Stávky a kurzy na parlamentné voľby ČR 2021

Už začiatkom októbra sa rozhodne o novej vláde Českej republiky. Buďte pri tom aj vy a stavte si na jednu z kandidujúcich strán do českého parlamentu. V článku nájdete všetky potrebné informácie.

Voľby Česko 2021 – stavte si na české parlamentné voľby!

Po 4 rokoch sa budú opäť konať dlho očakávané parlamentné voľby 2021 v ktorých si českí občania budú voliť svojich zástupcov v parlamente.

Do poslaneckej snemovne budú českí občania voliť celkovo až 200 zákonodarcov. V parlamentných voľbách chcú uspieť všetky politické strany, ale podarí sa to len tým najlepším. 

Ktorá politická strana má našliapnuté na víťazstvo volieb v Česku, a naopak ktorej politickej strane klesajú preferencie? Stavte si na výsledok českých volieb a vyhrajte peniaze zadarmo. V článku sa dozviete všetky dôležité informácie o voľbách v Česku a takisto vám poradíme, v ktorej stávkovej kancelárií sa oplatí staviť na voľby v ČR.

Tipujte výsledky volieb LIVE s 20 € zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

✍️ Udalosť Parlamentné voľby 2021 v ČR
⏰ Termín volieb 08.10. – 09.10.2021
🔢 Trvanie mandátu 4 roky
✅ Predchádzajúci víťaz volieb Politické hnutie ÁNO
👉 Kde si môžete staviť na voľby Tipsport alebo Fortuna

Kedy sa budú konať voľby do českého parlamentu?

Naši českí susedia budú svojich zákonodarcov voliť hneď dva dni po sebe, a to 08. 10. 2021 (piatok) a 09. 10. 2021 (sobota). V piatok budú volebné miestnosti otvorené od 14:00 do 22:00 hod. a v sobotu od 08:00 do 14:00 hod. Voľby do poslaneckej snemovne českého parlamentu budú trvať celkom 14 hodín

Ako skončili posledné parlamentné voľby v Česku?

V predchádzajúcich parlamentných voľbách v Česku, ktoré sa konali v roku 2017 získalo najväčší počet mandátov populistické politické hnutie ANO, za ním nasledovala stredopravá liberálno-konzervatívna strana ODS a tretia skončila liberálna politická strana Piráti. Do parlamentu sa nepodarilo dostať nádejným politickým stranám Slobodní a Zelení.

Pozrite si prehľadnú tabuľku všetkých politických strán, ktoré sa dostali do českého parlamentu v roku 2017.

Víťazné politické strany z volieb ČR z roku 2017
MiestoPolitická stranaPočet mandátov
1. ANO  78
2. ODS 25
3. Piráti 22
4. SPD 22
5. KSČM 15
6. ČSSD 15
7. KDU-ČSL 10
8. TOP 09 7
9. STAN 6
Ústavný súd pozmenil volebný zákon v ČRV roku 2021 zrušil Ústavný súd ČR časť volebného zákona, ktorý sa týka hlavne prepočtu hlasov na mandáty a rozdelenia volebných krajov. Podľa viacerých kritikov tento nový zákon diskriminuje najmä malé politické strany.

Aký je prieskum volebných preferencií?

Pred každými politickými voľbami sa v médiách mnohokrát skloňujú politické strany a ich volebné preferencie alebo prieskumy, ktoré vznikajú na základe rôznych telefonických prieskumov. Tieto výsledky vo veľkej miere poukazujú na to, ako by asi budúce voľby v českom parlamente dopadli a koľko mandátov by prípadné novo zvolené strany získali. 

Pozrite si graf aktuálnych volebných prieskumov na voľby do českej poslaneckej snemovne 2021.           

Z výsledkov prieskumu, ktorý sa uskutočnil tesne pred voľbami vyplýva, že politická strana ANO sa vrátila späť na prvé miesto a získala by najviac hlasov od voličov. Na 2. mieste v septembrovom prieskume skončila koalícia SPOLU a na 3. mieste s takmer rovnakým percentruálnym ziskom koalície strán Piráti + STAN.

Pred českými voľbami vznikli dve nové volebné koalície a to Piráti + STAN a ďalšia koalícia, ktorá spája hneď tri politické strany: ODS + TOP 09 + KDU – ČSL.

Voľby Česko 2021 – stávky a kurzy

Kurzovú ponuku na voľby Česko 2021 zatiaľ nájdete len v stávkovej kancelárii Tipsport, Niké a taktiež aj v stávkovej spoločnosti Fortuna. Ostatné stávkové spoločnosti ako SYNOT TIP či DOXXbet ešte neponúkajú kurzové stávky na túto politickú udalosť.

Pozrite si aktuálnu ponuku stávok na české parlamentné voľby v oboch slovenských stávkových kanceláriách.

Tipsport – stávky na voľby v ČR

Tipsport je jedna z mála slovenských stávkových spoločností, ktorá je schopná v tak veľkom predstihu ponúkať viacero druhov kurzových stávok na voľby 2021 v Česku . O akú kurzovú ponuku ide?

Teraz, len niekoľko dní pred voľbami je už Tipsport kurzová ponuka na voľby výrazne vylepšená a rozšírená.

Momentálne si v stávkovej kancelárii Tipsport môžete staviť napríklad na:

  • víťaza volieb do českej parlamentnej snemovne,
  • umiestnenie do 2. miesta alebo umiestnenie do 3. miesta,
  • volebnú účasť v percentách (%),
  • počet hlasov v percentách (%),
  • kto získa viac hlasov (napr. ANO vs. SPOLU)
  • alebo na to, či Ivan Bartoš bude prvý povolebný predseda vlády ČR s dôverou PS.

V stávkovej kancelárií Tipsport nájdete parlamentné voľby pod samostatnou kategóriou „Spoločenské stávky“, ktorá sa nachádza v ľavom menu webovej stránky tipsport.sk. Po rozbalení kategórie je ešte potrebné kliknúť na sekciu „Politika“, pod ktorou sa nachádza ďalšia sekcia s názvom „ČR – voľby do PS 2021“.

Tipsport vám aktuálne ponúka jeden z najvyšších vstupných bonusov na trhu! Svojou registráciou v Tipsporte môžete získať 20 € úplne zadarmo len za overenie vašej totožnosti + ďalší 100 % Tipsport bonus až do výšky 4.000€! Stačí sa len zaregistrovať v Tipsporte a môžete začať tipovať zadarmo.
Využite 20 € zadarmo na tipovanie volieb v ČR
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Fortuna – stávky na české voľby 2021

Okrem Tipsportu vám aj stávková kancelária Fortuna ponúka jedinečnú možnosť uzatvárania kurzových stávok na české voľby 2021. Kurzová ponuka Fortuny na voľby 2021 je ale oproti stávkovej kancelárii Tipsport užšia. Staviť si môžete na:

  • celkové umiestnenie politických strán,
  • koľko percent získa daná strana alebo koalícia vo voľbách,
  • aká bude volebná účasť,
  • kto bude prvý premiér s dôverou parlamentu po voľbách do PS 2021.
Aké bonusy na vás čakajú vo Fortune? Vašou registráciou vo Fortune môžete získať exkluzívny bonus 35 EUR stávku bez rizika.

stávkovej kancelárií Fortuna nájdete české voľby pod samostatnou kategóriou „Politika“, ktorá sa nachádza v ľavom menu webovej stránky ifortuna.sk. Po kliknutí na túto kategóriu je ešte potrebné kliknúť na samostatnú sekciu pod názvom „Česko – voľby do PS 2021“. 

Získajte 35 € bez rizika na voľby vo Fortune
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk

Koho víťazstvo favorizujú stávkové kancelárie?

Všetky slovenské stávkové kancelárie Tipsport, Niké aj Fortuna sa zhodli na tom, že volebná strana ANO sa nestane druhýkrát víťazom parlamentných volieb v Česku. Toto však bolo ešte na začiatku roku 2021. 

K výraznému poklesu preferencií tejto politickej strany pomerne výrazne dopomohli viaceré udalosti ako napr. pandémia koronavírusu, neudržateľné zachádzanie s verejnými financiami alebo verejné kauzy premiéra Andreja Babiša a ďalších členov vlády.

V priebehu roku ale preferencie strany ANO začali opäť stúpať a strana sa vrátila späť na 1. miesto (september 2021). Naopak PirSTAN (koalícia strany Piráti a Starostovia) začala v prieskumoch prepadať a tesne pred voľbami je až na 3. mieste za stranami ANO a koalíciou SPOLU.

Mesiac pred voľbami sa však situácia z pohľadu kurzov dosť zmenila a ANO je opäť favorit stávkových kancelárií

Z pohľadu politológov bije určite na poplach politickej strane ANO, ktorá musí rátať s tou hrozbou, že volebné strany ČSSD a KSČM sa do snemovne podľa viacerých prieskumov už pravdepodobne nedostanú. Ak by sa to potvrdilo, tak politická strana ANO už viac nebude mať s kým zostaviť vládu a skončí v opozícii.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy sa uskutočnia voľby v ČR?

Voľby do poslaneckej snemovne Českej republiky sa budú konať 08. 10. 2021 – 09. 10. 2021

2️⃣ Ktoré stávkové kancelárie ponúkajú stávky na voľby?

Voľby Česko 2021 sa momentálne nachádzajú v ponuke len 3 slovenských stávkových kancelárií a to v stávkovej spoločnosti Tipsport, Fortuna alebo Niké.

3️⃣ Akú politickú stranu favorizujú volebné prieskumy?

Z posledných volebných prieskumov vyplýva, že českí občania dajú v tohtoročných parlamentných voľbách svoj hlas najmä politickej strane ANO, ďalej koalícii SPOLU a na 3. mieste by skončila koalícia strán Pirátov a Starostov – PirSTAN.

4️⃣ Aký je náš tip na víťaza volieb v ČR?

Za hlavného favorita českých volieb do parlamentu určite považujeme stranu ANO.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu