Odporúčané stávkové kancelárie – TOP pre live stávky, mobilné stávkovanie, AH, vysoké kurzy, vysoké limity

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Zistite ktorá online stávková kancelária je najlepšia. Ktorý bookmaker má najlepšie kurzy, najlepšie live stávky a najvyššie limity na stávky a výhry. Prehľad TOP stávkových kancelárií na internete.

Najlepšia stávková kancelária

Najlepšia stávková kancelária na svete je pre väčšinu tipujúcich hráčov anglická stávková kancelária Bet365.

Po prijatí legislatívy v roku 2019 však všetky zahraničné stávkové kancelárie na Slovensku ukončili svoje pôsobenie, vrátane spoločnosti Bet365.

Výnimkou neboli ani profesionálne stávkové kancelárie, ktoré využívali najmä profesionálni stávkari tipujúci prevažne jeden zápas na tiket. Najznámejšou profesionálnou stávkovou kanceláriou je Pinnacle alebo ázijská stávková kancelária SBObet.

Napriek odchodu zahraničných stávkových kancelárií zo Slovenského trhu majú tipujúci hráči stále zaujímavé možnosti ako si užiť stávkovanie online na maximum.

Tipujte v najlepšej stávkovej kancelárii na Slovensku
Stačí sa zaregistrovať a ihneď môžete tipovať

Ktoré sú najlepšie stávkové kancelárie na Slovensku?

Na internete nájdete mnoho web stránok, ktorých témou je športové stávkovanie. Na našich stránkach však nájdete objektívne a nezávislé hodnotenia stávkových kancelárií, ktoré sú založené na mnohoročných osobných skúsenostiach.

Po prečítaní našich recenzií nebude problém nájsť najlepšie spoločnosti pre tipovanie online presne podľa vašich predstáv. Výhodou je, že na Slovenskú sú všetky stávkové kancelárie bez manipulačného poplatku (stávkovanie online) a keď budete mať hráčsky účet vo všetkých spoločnostiach, veľmi jednoducho nájdete aj tie najlepšie aktuálne kurzy na dnes.

Ako vyberať TOP stávkovú kanceláriu, ak si chcete užiť stávkovanie cez internet:
  • Majú vypísané najvyššie kurzy na dnes a bez problémov príjmu vašu stávku,
  • kurzová ponuka je dostatočne široká (vrátane odvodených stávok),
  • ako rýchlo vypisuje stávková kancelária jednotlivé udalosti alebo na koľko kôl dopredu vypisuje kurzy, 
  • ponúka hráčom obľúbené funkcie ako napr. live streamy, cash out, betbuilder a pod., 
  • je pre tipujúcich dostupná mobilná aplikácia na tipovanie zápasov pre tipovanie cez mobil,
  • aké tipy a druhy stávok ponúka (MAXIKOMBI, tutovky alebo stávky bez remízy, ázijské hendikepy, ...), 
  • aká je maximálna výhra na tikete, 
  • aká je rýchlosť prijatia stávky, zmena kurzov pri prijatí stávky, limity na stávky, ...
Máte vlastný názor na stávkové kancelárie? Neváhajte sa o svoje skúsenosti s internetovými stávkovými kanceláriami podeliť s ostatnými vo fóre oTipovani.com.

Každý tipujúci hráč má iné kritériá pre výber najlepšej stávkovej kancelárie. Pre lepší prehľad vám odporúčame našu stránku porovnanie stávkových kancelárií, kde nájdete spoločnosti prehľadne zoradené spolu s najdôležitejšími funkciami, ktoré tipujúcim ponúkajú vrátane najvyššej možnej výhry.


Odporúčané stávkové kancelárie
Stávková kancelária Hodnotenie Stávkové možnosti Bonus
9,1 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 4.000 €
8,8 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 30 €

Rozdiely medzi slovenskými a zahraničnými stávkovými kanceláriami

Ak ešte nehráte a netipujete v zahraničnej stávkovej kancelárii, pamätajte na to, že ich športové stávkovanie je často zamerané na domovskú krajinu z ktorej spoločnosť pochádza.

V zahraničnej stávkovej kancelárii z Anglicka tak napr. nájdete množstvo kurzových stávok na kriket alebo dostihy, prípadne sú kurzy vypísané vo forme zlomkových kurzov (väčšinou je možné ich prepnúť).

Naopak slovenské stávkové kancelárie cielia na domácich hráčov a tak u nich nájdete stávky online na najlepšie slovenské a české ligy vo futbale, v hokeji, basketbale, volejbale a pod. Tie v zahraničných spoločnostiach nemusíte nájsť.

Od momentu nadobudnutia platnosti legislatívy o hazarde Úrad pre reguláciu hazardných hier určuje, ktoré zahraničné stávkové kancelárie a ich bankové účty budú blokované. Tipovanie u zahraničných spoločností je tak komplikovanejšie, ale nie je nemožné.

Pokiaľ s online stávkovaním iba začínate, odporúčame tipovať v stávkových kanceláriách so slovenskou licenciou.

Najlepšie live stávkovanie

Tak obľúbené live stávky ponúkajú skvelú príležitosť pre tipujúcich hráčov staviť si na udalosti, ktoré sa práve odohrávajú. Stávky a kurzy reagujú na to, čo sa deje na ihrisku a vy môžete robiť svoje stávky online podľa aktuálneho vývoja zápasu.

Nezabudnite na stávkovanie s rozumom – pri LIVE stávkach je jednoduché nechať sa uniesť dianím na ihrisku a emóciami, ale dôležité je dodržiavať stratégiu a disciplínu. Tipy a stratégiu ako tipovať live stávky nájdete v článku LIVE stávky – tipy, stratégie, výhody a nevýhody.

Najlepšie stávkové kancelárie, ktoré ponúkajú LIVE stávky na slovenskom trhu sú jednoznačne Tipsport a Fortuna, kde spolu s LIVE stávkami môžete často sledovať aj priamy prenos zo zápasu.

V prípade profesionálnych stávkových kancelárií si treba pozrieť poriadne sekciu live stávok, pretože vám nemusí vyhovovať (live stávky sú v tomto prípade špecifickejšie – napr. v hokeji sa môže dať tipovať iba medzi tretinami).

Stávková kancelária Hodnotenie live tipovania Poznámka
5 Tipsport ponúka aj veľmi solídne live stávky, ktoré si viete okoreniť aj súťažami. Vynikajúce sú hlavne pre slovenský a český hokej, pretože tam môžete pozerať aj priame prenosy.
5 Live tipovanie je rýchle a hlavne prehľadné. Taktiež je tu možnosť pozerania streamov, pričom Fortuna sa zameriava hlavne na slovenský a český futbal.

Najlepší live streaming

Stávkové kancelárie sú skvelou možnosťou ako sledovať live stream z obľúbených športov. Stačí sa jednoducho zaregistrovať a na internetovej televízii stávkovej kancelárie si zapnete obrovské množstvo live prenosov.

Jednoznačne najviac športu naživo nájdete na TV Tipsport, kde exkluzívne nechýba ani Oktagon live stream, druhou najlepšou voľbou je Fortuna TV, kde si zapnete najlepší svetový futbal zo SerieA, LaLigy, Bundesligy a ďalších.

Tenisový LIVE stream na Tipsport TV
LIVE stream z tenisu na TV Tipsport

Chybu neurobíte ani s Niké, kde na internetovej televízii TV Niké spustíte zápasy Niké ligy ale aj Slovenskú hokejovú ligu, hádzanú, mužský aj ženský basketbal alebo futsal.

Stávková kancelária Hodnotenie live streamingu Pre sledovanie priamych prenosov
5 je potrebné mať uzatvorené stávky za posledných 30 dní v hodnote 1,2 €. Pre sledovanie 1. českej futbalovej ligy platí, že musíte mať uzatvorený tiket v deň zápasu/predchádzajúci deň (v ľubovoľnej výške) alebo zostatok na účte aspoň 4 €
4 je potrebné mať kladný zostatok na účte a podaný tiket za posledných 7 dní
3 je potrebné mať na účte minimálne 5 € alebo podaný tiket v hodnote 1 €

Najvyššie kurzy

Výhodnosť kurzov najlepšie vyjadruje tzv. payout – čím je payout vyšší, tým sú pre tipérov kurzy výhodnejšie. Profesionálne stávkové kancelárie s najlepšími kurzami na stávkovanie majú payout na úrovni 95 % a viac.

Najlepšie stávkové kancelárie pre tradičných stávkarov majú payout okolo 92 % (a viac). Rovnako je to aj na Slovensku, kde najlepšia stávková kancelária Tipsport má payout 92 % a viac, resp. Fortuna, kde je payout 91 % a viac.

Vyrovnané kurzy vo Fortune
Vyrovnané kurzy vo Fortune

Najlepší payout stávkovej kancelárie uvidíte pri vyrovnanej stávke s dvoma možnosťami – v profesionálnej stávkovej kancelárii Pinnacle nájdete hladinu kurzov nastavenú na 1.95 – 1.95, pričom v TOP slovenskej stávkovej sa stretnete s kurzami 1.90 – 1.90.

Na výšku kurzov má veľký vplyv zákon o hazardných hrách – ten má veľký vplyv na zdanenie hazardných hier.

Stávková kancelária Poznámka
Payout 92%+
Payout 91%+

Najvyššie limity na stávky

Najlepšie stávkové kancelárie pre maximálne stávky sú anglické a ázijské stávkové kancelárie, burzy a profesionálne stávkové kancelárie. V Británii stávkové ako William Hill príjmu stávky aj za desiatky tisíc eur. 

Na Slovensku sú na tom s limitmi stávok najlepšie Tipsport a Fortuna. Pri väčších čiastkach (napr. 1.000 € a vyššie) musíte čakať na schválenie bookmakerom.

Stávková kancelária Poznámka
Najlepšou zo slovenských stávkových kancelárii je Tipsport, ale na SVK môže byť problém podať stávku za väčší obnos peňazí.
Vyššie stávky (hlavne live stávky) by vám mala prijať aj stávková kancelária iFortuna

Najvyššie limity na výhry

Medzi maximálnymi výhrami v stávkových kanceláriách sú veľké rozdiely. Veľké anglické stávkové kancelárie vám umožňujú vyhrať až 2.000.000 GBP tiket / týždeň. Naopak niektoré stávkové kancelárie vám umožňujú vyhrať len 10.000 € na tiket.

Ak budete tipovať za stovky eur, určite si všímajte rýchlosť prijatia stávky, či vám internetová stávková kancelária častejšie upravuje kurzy pred schválením tiketu, ako často bookmaker schváli stávku v pôvodnej výške, aká je kurzová hladina alebo v akom čase stiahne stávková kancelária kurzovú ponuku pri live stávke.

Na Slovenskom trhu sú najlepšie stávkové kancelárie vzhľadom na udeľovanie limitov Tipsport a Fortuna. Naopak na druhej strane rebríčka je stávková kancelária Niké, ktorá je na úspešných stávkarov prísnejšia a schvaľovanie stávky trvá často dlhšie.

Výška maximálnej výhry môže byť dôležitý faktor, ktorý môže ovplyvniť výber  tej najlepšej stávkovej kancelárie pre vás.

Stávková kancelária Maximálna výhra Poznámka
350.000 € na všetky športy
1.000.000 € na všetky športy

Najlepšie mobilné stávkovanie

Keďže tipovanie cez mobil dnes tvorí väčšinu kurzových stávok, vlastná aplikácia na tipovanie zápasov je už dnes povinnosť pre kažkú stávkovú kanceláriu. Stiahnite si mobilné aplikácie na stávkovanie online do telefónu (alebo tabletu) úplne zadarmo a vaše športové stávky si podáte kedykoľvek a kdekoľvek.

Tipsport aplikácia v mobileTipsport aplikácia v mobile
Mobilná aplikácia Fortuna a aplikácia Tipsport

Veľký prehľad mobilných aplikácií na tipovanie spolu s obľúbenými funkciami a možnosťami na stiahnutie nájdete na našej stránke Mobilné tipovanie.

Stávková kancelária Hodnotenie mobilného stávkovania Poznámka
5 iOS, Android, m.tipsport.sk
5 iOS, Android, gm.ifortuna.sk
3 iOS, Android, m.nike.sk

Najlepšie ázijské handicapy

Veľmi populárne hendikepové stávky vám umožňujú získať výhodnejší kurz na favorita v zápase. Jednoducho v danom stretnutí pridelíte tímu (alebo hráčovi) virtuálny náskok a môžete tak tipovať zápasy, pri ktorých nie je kurz na stávky 1X2 veľmi atraktívny.

Najlepšia stávková kancelária na Slovensku pre ázijské hendikepy je Tipsport. Ponuka v Tipsporte je jednoznačne najlepšia zo všetkých spoločností na slovenskom trhu. Vypisuje ázijské stávky na výsledok zápasu aj počty gólov, pričom nechýbajú ani dvojité ázijské hendikepy.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čo je to ázijský handicap, čo znamená ázijský handicap +1 alebo aké druhy ázijských hendikepov existujú, prečítajte si viac v našom článku Ázijský handicap.

LIVE stávky pri ázijskom hendikepeAk tipujete ázijské hendikepy pri LIVE stávkach, prečítajte si pozorne pravidlá! Pri LIVE stávkach by sa ázijské stávky mali rátať od aktuálneho skóre.
Stávková kancelária Hodnotenie ázijského handicapu Typy ázijských hendikepov
5 AH ponúkajú na počty gólov a aj výsledok zápasu (vrátane dvojitých ázijských hcp)
2 AH ponúkajú iba na počty gólov (dvojitý AH neponúka)

Stávkové kancelárie so skupinovým tiketom

Skupinové tikety (tzv. MAXIKOMBI) sú podobné ako systémové stávky. Rozdiel je v tom, že pri skupinových tiketoch vám môže tvoriť jednu skupinu viac zápasov (napr. skupina A obsahuje 3 udalosti).

Pri systémových stávkach vám vždy jednu skupinu bude tvoriť iba jeden zápas. Tikety sú obmedzované počtom zápasov, kurzom ale aj maximálnymi výhrami. Ako funguje rozpisový tiket záleží od konkrétnej stávkovej kancelárie, ale nikdy daný tiket nesmie presiahnuť maximálnu výšku výhry.

Rozpisový tiket v TipsporteRozpisový tiket vo Fortune
Rozpisový tiket v stávkovej kancelárii Tipsport a Fortuna

Ak teda vytvoríte tikety a dáte systémovú stávku 3 z 5 (vytvorí sa 10 kombinácií), maximálna výhra nesmie prekročiť výhry (spočítané dokopy) zo všetkých kombinácií. Skupinové stávky nájdete len v pár internetových stávkových kanceláriách.

Tieto športové stávky má najlepšie „vychytaný“ stávková kancelária Fortuna, ktorá má pri stávkovaní cez PC k dispozícii funkciu SUPERTIKET. Niečo obdobné vytvorilo aj Niké pod názvom Profitiket.

Mnoho tipujúcich podáva napriek tomu skupinový tiket v Tipsporte – má vysoké maximálne výhry a tiket tohoto druhu nájdete priamo v tiket aréne . Potom už stačí iba kliknúť na položku „vytvoriť rovnaký tiket“ a vybrať sumu za ktorú chcete stávku podať.

Stávková kancelária Maximálny počet zápasov na tikete Maximálna výhra
60 350.000 €
100 1.000.000 €
30 150.000 €
50 300.000 €
50 150.000 €

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Prečo sa profesionálne stávkové kancelárie považujú za najlepšie spoločnosti pre TOP hráčov?

Stávková kancelária pre profesionálov nikdy neudelí peňažný limit na stávku, má častokrát najlepšie kurzy a umožňuje vám tipovať za vysoké sumy. Regulácie v jednotlivých členských štátoch EÚ zapríčinili to, že tipovať v takýchto spoločnostiach už nie je také jednoduché ako v minulosti.

2️⃣ V čom sa odlišujú najlepšie stávkové kancelárie?

Stávkové kancelárie sa odlišujú vo funkciách, dostupnosti priamych prenosov pre jednotlivé udalosti, ale tipujúci chcú vždy hlavne to, aby ich stávka bola čo najrýchlejšie prijatá v pôvodnej výške.

3️⃣ Aká je najlepšia stávková kancelária pre vás?

Je to veľmi individuálne, ale na Slovensku pôsobí menší počet stávkových kancelárií, preto vám vieme odporučiť jednoznačne stávkovú kanceláriu Fortuna (pre úplných začiatočníkov) a potom najpopulárnejšiu stávkovú kanceláriu Tipsport.

4️⃣ Ktoré stávkové kancelárie majú najlepšie bonusy?

Najpestrejšiu ponuku registračných bonusov má stávková kancelária Fortuna. Stávkové kancelárie majú aj vstupné bonusy bez vkladu, čo môže byť pre vás ten najlepší bonus na tipovanie.

Pozrite si denne aktualizovanú bonusovú tabuľku so všetkými druhmi bonusov a vyberte si ten najlepší pre vás. V tabuľke nájdete aj promo kódy resp. bonusové kódy, ktoré je potrebné zadať buď pri registrácii alebo pri vklade (všetky stávkové nevyžadujú bonusový kód).

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt