Prehľad možností ako a kde pozerať MotoGP 2024 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte dnes živé prenosy z Moto GP 2024. Preskúmajte všetky možnosti pozerania motocyklistických pretekov MotoGP, ktoré zahŕňajú TV prenos, online stream a audio prenos.

MotoGP 🔴 LIVE – kde sledovať prenos v TV + online stream

Chcete vedieť, kde sledovať MotoGP dnes v TV alebo online zadarmo? Potom ste tu správne.

Ani túto sezónu si nenechajte ujsť najprestížnejšie preteky motoriek Moto GP 2024. Čáká vás dramatická show a dych berúce výkony najlepších pretekárov na svete – Fabia Quartarara (FRA), Marca Márqueza (ESP) či Francesca Bagnaia (ITA).

Víťazom minulej sezóny MotoGP 2023 bol taliansky pretekár Francesco Bagnaia z tímu Ducati, ktorému sa podarilo zvíťaziť aj predchadzajúcu sezónu. Za ním nasledoval Španiel Jorge Martín z tímu Prima Pramac Racing (428 bodov) a Talian Marco Bezzecchi z tímu Mooney VR46 Racing Team (329 bodov). Bagnaia získal až 467 bodov v celej súťaži.

Sledujte všetky motocyklistické preteky naživo. V našom článku nájdete všetky možnosti ako a kde sledovať Moto GP live v TV alebo online cez dostupný stream.

► Sledovať MotoGP LIVE
Sledujte závody MotoGP online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏍️ Motošport MotoGP 
🗓️ Trvanie sezóny 10. marec – 17. november 2024
🏁 Počet pretekov 21 okruhov
🚶‍♂️ Počet pretekárov 22 jazdcov
📺 TV prenos Nova Sport 6
▶️ LIVE stream Tipsport TV (exkluzívne)
✅ Online prenos VOYO a MotoGP stream
🔊 Audio prenos ✔️ | len v angličtine
📱 Mobilná aplikácia MotoGP™

Kde pozerať bezplatný live stream Moto GP dnes?

V súčasti je veľmi populárne Moto GP vysielanie na internete. Stále väčší počet fanúšikov motošportu vyhľadáva sledovanie motocyklistických pretekov v stávkových kanceláriách. Navyše pri vytvorení registrácie zároveň získate bonus na prvé stávky zadarmo

LIVE stream Moto GP zadarmo na TV Tipsport

LIVE stream Moto GP ZADARMO na TV Tipsport

Ak sa chcete vybrať cestou bezplatného Moto GP live streamu, tak určite by ste mali využiť služby stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysiela športové live streamy na svojej online televízii Tipsport TV úplne zadarmo a bez reklám. 

Okrem toho vám Tipsport umožňuje spojiť dve v jednom a to, sledovanie Moto GP online a súčasne aj uzatvorenie predzápasovej alebo LIVE stávky na vášho favorita. Motocyklistické preteky sa dajú sledovať na PC, mobile a tablete vo vysokom HD-rozlíšení.

LIVE stream MotoGP na TV Tipsport

Bezplatný Moto GP online stream majú k dispozícii všetci registrovaní klienti Tipsportu. Ešte nemáte účet v Tipsporte? S vytvorením registrácie len získate, a to 20 € bonus za registráciu, ktorý môžete ihneď využiť na tipovanie. Ako bonus k registrácii navyše získate prístup ku všetkým športovým prenosom na TV Tipsport.

Sledovať Moto GP online na Tipsport TV
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk
Návod ako sledovať Moto GP online na TV Tipsport
  1. Vytvorenie registrácie na Tipsport.sk a overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám pomôže náš návod na registráciu.
  2. Prihlásenie do herného účtu, kde máte ihneď k dispozícii bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii Tipsport TV.
  3.  Ak chcete sledovať MotoGP vysielanie aj po 7 dňoch, potom musíte aspoň raz mesačne uzatvoriť stávku za min. 1,20 €.

Nezabudnite, že pri uzatváraní stávok môžete využiť aj vaše získané vstupné bonusy od Tipsportu – najmä bonus bez vkladu.

Kde sledovať Moto GP dnes v TV?

Najpopulárnejšie motocyklistické preteky si môžete pozrieť aj na vašich TV obrazovkách. V tejto sezóne je možné pozerať Moto GP dnes v TV len na novom športovom kanále.

Preteky MotoGP dnes v TV po novom odvysiela Nova Sport 6

Priamy prenos motocyklistických pretekov na Nova Sport 6

Po novom si môžete pozrieť Moto GP prenos len na športovom kanáli Nova Sport 6. Predtým ste mohli sledovať Moto GP vysielanie na staniciach Nova Sport 1 a 2. Česká Nova má zakúpené vysielacie práva na všetky preteky z Grand Prix MotoGP 2024. 

Na stanici Nova Sport 6 sa môžete tešiť na dva tréningy, kvalifikáciu a preteky s českým komentárom. Nebude chýbať ani štúdio a živé vstupy z okruhov Moto GP. 

Nova bude spolupracovať aj s českým pretekárom Karlom Abrahámom. Ten dostane príležitosť jazdiť motorkársky okruh a komentovať jeho nástrahy. Veľké ceny MotoGP 2024 budú ďalej komentovať mená ako Václav Svoboda, Ondřej Ježek, Michal Šembera. 

Ktorí poskytovatelia majú Nova Sport 6 v ponuke?

Prístup k novým športovým kanálom Nova Sport 5 a Nova Sport 6 je veľmi obmedzený. Aktuálne neexistuje žiadny poskytovateľ, ktorý by mal vo svojej ponuke Moto GP vysielanie so stanicou Nova Sport 6.

Jediný svetlý bod je satelitný a internetový poskytovateľ Skylink, ktorý má vo svojej ponuke Nova Sport 5 s Formulou 1, takže je veľmi možné, že v budúcnosti zaradí do svojej ponuky aj ďalšiu novú stanicu Nova Sport 6.

V Skylinku nájdete Nova Sport 5 v balíčkoch: KOMBI + (19,90 € mesačne), KOMBI+ APPLE TV+ (21,90 € mesačne), PREMIUM (24,90 € mesačne) a KOMPLET (45 € mesačne).

📺 Televízni a mobilní poskytovatelia s ponukou staníc Nova Sport 📺
PoskytovateľNova Sport 1Nova Sport 2Nova Sport 3Nova Sport 4Nova Sport 5Nova Sport 6
Skylink ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ 
T-Mobile ✔️  ✔️  ✔️  ✔️  ❌ 
Orange ✔️  ✔️ 
Digi Slov. ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
O2 TV ✔️ ✔️
UPC ✔️ ✔️
Preteky Formule 1 uvidíte len na Nova Sport 5 Po novom uvidíte preteky F1 len na stanici Nova Sport 5. Pozrite si aj ostatné alternatívy, ako a kde sledovať vysielanie Formule 1.

Kde pozerať Moto GP online cez dostupný stream?

Zostaňte v neustálom dianí vďaka online prenosu viacerých dostupných live streamov. 

Moto GP online na video portáli VOYO

Motocyklistické preteky live na VOYO

Video portál VOYO je jediným poskytovateľom na Slovensku, ktorý má vo svojej ponuke obe nové športové stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6

Na platenom video portáli voyo.markiza.sk si môžete pozrieť všetky preteky z Moto GP dnes live. Seriál pretekov elitnej kategórie MS cestných motocyklov je dostupný do posledného kola v LIVE prenosoch a záznamoch až 7 dní po odvysielaní.

Na video portáli VOYO sú dostupné aj live prenosy z francúzskej Ligue 1, prenos z Niké ligy, Formule 1, Tipsport Extraligy, svetovej bojovej organizácie UFC, basketbalovej NBA, hokejovej NHL alebo šípkarskeho turnaja Premier League Darts.

VOYO sa dá aktivovať na 7 dní zadarmo, potom je cena 5,99 € mesačne.

Oficiálny Moto GP online stream

Ďalšou alternatívou je služba „VideoPass“, ktorá sa dá online zakúpiť len na oficiálnom webe motogp.com. Po zakúpení máte k dispozícii preteky zo všetkých kategórií MotoGP online (Moto3, Moto2, MotoGP) vo viacerých pohľadoch a s vysokým rozlíšením, ďalej archívne zábery zo starších sezón či pútavé rozhovory s jazdcami.

VideoPass si môžete zakúpiť na celú sezónu MotoGP 2024, cena je okolo 140 €. Lacnejšou variantou je mesačné predplatné MotoGP 2024, ktoré vás vyjde na necelých 30 €.

Zakúpením služby MotoGP VideoPass získate:

  • úplné LIVE pokrytie každého GP preteku v HD 1080p s plným prístupom na celom svete,
  • viac ako 45 000 videí od roku 1992 až po súčasnosť vrátane úplných pretekov, rozhovorov a správ,
  • špecifické aplikácie pre iOS a Android a na TV (Roku, AppleTV, AndroidTV a FireTV),
  • kedykoľvek si môžete zastaviť alebo spustiť akýkokoľvek pretek MotoGP live.

Treba si však dávať pozor na to, že po zaplatení sa služba MotoGP VideoPass automaticky obnovuje na ďalší rok.

Oficiálna služba MotoGP VideoPass
Oficiálna služba MotoGP VideoPass vysiela preteky zo všetkých tried MotoGP live
(zdroj: motogp.com)

Audio prenos motošportu (Moto GP live radio)

Na Slovensku by ste len horko ťažko našli nejaké live rádio, ktoré by vám sprostredkovalo audio prenos z MotoGP World Championship 2024. Lepšou alternatívou je určite zahraničie, ktoré vám otvára nové možnosti (avšak v angličtine).

Na zahraničnom webe je dostupné live rádio MotoGP v anglickom jazyku na webe streamfinder.com, v ktorom si môžete vypočuť najnovšie správy z motošportu, skvelé rozhovory a živé relácie s populárnymi jazdcami.

Preteky šprintu MotoGP
V roku 2024 sa môžete tešiť na súťaž v šprinte MotoGP (zdroj: motorsport.com)

Je možné pozerať MotoGP prenos na mobile?

Poslednou alternatívou je pozeranie Moto GP live streamu na mobile prostredníctvom mobilnej aplikácie stávkovej kancelárie. Tipsport aplikácia je navyše dostupná na stiahnutie úplne zadarmo pre všetky typy mobilných zariadení.

V Tipsport app môžete okrem sledovania live streamu MotoGP aj zároveň uzatvárať predzápasové LIVE stávky, ktoré ak vám náhodou nevyjdu, tak môžete využiť obľúbenú funkciu cash out (predčasné vyplatenie tiketu). 

Mobilná aplikácia Tipsport
Mobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo

Mobilná aplikácia MotoGP™

Ak ste fanúšikom MotoGP World Championship, tak určite by vo vašom mobile nemala chýbať mobilná aplikácia MotoGP™, ktorá vám taktiež umožňuje sledovať Grand Prix 2024. Súčasťou vysielania je živý zvukový komentár s anglickými titulkami.

Okrem toho tam nájdete najnovšie správy a fotografie, informácie o podujatiach, jazdcoch a tímoch. Aplikácia MotoGP™ je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (iOS iPhone a Android) na webe motogp.com zadarmo.

Mobilná aplikácia MotoGP
Mobilná aplikácia MotoGP v mobile, tablete alebo PC (zdroj: motogp.com)
Zistite viac informácii o tom, kde sledovať free live stream z MotoGP 2024.

Kde sledovať Moto GP dnes v TV v zahraničí?

Zistite všetky možnosti, ako a kde sledovať Moto GP vysielanie v zahraničí. Najväčšie pokrytie MotoGP v TV má v zahraničí športová stanica TNT Sports. K dispozícii sú aj platené zahraničné kanály ako Kayo Sports, NBC a REV TV.

V prípade sledovania MotoGP v TV v Česku platia rovnaké pravidlá ako na Slovensku. Vysielanie Moto GP je dostupné na športovom kanále Nova Sport 6 alebo prostredníctvom plateného video portálu Voyo.

Na ktorých TV kanáloch pozerať MotoGP prenos v zahraničí?
KrajinaTelevízny kanál, platforma
Kanada REV TV
Anglicko TNT Sports, ITV4
Austrália Fox Sports / 10 Network
India Eurosport TV
USA truTV
Belgicko RTBF
Srbsko RTS
Česko Nova Sport 6 a VOYO

Video zostrihy, highlights a sociálne siete

Najlepšie video zostrihy a highlighty nájdete na video portáli YouTube na kanáli MotoGP alebo na oficiálnom webe motogp.com. Najnovšie zábery z trate, zaujímavé videá či dennodenné storky (príbehy) si môžete pozrieť na Instagrame MotoGP.V hre je stále aj obľúbený Facebook MotoGP, populárny TikTok alebo Twitter.

Štatistiky s aktuálnymi výsledkami z jednotlivých okruhov MotoGP si viete pozrieť na webe sofascore.com alebo flashscore.com.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Ktorá stanica vysiela Moto GP dnes v TV?

Živý prenos MotoGP 2024 si môžete pozrieť na stanici Nova Sport 6.

2️⃣ Kde sledovať MotoGP online a zadarmo?

Moto GP online stream sa dá spustiť cez platený video portál VOYO alebo cez zahraničnú službu MotoGP VideoPass. Jedinou bezplatnou alternatívou je live stream stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá ho vysiela online na Tipsport TV úplne zadarmo.

3️⃣ Existuje alternatíva audio prenosu (live rádio) z motocyklistických pretekov?

Áno, v súčasnosti je dostupné rádio Moto GP dnes live, avšak len v anglickom jazyku. Na Slovensku žiaľ nenájdete existujúce live rádio, ktoré by sprostredkovalo audio prenos z MotoGP 2024.

4️⃣ Je možné sledovať live stream Moto GP aj na mobile?

Áno, aj táto alternatíva je možná. Okrem MotoGP prenosu na TV sa dá pozrieť aj online stream prostredníctvom mobilnej aplikácie Tipsport, kde je dostupná kvalifikácia aj hlavné preteky.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt