Sure betting – stratégia stávkovania s ktorou neprehráte

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Vysvetlíme vám čo je surebet resp. stávka na istotu. Ukážeme vám príklad na arbitrážnu stávku a uvedieme aké problémy môžu nastať pri tipovaní na istotu.

Čo je surebet a ako tipovať arbitrážne stávky + PRÍKLAD

Čo je surebet resp. sure betting?

Sure betting (arbitrážne stávkovanie resp. isté stávky) je tipovacia stratégia pri ktorej uzatvárate stávky na všetky možné výsledky daného zápasu. Zápas môže dopadnúť akokoľvek a vždy budete v zisku. Je to stávka bez rizika nazývaná aj surebet (istá stávka).

Podstatou je, aby bol koeficient menší ako 1 (čím je koeficient nižší tým je väčší zisk). Ak pôjde o zápas s tromi možnými výsledkami (1X2), tak potom bude výpočet koeficientu nasledovný: 1 ÷ kurz na tip1 + 1 ÷ kurz na tipX + 1 ÷ kurz na tip2 < 1. Ak si myslíte, že budete musieť pri každom zápase počítať kurzy, tak sa mýlite. Existujú rôzne stránky, ktoré automaticky vyhľadávajú sure bets a taktiež môžete používať sure bet kalkulačky.

TipVyužite našu surebet kalkulačku a zistite ako máte rozložiť vklad a aký budete mať profit.

Sure bets sa nazývajú aj arbitrážne stávky a hráčov uzatvárajúcich tieto stávky nazývajú arberi. Synonymum pre sure bet je arb. Žiadna stávková kancelária neposkytuje tak vysoké kurzy, aby sa mohlo jednať o arbitráž (inak by stávková kancelária nezarobila). Z toho vyplýva, že budete musieť uzatvoriť minimálne dva tipy na konkrétny zápas v dvoch rozdielnych stávkových kanceláriách (pri dvojcestnej stávke napr. 12). Profit zo sure bet je väčšinou pod 10 % (najčastejšie sa pohybuje do 6 %). Ak do zápasu investujete 100 EUR s profitom 6 %, tak váš zisk pri sure bet bude 6 EUR. 

Príklad na sure bet (istú stávku)

Zápas:
Liverpool – Villarreal

Kurzy:

 •  1 – 1.98 (Tipsport)
 •  X – 3.67 (Bet365)
 •  2 – 4.95 (Fortuna)

Výpočet pre zistenie, či ide o surebet:

 • 1 ÷ kurz na tip1 + 1 ÷ kurz na tipX + 1 ÷ kurz na tip2 < 1
 • 1 ÷ 1.98 + 1 ÷ 3.67 + 1 ÷ 4.95 < 1
 • 0,5050 + 0,2725 + 0,2020 < 1
 • 0,9795 < 1

Súčet kurzov je menší ako 1, teda ide o sure bet. Ak rozložíme 98 centov (zaokrúhlili sme 0,9795) na jednotlivé kurzy, tak by sa nám vrátilo spolu 1 EUR. Z toho vyplýva, že zisk je 0,02 centu. Ak by sme do tejto stávky vložili celkom 100 EUR, tak sure bet kalkulačka rozloží vklad nasledovne:

 • 1.98 × 51,56 EUR = 102,09 EUR (profit = 2,09 %) – uzatvoríte stávku na výhru domácich za 51,56 EUR v Tipsporte s kurzom 1.98
 • 3.67 × 27,82 EUR = 102,10 EUR (profit = 2,10 %) – uzatvoríte stávku na remízu za 27,82 EUR v DOXXbete s kurzom 3.67
 • 4.95 × 20,62 EUR = 102,07 EUR (profit = 2,07 %) – uzatvoríte stávku na výhru hostí za 20,62 EUR vo Fortune s kurzom 4,95

Ak spočítate vklady 51,56 EUR + 27,82 EUR + 20,62 EUR tak zistíte, že súčet je 100 EUR. Na rozloženie konkrétneho vkladu pre jednotlivé tipy sa používajú sure bet kalkulačky. Tam zadáte za koľko EUR chcete podať stávku a kalkulačka rozloží vaše vklady. Z výsledku vidíme, že čistý zisk by bol viac ako 2 EUR.

Ak si myslíte, že ste našli zlatú baňu, tak po prečítaní ďalších riadkov vaše nadšenie asi opadne. Ak môžete na niečom neustále a zadarmo zarábať, tak s najväčšou pravdepodobnosťou bude niekde problém. Bohužiaľ ani stávkovanie na istotu nepatrí medzi výnimky a preto sa teraz pozrieme s akými problémami sa môžete pri tipovaní na isté stávky stretnúť.

Problémy pri stávkovaní sure bets (stávok na istotu)

 • Potrebujete mať účty vo viacerých stávkových kanceláriách a ak tipujete viacero istých stávok naraz, tak potrebujete aj väčší obnos peňazí.
 • Ak aj máte účet v stávkovej kancelárií, tak môžete dostať limit (stávkové kancelárie neobľubujú hráčov vyhľadávajúcich arbitrážne stávky). Pri sure betoch vám hráčske účty v stávkových kanceláriách dlho nevydržia, lebo po udelení limitu napr. 5 EUR na stávku sa vám bude veľmi ťažko zarábať. 
 • Ak aj nájdete sure bet, musíte mať prehľad o tom aké limity na jednotlivé športy má stávková kancelária.
 • Stávková kancelária vám môže aj nečakane zrušiť stávku napr. pri zle vypísanom kurze (problémom je to vtedy, keď je to víťazná stávka).
 • Dôležité je vedieť pravidlá stávok v jednotlivých stávkových kanceláriách, aby vás pri vyhodnotení tiketu nič neprekvapilo (napr. skreč v tenise alebo  stávky na víťazstvo v hokeji, ktoré sa rozlične vyhodnocujú).
 • Pri tipovaní arbitrážnych stávok v stávkovej kancelárii s manipulačným poplatkom je potrebné MP odrátať od zisku.
 • Kurzy sa neustále menia a preto je potrebné tipovať najprv tie najvyššie. Pomôcť vám môže softvér pre sure bets (napr. od Rebelbetting.com – tento softvér však využíva veľký počet arberov a jeho používanie tak stráca zmysel).
 • Riskujete veľké peniaze a to častokrát kvôli profitu 1 %, čo predstavuje pri rozložení 500 EUR zisk 5 EUR na jeden zápas.
 • Výber peňazí zo stávkovej kancelárie môže niekedy trvať dlhšiu dobu a ak nemáte dostatok financií, tak môžete prísť o niekoľko výhodných sure bets.

Má tipovanie na isté stávky ešte zmysel?

V súčasnosti od surebets už nemôžete očakávať veľké zisky. Od roku 2000 boli isté stávky čoraz populárnejšie, až si stávkové kancelárie začali dávať veľmi veľký pozor na týchto hráčov. Tento druh stávkovania je z dôvodu segmentácie trhov (obmedzený počet licencovaných stávkových kancelárií, kde sa môžete zaregistrovať) ako aj likvidácií hráčskych účtov (limitovanie) na ústupe.

Existujú však hráči, ktorí túto tipovaciu stratégiu využívajú vo veľkom. Sú to však hráči so skúsenosťami, pričom využívajú aj ďalšie identity z dôvodu limitovania hráčskych účtov. Ak sa rozhodnete sure betting predsa vyskúšať, tak vám odporúčame začať s dvojcestnými stávkami (12, under/over a pod.). Otázne je, či problémy pri tipovaní na istotu stoja za tak nízky zisk.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt