Odporúčané stávkové kancelárie – TOP pre live stávky, mobilné stávkovanie, AH, vysoké kurzy, vysoké limity

Najlepšie stávkové kancelárie

Najlepšia stávková kancelária na svete pre mnohých stávkujúcich je stávková kancelária Bet365. Stávkové kancelárie ako Bwin, Tipsport, Fortuna alebo Unibet môžu byť pre stávkujúcich taktiež veľmi zaujímavé.

Ak ste profesionálny stávkar a prevažne podávate jeden zápas na tiket, tak budú pre vás najlepšie profesionálne stávkové kancelárie ako Pinnacle Sports alebo SBObet. Prečo sa tieto spoločnosti považujú za najlepšie stávkové kancelárie pre profesionálov? Stávková kancelária pre profesionálov vám nikdy neudelí limit, má najlepšie kurzy a okrem toho vám umožňuje tipovať za vysoké sumy.

Máte vlastný názor na stávkové kancelárie? Neváhajte sa o svoje skúsenosti s internetovými stávkovými kanceláriami podeliť s ostatnými vo fóre oTipovani.com.
Odporúčané stávkové kancelárie
Stávková kancelária Hodnotenie Stávkové možnosti Bonus
9,4 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 4.000 €
9,1 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad 30 €

Najlepšie live stávkovanie

Medzi najlepšie stávkové kancelárie ponúkajúce live stávky patrí aj Unibet, avšak ponuka live stávok nie je taká široká ako má Bwin alebo Bet365. Medzi najlepšie stávkové kancelárie pre live tipovanie v hokeji rozhodne nepatrí Pinnacle Sports, pretože tipovať môžete len počas prestávok medzi tretinami. Najlepšie kurzy na live stávky však nájdete práve v Pinnacle Sports.

Stávková kancelária Poznámka
Tipsport ponúka aj solídne live stávky, ktoré si môžu obľúbiť hlavne tí čo tipujú slovenský resp. český hokej (Tipsport prináša priame prenosy z českej hokejovej ligy). Výhodou je aj to, že stránka nie je vo flash a všetko sa veľmi rýchlo načíta.
Live tipovanie je rýchle a hlavne prehľadné. Fortuna používa pre live stávky flash, takže ak nemáte tento modul, tak sa vám stránka s live stávkami nenačíta. Vo fortune taktiež nájdete live stávky na české alebo slovenské hokejové resp futbalové ligy a mnoho iného.

Najlepší live streaming

Najväčší počet priamych prenosov zo športových zápasov má stávková kancelária Bet365, ale pre SR nie sú k dispozícií priame prenosy z nemeckej Bundesligy (k dispozícií na Bwin, Tipsport). KHL má k dispozícií viacero stávkových kancelárií ako je Bet365, Fortuna, Tipsport, Unibet alebo Bwin. Všetky priame prenosy z českej hokejovej ligy vysiela iba Tipsport. Českú futbalovú ligu je možné pozerať na Tipsport. Priame prenosy zo slovenskej futbalovej a hokejovej ligy nevysiela žiadna stávková kancelária. Zápasy z NHL a NBA môžete nájsť na Bet365.

Stávková kancelária Hodnotenie live streamingu Pre sledovanie priamych prenosov
5 je potrebné mať uzatvorené stávky za posledných 30 dní v hodnote 1,2 €. Pre sledovanie 1. českej futbalovej ligy platí, že musíte mať uzatvorený tiket v deň zápasu/predchádzajúci deň (v ľubovoľnej výške) alebo zostatok na účte aspoň 4 €
4 je potrebné mať kladný zostatok na účte a uzatvorenú stávku za posledných 7 dní

Najvyššie kurzy

Výšku kurzov vyjadruje najlepšie payout. Čím je vyšší, tým je pre vás výhodnejší. V našom prípade je rátaný z kurzov 1X2. Najlepšou stávkovou kanceláriou je v tomto prípade jednoznačne Pinnacle Sport (97%). V priemere majú najlepšie stávkové kancelárie payout okolo 92% pri kurzoch 1X2. Najlepšie slovenské stávkové kancelárie Fortuna a Tipsport majú pri kurzoch 1X2 payout okolo 90%. Rozdiely sú aj pri hladinách kurzov, kde Pinnacle Sports má 1.95 - 1.95, u väčšiny stávkových kancelárií sa pohybuje od 1.90 - 1.90 (Bet365, William Hill), 1.87 - 1.87 (Unibet, Bwin) až po 1.80 - 1.80 (Bet-at-home a tuzemské stávkové kancelárie Tipsport a Fortuna).

Stávková kancelária Poznámka

Najvyššie limity na stávky

Najlepšie stávkové kancelárie vám schvália stávky aj za väčšie peniaze ako je to napr. vo William Hill, ale vo väčšine prípadov to bude podliehať schváleniu bookmakerom. V Pinnacle Sport máte stanovené limity a keď chcete podať stávku ešte za viac peňazí, tak musíte uzavrieť ďalší tiket (ale už so zmeneným kurzom). V Bet365 si môžete pozrieť za koľko si môžete maximálne staviť, avšak tieto  limity môžete prekročiť, ale zvyšná suma pôjde na schválenie k bookmakerovi.

Stávková kancelária Poznámka
Najlepšou zo slovenských stávkových kancelárií je Tipsport, ale všeobecne je pri tuzemských stávkových problém podať stávku za väčší obnos peňazí problém.

Najvyššie limity na výhry

Medzi maximálnymi výhrami v stávkových kanceláriách sú veľké rozdiely. Najlepšie stávkové kancelárie vám umožňujú vyhrať až 2.000.000 GBP tiket/týždeň. Naopak niektoré stávkové kancelárie vám umožňujú vyhrať len 10.000 EUR na tiket. Výška maximálnej výhry môže byť dôležitý faktor, ktorý ovplyvní výber pre vás tej najlepšej stávkovej kancelárie.

Stávková kancelária Maximálna výhra Poznámka
300.000 € na všetky športy
150.000 € záleží od počtu udalostí na tikete

Najlepšie mobilné stávkovanie

Ak chce byť stávková kancelária úspešná, tak musí mať k dispozícií mobilnú verziu stránky. V dnešnej dobe sa podáva viac ako 50% stávok práve cez mobilné telefóny resp. smartfóny. Najviac stávkových aplikácií sa vytvára práve pre inteligentné mobilné telefóny s operačnými systémami Android a iOS a ak chcete tipovať cez mobil, tak vám odporúčame mobilné stávkovanie práve cez smartfóny s operačnými systémami Android alebo iOS (iPhone, iPad).

Stávková kancelária Poznámka
Tipsport ponúka svojim zakazníkom aplikáciu, ktorá funguje na OS Android, iOS, Windows Phone alebo BlackBerry. K dispozícií máte kompletnú kurzovú ponuku.
iFortuna ponúka mobilnú verziu pre všetky druhy mobilných telefónov a najnovšie aj pre iPad. Na stránke si môžete stiahnuť aplikáciu pre Android ako aj iPhone a pozerať priame prenosy v mobile.
K dispozícií sú mobilné aplikácie pre iPhone ako aj Android. K dispozícií je aj mobilná verzia web stránky m.nike.sk.

Najlepšie ázijské handicapy

Najlepšou stávkovou kanceláriou pre ázijské hendikepy je Bet365. Jej ponuka je najširšia zo všetkých a zväčša je ohraničená kurzami 6.00 až 7.00. To znamená, že vypíše rôzne ázijské hendikepy či na výsledok alebo góly v zápase, až kým nedosiahnu uvedené kurzy. V Pinnacle a 10Bet sa tieto ázijské hendikepy vypisujú zvyčajne len do kurzu 3.00. Ak tipujete ázijské hendikepy pri live stávkach, tak si prečítajte pravidlá, pretože pri live stávkach sa ázijské stávky rátajú od aktuálneho skóre.

Stávková kancelária Hodnotenie ázijského handicapu Typy ázijských hendikepov
3

Stávkové kancelárie so skupinovým tiketom

Skupinové tikety sú podobné ako systemové stávky. Rozdiel je v tom, že pri skupinových tiketoch vám môže tvoriť jednu skupinu (napr. skupinu A) viacero zápasov. Pri systémových stávkach vám vždy jednu skupinu bude tvoriť iba jeden zápas. Tikety sú obmedzované počtom zápasov, kurzom ale aj maximálnymi výhrami. Záleží od stávkovej kancelárie, ale pri skupinových tiketoch nesmie tiket v nižšie uvedených stávkových kanceláriách presiahnuť maximálnu výšku výhry. Ak teda vytvoríte tikety a dáte systémovú stávku 3 z 5 (vytvorí sa 10 kombinácií), tak vaša maximálna výhra nesmie prekročiť výhry (spočítané dokopy) zo všetkých kombinácií. Skupinové stávky nájdete len v pár internetových stávkových kanceláriách.

Stávková kancelária Maximálny počet zápasov na tikete Maximálna výhra
60 300.000 €
50 150.000 €
50 150.000 €
30 50.000 €
50+ 150.000 €
24 4.500 €
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

bol víkend, tak ak vás neinformujú do utorka, tak treba napísať na podporu.
Problem
Mám účet iba v Českej banke.
Pinnacle výhra
v takomto tvare mi ho zobralo: +421(905)122-443 nič neriešiš iba takto ho...
Pinnacle registracia