnúť vo váhovej kategórii middleweight (stredná váha). Stavte si na svojho favorita a sledujte live stream titulného zápasu Vémola vs Ďatelinka naživo! 

Udalosť Oktagon 22
Zápas Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka
Váhová kategória Middleweight (stredná váha)
Dátum a čas 27.03.2021 o 22:30 hod.
Miesto konania Zoner BOBYHALL, Brno
TV a LIVE stream PPV prenos alebo live stream  na TV Tipsport

Termín a miesto zápasu Vémola vs Ďatelinka

Plánovaný zápas by sa mal uskutočniť na galavečeri turnaja Oktagonu 22, ktorý sa bude konať 27.03.2021 v brnenskej športovej hale Zoner BOBYHALL. Čas zápasu je stanovený na 22:30 hod., avšak ako býva zvykom, čas zápasu je len čisto orientačný. 

Oktagon 22: profily bojovníkov

Karlos “Terminátor” Vémola je prvý český MMA bojovník, ktorý sa dokázal prebojovať do svetoznámeho UFC (Ultimate Fighting Championship). Český terminátor má momentálne za sebou viacero úspešných odohraných zápasov, v ktorých sa stretol s českou "Babou Jagou" či s francúzskym zápasníkom Alexom Lohorém. Vo svojej profesionálnej kariére stihol odohrať neuveriteľných 36 zápasov, z ktorých až 30-krát odišiel ako víťaz.

Milan “Mr. Comeback” Ďatelinka je slovenský MMA zápasník, ktorého začiatky profesionálnej kariéry neboli práve jednoduché. Po svojich viacerých comebeckoch dokázal, že aj on má právo na boj o titul šampióna strednej váhy. Ďatelinka si na svoje konto doposiaľ pripísal 12 odohraných zápasov, z ktorých mu jeho 4 odohrané zápasy nevyšli.

Viac informácií nájdete v tabuľke s profilmi MMA zápasníkov.

Karlos VémolaMilan Ďatelinka
národnosť česká slovenská
vek 35  24
výška 183 cm 189 cm
váha 93 kg 77 kg
počet odohraných zápasov 36 12
výhry  30 8
prehry 6 4

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty 
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete) 
  • výhry sa pripíšu v EURách (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Aktuálne kurzy a tip na víťaza titulného zápasu

Pre Milana Ďatelinku bude Karlos Vémola skutočne náročným a obávaným súperom, nakoľko český terminátor má za sebou roky tvrdej kariéry a k tomu oveľa viac získaných skúseností. Karlos Vémola dominuje hlavne na zemi, vďaka svojim nepredvídateľným take downom. 

Naopak Ďatelinka je suverénny zápasník, ktorému sa podarilo poraziť mená ako František Fodor, Miroslav Broz alebo Václav “Baba Jaga” Mikulášek, ktorý sa postavil aj v ringu proti českému terminátorovi. Kto bude teda jasným víťazom tohto titulného zápasu? Vémola alebo Ďatelinka?

Náš jednoznačný tip na víťaza zápasu je český zápasník Karlos Vémola. Pre plánovaný zápas Vémola vs Ďatelinka sú aktuálne vypísané kurzy vo všetkých slovenských stávkových kanceláriach.

Komu v tomto titulnom zápase fandíte vy? Pozrite si aktuálne výšky kurzov a stavte si aj vy na svojho favorita zápasu úplne zadarmo!

Oktagon 22: možnosti sledovania Vémola vs Ďatelinka

Zistite, ako (a či) môžete sledovať OKTAGON 22 v televízii, kde nájdete OKTAGON 22 livestream zadarmo alebo koľko stojí OKTAGON PPV.

TV sledovanie zápasu

Pokiaľ si chcete vychutnať sledovanie plánového súboja v TV, tak máte smolu. Vysielanie titulného zápasu sa žiaľ neskutoční na žiadnej slovenskej a ani českej televíznej stanici.

Terminátor vs Ďatelinka naživo na TV Tipsport

Pripravovaný zápas si určite pozrite online v internetovej televízii TV Tipsport. Navyše, počas sledovania livestreamu si uzatvorte LIVE stávku na svojho favorita a vyhrajte! Pre spustenie live streamu zápasu vám stačí zaregistrovať sa v Tipsporte – stačí 5 minút a je hotovo!

Sledovanie všetkých prenosov je prvých 7 dní bez poplatkov a potom stačí pretipovať 1,2 € za 30 dní.

Navyše Tipsport ponúka pre nových hráčov vkladový bonus a ešte aj bonus bez vkladu v hodnote 20 € (bonus vám Tipsport pripíše v Netoch, za tie uzavriete stávku a výhra je vaša už v EURách). Na začiatku teda získate celkovo 2000 Netov (100 Netov = 1 €), ktoré môžete ihneď využiť na vaše stávky.

Vémola vs Ďatelinka live stream na Oktagon PPV

Priamy prenos z Oktagonu môžete sledovať prostredníctvom oficiálneho livestreamu OKTAGON PPV (Pay-Per-View). Ten zakúpite na webovej stránke Oktagon.tv

Cena Oktagon PPV na turnaj s poradovým číslom 22 je v predpredaji 9,99 €, v deň konania turnaja bude 12,99 €. Cena oficiálneho livestreamu Oktagon 22 zahŕňa kompletný program galavečeru – predzápasy (prelims), hlavné zápasy aj predzápasové štúdio s hosťami a rozhovormi s bojovníkmi z domácej scény.

Pozrite si skvelé spracované promo video k titulnému zápasu Vémola vs Ďatelinka

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy a kde sa uskutoční zápas Vémola vs Ďatelinka?

Titulný zápas sa uskutoční 27.03.2021 v brnenskej športovej hale Zoner BOBYHALL. Obidvaja zápasníci sa proti sebe postavia na galavečeri Oktagon 22.

2️⃣ Aký je náš tip na víťaza zápasu?

Náš jednoznačný tip na víťaza zápasu je český zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola.

3️⃣ Aké sú možnosti sledovania zápasu?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon (PPV) alebo pomocou bezplatného live streamu na internetovej televízii TV Tipsport.

4️⃣ Aká je výška kurzov na titulný zápas?

Všetky aktuálne kurzy pre pripravovaný zápas si môžete pozrieť v našom článku.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu