Prehľad možností ako a kde pozerať českú hokejovú Tipsport Extraligu 2023/2024 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Sledujte live prenosy z českej Tipsport Extraligy 2023/2024. Preskúmajte všetky možnosti pozerania hokejových zápasov Tipsport Extraligy, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy ELH.

Tipsport Extraliga 🔴 LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Aj v tomto ročníku sa môžete tešiť na českú hokejovú Tipsport Extraligu live, ktorá sa bude vysielať na TV obrazovkách a na internete prostredníctvom streamu. Česká hokejová Tipsport Extraliga 2023/24 je najvyššia klubová súťaž v ľadovom hokeji, ktorá sa každý rok hrá v ČR. Oficiálny názov hokejovej súťaže je odvodený od jej súčasného a najväčšieho sponzora – stávkovej kancelárie Tipsport.

Hokejová súťaž v Česku si získala veľký počet fanúšikov aj v našich končinách a preto vám prinášame kompletný prehľad dostupných možností sledovania tejto súťaže

Fandite z pohodlia vášho domova a sledujte live prenosy hokejovej Tipsport Extraligy kedykoľvek a kdekoľvek. Prečítajte si všetky dostupné možnosti sledovania. 

► Sledovať Tipsport ligu LIVE
Sledujte zápasy Tipsport Extraligy online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏒 Udalosť Česká hokejová Tipsport Extraliga
🗓️ Sezóna súťaže 2023/2024
📺 TV prenos ČT Sport a O2 TV Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV
✅ Online prenos VOYO alebo hokejkaTV
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia ELH Tipsport extraliga

Kde pozerať bezplatný online prenos z hokejovej Tipsport Extraligy 2023/24?

Najlepšou alternatívou je sledovať Tipsport Extraligu live prostredníctvom stávkových kancelárii, v ktorých si môžete podať stávku a rovno sledovať aj výsledok zápasu.

LIVE stream Tipsport Extraligy na TV Tipsport ZADARMO

Ak si chcete pozrieť českú Tipsport Extraligu live a zadarmo, tak určite by ste mali vyskúšať live streamy stávkových kancelárií. Medzi dlhodobých a výhradných sponzorov českej Extraligy patrí stávková kancelária Tipsport, ktorá vlastní všetky exkluzívne práva na jej vysielanie.

Extraliga Tipsport live stream vysiela spoločnosť Tipsport na svojej internetovej online televízii Tipsport TV úplne zadarmo, stačí aby ste boli aktívny tipér v Tipsporte. Ak patríte medzi nových hráčov, tak zbystrite pozornosť, pretože všetci novo registrovaní klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné sledovanie live streamov po dobu 7 dní.

Tipsport Extraliga Live

Vyskúšajte bezplatný Tipsport Extraliga live stream na TV Tipsport, pri ktorom si môžete počas sledovania zápasu uzatvoriť aj LIVE stávku na svojho favorita. Pre spustenie akéhokoľvek online prenosu sa stačí iba zaregistrovať v Tipsporte.


Návod ako sledovať Extrtaligu live na TV Tipsport
  1. Registrácia na Tipsport.sk a následné overenie. S vytvorením účtu vám pomôže náš návod na registráciu v Tipsporte.
  2. Všetci noví klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.
  3. Po uplynutí 7 dní je potrebné staviť aspoň raz mesačne kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1,20 € (napr. 3 stávky po 0,40 €).

Nezabudnite, že pri uzatváraní stávok môžete využiť vstupné bonusy, ktoré ste získali už pri vzniku vašej registrácie v Tipsporte.

Kde sledovať českú Extraligu v TV na Slovensku?

Tipsport Extraliga je známa nielen v Česku, ale aj na Slovensku. Slovenskí fanúšikovia si ju môžu vychutnať len na jednom TV kanáli.

Live prenosy hokejovej Tipsport Extraligy na ČT Sport

Priamy prenos hokejovej Extraligy na ČT Sport

Hokejovú Tipsport Extraligu live bude na Slovensku vysielať len česká TV stanica ČT Sport, ktorá získala práva na jej vysielanie až do roku 2023. V základnej časti sa môžete tešiť na 23 zápasov, ktoré sa odvysielajú každú nedeľu. Je viac než isté, že ČT Sport odvysiela aj hokejové zápasy z play-off Tipsport Extraligy 2023/24.

Priamy prenos českej hokejovej Extraligy odvysiela O2 TV Sport

Live prenos českej Tipsport Extraligy na O2 TV Sport

Hlavným vlastníkom televíznych práv na českú Tipsport Extraligu je televízna stanica O2 TV Sport, ktorá ich bude vlastniť až do roku 2028. TV stanica O2 TV Sport by mala odvysielať všetkých 341 zápasov novej sezóny.

Na ktorých TV kanáloch môžete sledovať zápasy Tipsport Extraligy v Česku?

V Českej republike vlastnia vysielacie práva 2 športové kanály, na ktorých si môžete pozrieť hokejové zápasy českej Tipsport Extraligy:

  • O2 TV Sport
  • ČT Sport
Oba televízne programy môžu vysielať Tipsport Extraligu až do sezóny 2027/2028, pričom majú stanovený presný počet zápasov, ktoré môžu počas danej sezóny odvysielať.
O2 TV Sport odvysiela Tipsport hokej live

Live prenos hokejovej Tipsport Extraligy na O2 TV

Hlavným poskytovateľom a vlastníkom televíznych práv je O2 TV Sport, ktorý má prednostné právo pri výbere hokejových zápasov. Výhodou pre zákazníkov je najmä to, že hokejové zápasy si pozriete okrem televízie aj na počítači, tablete alebo mobile.

TV vysielanie základnej časti a play off na O2 TV Sport

Zo základnej časti uvidíte priamy prenos z hokejovej extraligy vždy v stredu, piatok a v sobotu. Vo vyraďovacej časti sa bude vysielanie hokejových zápasov rozdeľovať medzi televízne stanice O2 TV sport a ČT Sport, pričom v rámci finálovej série bude vysielanie hokejových zápasov prebiehať súbežne na oboch kanáloch.

Počas vysielania hokejových zápasov Tipsport Extraligy live sa môžete tešiť aj na predzápasové štúdio s odborníkmi, ktorí budú hodnotiť priebeh celého zápasu.

ČT Sport odvysiela Tipsport ligu live

Živé prenosy z Tipsport Extraligy live na ČT Sport

Zo základnej časti sa budú priame prenosy na ČT Sport vysielať vždy v utorok a v nedeľu. Ani tu nebude chýbať obľúbené predzápasové štúdio s hosťami.

Kde pozerať online prenos Tipsport Extraligy?

Ďalšou vyhľadávanou a bezplatnou možnosťou sú voľne dostupné live streamy. Na výber máte z troch možností ako sledovať Tipsport tv hokej prostredníctvom online prenosov.

Hokejový online stream ELH na hokejka.tv

Online prenosy môžete sledovať aj vďaka platenému live streamu na webe hokejkaTV.cz. Pre jeho spustenie je potrebná registrácia účtu a zaplatenie mesačného predplatného. Po zaplatení máte k dispozícii všetky zápasy českej Tipsport Extraligy live s výnimkou tých, ktoré sa vysielajú na športovom kanáli O2 TV Sport.

Kvôli zmene televíznych práv od sezóny 2023/24 končí live prenos Tipsport Extraligy na hokejkaTV.cz.

VOYO má k dispozícii platený Tipsport Extraliga online stream

Online vysielanie českého hokeja na VOYO

Ďalšou platenou alternatívou je sledovanie českej Tipsport Extraligy online na video portáli VOYO, ktorý má vo svojej ponuke viacero atraktívnych športov. Na webe voyo.markiza.sk si môžete pozrieť atraktívne hokejové duely s početným zastúpením slovenských reprezentantov. 

Audio prenos českých hokejových zápasov ELH

V stávkovej kancelárii Tipsport si môžete vybrať až z dvoch možností audio prenosov.

Živý audio prenos z Tipsport Extraligy

Prvou alternatívou audio prenosu je live rádio, vďaka ktorému si môžete vypočuť všetky zápasy českej Extraligy. Live rádio si môžu spustiť všetci registrovaní klienti Tipsportu úplne zadarmo a bez reklám

Živý audio komentár zo zápasov Extraligy

Živý audio komentár (live rádio) je dostupný pri každom zápase hokejovej Extraligy. Live rádio si môžete spustiť aj cez mobilný telefón pomocou webu Tipsport.sk.

Hovoriaci live tracker (match tracker)

Druhou alternatívou je hovoriaci live tracker, ktorý vám graficky znázorňuje to najdôležitejšie, čo sa na ihrisku momentálne odohráva.

Match tracker zo zápasov hokejovej Extraligy

Audio tracker vám prehráva zvukové upozornenia pri všetkých dôležitých situáciách, ako sú napr. góly, strely do tyčiek, penalty alebo červené karty. Spustiť ho dokážete veľmi jednoducho – stačí, ak kliknete na vybraný zápas.

Ako pozerať českú Tipsport Extraligu online na mobile?

Chcete zostať v neustálom centre diania? Sledujte hokejové zápasy kedykoľvek a kdekoľvek! Vďaka skvelým mobilným aplikáciám máte prístup ku všetkým dostupným live streamom alebo najnovším informáciám zo sveta hokejovej extraligy.

Mobilná aplikácia Tipsport

Stávková kancelária Tipsport sa môže pochváliť skvelou mobilnou aplikáciou, ktorá je dostupná pre všetky typy mobilných zariadení. V mobilnej aplikácii je možné uzatvárať kurzové stávky, sledovať bezplatné športové live streamy alebo navštíviť nové online casino s hracími automatmi.

Okrem toho je mobilná aplikácia Tipsport dostupná na stiahnutie úplne zadarmo, takže sa nemusíte obávať žiadnych účtovaných poplatkov zo strany Tipsportu.

Mobilná aplikcia Tipsport
V mobilnej aplikácii Tipsport nájdete live prenos zo zápasov Tipsport Extraligy

Oficiálna mobilná aplikácia pre Tipsport Extraligu

Nová mobilná aplikácia Tipsport Extraligy vám prináša najdôležitejšie informácie o každom českom tíme v prehľadnej podobe. V aplikácii dokážete zistiť napr. ako a kedy hrá váš obľúbený tím, akú má formu a samozrejme aj to, na akom mieste sa nachádza v tabuľke s konečnými výsledkami.

Aplikácia hokejovej Extraligy je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo pre mobilné zariadenia s Androidom a takisto aj pre zariadenia s operačným systémom iOS iPhone. Celkové hodnotenie aplikácie je veľmi dobré, takže jej stiahnutie určite neoľutujete.

Mobilná aplikácia Tipsport Extraliga
Oficiálna mobilná aplikácia Tipsport Extraligy
Náš TIPOkrem Tipsport Extraligy si určite nezabudnite pozrieť ani zápasy kanadsko-americkej NHL, ktorá je populárna nielen v zahraničí, ale aj u nás. Máme pre vás zopár tipov kde sledovať NHL live stream úplne zadarmo a bez reklám.

Video zostrihy, highlighty a sociálne siete

Zaujímavé video zostrihy alebo highlighty nájdete aj na video portáli YouTube. Na webe Českej televízie sú taktiež dostupné viaceré videá zo zápasov Tipsport Extraligy live. Na sociálnych sieťach môžete sledovať Tipsport Extraligu online prostredníctvom:

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde sledovať českú hokejovú Extraligu v TV?

Slovenskí diváci si môžu pozrieť Extraligu Tipsport TV live cez prenos na kanáli ČT Sport. Ak sa nachádzate na území Česka, tak ju môžete sledovať na programoch O2 TV Sport a ČT Sport.

2️⃣ Na ktorých TV staniciach si už Tipsport Extraligu 2023/24 nespustíte?

V predchádzajúcej sezóne ste si mohli pozrieť českú Extraligu live na TV staniciach Orange Sport a O2 TV Sport. Live prenos hokejovej Extraligy 2023/24 je na Orange Sport dočasne pozastavený.

3️⃣ Kde sa dá spustiť Tipsport Extraliga LIVE stream?

Online prenos českej Extraligy už nie je dostupný na webe hokejkaTV.cz (ide o platený online prenos). Bezplatný Tipsport live stream nájdete len v stávkovej kancelárii Tipsport na jej online televízii TV Tipsport. 

4️⃣ Kde nájdete najlepšie video zostrihy z ELH 2023/24?

Video zostrihy a highlighty z českej Tipsport Extraligy nájdete na známom video portáli YouTube alebo na webe ceskatelevize.cz úplne zadarmo.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt