RFA live stream naživo – sledujte každý turnaj RFA MMA online cez dostupný live stream zadarmo

Chcete si vychutnať priame prenosy z RFA zápasov zadarmo? Prečítajte si, kde sa je najvýhodnejšie zaregistrovať, aby ste mohli sledovať stream z ktoréhokoľvek zápasu RFA online bez poplatku a reklám.

RFA MMA online stream ▶️ Ako sledovať RFA zápasy zadarmo?

Bojová organizácia RFA (Real Fight Arena) je novou konkurenciou pre Oktagon, ktorá v roku 2021 vstúpila na česko-slovenskú scénu bojových športov. Fanúšikovia tohto druhu športu sa určite potešia novým bojovým zápasom, v ktorých nebudú zápasiť len profesionálni MMA zápasníci. V tomto roku sa môžete tešiť až na 7 napínavých turnajov, na ktorých vás vždy čakajú RFA zápasy známych fighterov. 

V júli sa uskutoční tretí turnaj tohto roka pod názvom RFA 3, na ktorom sa stretnú známi slovenskí a českí fighteri ako napr. Leo Brichta (CZ), Vojtěch Garba (CZ), Goran Reljič (HRV), Vítězslav Rajnoch (CZ), Jakub Benko (SK) alebo Jozef Jaloviar (SK).

Ak máte záujem sledovať RFA úplne zadarmo, tak máme pre vás skvelé tipy ako na to. V článku nájdete všetky informácie pre dostupný RFA MMA online stream.

Sledovať live stream zo zápasov RFA zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

🥊 Bojová organizácia RFA (Real Fight Arena)
🤼‍♂️ Najbližší RFA turnaj RFA 3
📅 Dátum turnaja 23.07.2022 (Ostrava)
✅ Online prenos VOYO alebo PPV
▶️ LIVE stream Tipsport TV (exkluzívne)
📺 TV prenos nedostupný

Program turnajov RFA 2022

Real Fight Arena si pre vás tento rok pripravila 7 fighterských turnajov, z ktorých sa budú konať 4 turnaje na Slovensku a 3 turnaje v Česku. Najbližší MMA turnaj – RFA 3 sa uskutoční 23.07.2022 v Ostrave, kde sa môžete tešiť na viaceré zaujímavé RFA zápasy.

🥊 Kalendár turnajov Real Fight Arena 2022 🥊
DátumMestoKrajinaNázov RFA turnaja
12.03. Bratislava SR RFA Warm Up
14.05. Bratislava SR RFA Grand Opening
23.07. Ostrava ČR RFA 3
17.09. Brno ČR
15.10. Košice SK
19.11. Prievidza SK
17.12. Praha ČR

Kde sledovať RFA live stream zadarmo?

Ak chcete ušetriť kopec peňazí, tak vám jednoznačne odporúčame stávkovú kanceláriu Tipsport, ktorá vysiela RFA stream na svojej online televízii Tipsport TV. Táto stávková spoločnosť vám ponúka prvých 7 dní priame prenosy bez poplatku.

Ak chcete pozerať RFA MMA online stream aj po 7 dňoch, tak je potrebné sa stať aktívnym tipérom, ktorý aspoň raz mesačne uzatvorí akúkoľvek stávku v minimálnej hodnote 1,20 €. Od Tipsportu navyše získate darček v podobe bonusu za registráciu

RFA free online stream

Ak ste pravým fanúšikom MMA, tak si určite nezabudnite podať LIVE stávku na svojho favorita, ktorá vám môže neskôr vyhrať peniaze zadarmo.

Zapnúť RFA stream + získať 20 € zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Ako sledovať RFA live na TV Tipsport bez poplatkov?

Pre aktívnych tipérov je sledovanie live streamov na Tipsport TV dostupné zadarmo. Pozrite si jednoduchý návod ako spustiť online stream RFA v Tipsporte.

Návod pre spustenie priameho prenosu zo zápasov RFA

  • Tipsport registrácia 

Najprv je potrebné spraviť registráciu hráčskeho účtu na webe Tipsport.sk. Po rýchlej registrácii už iba overíte svoju totožnosť a prihlásite sa do vášho herného účtu.

  • RFA live stream

Po úspešnej registrácii a prihlásení do vášho účtu v Tipsporte máte k dispozícii bezplatné 7-dňové sledovanie športových live streamov na online televízii TV Tipsport.

  • Spustenie Tipsport TV

Zápasy RFA sú dostupné na webe Tipsportu pod samostatnou kategóriou TV alebo LIVE. Po kliknutí na jednu z týchto 2 kategórii si nájdete a vyberiete RFA zápas, ktorý chcete sledovať.

Chcete sledovať RFA zápasy? Postupujte podľa návodu
  1. Kliknite na položku „Kurzy“ v hornom menu na webe Tipsport.sk.
  2. V zozname športov zvoľte „Bojové športy“ a podkategóriu „RFA“.
  3. Uvidíte pred sebou zoznam zápasov z RFA spolu s dátumom a časom. Potom si už len stačí vybrať zápas, ktorý chcete pozerať a kliknúť na ikonu „Live stream“.

Čo robiť po vypršaní 7-dňovej bezplatnej lehoty pre sledovanie športových live streamov?

Po 7 dňoch je neobmedzené sledovanie športových live streamov možné iba vtedy, ak ste v skupine aktívnych tipérov v Tipsporte. Ak do tejto skupiny nepatríte, tak potom stačí uzatvoriť aspoň raz mesačne akúkoľvek kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1,20 €.

Prípadne môžete uzavrieť viacero stávok v spoločnej hodnote 1,20 € – napr. uzavrieť 3 stávky po 0,40 €. Stávky je možné uzavrieť na akýkoľvek šport, keďže podmienky nie sú viazané na konkrétny druh športu napr. bojové športy.

Náš TIPPri uzatváraní prvých kurzových stávok môžete použiť váš bonus za registráciu, ktorý ste získali od Tipsportu ako darček pri registrácii.

Online prenosy z RFA MMA na VOYO

Ďalšou vyhľadávanou alternatívou je video portál VOYO, na ktorom sú dostupné online prenosy z turnajov novej bojovej organizácie Real Fight Arena. Jedinou nevýhodou je, že je to platená alternatíva live streamu. 

Okrem toho si RFA MMA zápasy môžete pozrieť aj cez mobilnú aplikáciu VOYO, ktorú si môžete stiahnuť úplne zadarmo.

Video portál VOYO

Ako sledovať RFA zápasy cez mobil

Ďalšou vyhľadávanou alternatívou je pozeranie fighterských zápasov pomocou live streamu mobilnej aplikácie. Ak si stiahnete fortuna sk aplikáciu (či už na tablete alebo mobile), tak budete môcť sledovať RFA live priamo na mobile kedykoľvek a kdekoľvek.

V Tipsport app nájdete okrem kurzových stávok a športových live streamov aj vyhľadávané online casino s hracími automatmi, kartovými hrami a ruletami.

Počas sledovania Real Fight Arena môžete zároveň súčasne reagovať na aktuálny vývoj zápasu, a to podaním LIVE stávky. Ak sa nebude zápas vyvíjať podľa vašich predstáv, tak môžete cash out (predčasné vyplatenie tiketu).

RFA MMA online pomocou PPV prenosu

Najbližší turnaj RFA 3 budete môcť sledovať aj pomocou platenej služby PPV (Pay-Per-View), ktorú je možné zakúpiť na priamo webe realsport.tv

Cena PPV prenosu je necelých 10 €. Podmienkou spustenia PPV prenosu je vytvorenie účtu a samozrejme aj zrealizovanie platby za priamy prenos.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kto bude vysielať bezplatný RFA stream?

Jednou z najlepších alternatív je mať účet v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá vysiela RFA live priamo na Tipsport TV úplne zadarmo.

2️⃣ Bude online prenos vysielaný zo všetkých RFA zápasov?

Áno, v stávkovej kancelárii Tipsport si budete môcť pozrieť live stream zo všetkých fighterských zápasov z turnajov RFA. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 30 € kredit + 30 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu