Prehľad možností ako a kde sledovať Formulu 1 2023 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte live prenosy z pretekov Formule 1. Preskúmajte všetky možnosti pozerania tréningov, kvalifikácie, či pretekov F1 2023, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie, online streamy a audio prenosy.

Formula 1 LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Chcete zistiť, kde sledovať F1 online na internete, live v TV alebo prostredníctvom audio prenosu úplne zadarmo a bez reklám? Máme pre vás viacero zaujímavých tipov ako na to.

Formula 1 je oproti MotoGP kráľovnou motoristického športu, ktorý je spopularizovali po celom svete mená ako Michael Schumacher (GER), Lewis Hamilton (GBR), Juan Manuel Fangio (ARG), Alain Prost (FRA) alebo Sebastian Vettel (GER). V novej sezóne Formule 1 2023 sa môžete znova tešiť na tréningy, kvalifikácie a preteky F1 live. 

Komu sa tento ročník podarí vyhrať Veľké ceny F1? Zostaňte v neustálom dianí a sledujte každý jeden pretek Formule 1 live v TV, online na internete cez stávkové kancelárie.

► Sledovať preteky Formule 1 LIVE
Sledujte preteky F1 online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏎️ Motoristická súťaž Formula 1
🗓️ Sezóna súťaže 2023
📺 TV vysielanie (Slovensko) Sport 1 a Sport 2
📺 TV vysielanie (zahraničie) ORF Eins, M4 Sport, Sky Sports, RTL
▶️ LIVE stream Tipsport TV 
✅ Online prenos F1 TV, Fubo TV, YouTube, Hulu
🔊 Audio prenos ✔️ | len v angličtine
📱 Mobilná aplikácia Formula 1®

Kde pozerať preteky F1 dnes v TV?

Ktorý TV program bude vysielať tento motoristický šport naživo? Pozrite si celý prehľad možností, ako a kde sledovať Formulu 1 live v TV na športových a zahraničných kanáloch. 

Formula 1 live na staniciach Sport 1 a Sport 2

Priamy prenos Formule 1 live na Sport 1 a Sport 2

Do konca roku 2023 môžete sledovať preteky F1 live na športových kanáloch Sport 1 a Sport 2. Kalendár F1 2023 už tradične začína piatkovými tréningami, ktoré bude vysielať TV stanica Sport 1. Naopak kvalifikáciu a samotné preteky Formule 1 live si môžete pozrieť na športovom kanáli Sport 2.

Súčasťou vysielania je aj televízne štúdio s komentátormi, ktorí analyzujú výkony jazdcov alebo trať Veľkej ceny F1 (Grand Prix 2023).

Oba televízne kanále sa dajú získať u poskytovateľov: Skylink, UPC, Magio a Digi. Okrem toho všetci títo poskytovatelia ponúkajú vysielanie aj online na internete.

TV vysielanie šampionátu F1 v zahraničí 

Ak ste v zahraničí, tak môžete využiť sledovanie Formule 1 live prostredníctvom viacerých televíznych kanálov. Do pozornosti dávame stanice M4 Sport a Sky Sport F1 Deutschland – odvysielajú všetky preteky Formule 1.

Live prenos F1 naživo v TV na zahraničných kanáloch

Preteky Formule 1 live sa dajú sledovať aj na zahraničných kanáloch s poplatkom, ale aj bez poplatku. V Rakúsku si môžete pozrieť F1 sport naživo a zadarmo na kanále ORF Eins – ten odvysiela až 12 Veľkých cien F1. Maďarsko bude vysielať preteky Formule 1 na svojom televíznom kanáli M4 Sport

V Anglicku má na starosti vysielanie F1 dnes výhradne televízny kanál Sky Sports F1, ktorý vlastní exkluzívne práva na preteky až do sezóny 2029. Sky Sports F1 odvysiela najdôležitejšie momenty zo všetkých pretekov a kvalifikácii a Veľkej ceny Británie na Channel 4 v rozlíšení 4K UHD.

Nemecko má asi najväčšiu ponuku televíznych kanálov pre Formulu 1, a to TV stanica RTL, ktorá má práva len na 4 Grand Prix (VC Emilia-Romagna, VC Británie, VC Holandska a VC Brazílie). Druhou alternatívou je stanica Sky Sport F1 Deutschland, tá odvysiela celý program Formule 1 v sezóne 2023.

📺 TV vysielanie F1 2023 na zahraničných kanáloch 📺
KrajinaTelevízna stanicaVšetky preteky F1
Rakúsko ORF Eins
Maďarsko M4 Sport ✔️
Anglicko Sky Sports F1
Nemecko Sky Sport F1 Deutschland ✔️
RTL

Kde sledovať F1 online na internete?

Šampionát Formule 1 sa dá pozerať cez online prenos prostredníctvom viacerých poskytovateľov. V hre sú aj stavkové kancelárie, ktoré majú v ponuke športové prenosy.

Online prenos Formule 1 na F1 TV

Preteky F1 online môžete pozerať priamo prostredníctvom oficiálnej televízie Formule 1 – F1 TV. Na sledovanie je ale nutné zaplatiť predplatné, pričom platba prebieha 1× mesačne alebo pri výhodnejšej platbe 1× ročne.

Po zaplatení jedného z balíkov získate okamžite bonusy a výhody, ktoré inde nenájdete a povýšia sledovanie Formuly 1 na úplne inú úroveň. Vďaka F1 TV môžete sledovať veľké ceny nielen na počítači, ale aj na mobile alebo tablete.

V F1 TV máte na výber z 2 možnosti platby:

 • F1 TV PRO (cena 49,99 €/rok) – prináša skutočnému fanúšikovi F1 obrovské množstvo informácií a bonusov, ktoré nikde inde nenájde. Uvidíte každý závod F1 live vrátane voľných tréningov, kvalifikácie a šprintových pretekov. Prístup budete mať aj k historickým pretekom F1 a exkluzívnym dokumentom.

  Okrem F1 ale uvidíte aj preteky F2, F3 a Porsche Supercup. Môžete si prepínať onboard kamery počas LIVE prenosu, sledovať telemetriu, máte k dispozícii LIVE timing, prístup k prehľadu o použitých pneumatikách, môžete počúvať tímové rádiá a kontrolovať live mapu okruhu. 

 • F1 TV Access (cena 26,99 €/rok) – pri platbe za F1 TV v režime Access sú vaše výhody členstva značne limitované. Nemáte prístup k sledovaniu Formule 1 naživo – preteky môžete sledovať iba v zázname. Stále máte ale prístup k archívu F1 a exkluzívnym dokumentom, k dispozícii je aj live timing.

  Sledovať série F2, F3 a Porsche Supercup nie je možné, rovnako odpadá aj možnosť prepínať si onboard kamery alebo počúvať počas LIVE prenosu tímové rádiá.
Preteky F1 naživo na online televízii F1 TV
Online televízia F1 TV má vo svojej ponuke všetky preteky Formule 1
(zdroj: techbyte.sk)

Preteky šampionátu F1 online na Fubo TV

Ďalšou možnosťou je sledovať preteky Formuly 1 online cez stream na FuboTV, ktorý patrí programu ESPN. Cena predplatného FuboTV sa pohybuje okolo 69,99 USD mesačne – v jeho ponuke nájdete viaceré populárne športové udalosti.

Online prenos Formule 1 na YouTubeTV

V hre je aj streamovacia služba YouTube TV, ktorá vysiela novú sezónu Formuly 1 live a vyjde vás na necelých 40 USD mesačne. Vysielacia platforma má vo svojej ponuke aj niekoľko prémiových kanálov – ESPN, CNN, ABC, BBC, FOX a ostatné.

Online stream F1 cez službu Hulu

Služba Hulu patrí vo všeobecnosti medzi populárne streamovacie platformy. V jej ponuke nájdete aj F1 online prenos vďaka staniciam ESPN. Predplatné je možné zakúpiť už za 14,99 USD (mesačne) alebo 69,99 USD (ročne).

LIVE stream Formule 1 na TV Tipsport

Stávková kancelária Tipsport má vo svojej ponuke viaceré športové prenosy vrátane motošportu – live streamu MotoGP, najväčších futbalových a hokejových líg alebo tenisových grandslamov. Nie je vylúčené, že online televízia Tipsport TV by mohla vysielať aj live stream Formule 1 zadarmo a bez účtovaných poplatkov.

Ak by Tipsport nemal vo svojej ponuke F1 live stream, tak ešte stále môžete využiť možnosť staviť si na Formulu 1 úplne zadarmo na webe Tipsport.sk – vďaka 20 € bonusu za registráciu, ktorý je možné získať len za jednoduché overenie totožnosti.

Stavte si na preteky Formule 1 s bonusom
Návod ako sledovať F1 online na Tipsport TV
 1. Vytvorenie registrácie na Tipsport.sk a overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám môže pomôcť náš návod na registráciu.
 2.  Prihlásenie do účtu v Tipsporte, kde odteraz môžete sledovať športové live streamy 7 dní od založenia registrácie úplne zadarmo, potom je potrebné staviť raz mesačne minimálne 1,20 €.
 3. Vybraný live stream sa dá spustiť na webe Tipsportu v sekcii „TV“ alebo „LIVE“ bez akýchkoľvek poplatkov.

Ako sledovať Formulu 1 online na mobile?

Preteky F1 online môžete sledovať aj na mobile, a to prostredníctvom mobilných aplikácii kedykoľvek a kdekoľvek. Prvou alternatívou je sledovať Formulu 1 live cez oficiálnu aplikáciu F1 TV, ktorá je dostupná na stiahnutie pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS iPhone a aj pre zariadenia s Androidom.

Okrem toho v mobilnej aplikácii F1 TV nájdete prehľadné štatistiky, výsledky, analýzy, novinky, biografie jazdcov a komentár od expertov Formule 1. Ďalšími možnosťami sú mobilné aplikácie FuboTV, Sky Sports a BBC Sports. Ďalej možete využiť aj aplikácie Magio TV alebo Skylink – obe vysielajú F1 live. 

Poslednou možnosťou je mobilná aplikácia Tipsport, ktorá by taktiež mohla odvysielať preteky Formule 1 online sk. Na webe Tipsportu si môžete pozrieť všetky športové live streamy, ktoré odvysiela TV Tipsport live a bez reklám.

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Oficiálna mobilná aplikácia F1

Ak chcete zostať v neustálom dianí, tak určite by vo vašom mobile nemala chýbať oficiálna aplikácia F1, v ktorej nájdete:

 • najnovšie správy a analýzy,
 • program F1 a výsledky Grand Prix 2023,
 • hĺbkovú technickú analýzu od najväčších odborníkov na motošport a ostatné.

Ak ste predplatiteľom služby F1 TV Access, tak získate navyše exkluzívny obsah:

 • údaje o telemetrii a systém sledovania vodiča (rýchlosť, plyn, prevodový stupeň, brzda, DRS),
 • informácie o pneumatikách vrátane zloženia, stintov a histórie pneumatík,
 • interaktívne mapy sledovania vodiča s anglickým zvukovým komentárom a iné.

Mobilnú aplikáciu Formule 1 si môžete stiahnuť v obchode Google Play (pre zariadenia s Androidom) a App Store (pre zariadenia iPhone).

Mobilná aplikácia Formula 1®
Mobilná aplikácia Formula 1® vám ponúka exkluzívny prístup ku všetkému
(zdroj: androidayuda.com)

Audio prenos (live rádio) 

V súčasnosti sú stale viac populárnejšie audio prenosy v podobe rádia alebo podcastov. Pokiaľ ide o Formulu 1, tak live rádio a podcasty sú samozrejmosťou, avšak len v angličtine.

Live rádio F1 sa dá spustiť na webe f1tv.formula1.com, kde je aj archív z minulých sezón. Naopak široký výber podcastov nájdete na bbc.co.uk alebo na tunein.com.

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 20 € + 100 FS Aktivovať
100 %  30 €  30 FS Aktivovať
100 %  2.000 €   40 € Aktivovať
100 %  5.000 €  20 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Video zostrihy, highlighty, novinky a sociálne siete

Najlepšie video zostrihy a highligty z Formule 1 online nájdete na video portáli YouTube.com a aj na oficiálnom webe formula1.com. 

Ak ste fanúšikmi motošportu F1, tak všetky novinky, videá a fotky nájdete na Facebooku F1 a tiež aj na Instagrame F1. Zábavné videá z Formule 1 sú aj na TikToku.

Najhorúcejšie novinky určite nájdete na webe F1online.sk, poprípade na stránke f1sport.auto.cz, kde sú dostupné výsledky, tímy, piloti a kalendár pretekov F1.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých TV kanáloch sa dá pozerať F1 live?

Slováci si môžu spustiť F1 dnes na športových kanáloch Sport 1 a Sport 2. V zahraničí sa dá pozerať Formula 1 na kanáloch: ORF Eins, M4 Sport, Sky Sports F1, RTL a Sky Sports F1 Deutschland.

2️⃣ Kde sa dá sledovať Formula 1 cez online prenos?

K dispozícii sú len platené online prenosy cez streamovacie platformy – F1 TV,  Fubo TV,
YouTube alebo Hulu. Stávková kancelária Tipsport by taktiež mohla odvysielať preteky cez F1 online stream na TV Tipsport.

3️⃣ Dajú sa pozerať preteky Formule 1 aj na mobile?

Áno, preteky zo šampionátu F1 live sa dajú pozerať na mobile, a to prostredníctvom aplikácii streamovacích platforiem. V hre je aj mobilná aplikácia Tipsport, ktorá je dostupná na stiahnutie zadarmo.

4️⃣ Je dostupný aj audio prenos (live rádio) z F1?

Live rádio a podcasty je možné spustiť len v angličtine. Vyššie si môžete pozrieť, kde všade sa dá spustiť audio prenos z F1 naživo.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

If you want to have greater opportunities that will make your life more...
You'll love this online institute!
One of the keys to a successful career is having a solid background that...
Pravne zalezitosti stavkovania v zahranicnych...
snímok obrázovky kde sa VYPLNA ADRESA
Otazka