Priame prenosy z futbalovej fortuny ligy zadarmo na Fortuna TV

 •  Promo akcie a bonusy Zdieľajte, ďakujeme:
Priame prenosy z futbalovej fortuny ligy zadarmo na Fortuna TV

Tipujúci môžu v stávkovej kancelárií Fortuna pozerať zápasy z fortuny liga naživo a bez poplatkov. Všetko čo potrebujete je mať založený účet na stránke iFortuna.sk. Pre pozeranie online prenosov zo slovenskej futbalovej ligy nie je potrebné vkladať žiaden peniaze na hráčsky účet. Live steam z fortuna ligy si budete môcť pozrieť ako v PC, tak aj na mobile.

Vo Fortune si môžete okrem online streamovaných zápasov pozrieť rovno aj ponuku live stávkových príležitosti ku konkrétnemu zápasu. Sledovanie zápasov, tak môžete pretaviť do zisku.

 Ak si otvoríte účet vo fortune, tak nebudete musieť vyhľadávať platené služby, ktoré poskytujú zápasy z fortuna ligy naživo. Aby toho nebolo málo, tak Fortuna TV bude vysielať každý jeden zápas z fortuna ligy.

Expert fortuna ligy

Taktiež začína Expert slovenského futbal, kde môžete získať až 5.000 EUR a okrem toho môžete využiť aj Favoritova Plus, ktorý nahradil Favorita dňa.

Megatip

So štartom fortuna ligy sa odštartovala aj súťaž Megatip, kde tipujete úplne zadarmo presné výsledky fortuna ligy. Prvý piati, ktorí získajú najviac bodov získavajú peňažnú odmenu. Ak by sa stalo, že uhádnete všetky zápasy, tak získavate jackpot. Ak danom kole jackpot nepadne, tak sa ďalšie kolo navyšuje výška jackpotu o 100 EUR. Hlavný jackpot začína na suma 1.000 EUR. Funguje to tak, že si najprvy vytvoríte na ifortuna.sk registráciu a potom na stránke megatip.sk sa prihlásite s užívateľským menom vo fortune. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Vlož 10 a hraj so 40 EUR!

300% bonus od Fortuny. Podáš stávku za 10 EUR a ďalších 30 EUR máš grátis.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

neblázni že daniť. prečo by si to robil? ..... však to máš daň zo stávok a...
Vyber peňazí na SVK banku
Ano ak si to spravne pamatam tak ti fio tu na svk neotvori cesky ucet....
Bet365 a paypal
Česká recenze sázkové kanceláře Synot Tip + informace o bonusu
Synot Tip bonus a recenze