Prehľad možností kde môžete sledovať Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji hráčov do 20 rokov NAŽIVO – ONLINE + TV

Sledujte live prenosy z MS do 20 rokov v hokeji. Preskúmajte všetky možnosti pozerania hokejových zápasov MS U20, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy.

MS v hokeji do 20 rokov LIVE – prenosy v TV + stream zadarmo

Fandíte hokeju naplno? Už koncom decembra sa opäť začínajú MS v ľadovom hokeji do 20 rokov.

Buďte pri tom aj vy! Prečítajte si všetky najdôležitejšie informácie o tohtoročnom turnaji MS v hokeji U20.

V článku vám okrem iného predstavíme program hokejových zápasov, zmeny v súťaži ako aj dostupné možnosti sledovania MS v hokeji U20.

Ako a kde môžete sledovať MS U20

Ďalej sa dočítate o najlepších webových stránkach pre live výsledky, podrobné štatistiky alebo zaujímavé video zostrihy.

Chcete vedieť, kde nájdete na seniorské MS v hokeji 2021 live stream? Potom si prečítajte náš článok MS v hokeji 2021 LIVE a získate prehľad o tom, ako môžete sledovať zápasy Slovenska na MS 2021 v hokeji aj na počítači, mobile alebo tablete. To všetko navyše ZADARMO a s peňažným darčekom navyše!

Kedy sa budú konať MS v hokeji U20 2021

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2020/2021 hráčov do 20 rokov budú prebiehať v Kanade – hostiť ich budú 2 mestá – Edmonton a Red Deer. Začiatok MS v hokeji do 20 rokov je naplánovaný na 26. decembra 2020 a vyvrcholí odohraním finále 5. januára 2021.

Livestream z MS U20

Kde sa budú konať juniorské Majstrovstvá sveta

Úvodný zápas medzi Slovenskom a Švajčiarskom sa bude konať 25.12.2020 o 20:00 nášho času v aréne Rogers Place. Pre pandémiu koronavírusu sa odohrá celé podujatie v tzv. bubline a všetky hokejové zápasy bude ako inak hostiť domovský stánok Edmonton Oilers.

V ktorej skupine sa predstaví Slovensko

Slovenská reprezentácia sa v tohtoročnom šampionáte predstaví v základnej A-skupine a naopak česká reprezentácia sa predstaví v B-skupine. Súpermi Slovenska bude Kanada, ktorá obhajuje svoj minuloročný titul, ďalej Fínsko, Nemecko a Švajčiarsko.

Pozrite si zloženie jednotlivých skupín na MS do 20 rokov.

A-skupinaB-skupina
Kanada Rusko
Fínsko Švédsko
Švajčiarsko USA
Nemecko Rakúsko
Slovensko Česko

MS hokej U20 program 

Zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie na juniorských MS 2021 budú prebiehať v týchto termínoch:

Program Slovenska na MS U20 (2020/2021)
25. 12. 2020 20:00 Slovensko – Švajčiarsko
28. 12. 2020 00:00 Slovensko – Kanada
29. 12. 2020 03:30 Slovensko – Nemecko
30. 12. 2020 20:00 Slovensko – Fínsko

Aké sú zmeny v MS U20

Slovenská hokejová reprezentácia má naplánované v základnej skupine 4 stretnutia. Keďže turnaje nižších divízií boli pre pandémiu koronavírusu zrušené, tak zmena nastane v tom, že z elitnej kategórie žiadne hokejové tímy nezostúpia. Do štvrťfinále MS hokeja U20 postúpia 4 najlepšie tímy z každej skupiny.

Ako a kde sledovať hokejové zápasy MS v hokeji U20

Existuje viacero dostupných možností ako a kde sledovať juniorské hokejové zápasy Majstrovstiev sveta 2020/2021 naživo. Na výber máte 3 alternatívy sledovania hokejových zápasov:

  • sledovanie v TV na vybraných televíznych kanáloch,
  • online prostredníctvom live streamu,
  • alebo pomocou mobilných aplikácií.

Ktorú alternatívu sledovania si vyberiete vy? Detailne vám predstavíme každú možnosť sledovania hokejových zápasov naživo.

MS U20 hokej v TV na RTVS

Juniorské Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa budú vysielať na televíznej stanici RTVS. Všetky slovenské hokejové zápasy z MS U20 môžete sledovať prostredníctvom priamych prenosov na televíznom kanáli STV2. V živom vysielaní nebudú chýbať rôzne zaujímavé rozhovory ako aj predzápasové štúdio so známymi osobnosťami slovenského hokeja.

Hokej MS U20 live stream na RTVS

Hokejové zápasy z Majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov si pozriete aj na internete pomocou voľne dostupného live streamu na oficiálnej webovej stránke RTVS. Dostupný live stream sa vysiela vždy súčasne s televíznym vysielaním na STV2.

MS v hokeji U20 na ČT Sport

Českí ale aj slovenskí diváci si môžu pozrieť juniorské hokejové zápasy z Majstrovstiev sveta aj na českom športovom kanáli ČT Sport, ktorý vlastní vysielacie práva pre všetky hokejové zápasy U20.

Sledujte online stream MS U20 v Tipsporte naživo

Ďalšou alternatívou sledovania hokejových zápasov naživo je prostredníctvom exkluzívnych live streamov stávkovej kancelárie Tipsport. Túto možnosť môžu využiť všetci zaregistrovaní hráči zo Slovenska a Česka zadarmo.

Livestream z MS U20

A čo noví tipéri? Prečítajte si, čo robiť v prípade, ak ešte nemáte založené konto v Tipsporte a chcete sledovať hokejové zápasy MS U20 naživo.

Návod ako sledovať hokejové online prenosy MS do 20 rokov v Tipsporte1. Zaregistrujte sa v stávkovej kancelárii Tipsport.
2. Overte si hráčske konto a prihláste sa do herného účtu v Tipsporte. (Máte problém s registráciou? Prečítajte si náš podrobný návod na registráciu v Tipsporte.)

Ako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.

Po vypršaní tejto 7-dňovej lehoty je potrebné, aby ste uzatvorili počas mesiaca stávky v minimálnej hodnote 1.20 €. Pre uzatvorenie kurzovej stávky môžete využiť vstupné bonusy, ktoré ste získali pri vašej registrácii hráčskeho konta.

Online televízia TV Tipsport prináša svojim tipujúcim hráčom tisíce živých prenosov, ktoré si môžu bezplatne vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Dokonca aj na vašom mobile alebo tablete. Prehľad o tom, ktoré živé prenosy môžete sledovať v stávkových kanceláriách nájdete na našej stránke LIVE prenosy.

Sledovanie MS U20 pomocou mobilných aplikácií

Chcete mať neustály prehľad o dianí vždy a všade? Potom sú pre vás tou najlepšou voľbou na sledovanie živých prenosov mobilné aplikácie stávkových kancelárií. Ktoré mobilné aplikácie vám ponúkajú priamy prenos z hokejového šampionátu MS U20?

Mobilná aplikácia TIPSPORT

Mobilná appka Tipsport vám prináša veľa funkcií, ktoré sa naozaj oplatí vyskúšať. Okrem samotného tipovania, vynikajúceho diskusného fóra a live výsledkov v nej môžete sledovať live streamy juniorských zápasov v MS do 20 rokov úplne zadarmo. Jedinou podmienkou spustenia live streamov je overené a aktívne herné konto v Tipsporte s aspoň jednou uzatvorenou kurzovou stávkou za mesiac.

Mobilná aplikácia Tipsport SK je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Android a iOS iPhone).

Match tracker – zápasový live tracker v Tipsporte

Nemáte čas sledovať celý priebeh zápasu? Nevadí. Vďaka zápasovému trackeru v Tipsporte sledujte celý priebeh zápasu pomocou grafického znázornenia s audio komentárom. Spustenie live trackera je bezplatné, stačí sa iba prihlásiť do vášho herného účtu.

Kde sledovať MS v hokeji do 20 rokov v zahraničí

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2020/2021 môžete sledovať aj prostredníctvom oficiálneho IIHF Youtube kanálualebo na oficiálnej stránke IIHF.

MS U20 hokej – video zostrihy, live výsledky a štatistiky

Pozrite sa na najlepšie webové stránky pre video zostrihy, live výsledky a štatistiky.

Video zostrihy

Kvalitné video zostrihy a highlighty nájdete na:

V krátkych videách nechýbajú ani rozhovory s hokejistami alebo hokejovými trénermi.

Live výsledky a štatistiky

Výsledky z MS U20 nájdete na internetovej stránke Skore.sk, ktorá poskytuje aktuálne live výsledky, tabuľky ako aj niektoré štatistiky tímov a hráčov. Nájdete tu ale aj kurzy k jednotlivým zápasom.

Kde tipovať na juniorské MS v hokeji U20 juniorov

Vaše kurzové stávky odporúčame uzatvárať nižšie uvedených slovenských stávkových kanceláriách s platnou licenciou:

Vašou najlepšou voľbou bude uzatváranie stávok prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá má najväčší počet aktívnych tipérov a je jednotkou v oblasti tipovania na slovenskom aj českom trhu.

Vstupenky MS U20

MS v ľadovom hokeji hráčov do 20 rokov sa na prelome rokov 2020 až 2021 budú konať v Kanade. Chcete prísť povzbudiť našu hokejovú reprezentáciu do Kanady? Zabudnite! Tohtoročné MS U20 hokejovej reprezentácie Slovenska do 20 rokov sa bude kvôli epidémii COVID-19 žiaľ konať bez divákov, takže vstupenky nebude možné zakúpiť.

Ako skončili minuloročné MS v hokeji do 20 rokov

Pozrite si konečné poradie na MS U20 v hokeji 2019/2020. Titul na minuloročných majstrovstvách získala Kanada. Slovensko nedokázalo poraziť Česko a skončilo až na ôsmom mieste. Kazachstan skončil posledný a z A-kategórie tak vypadol.

1. Kanada 6. USA
2. Rusko 7. Česko
3. Švédsko 8. Slovensko
4. Fínsko 9. Nemecko
5. Švajčiarsko 10. Kazachstan

Kto získava na Majstrovstvách sveta v hokeji turnajové ocenenia?

Na konci šampionátu udeľuje direktoriát IIHF ceny pre troch najlepších hráčov turnaja. Každý jeden rok sa tak zvyknú udeľovať ceny pre najlepšieho brankára, obrancu a útočníka.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy