Prehľad možností ako a kde sledovať Tipsport Extraligu 2021/2022 NAŽIVO – ONLINE + TV

Sledujte live prenosy z českej Tipsport Extraligy 2021/2022. Preskúmajte všetky možnosti pozerania hokejových zápasov Tipsport Extraligy, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy ELH.

Tipsport Extraliga LIVE – prenosy v TV + live stream ELH zadarmo

Tipsport Extraliga je najvyššia klubová súťaž v ľadovom hokeji, ktorá sa každý rok hrá v Českej republike. Oficiálny názov českej hokejovej súťaže je odvodený od jej súčasného a najväčšieho sponzora – stávkovej kancelárie Tipsport.

Najväčšia hokejová súťaž v Česku si získala celkom veľký počet fanúšikov aj v našich končinách a preto vám prinášame kompletný prehľad dostupných možností sledovania českej hokejovej súťaže. Fandite z pohodlia vášho domova a sledujte zápasy Tipsport Extraligy kedykoľvek a kdekoľvek. Prečítajte si, aké sú všetky dostupné možnosti jej sledovania.

Ako a kde môžete sledovať českú hokejovú Extraligu?

Tipsport Extraliga sezóna 2021/2022

Česká hokejová extraliga vznikla v rokoch 1993/94 ako nástupca československej hokejovej ligy a sezóna 2021/2022 je v poradí už 29. ročníkom tejto hokejovej súťaže v Česku. V predchádzajúcom ročníku Tipsport Extraligy 2020/2021 zvíťazil hokejový klub HC Oceláři Třinec na čele s kapitánom Petrom Vránom.

Novinkou tejto sezóny bude celkový počet tímov. V Tipsport Extralige 2021/2022 sa celkovo zúčastní až 15 hokejových tímov, pričom 14 z nich sú tímy z predošlej sezóny a 1 z nich je najlepší celok z nižšej hokejovej súťaže.

Sledovať livestream z českej extraligy na TV Tipsport

Sledovanie hokejových zápasov v TV na Slovensku

Česká Tipsport Extraliga je známa nielen v Česku, ale aj na Slovensku. Slovenskí fanúšikovia si môžu českú hokejovú súťaž vychutnať len na jednom televíznom kanáli.

Tipsport Extraliga na ČT Sport

Tipsport Extraligu 2021/2022 bude na Slovensku vysielať len česká televízna stanica ČT Sport, ktorá získala práva na jej vysielanie až do roku 2023. 

Na ktorých TV staniciach už Tipsport Extraligu neuvidíte?Českú hokejovú súťaž už viac neuvidíte na Orange Sport a O2 TV Sport. Televízia Orange nezískala vysielacie práva pre novú sezónu Tipsport Extraligy 2021/2022.

Na ktorých TV kanáloch môžete sledovať zápasy Tipsport Extraligy v Česku

V Českej republike vlastnia vysielacie práva 2 športové kanály, na ktorých si môžete pozrieť hokejové zápasy českej Tipsport Extraligy:

  • O2 TV Sport
  • ČT Sport
Oba televízne programy môžu vysielať Tipsport Extraligu až do sezóny 2022/2023, pričom majú stanovený presný počet zápasov, ktoré môžu počas danej sezóny odvysielať.

Hokejová extraliga live na O2 TV

Hlavným poskytovateľom a vlastníkom televíznych práv je O2 TV Sport. Jeho výhodou je, že má prednostné právo pri výbere hokejových zápasov. Výhodou pre zákazníkov je najmä to, že hokejové zápasy českej extraligy si pozriete okrem televízie aj na počítači, tablete alebo mobile. 

Tipsport liga – základná časť a play-off na O2 TV Sport

Zo základnej časti uvidíte priamy prenos z hokejovej extraligy vždy v stredu, piatok a v sobotu.

Vo vyraďovacej časti sa bude vysielanie hokejových zápasov rozdeľovať medzi televízne stanice O2 TV sport a ČT Sport, pričom v rámci finálovej série bude vysielanie hokejových zápasov prebiehať súbežne na oboch kanáloch.

Počas vysielania hokejových zápasov Tipsport Extraligy sa môžete tešiť aj na predzápasové štúdio s odborníkmi, ktorí budú hodnotiť priebeh celého zápasu.

Live prenosy Tipsport Extraligy na ČT Sport

Zo základnej časti sa priame prenosy Tipsport Extraligy na ČT Sport budú vysielať vždy v utorok a v nedeľu. Na ČT Sport uvidíte rovnako ako na O2 TV Sport obľúbené predzápasové štúdio s hosťami.

Online prenosy – Tipsport extraligy live stream

Ďalšou vyhľadávanou a bezplatnou možnosťou sú voľne dostupné live streamy. Na výber máte z troch možností.  

Tipsport Extraliga hokej online na hokejka.tv

Online prenosy môžete sledovať aj vďaka platenému live streamu na webe hokejkaTV.cz. Pre spustenie hokejového live streamu je potrebná registrácia účtu a zaplatenie mesačného predplatného. Po zaplatení máte k dispozícii všetky zápasy českej Tipsport Extraligy s výnimkou tých, ktoré sa vysielajú na športovom kanáli O2 TV Sport.

Online prenos českého hokeja na VOYO

Ďalšou platenou alternatívou je sledovanie českej Tipsport Extraligy na video portáli VOYO, ktorý má vo svojej ponuke viacero atraktívnych športov.

Tipsport Extraliga online ZDARMA na TV Tipsport

Ak si chcete pozrieť českú Tipsport Extraligu 2021/2022 zadarmo, tak určite by ste mali vyskúšať live streamy stávkových kancelárií. Medzi dlhodobých a výhradných sponzorov českej Extraligy patrí stávková kancelária Tipsport, ktorá vlastní všetky exkluzívne práva na jej vysielanie.

Live streamy z hokejovej Extraligy vysiela spoločnosť Tipsport na svojej internetovej online televízii TV Tipsport úplne zadarmo, stačí aby ste boli aktívni tipér v Tipsporte. Ak patríte medzi nových hráčov, tak zbystrite pozornosť, pretože všetci novo registrovaní klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné sledovanie live streamov po dobu 7 dní

Vyskúšajte bezplatný live stream TV Tipsport, pri ktorom si môžete počas sledovania zápasu uzatvoriť aj LIVE stávku na svojho favorita. Pre spustenie akéhokoľvek online prenosu sa stačí iba  zaregistrovať v Tipsporte.


Návod ako sledovať českú hokejovú extraligu online na TV Tipsport1. Zaregistrujte sa v stávkovej kancelárii Tipsport.
2. Overte si hráčske konto a prihláste sa do herného účtu v Tipsporte. (Máte problém s registráciou? Prečítajte si náš podrobný návod na registráciu v Tipsporte.)

Ako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.

Po vypršaní tejto 7-dňovej lehoty stačí uzatvoriť počas mesiaca akékoľvek kurzové stávky v minimálnej hodnote 1.20 €.

NEZABUDNITE! Pre uzatvorenie kurzovej stávky môžete využiť vstupné bonusy, ktoré ste získali pri vašej registrácii hráčskeho konta.

Tipsport Extraliga Live

Live prenosy zápasov českej hokejovej ligy na mobile

Chcete zostať v neustálom centre diania? Sledujte hokejové zápasy kedykoľvek a kdekoľvek! Vďaka skvelým mobilným aplikáciám máte prístup ku všetkým dostupným live streamom alebo najnovším informáciám zo sveta hokejovej extraligy.

Mobilná aplikácia Tipsport

Stávková kancelária Tipsport sa môže pochváliť skvelou mobilnou aplikáciou, ktorá je dostupná pre všetky typy mobilných zariadení. V mobilnej aplikácii je možné uzatvárať kurzové stávky, sledovať bezplatné športové live streamy alebo navštíviť nové online casino s hracími automatmi.

Okrem toho je mobilná aplikácia Tipsport dostupná na stiahnutie úplne zadarmo, takže sa nemusíte obávať žiadnych účtovaných poplatkov zo strany Tipsportu.

Tipsport Extraliga – štatistiky a výsledky

Štatistiky zo zápasov českej extraligy nájdete na internetových stránkach každej dobrej stávkovej kancelárie. Stačí kliknúť na ikonu štatistiky pri konkrétnom zápase a zistíte všetko podstatné – posledné zápasy tímov, bilanciu vzájomných zápasov, štatistiky hráčov alebo tabuľky, ktoré vám pomôžu pri vašom tipovaní.

Pre rýchle live výsledky môžete použiť aj web Skore.sk, na ktorom nájdete prehľadné štatistiky a tabuľky z českej hokejovej Tipsport Extraligy.

Tipsport Extraligy a jej víťazi

Pozrite si tabuľku s poslednými víťazmi českej hokejovej Tipsport Extraligy. 

SezónaVíťaz
2021/2022
2020/2021 Třinec
2019/2020 žiadny víťaz
2018/2019 Třinec
2017/2018 Kometa Brno
2016/2017 Kometa Brno
2015/2016 Liberec
2014/2015 Litvínov
2013/2014 Zlín
2012/2013 Plzeň
2011/2012 Pardubice

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých TV kanáloch sa dá spustiť Tipsport Extraliga 2021/2022?

Slovenskí diváci si môžu pozrieť českú hokejovú Extraligu len na českom televíznom kanále ČT Sport. Ak sa nachádzate na území Česka, tak môžete sledovať Tipsport Extraligu aj na programe O2 TV Sport.

2️⃣ Na ktorých staniciach si už českú Extraligu nespustíte?

V predchádzajúcej sezóne ste si mohli pozrieť českú Extraligu u mobilného operátora Orange na TV staniciach Orange Sport a O2 TV Sport. Keďže Orange nezakúpil vysielacie práva pre túto sezónu Tipsport Extraligy, tak vysielanie je dočasne pozastavené. 

3️⃣ Kde sa dá spustiť online prenos z Tipsport Extraligy?

Online prenos českej Extraligy je dostupný na webe hokejkaTV.cz (ide o platený online prenos). Bezplatný live stream Tipsport Extraligy nájdete len v stávkovej kancelárii Tipsport na jej online televízii TV Tipsport

4️⃣ Kde si pozriem výsledky z Tipsport Extraligy 2021/2022?

Aktuálne výsledky zo zápasov českej Extraligy nájdete vo všetkých kvalitných stávkových kanceláriách akými sú Tipsport alebo Fortuna. Okrem toho si môžete aj live výsledky pozrieť na webe Skore.sk, kde nájdete aj prehľadné tabuľky, či štatistiky z Tipsport Extraligy.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy