Hokejová Fantasy – staňte sa najlepším trénerom českej Extraligy

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Hokejová Fantasy je nová súťaž od Tipsportu pre hokejových fanúšikov. Každý, kto sa zadarmo zapojí do virtuálnej hokejovej ligy hrá o denné ceny aj hlavnú výhru 4.000 €.

Hokejová Fantasy – virtuálna hokejová liga o vysoké výhry

Hokejová fantasy je úplne nová súťaž, ktorú prináša všetkým zaregistrovaným hráčom stávková kancelária Tipsport.

Staňte sa trénerom a vytvorte si vlastný tím snov, s ktorým sa budete snažiť získať v každom kole čo najviac bodov.

Na každé kolo máte vopred stanovený rozpočet, z ktorého musíte zložiť zostavu z reálnych hráčov českej Tipsport extraligy. Po každom odohratom kole získate body podľa toho, ako sa hráčom z vášho tímu darilo v reálnych zápasoch.

Staňte sa najlepším trénerom Extraligy a vyhrajte
Zaregistrujte sa v Tipsporte a hneď sa môžete zapojiť do súťaže zadarmo 

🏆 Tipovacia súťaž Hokejová Fantasy (Česká Extraliga)
💰 Dotácia 40.000.000 Netov (40.000 €)
⚪ Dĺžka súťaže celá sezóna
〽️ Čo sa bude tipovať výkony hráčov českej Tipsport Extraligy
💸 Cena pre celkového víťaza 400.000 Netov (4.000 €)
✍🏻 Prihlásenie sa do súťaže Tipsport.sk
 💲  Registračný bonus zdarma 20 € + 4.000 € Vstupný bonus
Kompletné pravidlá súťaže hokejová Fantasy

Prečo sú fantasy súťaže tak obľúbené? K súťaženiu vás neťahá len samotný hokej, ale vaša dobrá stratégia a znalosti vám prinesú atraktívne výhry v súťaži hokejová Fantasy v Tipsporte.

Keďže ani Slováci v českej hokejovej Extralige nechýbajú, zaradiť do zostavy môžete bez problémov aj najlepších slovenských hokejistov a popri tom sledovať z českej Tipsport extraligy live stream, keďže stávková kancelária Tipsport vysiela na internetovej televízii Tipsport TV naživo všetky zápasy z najlepšej hokejovej súťaže v Česku.

Ako začať hrať hokejovú Fantasy

Ak chcete zabojovať o atraktívne výhry, na hranie využite oficiálne stránky www.tipsport.sk alebo mobilnú aplikáciu Tipsport (dostupná pre Android, iOS aj HarmonyOS). Aby ste sa mohli zapojiť do tejto súťaže, stačí byť zaregistrovaným hráčom v stávkovej kancelárii Tipsport.

Potom už iba kliknite na kartu „Fantasy“ v hornej časti stránky tipsport sk a vyberte si ligu, v ktorej sa chcete stať trénerom vášho vysnívaného tímu. Okrem českej Tipsport extraligy je totiž v ponuke aj možnosť stať sa trénerom v NHL.

V mobilnej aplikácii Tipsport stačí na úvodnej obrazovke kliknúť na dlaždicu s názvom „Fantasy“.

Ako tréner bude vašou úlohou vytvoriť tím 6 hráčov pre dané kolo – vždy pôjde o 1 brankára, 2 obrancov a 3 útočníkov (pomer a úlohu hráčov nie je možné meniť). Odporúčame zvoliť si aj kapitána tímu pre dané kolo, keďže body získané kapitánom sa v súťaži násobia. 

Nezabudnite si vybrať ani náhradníkov, ktorí vám pomôžu získať body v prípadoch, keď niektorý z hráčov základnej zostavy nezasiahne v danom kole do zápasu.

Rozpočet na váš vysnívaný tím máte prakticky neobmedzený, je však vhodné neprekročiť stanovené hranice – za každé prekročenie rozpočtu a zisk bodov budete následne penalizovaný určeným % zo získaných bodov. Za dodržanie rozpočtu naopak naopak nebudete nijako penalizovaný.

NHL Fantasy v Tipsporte

Počas doby trvania súťaže máte možnosť zostaviť váš tím až na 14 dní vopred, pričom máte možnosť v nastaveniach vašu úspešnú zostavu skopírovať do ďalšieho kola alebo váš hokejový tím vytvoriť náhodne pomocou tlačidla „Doplniť náhodne“.

Fantasy ligu nie je možné hrať na pobočkách Tipsport!

Bodovanie

Každé kolo je vyhodnotené na bodmi, o ktoré sa postarajú hráči zaradení do zostavy (prípadne náhradníci). Každý z hráčov vo vašom tíme dostáva body za individuálne (gól, asistencia, hity, strely na bránu,...) aj tímové výkony (výhra, výhra v predĺžení, výhra po nájazdoch, ...).

Výkony každého postu (hráča) na ľadovej ploche sú bodované inak – ako príklad nám výborne poslúži situácia, keď váš útočník strelí gól v rovnovážnom stave, súper vyrovná a ďalší gól dá váš obranca opäť sa rovnovážneho stavu – za útočníka v tomto prípade zinkasujete 12 bodov, zatiaľ čo za obrancu bodov až 20.

Kompletné bodovanie súťaže si pozrite vo Fantasy Lige v sekcii „Podmienky“ a „Bodovanie“.

Ceny v súťaži

V hokejovej Fantasy hráte o veľké množstvo Netov (vernostných bodov) – celková sezónna dotácia spolu s NHL Fantasy je až 40.000.000 Netov. Ako výhru v Netoch premeníte na peniaze? Jednoducho si podajte akúkoľvek stávku za vašu výhru a Tipsport vám už na váš hráčsky účet výhru pripíše v peniazoch. 

Za body, ktoré získate v každom kole súťaže hokejová Fantasy môžete vyhrať denné ceny (64.000 Netov), ale zároveň sa vaše body z každého kola sčítavajú a bojujete aj o mesačné (486.000 Netov) alebo sezónne výhry (2.400.000 Netov).

  • Denné výhry – na denné ceny Tipsport celkovo rozdelí až 64.000 Netov, pričom víťaz denného kola Tipsport získa na hráčsky účet 4.000 Netov, hráč na 2. mieste 2.000 Netov a tipér na bronzovej priečke 1.400 Netov. Celkovo vyhráva prvých 500 hráčov.
  • Mesačné výhry – na mesačné výhry Tipsport celkovo prerozdelí až 486.000 Netov. Tréner mesiaca vyhrá 20.000 Netov, druhý najlepší 10.000 Netov a tretí najlepší tréner v mesiaci si pripíše na hráčsky účet bonus 6.000 Netov. Celkovo bude v mesačnom hodnotení odmenených najlepších 1.500 hráčov (trénerov Fantasy Ligy)
  • Sezónne výhry – pre najlepších trénerov hokejovej sezóny má stávková kancelária Tipsport pripravených až 2.400.000 Netov, pričom najlepší tréner českej Tipsport extraligy získa mimoriadne atraktívny bonus – 400.000 Netov na hráčsky účet. Tipér na druhom mieste vyhrá 160.000 Netov a tretí najlepší hráč 40.000 Netov. Spolu bude odmenených až 5.000 najlepších hráčov Fantasy NHL.
Zapojte sa zadarmo do hokejovej Fantasy
Jednoducho sa zaregistrujte na Tipsport.sk a ihneď hráte

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Ako sa zapojiť do súťaže Hokejová Fantasy v Tipsporte?

Jednoducho sa zaregistrujte v stávkovej kancelárii Tipsport a ihneď hráte. Účasť v súťaži je celkom zadarmo a nie je potrebné splniť žiadne špeciálne podmienky. Nemusíte podávať stávky ani vkladať na váš hráčsky účet peniaze.

2️⃣ Aké prináša hokejová Fantasy výhry?

Každé kolo hráte o denné ceny, v ktorom najlepší tipér (tréner) získa na svoj hráčsky účet 4.000 Netov (1 Net=1 Cent). V rámci mesiaca si najlepší hráč pripíše výhru 20.000 Netov a v prípade, že sa stanete najlepším trénerom sezóny pristane na vašom hráčskom účte obrovská odmena – až 400.000 Netov.

3️⃣ Ako dlho potrvá NHL Fantasy v Tipsporte?

Súťaž potrvá celú hokejovú sezónu od začiatku českej hokejovej Extraligy až po posledné kolo. Máte teda dosť času na to, pokúsiť sa stať najlepším hokejovým trénerom Extraligy a vyhrať atraktívne ceny od stávkovej kancelárie Tipsport.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt