Spoznajte ešte dnes kurzovú ponuku v Tipsporte

Viete, koľko športov obsahuje kurzová ponuka v Tipsporte? Kde je dostupná Tipsport kurzová ponuka na dnes alebo zajtra? Všetky odpovede na tieto otázky nájdete v našom článku.

Tipsport kurzová ponuka ⭐ Tipsport kurzy a kurzový lístok

Spoznajte bližšie, aká široká je kurzová ponuka Tipsport.

Stačí zadať do vášho internetového vyhľadávača adresu www.tipsport.sk a ihneď sa ponoríte do sveta v ktorom hrá prím jedna z najlepších kurzových ponúk na slovenskom a českom trhu.

V kurzovej ponuke slovenskej stávkovej kancelárie Tipsport nájdete viac ako 80 športov na ktoré si môžete staviť. Samozrejmosťou sú tak populárne športy ako futbal, tenis alebo hokej. Chýbať ale nesmie ani čoraz populárnejšie MMA, ktoré nájdete v kategórii bojové športy (UFC, Bellator, KSW a Oktagon). 

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Nevyznáte sa v športe, tak dobre ako v politike? Nevadí! Aj pre vás má Tipsport pripravenú širokú ponuku stávok v kategórii „Spoločenské stávky“. Tipnúť si tak môžete na výsledok parlamentných volieb na Slovensku alebo v Česku, ako dopadne voľba starostu v Londýne, kto vyhrá známe televízne súťaže (Superstar alebo Let's Dance 2023).

Nechajte si poradiť od najlepšíchNeviete akú stávku si máte podať, alebo si nie ste istí vaším tipom? Nechajte si poradiť od najlepších tipérov!

Prečítajte si tipsport analýzy na stránkach stávkovej kancelárie Tipsport. Filtrovať ich môžete podľa športu na ktorý si chcete podať stávku, ale aj podľa ratingu analýzy, výšky vkladu alebo podľa TOP autorov.

Pre začínajúcich hráčov je dostupný aj Tipsport herný plán s vysvetlením základných pojmov a pravidiel stávkovania v stávkovej kancelárii Tipsport. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a napíšte aj na naše fórum otipovani.com. Odpoveď zaručená!

Kurzová ponuka Tipsport na počítači

Kurzová ponuka Tipsport je dostupná po kliknutí na záložku „Športy“. Nezabúdajte na to, že pred sebou uvidíte iba časť z kurzovej ponuky.

Chcete vidieť ako vyzerá kompletná kurzová ponuka? Zaregistrujte sa v Tipsporte ešte dnes a staviť si môžete aj na také špecifické športy ako synchronizované plávanie, letecká akrobacia ale aj čoraz známejšie e-športy.

Tipsport kurzová ponuka na dnes
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Zaujíma vás Tipsport kurzová ponuka na dnes? Stačí, keď na obrazovke kliknete na tlačidlo „DNES“ a ihneď sa pred vami objaví kurzová ponuka platná pre daný deň.  

Ak vás zaujíma Tipsport kurzová ponuka na zajtra, kliknite hneď vedľa na tlačidlo „ZAJTRA“ a máte pred sebou prehľad športových udalostí, ktoré sa odohrajú na druhý deň.

Kurzová ponuka Tipsport na dnes a zajtra
Kurzová ponuka Tipsport na dnes a zajtra

Ak patríte medzi netrpezlivých tipérov, prípadne ste sa teraz zaregistrovali a chcete vyhrať svoje prvé peniaze, filtrovať kurzovú ponuku v Tipsporte môžete aj tak, že nebudete dlho čakať a dáte si zobraziť stretnutia, ktoré sa začnú hrať do 1 hodiny, 3 hodín, 6 hodín alebo aj 12 hodín. 

Tipsport kurzová ponuka na najbližších 6 hodín
Tipsport kurzová ponuka na najbližších 6 hodín

Ste hráč, ktorý si vie na svoju príležitosť počkať? Vyfiltrujte si kurzovú ponuku na konkrétny deň – napr. na zápasy a kurzy na Ligu majstrov alebo kurzy na Európsku ligu. Stačí, keď kliknete na položku „Vybrať deň“ a zvolíte dátum v kalendári, ktorý vás zaujíma.

Kurzová ponuka v Tipsporte na konkrétny deň
Kurzová ponuka v Tipsporte na konkrétny deň

Chcete vidieť vaše obľúbené športy zoradené presne podľa vašich preferencií? Áno, aj toto je v Tipsporte možné – a navyše je to veľmi jednoduché.

V ľavej časti nájdete abecedne zoradené športy, na ktoré si môžete staviť. Ale nielen to – po kliknutí na ikonu pera si upravíte kurzovú ponuku presne podľa vášho vkusu resp. obľúbených športov.

Tipsport.sk kurzová ponuka je „navlas“ rovnaká ako Tipsport.cz kurzová ponuka.

Jednoducho priradíte tie najpopulárnejšie športy medzi vaše obľúbené a hneď ich uvidíte na vrchu kurzovej ponuky. Kategóriu obľúbených športov a ich poradie môžete ešte ďalej ručne upravovať presne podľa vašich predstáv.

Úprava kategórií obľúbených športov na Tipsport.sk
Úprava kategórií obľúbených športov na Tipsport.sk

Ak je teda vašou srdcovkou futbal a hokej, kľudne ich dajte na prvé 2 miesta. Učaroval vám v poslednej dobe obľúbený Oktagon alebo UFC?

Pridajte kategóriu bojové športy medzi svoje obľúbené hneď za futbal a hokej a pri ďalšom turnaji Oktagon alebo UFC budete mať k dispozícii kurzovú ponuku na jednotlivé zápasy na 2 kliky.

V strednej časti obrazovky nájdete v kurzovej ponuke novinky, zaujímavé články a inšpiratívne tikety od samotných tipérov a najtipovanejšie stávkové udalosti.

Tip pre vásChcete rýchlo nájsť konkrétny zápas? V ľavej časti obrazovky stačí do políčka s názvom „Vyhľadávanie“ zadať názov konkrétneho klubu alebo súťaže a ihneď pred sebou uvidíte zoznam stávkových udalostí danej ligy, turnaja alebo klubu. 

Tipsport kurzová ponuka v mobile

Nezabúdajte, že rovnaké možnosti ako na počítači máte s kurzovou ponukou aj na mobile.Tipsport aplikácia je podľa nás najlepšou z mobilných aplikácií stávkových kancelárií na Slovensku a aj v nej môžete pridávať a triediť vaše obľúbené športy.

Stačí kliknúť na položku „Kurzy“ a uvidíte pred sebou zoznam „Obľúbené športy“ a „Ostatné športy (A-Z)“. Kliknite na ikonu pera a ihneď môžete rovnako ako na počítači pridať medzi obľúbené športy všetky obľúbené športové disciplíny.

A tak isto ako na počítači môžete svoj zoznam obľúbených športov upraviť ešte dodatočne aj ručne – presne podľa vašich želaní. Ak teda najradšej tipujete hokej, môžete ho mať na prvom mieste vo svojom zozname, ak je vašim favoritom tenis, jednoducho ho dajte na prvé miesto a najbližšie tenisové zápasy máte dostupné na pár klikov.    

Mobilná aplikácia TipsportKurzová ponuka v mobilnej aplikácii Tipsport
Kurzová ponuka na Tipsport.sk

Rovnako je možné zobraziť a vyfiltrovať si športové udalosti na najbližšie časové obdobie alebo konkrétne dni (ako aj na PC). Pokiaľ teda chcete tipovať skutočne kedykoľvek a kdekoľvek, Tipsport aplikácia vám to umožní a to bez akýchkoľvek obmedzení! Vďaka nej môžete tipovať doslova 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Nezáleží dokonca ani na tom, či používate radšej mobil alebo tablet – na oboch typoch zariadení spustíte aplikáciu Tipsport bez problémov.

Stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Počujete o mobilnej aplikácii Tipsport prvýkrát? Podrobná recenzia mobilnej aplikácie Tipsport je dostupná na našich stránkach.

V našej recenzii sa dozviete ako aplikáciu stiahnuť a nainštalovať, zoznámime vás s funkciami Tipsport aplikácie a zistíte aj to, aké má Tipsport mobilná aplikácia výhody a či má aj nevýhody.

Tipsport kurzová ponuka pdf

Ste „stará škola“ a radi by ste si prečítali kurzovú ponuku na papieri vďaka tomu, že si vytlačíte Tipsport kurzovú ponuku v pdf

Áno, aj to je možné. 1× za týždeň vydáva stávková kancelária Tipsport týždenník pre kurzové stávky a šport s názvom OKTip. Môžete si ho stiahnuť a vytlačiť priamo zo stránok www.tipsport.sk.

V hornej časti zvoľte položku „Pobočky“ a vľavo na OK Tip. Potom už iba stačí kliknúť na tlačidlo „Stiahnuť“ a buď si stiahnete týždenník do počítača, alebo ho vytlačíte na domácej tlačiarni.

Druhou možnosťou ako vidieť kurzový lístok Tipsport na papieri je, že navštívite jednu z pobočiek stávkovej kancelárie Tipsport.

Tipsport pobočky sú dostupné na celom území Slovenska – v slovenských mestách ich nájdete spolu viac než 400. Rovnako ako na internete, aj na pobočkách Tipsportu si môžete podať stávku, zaregistrovať sa alebo nechať si vyplatiť výhru (uskutočniť Tipsport výber na pobočke).

Podali ste si stávku na niektorej Tipsport pobočke? Kontrola tiketu Tipsport nemusí prebiehať osobne – overenie tiketu v Tipsporte viete spraviť aj online prostredníctvom internetových stránok stávkovej kancelárie Tipsport. Viac sa dozviete v našom článku Kontrola tiketu Tipsport – návod ako overiť vaše tipy online.

Otázkou však ostáva, prečo by ste to robili, keď nemusíte nikde chodiť, všetko vybavíte z pohodlia vášho domova a môžete si užívať výhody online stávkovania. Jednoducho kliknite na červené tlačidlo, zaregistrujte sa, vyzdvihnite si svoj Tipsport registračný bonus a už do 5 minút môžete začať tipovať na vašich favoritov a vyhrávať.

Stále nie ste dosť presvedčení o výhodách online tipovania? Dáme vám ďalšie dôvody, ktoré vám ukážu jeho veľké výhody! Budete môcť vyskúšať medzi hráčmi tak obľúbené LIVE stávky, kedy môžete ihneď reagovať na aktuálne dianie na ihrisku a zúčastniť sa môžete aj mnohých súťaží od stávkovej kancelárie Tipsport.

Jednou z najobľúbenejších je súťaž Pyramída v ktorej môžete vyhrať hlavnú cenu – minimálne 600.000 €! Tipsport ale ponúka pre svojich tipérov aj súťaže zadarmo (Tipovačka alebo napr. Biatlonová šestka) – stačí správne natipovať výsledky športových podujatí a výhra je vaša. Nejedná sa pritom o žiadne drobné – hlavné výhry sú vo výške aj niekoľko tisíc EUR!

Myslíte si, že Tipsport registrácia bude pre vás príliš zložitá? Nemajte obavy! Stačí si prečítať náš podrobný návod na Tipsport registráciu (aj s obrázkami) vďaka ktorému zvládnu registráciu aj úplní počítačoví začiatočníci. 
Chcem získať BONUS a tipovať online v Tipsporte
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Aká bohatá je Tipsport kurzová ponuka?

V kurzovej ponuke Tipsportu nájdete viac ako 80 rôznych športov. Nielen najobľúbenejší futbal, tenis alebo hokej, ale aj netradičné kategórie ako letecká akrobacia, moderná gymnastika, synchronizované plávanie a mnohé ďalšie.

2️⃣ Je kurzová ponuka v Tipsporte rovnaká aj v mobilnej aplikácii?

Áno, samozrejme. Kurzová ponuka sa v mobilnej aplikácii Tipsport v ničom nelíši od bohatej ponuky kurzov na www.tipsport.sk.

3️⃣ Je dostupná na internete Tipsport kurzová ponuka v pdf?

Áno, v podobe týždenníku s názvom OK Tip, ktorý nájdete na stránkach Tipsportu. My vám ale odporúčame radšej si skontrolovať kurzovú ponuku Tipsport na stránke www.tipsport.sk – je to oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Dobry den mam v plane si v mojom bare zriadit stavkovu kancelariu NIKE,...
Robim v bare kde je stavkova , alebo niekde inde