Odporúčané stávkové kancelárie – TOP pre live stávky, mobilné stávkovanie, AH, vysoké kurzy, vysoké limity

Zistite ktorá online stávková kancelária je najlepšia. Ktorý bookmaker má najlepšie kurzy, najlepšie live stávky a najvyššie limity na stávky a výhry. Prehľad TOP stávkových kancelárií na internete.

Najlepšia stávková kancelária

Najlepšia stávková kancelária na svete je pre mnoho tipujúcich anglická stávková kancelária Bet365. Slovenské stávkové kancelárie ako TipsportFortunaDOXXbet alebo zahraničné spoločnosti ako Unibet alebo Bet-at-home môžu byť pre stávkujúcich taktiež veľmi zaujímavé.

Ak ste profesionálny stávkar a prevažne podávate jeden zápas na tiket, tak budú pre vás najlepšie profesionálne stávkové kancelárie. V tomto prípade pôjde o zahraničné stávkové kancelárie a medzi najznámejšiu profesionálnu spoločnosť patrí Pinnacle. Potom sú tu ázijské stávkové kancelárie ako SBObet a s príchodom Bitcoinu začali vznikať aj bitcoinové stávkové kancelárie (prijímajú bitcoiny, teda váš účet je v mene Bitcoin).

Chcem tipovať v najlepšej stávkovej kancelárii
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Odporúčané stávkové kancelárie
Stávková kancelária Hodnotenie Stávkové možnosti Bonus
9,1 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 4.000 €
8,8 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 30 €

Ktorá stávková kancelária je pre vás najlepšia?

Na internete je také veľké množstvo textu o stávkových kanceláriách, že je veľmi ťažké sa v tej spleti informácií vyznať. Okrem toho, že ponúkame objektívne a nezávislé hodnotenia, tak online stávkovanie vám určite prinesie tipovanie bez manipulačných poplatkov a ak máte účty vo viacerých stávkových kanceláriách, tak potom si môžete užívať aj najlepšie kurzy. The best bookmaker sa nedá len tak ľahko definovať, ale dá sa spísať niekoľko bodov, kedy budete považovať stávkovú kanceláriu za najlepšiu pre vás:

  • ak majú pri konkrétnej udalosti najvyšší kurzpríjmu stávku v danej výške,
  • ak je pre vás kurzová ponuka dostatočne široká (vrátane odvodených stávok),
  • rýchlosť vypisovania zápasov ako aj na koľko kôl dopredu vypisujú kurzy,
  • dostupnosť funkcií ako je live streaming, cash out alebo mobilná aplikácia,
  • typy a druhy stávok (MAXIKOMBI, tutovky alebo stávky bez remízy, ázijské hendikepy),
  • pre niekoho môže byť dôležitá aj maximálna výška výhry na tikete,
  • rýchlosť prijatia stávky, zmena kurzov pri prijatí stávky, limity na stávky atď.
Máte vlastný názor na stávkové kancelárie? Neváhajte sa o svoje skúsenosti s internetovými stávkovými kanceláriami podeliť s ostatnými vo fóre oTipovani.com.

Každý tipujúci preferuje niečo iné a to, čo je najlepšie u jedného, nemusí byť u druhého. S takýmito rozdielmi sa stretnete hlavne vtedy, keď hráte v nekonečnom množstve zahraničných stávkových kancelárií. Na Slovensku platí zákon o hazardných hrách, kde „Úrad pre reguláciu hazardných hier“ určuje, ktoré zahraničné spoločnosti a ich bankové účty budú blokované (z tohto hľadiska je tipovanie v zahraničných stávkových kanceláriách komplikovanejšie, ale nie je to nemožné). Ak neviete presne, čo všetko preto treba urobiť, tak tipovanie v stávkových kanceláriách bez slovenskej licencie neodporúčame.

Rozdiely medzi slovenskými a zahraničnými stávkovými kanceláriamiAk hráte v zahraničnej stávkovej kancelárii, tak ich ponuky sú zamerané častokrát na krajinu z ktorej pochádza. Ak by ste hrali v anglickej, nájdete tam napr. viac stávok na kriket, dostihy a celkovo aj kurzová ponuka vás môže teoreticky zaskočiť (napr. ak kurzy budú zlomkové, ale tie sa väčšinou dajú prepnúť). Slovenská stávková kancelária bude cieliť priamo na trh a môže napr. poskytovať priame prenosy zo slovenských líg alebo vypisovať stávky, ktoré nikde inde nenájdete.  

Najlepšie live stávkovanie

Medzi najlepšie stávkové kancelárie ponúkajúce live stávky patrí opäť anglická stávková kancelária Bet365. V prípade profesionálnych stávkových kancelárií si treba pozrieť poriadne sekciu live stávok, pretože vám nemusí vyhovovať (live stávky sú v tomto prípade špecifickejšie – napr. v hokeji sa môže dať tipovať iba medzi tretinami). Na Slovensku sú na tom najlepšie s live stávkami opäť stávkové kancelárie Fortuna a Tipsport.

Stávková kancelária Hodnotenie live tipovania Poznámka
5 Tipsport ponúka aj veľmi solídne live stávky, ktoré si viete okoreniť aj súťažami. Vynikajúce sú hlavne pre slovenský a český hokej, pretože tam môžete pozerať aj priame prenosy.
5 Live tipovanie je rýchle a hlavne prehľadné. Taktiež je tu možnosť pozerania streamov, pričom Fortuna sa zameriava hlavne na slovenský a český futbal.

Najlepší live streaming

Najväčší počet priamych prenosov zo športových zápasov má podľa všetkého už spomínaný gigant – spoločnosť Bet365. Ak ide o zahraničnú spoločnosť, ktorá pôsobí vo viacerých štátoch, tak vysielacie práva môže mať zakúpené na akúkoľvek ligu (napr. nemecká Bundesliga, KHL atď.), ale či to bude možné pozerať aj na Slovensku nie je isté (nemusí sa jej totiž vyplatiť zakúpenie práv pre každú krajinu). Potom existujú lukratívne priame prenosy z tuzemských líg (napr. slovenská prípadne česká futbalová a hokejová liga) a v takomto prípade bude mať práva zakúpené skôr slovenská stávková kancelária ako zahraničná. Aj z tohto dôvodu sú vždy najlepšie stávkové kancelárie pre priame prenosy tuzemské spoločnosti ako sú Tipsport, Fortuna prípadne Niké.

Stávková kancelária Hodnotenie live streamingu Pre sledovanie priamych prenosov
5 je potrebné mať uzatvorené stávky za posledných 30 dní v hodnote 1,2 €. Pre sledovanie 1. českej futbalovej ligy platí, že musíte mať uzatvorený tiket v deň zápasu/predchádzajúci deň (v ľubovoľnej výške) alebo zostatok na účte aspoň 4 €
4 je potrebné mať kladný zostatok na účte a podaný tiket za posledných 7 dní
3 je potrebné mať na účte minimálne 5 € alebo podaný tiket v hodnote 1 €

Najvyššie kurzy

Výšku kurzov vyjadruje najlepšie payout. Čím je priemerný payout vyšší, tým sú pre vás kurzy výhodnejšie. Stávková kancelária s najlepšími kurzami bude vždy profesionálna stávková kancelária ako Pinnacle (95 % a viac). V priemere majú najlepšie rekreačné stávkové kancelárie payout okolo 92 %. Najlepšie slovenské stávkové kancelárieTipsport (92 % a viac) a Fortuna (91 % a viac). Najlepšie to môžete vidieť pri vyrovnanej stávke s dvomi možnosťami, kde najlepšie vidíte hladinu kurzov (napr. Pinnacle má 1.95 – 1.95 a potom prídete do slovenskej stávkovej, kde môžete nájsť hladinu na úrovni 1.90 – 1.90). Na výšku kurzov má veľký vplyv zákon o hazardných hrách, kde sa určuje zdanenie hazardných hier. 

Stávková kancelária Poznámka
Payout 92%+
Payout 91%+

Najvyššie limity na stávky

Najlepšie stávkové kancelárie pre maximálne stávky sú asi anglické a ázijské stávkové kancelárie a potom burzy a profesionálne stávkové kancelárie. V Británii stávkové ako William Hill príjmu stávky aj za desiatky tisíc eur. Ak ste však úspešný nemôžete očakávať, že vám tieto stávky bude schvaľovať donekonečna. Na Slovensku sú na tom s limitmi stávok najlepšie Tipsport a Fortuna. Pri väčších čiastkach (napr. 1.000 € a vyššie) musíte čakať na schválenie bookmakerom.

Stávková kancelária Poznámka
Najlepšou zo slovenských stávkových kancelárii je Tipsport, ale na SVK môže byť problém podať stávku za väčší obnos peňazí.
Vyššie stávky (hlavne live stávky) by vám mala prijať aj stávková kancelária iFortuna

Najvyššie limity na výhry

Medzi maximálnymi výhrami v stávkových kanceláriách sú veľké rozdiely. Veľké anglické stávkové kancelárie vám umožňujú vyhrať až 2.000.000 GBP tiket/týždeň. Naopak niektoré stávkové kancelárie vám umožňujú vyhrať len 10.000 € na tiket. Výška maximálnej výhry môže byť dôležitý faktor, ktorý môže ovplyvniť výber  tej najlepšej stávkovej kancelárie pre vás.

Stávková kancelária Maximálna výhra Poznámka
350.000 € na všetky športy
1.000.000 € na všetky športy

Najlepšie mobilné stávkovanie

Ak chce byť stávková kancelária úspešná, tak musí mať k dispozícii mobilnú verziu stránky. V dnešnej dobe sa podáva už viac ako 50 % stávok práve cez mobilné telefóny resp. smartfóny. Pre tipovanie v mobile rozoznávame mobilné webové aplikácie a mobilné aplikácie na stiahnutie (dostupné pre Android a iOS). Najlepšie je, ak stávková kancelária ponúka mobilnú aplikáciu na stiahnutie, pretože práve vtedy je tipovanie cez mobil najjednoduchšie.

Stávková kancelária Hodnotenie mobilného stávkovania Poznámka
5 iOS, Android, m.tipsport.sk
5 iOS, Android, gm.ifortuna.sk
3 iOS, Android, m.nike.sk

Najlepšie ázijské handicapy

Najlepšou stávkovou kanceláriou pre ázijské hendikepy je Bet365. Jej ponuka je najširšia zo všetkých a zväčša je ohraničená kurzami 6.00 až 7.00. To znamená, že vypíše rôzne ázijské hendikepy, či na výsledok alebo góly v zápase, až kým nedosiahnu uvedené kurzy. V Pinnacle sa tieto ázijské hendikepy vypisujú zvyčajne len do kurzu 3.00. Na Slovensku je najlepšou voľbou pre ázijské hendikepy stávková kancelária Tipsport. Zatiaľ ako jediná vypisuje najkomplexnejšiu ponuku ázijských stávok (nájdete tam AH na výsledok zápasu ako aj počty gólov, pričom nechýbajú ani dvojité ázijské hendikepy). Ak ste o tejto ázijskej stávke ešte nepočuli, tak všetky informácie nájdete na podstránke ázijské hendikepy.

Pozor na live stávky pri ázijskom hendikepeAk tipujete ázijské hendikepy pri live stávkach, tak si prečítajte pravidlá, pretože pri live stávkach by sa ázijské stávky mali rátať od aktuálneho skóre.
Stávková kancelária Hodnotenie ázijského handicapu Typy ázijských hendikepov
5 AH ponúkajú na počty gólov a aj výsledok zápasu (vrátane dvojitých ázijských hcp)
2 AH ponúkajú iba na počty gólov (dvojitý AH neponúka)

Stávkové kancelárie so skupinovým tiketom

Skupinové tikety (tzv. MAXIKOMBI) sú podobné ako systémové stávky. Rozdiel je v tom, že pri skupinových tiketoch vám môže tvoriť jednu skupinu viacero zápasov (napr. skupina A obsahuje 3 udalosti). Pri systémových stávkach vám vždy jednu skupinu bude tvoriť iba jeden zápas. Tikety sú obmedzované počtom zápasov, kurzom ale aj maximálnymi výhrami. Záleží od stávkovej kancelárie, ale pri skupinových tiketoch nesmie tiket v nižšie uvedených stávkových kanceláriách presiahnuť maximálnu výšku výhry. Ak teda vytvoríte tikety a dáte systémovú stávku 3 z 5 (vytvorí sa 10 kombinácií), tak vaša maximálna výhra nesmie prekročiť výhry (spočítané dokopy) zo všetkých kombinácií. Skupinové stávky nájdete len v pár internetových stávkových kanceláriách. Tento systém má najlepšie vychytaný stávková kancelária Fortuna, ktorá má pri stávkovaní cez PC k dispozícii funkciu SUPERTIKET. Niečo obdobné vytvorilo aj Niké (tzv. Profitiket). Mnoho tipujúcich podáva skupinový tiket aj tak v Tipsporte, pretože má najvyššie maximálne výhry a okrem toho si viete nájsť takýto tiket priamo v tiket aréne a potom už iba kliknete na položku „vytvoriť rovnaký tiket“.

Stávková kancelária Maximálny počet zápasov na tikete Maximálna výhra
60 350.000 €
100 1.000.000 €
30 150.000 €
50 300.000 €
50 150.000 €

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Prečo sa profesionálne spoločnosti považujú za najlepšie stávkové kancelárie pre TOP hráčov?

Stávková kancelária pre profesionálov vám nikdy neudelí peňažný limit na stávku, má častokrát najlepšie kurzy a okrem toho vám umožňuje tipovať za vysoké sumy. Regulácie v jednotlivých členských štátoch zapríčinili to, že tipovať v takýchto spoločnostiach už nie je také jednoduché ako v minulosti.

2️⃣ V čom sa odlišujú najlepšie stávkové kancelárie?

Stávkové kancelárie sa môžu odlišovať vo funkciách, v dostupnosti priamych prenosov pre jednotlivé udalosti, ale tipujúci chcú vždy hlavne to, aby ich stávka bola čo najrýchlejšie uzavretá v pôvodnej (vami zadanej) výške. Z toho vyplýva, že ak budete tipovať za stovky eur, tak si začnete ihneď všímať rýchlosť prijatia stávky, či vám stávková kancelária častejšie upravuje kurzy pred schválením tiketu, ako často vám bookmaker schváli stávku v pôvodnej výške, aká je kurzová hladina alebo v akom čase stiahne stávková kancelária kurzovú ponuku pri live stávke.

3️⃣ Ktorá stávková kancelária je tá najlepšia pre vás?

Je to veľmi individuálne, ale na Slovensku pôsobí menší počet stávkových kancelárií, preto vám vieme odporučiť jednoznačne stávkovú kanceláriu Fortuna (pre úplných začiatočníkov) a potom najpopulárnejšiu stávkovú kanceláriu Tipsport (trošku zložitejšia na zorientovanie pre začínajúcich tipujúcich), ale je to najlepšia voľba.  

4️⃣ Ktoré stávkové kancelárie majú najlepšie bonusy?

Najpestrejšiu ponuku registračných bonusov má stávková kancelária Fortuna. Stávkové kancelárie majú aj vstupné bonusy bez vkladu, čo môže byť pre vás ten najlepší bonus na tipovanie. Pozrite si denne aktualizovanú bonusovú tabuľku so všetkými druhmi bonusov a vyberte si ten najlepší pre vás. V tabuľke nájdete aj promo kódy resp. bonusové kódy, ktoré je potrebné zadať buď pri registrácii alebo pri vklade (všetky stávkové nevyžadujú bonusový kód).

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Dobry den mam v plane si v mojom bare zriadit stavkovu kancelariu NIKE,...
Robim v bare kde je stavkova , alebo niekde inde