Prehľad možností ako a kde sledovať českú hokejovú Tipsport Extraligu 2021/2022 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte live prenosy z českej Tipsport Extraligy 2021/2022. Preskúmajte všetky možnosti pozerania hokejových zápasov Tipsport Extraligy, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy ELH.

Tipsport Extraliga LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Tipsport Extraliga je najvyššia klubová súťaž v ľadovom hokeji, ktorá sa každý rok hrá v Českej republike. Oficiálny názov českej hokejovej súťaže je odvodený od jej súčasného a najväčšieho sponzora – stávkovej kancelárie Tipsport.

Najväčšia hokejová súťaž v Česku si získala veľký počet fanúšikov aj v našich končinách a preto vám prinášame kompletný prehľad dostupných možností sledovania českej hokejovej súťaže. Fandite z pohodlia vášho domova a sledujte zápasy Tipsport Extraligy kedykoľvek a kdekoľvek. Prečítajte si, aké sú všetky dostupné možnosti jej sledovania.

► Sledovať Tipsport Extraligu LIVE
Sledujte zápasy Tipsport Extraligy online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏒 Udalosť Česká hokejová Tipsport Extraliga
🗓️ Sezóna súťaže 2021/2022
📺 TV prenos ČT Sport a O2 TV Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV
✅ Online prenos VOYO alebo hokejkaTV
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia TE Tipsport extraliga ledního hokeje

Kedy sa začína nová sezóna Extraligy 2021/22?

Česká hokejová extraliga vznikla v rokoch 1993/94 ako nástupca československej hokejovej ligy a sezóna 2021/2022 je v poradí už 29. ročníkom tejto hokejovej súťaže v Česku. V predchádzajúcom ročníku Tipsport Extraligy 2020/2021 zvíťazil hokejový klub HC Oceláři Třinec na čele s kapitánom Petrom Vránom.

Novinkou tejto sezóny bude celkový počet tímov. V Tipsport Extralige 2021/2022 sa celkovo zúčastní až 15 hokejových tímov, pričom 14 z nich sú tímy z predošlej sezóny a 1 z nich je najlepší celok z nižšej hokejovej súťaže.

Sledovať livestream z českej extraligy na TV Tipsport

Kde sledovat hokejové zápasy v TV na Slovensku?

Tipsport Extraliga je známa nielen v Česku, ale aj na Slovensku. Slovenskí fanúšikovia si ju môžu vychutnať len na jednom televíznom kanáli.

Live prenos českej Extraligy na ČT Sport

Hokejovú Extraligu bude na Slovensku vysielať len česká televízna stanica ČT Sport, ktorá získala práva na jej vysielanie až do roku 2023.

Na ktorých TV staniciach už Tipsport Extraligu neuvidíte?Českú hokejovú súťaž už viac neuvidíte na TV staniciach Orange Sport a O2 TV Sport. Obe televízne stanice nezískali vysielacie práva pre novú sezónu Extraligy 2021/22.

Na ktorých TV kanáloch môžete sledovať zápasy Tipsport Extraligy v Česku

V Českej republike vlastnia vysielacie práva 2 športové kanály, na ktorých si môžete pozrieť hokejové zápasy českej Tipsport Extraligy:

  • O2 TV Sport
  • ČT Sport
Oba televízne programy môžu vysielať Tipsport Extraligu až do sezóny 2022/2023, pričom majú stanovený presný počet zápasov, ktoré môžu počas danej sezóny odvysielať.

Priamy prenos hokejovej extraligy na O2 TV

Hlavným poskytovateľom a vlastníkom televíznych práv je O2 TV Sport, ktorý má prednostné právo pri výbere hokejových zápasov. Výhodou pre zákazníkov je najmä to, že hokejové zápasy českej extraligy si pozriete okrem televízie aj na počítači, tablete alebo mobile.

TV vysielanie základnej časti a play off na O2 TV Sport

Zo základnej časti uvidíte priamy prenos z hokejovej extraligy vždy v stredu, piatok a v sobotu.

Vo vyraďovacej časti sa bude vysielanie hokejových zápasov rozdeľovať medzi televízne stanice O2 TV sport a ČT Sport, pričom v rámci finálovej série bude vysielanie hokejových zápasov prebiehať súbežne na oboch kanáloch.

Počas vysielania hokejových zápasov Tipsport Extraligy sa môžete tešiť aj na predzápasové štúdio s odborníkmi, ktorí budú hodnotiť priebeh celého zápasu.

Živé prenosy z Tipsport Extraligy na ČT Sport

Zo základnej časti sa budú priame prenosy na ČT Sport vysielať vždy v utorok a v nedeľu. Ani tu nebude chýbať obľúbené predzápasové štúdio s hosťami.

Kde pozerať online prenos Tipsport ligy?

Ďalšou vyhľadávanou a bezplatnou možnosťou sú voľne dostupné live streamy. Na výber máte z troch možností.

Hokejový online stream na hokejka.tv

Online prenosy môžete sledovať aj vďaka platenému live streamu na webe hokejkaTV.cz. Pre jeho spustenie je potrebná registrácia účtu a zaplatenie mesačného predplatného. Po zaplatení máte k dispozícii všetky zápasy českej Tipsport Extraligy s výnimkou tých, ktoré sa vysielajú na športovom kanáli O2 TV Sport.

Online vysielanie českého hokeja na VOYO

Ďalšou platenou alternatívou je sledovanie českej Tipsport Extraligy na video portáli VOYO, ktorý má vo svojej ponuke viacero atraktívnych športov.

Live prenosy na VOYO

LIVE stream Extraligy ZDARMA na TV Tipsport

Ak si chcete pozrieť českú Tipsport Extraligu 2021/22 zadarmo, tak určite by ste mali vyskúšať live streamy stávkových kancelárií. Medzi dlhodobých a výhradných sponzorov českej Extraligy patrí stávková kancelária Tipsport, ktorá vlastní všetky exkluzívne práva na jej vysielanie.

Live streamy z hokejovej Extraligy vysiela spoločnosť Tipsport na svojej internetovej online televízii TV Tipsport úplne zadarmo, stačí aby ste boli aktívny tipér v Tipsporte. Ak patríte medzi nových hráčov, tak zbystrite pozornosť, pretože všetci novo registrovaní klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné sledovanie live streamov po dobu 7 dní.

Vyskúšajte bezplatný live stream TV Tipsport, pri ktorom si môžete počas sledovania zápasu uzatvoriť aj LIVE stávku na svojho favorita. Pre spustenie akéhokoľvek online prenosu sa stačí iba  zaregistrovať v Tipsporte.


Návod ako sledovať českú hokejovú extraligu online na TV Tipsport1. Zaregistrujte sa v stávkovej kancelárii Tipsport.
2. Overte si hráčske konto a prihláste sa do herného účtu v Tipsporte. (Máte problém s registráciou? Prečítajte si náš podrobný návod na registráciu v Tipsporte.)

Ako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.

Po vypršaní tejto 7-dňovej lehoty stačí uzatvoriť počas mesiaca akékoľvek kurzové stávky v minimálnej hodnote 1,20 €.

NEZABUDNITE! Pre uzatvorenie kurzovej stávky môžete využiť vstupné bonusy, ktoré ste získali pri vašej registrácii hráčskeho konta.

Tipsport Extraliga Live

Audio prenos českých hokejových zápasov

V stávkovej kancelárii Tipsport si môžete vybrať až z dvoch možností audio prenosov.

Živý audio prenos z Tipsport Extraligy

Prvou alternatívou audio prenosu je live rádio, vďaka ktorému si môžete vypočuť všetky zápasy českej Extraligy. Live rádio si môžu spustiť všetci registrovaní klienti Tipsportu úplne zadarmo.

Živý audio komentár zo zápasov Extraligy

Živý audio komentár (live rádio) je dostupný pri každom zápase hokejovej Extraligy. Live rádio si môžete spustiť aj cez mobilný telefón pomocou webu Tipsport.sk.

Hovoriaci live tracker (match tracker)

Druhou alternatívou je hovoriaci live tracker, ktorý vám graficky znázorňuje to najdôležitejšie, čo sa na ihrisku momentálne odohráva.

Match tracker zo zápasov hokejovej Extraligy

Audio tracker vám prehráva zvukové upozornenia pri všetkých dôležitých situáciách, ako sú napr. góly, strely do tyčiek, penalty alebo červené karty. Spustiť ho dokážete veľmi jednoducho – stačí, ak kliknete na vybraný zápas.

Sledovanie zápasov českej hokejovej ligy na mobile

Chcete zostať v neustálom centre diania? Sledujte hokejové zápasy kedykoľvek a kdekoľvek! Vďaka skvelým mobilným aplikáciám máte prístup ku všetkým dostupným live streamom alebo najnovším informáciám zo sveta hokejovej extraligy.

Live prenosy Extraligy s mobilnou aplikáciou od Tipsportu

Stávková kancelária Tipsport sa môže pochváliť skvelou mobilnou aplikáciou, ktorá je dostupná pre všetky typy mobilných zariadení. V mobilnej aplikácii je možné uzatvárať kurzové stávky, sledovať bezplatné športové live streamy alebo navštíviť nové online casino s hracími automatmi.

Okrem toho je mobilná aplikácia Tipsport dostupná na stiahnutie úplne zadarmo, takže sa nemusíte obávať žiadnych účtovaných poplatkov zo strany Tipsportu.

Mobilná aplikácia pre Tipsport Extraligu

Nová mobilná aplikácia Tipsport Extraligy vám prináša najdôležitejšie informácie o každom českom tíme v prehľadnej podobe. V aplikácii dokážete zistiť napr. ako a kedy hrá váš obľúbený tím, akú má formu a samozrejme aj to, na akom mieste sa nachádza v tabuľke s konečnými výsledkami.

Aplikácia hokejovej Extraligy je zatiaľ dostupná na stiahnutie len pre zariadenia s Androidom.

Náš TIPOkrem Tipsport Extraligy si určite nezabudnite pozrieť ani zápasy kanadsko-americkej NHL, ktorá je populárna nielen v zahraničí, ale aj u nás. Máme pre vás zopár tipov kde sledovať NHL live stream úplne zadarmo a bez reklám.

Video zostrihy a highlighty

Zaujímavé video zostrihy alebo highlighty nájdete aj na video portáli YouTube.  Na webe Českej televízie sú taktiež dostupné viaceré videá zo zápasov Tipsport Extraligy.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých TV kanáloch si môžete pozrieť zápasy z Tipsport Extraligy?

Slovenskí diváci si môžu pozrieť českú Extraligu len na českom TV kanále ČT Sport. Ak sa nachádzate na území Česka, tak ju môžete sledovať na programoch O2 TV Sport a ČT Sport.

2️⃣ Na ktorých staniciach si už hokejovú Extraligu nespustíte?

V predchádzajúcej sezóne ste si mohli pozrieť českú Extraligu na TV staniciach Orange Sport a O2 TV Sport. Pre novú sezónu Tipsport Extraligy 2021/22 Keďže Orange nezakúpil vysielacie práva pre túto sezónu Tipsport Extraligy, tak vysielanie je dočasne pozastavené. 

3️⃣ Kde sa dá spustiť online prenos z Tipsport Extraligy?

Online prenos českej Extraligy je dostupný na webe hokejkaTV.cz (ide o platený online prenos). Bezplatný live stream Tipsport Extraligy nájdete len v stávkovej kancelárii Tipsport na jej online televízii TV Tipsport

4️⃣ Kde si pozriem najlepšie video zostrihy z ELH?

Video zostrihy a highlighty z českej Extraligy nájdete na známom video portáli YouTube alebo na webe Českej televízie

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 30 € kredit + 30 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobrý deň, včera som si posielal peniaze z bet365 na mbank pomocou Visa a o...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!