Prehľad možností ako a kde pozerať Roland Garros 2023 (French Open 2023) NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte dnes živé prenosy z Roland Garros 2023. Zistite všetky možnosti pozerania tenisových zápasov French Open prostredníctvom online live streamov alebo priamych prenosov v TV.

Roland Garros LIVE – kde sledovať prenos v TV + online stream

Chcete vedieť, ako sa dá sledovať Roland Garros live prostredníctvom streamu alebo TV prenosu? Potom ste tu správne.

Roland Garros (French Open) je druhý turnaj tenisového grandslamu, ktorý sa odohráva vždy po úvodnej jednotke – Australian Open. Tento populárny grandslamový turnaj každoročne sleduje viac ako 3 miliardy tenisových fanúšikov v 200 rôznych krajinách. Patríte aj vy medzi jeho fanúšikov?

Pripravili sme si pre vás všetky možnosti, kde sledovať Roland Garros 2023 prostredníctvom TV,  online prenosu (live streamu) alebo audio prenosu (live rádia).

► Sledovať Roland Garros LIVE
Sledujte zápasy French Open online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🎾 Udalosť Roland Garros (French Open)
🗓️ Rok turnaja 2023
📺 TV prenos Eurosport 1, 2 a Dajto
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV DOXXbet TV
✅ Online prenos Eurosport Player a VOYO
🔊 Audio prenos ✔️ | len v angličtine
📱 Mobilná aplikácia Roland-Garros Official
🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Ostatné tenisové grandslamy Australian Open, Wimbledon a US Open

Kde sa oplatí sledovať Roland Garros live a zadarmo?

Ak si chcete pozrieť tenis naživo zadarmo, tak najlepšou alternatívou je mať účet v stávkovej kancelárii Tipsport, Fortuna alebo DOXXbet. Všetky tri stávkové spoločnosti majú vo svojej ponuke priame prenosy z tenisového grandslamu a takisto aj LIVE stávky.  

Tipsport bonus za registráciu

LIVE stream Roland Garros ZADARMO na TV Tipsport

Najlepšou možnosťou ako pozerať tenisové zápasy z Roland Garros 2023 je bezpochyby live stream stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ho vysiela na svojej online televízii TV Tipsport úplne zadarmo a ešte k tomu bez reklám.

Tipsport vám pomáha spojiť príjemné s užitočným. Počas sledovania akéhokoľvek zápasu z French Open si môžete podať predzápasovú alebo LIVE stávku a súčasne sledovať celý vývoj zápasu na PC, mobile alebo tablete vo vysokom HD-rozlíšení. 

Tipsport zároveň odvysiela live streamy aj z ostatných tenisových grandslamov – Australian Open, Wimbledon a US Open.

LIVE stream Roland Garros na TV Tipsport

Ešte nepatríte medzi registrovaných klientov Tipsportu? Ako nový klient Tipsportu máte nárok na bezplatné sledovanie live streamov na TV Tipsport + získanie 30 € bonusu za registráciu ihneď po overení vašej totožnosti.

Pozeranie športových live prenosov majú novo registrovaní hráči Tipsportu po dobu 7 dní úplne zadarmo, potom je potrebné podať akúkoľvek kurzovú stávku v min. hodnote 1,20 €. Všetci aktívni tipéri Tipsportu môžu sledovať live stream Roland Garros zadarmo.

Sledovať French Open 2023 live na TV Tipsport

Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Návod ako sledovať Roland Garros 2023 v Tipsporte
 1. Registrácia na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám pomôže náš návod na registráciu.
 2. Prihlásenie do účtu, kde máte ihneď k dispozícii Roland Garros live stream na TV Tipsport po dobu 7 dní úplne zadarmo.
 3. Ak chcete sledovať športové live streamy aj po 7 dňoch, potom je potrebné si staviť aspoň 1,20 € za posledných 30 dní

Pri uzatváraní stávky môžete využiť aj bonus za registráciu zadarmo, ktorý ste získali už pri vytvorení vašej registrácii v Tipsporte.

Online prenos French Open naživo na Fortuna TV

Zápasy z tenis Roland Garros 2023 si môžete pozrieť aj v stávkovej kancelárii Fortuna, ktorá odvysiela živé prenosy na svojej internetovej televízii Fortuna TV bez reklám. 

Aj tu však platia isté pravidlá, ktoré treba dodržať, ak chcete sledovať tenisové zápasy úplne zadarmo. Prvou podmienkou je, aby ste boli registrovaným hráčom Fortuny.

Online prenos Roland Garros na Fortuna TV

Ďalšími podmienkami sú aby ste mali kladný zostatok na hernom účte a taktiež aj uzatvorenú akúkoľvek kurzovú stávku za posledných 7 dní. 

Na oplátku, ani vy neobídete naprázdno! Svojou registráciou vo Fortune získate automaticky nárok na bonus bez vkladu zadarmo, ktorý môžete využiť na prvé stávky. 

Sledovať Roland Garros online na Fortuna TV
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk
Návod ako pozerať French Open 2023 vo Fortune
 1. Vytvorenie účtu na iFortuna.sk a overenie herného účtu. S vytvorením registrácie vám pomôže rýchly návod na registráciu.
 2. Prihlásenie a dobitie vášho herného účtu + podanie ľubovoľnej stávky na akúkoľvek športovú udalosť za posledných 7 dní. 
 3. Spustenie Roland Garros live streamu na Fortuna TV.

Nezabudnite, že pri vzniku registrácie získate až 3 vstupné bonusy, ktoré môžete využiť na stávky a aj na hru v online casine Fortuny.

LIVE prenos French Open 2023 na DOXXbet TV

Ďalšou možnosťou ako sledovať Roland Garros live je pomocou stávkovej kancelárie DOXXbet, ktorá ho vysiela na svojej online televízii DOXXbet TV úplne zadarmo. Aj tu však platia pravidlá, ktoré je potrebné splniť pre spustenie tenisu naživo zadarmo. 

Pre spustenie live streamu z Roland Garros je potrebné splniť tieto podmienky:

 • vytvorenie účtu na webe DOXXbet.sk,
 • podanie akéhokoľvek tiketu za posledných 14 dní v hodnote 2 €.

S bezplatným live streamom French Open 2023 na DOXXbet TV automaticky získate bonus 20 € bez rizika na prvé stávky a takisto aj ďalší vstupný bonus až do výšky 5.000 € + 75 free spins (voľných točení) do nového online casina DOXXbetu.

Tipujte bez rizika na DOXXbet.sk za 20 EUR zadarmo 100% Stávka zadarmo vo výške 20 € + bonus 5.000 € na vklad 
 • ak je prvá stávka nevýherná, tak vrátia peniaze 
 • prvá stávka rozhoduje o výške stávky zadarmo
 • zároveň máte nárok aj na vkladový bonus 5.000 €
 • so SKAUT KÓD „TR14846“ získate bonusy navyše 
 • v kasíne získate až 75 free spinov ak použijete kód
Viac informácii o bonusoch nájdete v sekcii bonusy DOXXbet.

Návod ako spustiť French Open live v DOXXbete
 1. Registrácia na DOXXbet.sk a následné overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám pomôže náš návod na registráciu.
 2. Prihlásenie do účtu, kde je potrebné realizovať vklad, ktorý ihneď využijete na podanie tiketu v hodnote 2 €.
 3. Po splnení podmienok si môžete spustiť Roland Garros live na DOXXbet TV.

Kde sledovať Roland Garros 2023 live v TV?

Na výber máte niekoľko možností ako si pozrieť Frech Open naživo a bez poplatkov. 

Roland Garros live na staniciach Eurosport

TV prenos Roland Garros na Eurosport 1, 2

Priamy prenos z French Open 2023 si môžete pozrieť na televíznych staniciach Eurosport 1 a Eurosport 2. Na týchto TV staniciach bude prebiehať takmer celodenné živé vysielanie v ranných, večerných a nočných hodinách. Súčasťou vysielania bude odborný český komentár a kvalitné vysielanie.

🎾 Kedy sa vysiela Roland Garros live na staniciach Eurosportu? 🎾
DátumProgram
22.05. – 26.05. kvalifikácia
28.05. – 30.05. 1. kolo
31.05. – 01.06. 2. kolo
02.06. – 03.06. 3. kolo
04.06. – 05.06. 4. kolo (osemfinále)
06.06. – 07.06. štvrťfinále
08.06. – 09.06. semifinále
10.06. – 11.06. finále

Na staniciach Eurosport si môžete pozrieť všetky obľúbené tenisové grandslamy: Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open.

V minulosti ste si mohli pozrieť Roland Garros live na ČT Sport, avšak tento ročník tam živý prenos z French Open 2023 nenájdete.
TV prenos Roland Garros na stanici Dajto

TV vysielanie French Open 2023 live na Daj to

Finálové zápasy grandslamového turnaja na antukových kurtoch v Paríži odvysiela aj menšia stanica Dajto. Táto televízna stanica vám ponúka aj novinku vo forme tzv. „Night Sessions“ súbojov, v ktorých sa predstavia najväčšie mužské a ženské tenisové hviezdy. 

Kde pozerať online prenos French Open 2023?

Stále populárnejší je online prenos, ktorý sa dá spustiť na PC, mobile alebo tablete. Vyberte si ten najlepší spôsob ako sledovať živý prenos z Roland Garros 2023. 

Online vysielanie tenisu na Eurosport Player

Ak sa náhodou televízna stanica Eurosport nenachádza medzi vašimi televíznymi kanálmi, tak môžete využiť platenú službu Eurosport Player, na ktorej môžete sledovať Roland Garros 2023 live v tej najvyššej kvalite.

Cena predplatného Eurosport Player je 4,99 € (mesačne) alebo 24,99 € (ročne).

Roland Garros live na video portáli VOYO

Tenisové zápasy Roland Garros 2023 na VOYO

Ďalšou alternatívou, avšak taktiež platenou je video portál VOYO, ktorý odvysiela záznamy z tenisových zápasov French na svojom webe voyo.markiza.sk. Tie najzaujímavejšie zápasy budú komentovať známi slovenskí moderátori. Online prenosy budú doplnené aj o postrehy tenisového experta, takže sa určite máte na čo tešiť. 

Cena VOYO je na 7 dní zadarmo, potom je potrebné zaplatiť 5,99 € (mesačne).

Audio prenos French Open (live rádio)

Naše slovenské rádiá neposkytujú svojim poslucháčom audio prenos tenisových zápasov. V prípade zahraničia však môžete využiť live rádio tenisu. Audio prenos z Roland Garros 2023 si môžete spustiť na zahraničnom webe atptour.com, ktorý sprostredkováva live rádio s komentárom na jednotlivé tenisové zápasy. 

Live rádio je dostupné len v angličtine, takže ak neviete dobre po anglicky, tak odporúčame využiť ostatné alternatívy sledovania tenisu. Okrem tejto alternatívy môžete využiť aj live rádio v oficiálnej mobilnej aplikácii Roland-Garros (len v angličtine).

Sledovanie tenisových zápasov RO na mobile

Poslednou možnosťou je sledovanie Roland Garros 2023 na mobile prostredníctvom dvoch dostupných mobilných aplikácii. Prvou je mobilná aplikácia Tipsport, ktorá je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo pre všetky typy mobilných zariadení.

Ak máte účet vo Fortune, tak môžete vyskúšať mobilnú aplikáciu Fortuna, ktorá je taktiež dostupná pre všetky mobilné zariadenia. V oboch mobilných aplikáciách môžete využiť podanie LIVE stávky na tenis a zároveň sledovať celý vývoj zápasu naživo.

Mobilná aplikácia Tipsportu
Mobilná aplikácia Tipsportu je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo

Mobilná aplikácia Roland-Garros official

Ak ste fanúšikom druhého najpopulárnejšieho grandslamu na svete, tak určite by vo vašom mobile nemala chýbať oficiálna mobilná aplikácia Roland-Garros Official.

Mobilná appka obsahuje live výsledky, zápasy, štatistiky vašich obľúbených hráčov, časový plán,  profily hráčov, články, videá, fotografie a mnoho iného.

Tenisová aplikácia je dostupná na stiahnutie pre mobilné zariadenia s Androidom a samozrejme aj pre mobily s iOS iPhone úplne zadarmo.

Oficiálna mobilná aplikácia Roland Garros
Oficiálna mobilná aplikácia Roland Garros 2023

Video zostrihy, highlights a sociálne siete

Populárne videá, fotky a novinky z tenisového turnaja Roland Garros 2023 nájdete na oficiálnej webovej stránke French Open. Ďalšou možnosťou je video portál YouTube, na ktorom sa nachádza oficiálny kanál Roland Garross aktuálnymi videami z turnajov.

Vašej pozornosti by určite nemali uniknúť sociálne siete ako:

 • obľúbený Instagram rolandgarros s highlightami, fotkami či obľúbenými živými prenosmi s tenisovými špičkami,
 • nestarnúci Facebook Roland-Garros s informáciami z turnaja, fotkami a videami,
 • vyhľadávaný Twitter s informáciami a highligtmi z odohraných zápasov, 
 • populárny TikTok s videami z kvalifikácii a tenisových zápasov.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých kanáloch si môžete pozrieť TV prenos Roland Garros?

Druhý grandslamový turnaj tejto sezóny si môžete pozrieť na televíznych kanáloch Dajto a Eurosport 1,2.

2️⃣ Kde sa dá spustiť online prenos French Open 2023?

Online prenos tenisu je dostupný na platených službách VOYO a Eurosport player.

3️⃣ Ktorá stávková kancelária vysiela priamy prenos z Roland Garros | French Open?

Bezplatnými alternatívami sú pre vás live streamy stávkových spoločností TipsportFortuna a DOXXbet, ktoré odvysielajú Roland Garros live stream zadarmo.

4️⃣ Je dostupný audio prenos z French Open 2023?

Audio prenos z French Open je dostupný napr. v oficiálnej mobilnej aplikácii Roland-Garros (len v anglickom jazyku).

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Citujem : Milý/á Marek Po prehodnotení Vášho účtu naším tímom traderov Vám s...
Bet365 dali mi limity
Zdracim az by niekto ponukal ucty bet365 v minuse odkupim ich cim vacsi...
BET 365
zatial najlepsia zahr.stav.kanc. ide aj u nas na sk. reg.s PC bez...
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt