RFA 4 – program a karta turnaja, stávky, kurzy na zápasy + možnosti sledovania LIVE

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Spoznajte program a fight card RFA 4. Pozrite si stávky a kurzy na víťazstvo MMA bojovníkov v zápasoch. Dozviete sa, ako a kde sledovať RFA online alebo v TV.

RFA 4 🥊 MMA – program zápasov, fight karta, kurzy + LIVE

Ďalší galavečer bojovej organizácie Real Fight Arena – tentokrát v metropole východu – v košickej STEEL aréne a s poradovým číslom 4!

RFA 4 bude ďalším veľkým galavečerom novej organizácie RFA, ktorá rozvírila vcelku pokojné vody česko-slovenskej MMA scény.

V akcii aj tentokrát uvidíte mnohé známe mená a tváre MMA, ale aj menej známych bojovníkov.

Vstupenky ešte nie sú vypredané, v predaji ale stále ostávajú nejaké RFA lístky. Nestihli ste ich kúpiť? Potom bezpečný spôsob, ako si súboje v klietke vychutnáte, je zapnúť si RFA online live stream.

Zobraziť kurzy na RFA ► Sledovať LIVE
Kliknutím zobrazíte kurzovú ponuku RFA MMA | Kliknutím spustíte priamy prenos

Chcete zažiť galavečer novej organizácie RFA naživo? Posledné RFA lístky ešte stále môžete zakúpiť na portáli Predpredaj.sk.

My vám prezradíme, ako sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport RFA live a ešte k tomu získať ako darček peniaze zadarmo.

🥊 Galavečer MMA RFA 4
⏰ Termín udalosti 08. 10. 2022 od 17:00
🏟️ Miesto konania STEEL aréna, Košice
📝 Fight card zobraziť
💰 TOP Kurzy na RFA TipsportFortuna
📺 RFA online stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Hlavný zápas Kamil Minda vs. Tomáš Možný
🤞 Ostatné bojové organizácie Oktagon MMA, FNC, Clash of the Stars, UFC
Sledovať RFA naživo

Program zápasov turnaja RFA

Už 8. októbra 2022 sa v košickej Steel aréne môžu všetci tešiť na zápasy novej česko-slovenskej bojovej organizácie RFA. Ani tentokrát nebudú chýbať známe mená MMA scény v Česku a na Slovensku.

Pôvodne mal v hlavnom zápase nastúpiť známy Petr „Monster“ Kníže a proti nemu Jozef Wittner. Kvôli zranenému zápästiu však musel „Monster“ svoju účasť na podujatí RFA 4 zrušiť. Náhradou ale nebude o nič menej atraktívny súboj ťažkých váh.

O hlavný zápas večera sa tak postará známy ťažkotonážnik Kamil Minda a Tomáš Možný. Chýbať nebude Sebastián Fapšo, ktorého fanúšikovia poznajú najmä z Oktagonu Underground. Ten nastúpi v zápase Real Fight proti Joilton Lutterbach a predstavia sa aj ďalšie akvizície Oktagonu – už spomínaný Jozef Wittner alebo David Hošek.

Nemenej zaujímavé budú ale aj ďalšie zápasy v ktorých nastúpi Peter Štanga a Jacob Mikula, David Hošek a Nenad Avramovic alebo Zsolt Balla a Orlov Yevgeny.

A zabudnúť nesmieme na ďalších MMA fighterov ako Jakub Batfalský, Jacob Mikula, István Veréb alebo Kamila Šimková.

Títo zápasníci garantujú všetkým fanúšikom bojových umení galavečer plný skvelých zápasov a výborný program RFA 4.

Ako vyzerá fight card RFA 4?

Karta RFA 4 bude na galavečer nabitá veľkým množstvom súbojov. Tvorí ho mix až 11 zápasov – 9 zápasov uvidia fanúšikovia v rámci pravidiel MMA a 2 zápasy sa odohrajú v postoji s prívlastkom „Real Fight“.

Fightcard RFA 4

V tabuľke nájdete aj RFA kurzy na samotné súboje, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport.

Stávky a kurzy na RFA

Podobne ako na ďalšie bojové športy alebo organizácie, aj kurzy na RFA nájdete v každej dobrej stávkovej kancelárii na SlovenskuOkrem organizácie RFA si bez problémov stavíte na zápasy organizácie Oktagon MMA, UFC, KSW, Cage Warriors, novo vzniknutej FABRIQ MMA a ďalšie.

Okrem toho, že v stávkových kanceláriách nájdete na RFA stávky na víťaza zápasu, už tradične si môžete staviť aj na to, či skončí zápas submisiou, KO alebo na body, prípadne v ktorom kole bude súboj ukončený (a mnohé ďalšie).

Odporúčame ale vybrať len tie najlepšie stávkové kancelárie so širokou kurzovou ponukou alebo najlepšími bonusmi pre vás. Skontrolujte si, ako vyzerajú kurzy na zápasy RFA 4.

Program zápasov RFA 4
HLAVNÁ KARTA
ZápasTYP zápasu12
Kamil Minda – Tomáš Možný MMA 1.90 1.80
Joilton Lutterbach – Sebastián Fapšo Real Fight 2.41 1.50
Chris Astley – Jozef Wittner MMA 5.10 1.13
Peter Štanga – Jacob Mikula Real Fight 1.70 2.03
David Hošek – Nenad Avramovic MMA 1.30 3.21
Zsolt Balla – Yevgeny Orlov
MMA 3.56 1.25
PRELIMS
Zarko Golubovic – István Veréb MMA 3.21 1.30
Jakub Batfalský – Samuel Daňko MMA 1.85 1.85
Kamila Šimková – Beata Juhasz MMA 4.73 1.15
Roman Savenchuk – Dominik Toporcer MMA 1.35 2.94
Jakub Barna – Petr Stříž MMA 5.81 1.10
Tipsport bonus

Vstupenky na RFA, RFA v televízii a na internete

Už štvrté podujatie novovzniknutej bojovej organizácie Real Fight Arena privíta Steel aréna v Košiciach.

Ako kúpiť vstupenky na podujatie RFA 4? RFA lístky je ešte stále možné zohnať na stránkach Predpredaj.sk . Ak však chcete vidieť RFA naživo, kúpte si lístky čo najskôr – v ponuke už ostáva iba približne 500 lístkov.

Ako sledovať RFA online

V prípade, že sa vám nepodarí zakúpiť vstupenky na RFA, výbornou možnosťou ako sledovať RFA zadarmo je založiť si rýchlo a jednoducho hráčsky účet v stávkovej kancelárii Tipsport. Vďaka stávkovej kancelárii Tipsport uvidíte RFA stream na TV Tipsport zadarmo.

Sledovať RFA live
Sledujte celý galavečer RFA live!RFA live stream zadarmo uvidíte v stávkovej kancelárii Tipsport!

Ak ešte nie ste hráčom, zaregistrujte sa a môžete sledovať v Tipsporte RFA online. Ako bonus budete mať prístup aj k tisíckam ďalších priamych prenosov. Navyše ako darček dostanete až 20 € úplne zadarmo a to bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Popri sledovaní zápasov si podajte stávky na vašich favoritov v zápase vďaka live stávkam.

Neviete, ako spustiť RFA livestream na Tipsport TV? Stačí si prečítať náš podrobný a jednoduchý návod Ako sledovať RFA LIVE na Tipsport TV. Sledovať RFA naživo potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Okrem toho, že RFA online uvidíte v stávkovej kancelárii Tipsport máte ešte jednu šancu ako sledovať RFA galavečer. Ak máte predplatenú obľúbenú streamovaciu platformu VOYO, máte možnosť vychutnať si zápasy RFA práve na tejto platforme.

Predplatitelia služby VOYO sa môžu tešiť na celé galavečery, vzrušujúce RFA zápasy a množstvo exkluzívneho obsahu – navyše na VOYO bez prerušenia reklamou.

Ako sledovať RFA v televízii

Ak si myslíte, že uvidíte RFA v televízii, musíme vás sklamať. RFA naživo v televízii neuvidíte, ale v režime „relive“ budete môcť sledovať galavečery RFA – v Česku na TV Nova a na Slovensku na TV Markíza.

Ste fanúšikom bojových umení a chcete podporiť novú bojovú organizáciu? Sledujte RFA naživo cez oficiálny RFA online livestream na stránke Realsport.tv. Tu zakúpite RFA PPV v predpredaji za veľmi prijateľnú sumu 9,90 € a uvidíte celý galavečer vo Full HD kvalite.

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 30 € + 100 FS Aktivovať
100 %  70 €   Aktivovať
100 %  5.000 €   50 € Aktivovať
100 %  5.000 €  30 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Rovnako ako pri prenosoch zo zápasov Oktagonu, aj pri RFA PPV odporúčame nekupovať prístup na poslednú chvíľu, keďže by mohlo dôjsť k omeškaniu procesu na získanie prístupu k priamemu prenosu. V Tipsporte žiaľ nenájdete Fabriq MMA live stream a ani obľúbený Fight Night Challenge online prenos so známymi osobnosťami a celebritami.

Sledujte RFA na TV Tipsport
Zapnite si priamy prenos z RFA 4 zadarmo na Tipsport.sk
Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepšou stávkovou kanceláriou na Slovensku? Prečítajte si našu recenziu.

Zoznam populárnych športov, súťaží, líg a priamy prenosov, ktoré môžete sledovať online na TV Tipsport si prečítajte v našom detailnom článku o Tipsport TV.

Základné informácie o RFA

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji RFA 4?

V hlavnom zápase bude bojovať Kamil Minda a Tomáš Možný. V ďalších zápasoch nastúpi Sebastián Fapšo, Jozef Wittner, David Hošek, Nenad Avramović, Joilton Lutterbach a ďalší skvelí fighteri.

2️⃣ Aké sú kurzy na zápasy RFA 4?

Kurzy na zápasy RFA nájdete v našom článku usporiadané v prehľadnej tabuľke.

3️⃣ Ako sledovať RFA naživo?

Plánovaný galavečer RFA 4 môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu RFA PPV na realsport.tv alebo pozerajte RFA live stream zadarmo na internetovej televízii TV Tipsport. RFA online (ale len pre predplatiteľov) je dostupné na streamovacej službe VOYO. V televízii uvidíte RFA iba zo záznamu a to na TV Markíza a TV Nova.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt