Prehľad možností ako a kde sledovať českú hokejovú Tipsport Extraligu 2022/2023 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte live prenosy z českej Tipsport Extraligy 2022/2023. Preskúmajte všetky možnosti pozerania hokejových zápasov Tipsport Extraligy, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy ELH.

Tipsport Extraliga LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Aj v tomto ročníku sa môžete tešiť na Tipsport ligu live, ktorá sa bude vysielať na televíznych obrazovkách a na internete prostredníctvom live streamu. Tipsport Extraliga 2022/23 je najvyššia klubová súťaž v ľadovom hokeji, ktorá sa každý rok hrá v Českej republike. Oficiálny názov českej hokejovej súťaže je odvodený od jej súčasného a najväčšieho sponzora – stávkovej kancelárie Tipsport.

Hokejová súťaž v Česku si získala veľký počet fanúšikov aj v našich končinách a preto vám prinášame kompletný prehľad dostupných možností sledovania tejto súťaže

Fandite z pohodlia vášho domova a sledujte live prenosy hokejovej Tipsport Extraligy kedykoľvek a kdekoľvek. Prečítajte si všetky dostupné možnosti sledovania.

► Sledovať Tipsport ligu LIVE
Sledujte zápasy Tipsport Extraligy online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏒 Udalosť Česká hokejová Tipsport Extraliga
🗓️ Sezóna súťaže 2022/2023
📺 TV prenos ČT Sport a O2 TV Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV
✅ Online prenos VOYO alebo hokejkaTV
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia TE Tipsport extraliga ledního hokeje

Kedy sa začína nová sezóna Extraligy 2022/23?

Nový ročník hokejovej Tipsport Extraligy 2022/2023 je v poradí už 30. sezónou tejto najvyššej hokejovej súťaže v Česku. Sezóna odštartuje základnou časťou, ktorá je na programe 15.09.2022 a bude pokračovať vyraďovacou fázou (play-off) v marci 2023.

V sezóne Tipsport ligy 2022/23 si celkovo zahrá 14 hokejových tímov. Svoje minuloročné víťazstvo bude obhajovať hokejový tím HC Oceláři Třinec, ktorý ho obhajuje už 3x po sebe. Posledný ročník opustil hokejovú Extraligu klub PSG Berani Zlín.

LIVE stream Tipsport ligy na TV Tipsport

Kde sledovať Tipsport ligu live na Slovensku?

Tipsport Extraliga je známa nielen v Česku, ale aj na Slovensku. Slovenskí fanúšikovia si ju môžu vychutnať len na jednom televíznom kanáli.

Live prenosy hokejovej Tipsport Extraligy na ČT Sport

Priamy prenos hokejovej Extraligy na ČT Sport

Hokejovú Extraligu live bude na Slovensku vysielať len česká TV stanica ČT Sport, ktorá získala práva na jej vysielanie až do roku 2023.

Na ktorých TV staniciach už Tipsport Extraligu neuvidíte?Českú hokejovú súťaž už viac neuvidíte na TV staniciach Orange Sport a O2 TV Sport. Obe televízne stanice nezískali ďalšie vysielacie práva na novú sezónu Extraligy.

Na ktorých TV kanáloch môžete sledovať zápasy Tipsport Extraligy v Česku?

V Českej republike vlastnia vysielacie práva 2 športové kanály, na ktorých si môžete pozrieť hokejové zápasy českej Tipsport Extraligy:

 • O2 TV Sport
 • ČT Sport
Oba televízne programy môžu vysielať Tipsport Extraligu až do sezóny 2022/2023, pričom majú stanovený presný počet zápasov, ktoré môžu počas danej sezóny odvysielať.

Live prenos hokejovej Tipsport Extraligy na O2 TV

Hlavným poskytovateľom a vlastníkom televíznych práv je O2 TV Sport, ktorý má prednostné právo pri výbere hokejových zápasov. Výhodou pre zákazníkov je najmä to, že hokejové zápasy si pozriete okrem televízie aj na počítači, tablete alebo mobile.

TV vysielanie základnej časti a play off na O2 TV Sport

Zo základnej časti uvidíte priamy prenos z hokejovej extraligy vždy v stredu, piatok a v sobotu. Vo vyraďovacej časti sa bude vysielanie hokejových zápasov rozdeľovať medzi televízne stanice O2 TV sport a ČT Sport, pričom v rámci finálovej série bude vysielanie hokejových zápasov prebiehať súbežne na oboch kanáloch.

Počas vysielania hokejových zápasov Tipsport Extraligy live sa môžete tešiť aj na predzápasové štúdio s odborníkmi, ktorí budú hodnotiť priebeh celého zápasu.

Živé prenosy z Tipsport Extraligy live na ČT Sport

Zo základnej časti sa budú priame prenosy na ČT Sport vysielať vždy v utorok a v nedeľu. Ani tu nebude chýbať obľúbené predzápasové štúdio s hosťami.

Kde pozerať online prenos Tipsport ligy?

Ďalšou vyhľadávanou a bezplatnou možnosťou sú voľne dostupné live streamy. Na výber máte z troch možností ako sledovať Tipsport tv hokej prostredníctvom online prenosov.

Hokejový online stream na hokejka.tv

Online prenosy môžete sledovať aj vďaka platenému live streamu na webe hokejkaTV.cz. Pre jeho spustenie je potrebná registrácia účtu a zaplatenie mesačného predplatného. Po zaplatení máte k dispozícii všetky zápasy českej Tipsport Extraligy s výnimkou tých, ktoré sa vysielajú na športovom kanáli O2 TV Sport.

Live prenosy na VOYO

Online vysielanie českého hokeja na VOYO

Ďalšou platenou alternatívou je sledovanie českej Tipsport ligy online na video portáli VOYO, ktorý má vo svojej ponuke viacero atraktívnych športov.

LIVE stream Tipsport Extraligy na TV Tipsport

Ak si chcete pozrieť českú Tipsport Extraligu 2022/23 live a zadarmo, tak určite by ste mali vyskúšať live streamy stávkových kancelárií. Medzi dlhodobých a výhradných sponzorov českej Extraligy patrí stávková kancelária Tipsport, ktorá vlastní všetky exkluzívne práva na jej vysielanie.

Extraliga Tipsport live stream vysiela spoločnosť Tipsport na svojej internetovej online televízii Tipsport TV úplne zadarmo, stačí aby ste boli aktívny tipér v Tipsporte. Ak patríte medzi nových hráčov, tak zbystrite pozornosť, pretože všetci novo registrovaní klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné sledovanie live streamov po dobu 7 dní.

Tipsport Extraliga Live

Vyskúšajte bezplatný live stream Tipsport Extraligy na TV Tipsport, pri ktorom si môžete počas sledovania zápasu uzatvoriť aj LIVE stávku na svojho favorita. Pre spustenie akéhokoľvek online prenosu sa stačí iba zaregistrovať v Tipsporte.


Návod ako sledovať Tipsport ligu online na TV Tipsport
 1. Registrácia na webe Tipsport.sk a následné overenie účtu. 
 2. Prihlásenie sa do vášho herného účtu. S vytvorením registrácie vám môže pomôcť náš návod na registráciu v Tipsporte.
 3. Ako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.

Po vypršaní tejto 7-dňovej lehoty stačí uzatvoriť počas mesiaca akékoľvek kurzové stávky v minimálnej hodnote 1,20 €.

Pre uzatvorenie kurzovej stávky môžete využiť vstupné bonusy, ktoré ste získali pri vašej registrácii v Tipsporte.

Audio prenos českých hokejových zápasov

V stávkovej kancelárii Tipsport si môžete vybrať až z dvoch možností audio prenosov.

Živý audio prenos z Tipsport Extraligy

Prvou alternatívou audio prenosu je live rádio, vďaka ktorému si môžete vypočuť všetky zápasy českej Extraligy. Live rádio si môžu spustiť všetci registrovaní klienti Tipsportu úplne zadarmo a bez reklám

Živý audio komentár zo zápasov Extraligy

Živý audio komentár (live rádio) je dostupný pri každom zápase hokejovej Extraligy. Live rádio si môžete spustiť aj cez mobilný telefón pomocou webu Tipsport.sk.

Hovoriaci live tracker (match tracker)

Druhou alternatívou je hovoriaci live tracker, ktorý vám graficky znázorňuje to najdôležitejšie, čo sa na ihrisku momentálne odohráva.

Match tracker zo zápasov hokejovej Extraligy

Audio tracker vám prehráva zvukové upozornenia pri všetkých dôležitých situáciách, ako sú napr. góly, strely do tyčiek, penalty alebo červené karty. Spustiť ho dokážete veľmi jednoducho – stačí, ak kliknete na vybraný zápas.

Sledovanie Tipsport Extraligy online na mobile

Chcete zostať v neustálom centre diania? Sledujte hokejové zápasy kedykoľvek a kdekoľvek! Vďaka skvelým mobilným aplikáciám máte prístup ku všetkým dostupným live streamom alebo najnovším informáciám zo sveta hokejovej extraligy.

Live prenosy hokejovej Tipsport Extraligy s mobilnou aplikáciou od Tipsportu

Stávková kancelária Tipsport sa môže pochváliť skvelou mobilnou aplikáciou, ktorá je dostupná pre všetky typy mobilných zariadení. V mobilnej aplikácii je možné uzatvárať kurzové stávky, sledovať bezplatné športové live streamy alebo navštíviť nové online casino s hracími automatmi.

Okrem toho je mobilná aplikácia Tipsport dostupná na stiahnutie úplne zadarmo, takže sa nemusíte obávať žiadnych účtovaných poplatkov zo strany Tipsportu.

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Mobilná aplikácia pre Tipsport Extraligu 2022/23

Nová mobilná aplikácia Tipsport Extraligy vám prináša najdôležitejšie informácie o každom českom tíme v prehľadnej podobe. V aplikácii dokážete zistiť napr. ako a kedy hrá váš obľúbený tím, akú má formu a samozrejme aj to, na akom mieste sa nachádza v tabuľke s konečnými výsledkami.

Aplikácia hokejovej Extraligy je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo pre mobilné zariadenia s Androidom a takisto aj pre zariadenia s operačným systémom iOS iPhone. Celkové hodnotenie aplikácie je veľmi dobré, takže jej stiahnutie určite neoľutujete.

Náš TIPOkrem Tipsport Extraligy si určite nezabudnite pozrieť ani zápasy kanadsko-americkej NHL, ktorá je populárna nielen v zahraničí, ale aj u nás. Máme pre vás zopár tipov kde sledovať NHL live stream úplne zadarmo a bez reklám.

Video zostrihy, highlighty a Instagram

Zaujímavé video zostrihy alebo highlighty nájdete aj na video portáli YouTube. Na webe Českej televízie sú taktiež dostupné viaceré videá zo zápasov Tipsport Extraligy live. Na sociálnych sieťach môžete sledovať Tipsport Extraligu online prostredníctvom Instagramu telhcz, kde nájdete fotky, videá a zaujímavosti zo sveta hokejovej Extraligy.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých TV kanáloch si môžete pozrieť zápasy z Tipsport ligy LIVE?

Slovenskí diváci si môžu pozrieť českú Tipsport Extraligu cez live prenos na kanáli ČT Sport. Ak sa nachádzate na území Česka, tak ju môžete sledovať na programoch O2 TV Sport a ČT Sport.

2️⃣ Na ktorých televíznych staniciach si už českú hokejovú Extraligu nespustíte?

V predchádzajúcej sezóne ste si mohli pozrieť českú Extraligu live na TV staniciach Orange Sport a O2 TV Sport. Priamy prenos hokejovej Extraligy 2022/23 je na týchto staniciach dočasne pozastavený.

3️⃣ Kde sa dá spustiť Tipsport Extraliga online?

Online prenos českej Extraligy je dostupný na webe hokejkaTV.cz (ide o platený online prenos). Bezplatný Tipsport live stream nájdete len v stávkovej kancelárii Tipsport na jej online televízii TV Tipsport

4️⃣ Kde nájdete najlepšie video zostrihy z ELH 2022/23?

Video zostrihy a highlighty z českej Tipsport Extraligy nájdete na známom video portáli YouTube alebo na webe ceskatelevize.cz úplne zadarmo.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Zdravím,chcem sa opýtať ci má niekto rovnaku skusenost ako ja. Kupila som si...
Fortuna kupon zle vydaný
Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále