Prehľad možností ako a kde pozerať MS v hokeji U20 2024 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Sledujte live prenosy z Majstrovstiev sveta v hokeji do 20 rokov 2024. Preskúmajte všetky možnosti pozerania hokejových zápasov MS U20, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy.

MS v hokeji do 20 rokov 🔴 LIVE – kde sledovať prenos v TV + online stream

Chcete vedieť, kde sledovať MS v hokeji do 20 rokov 2024 live v TV alebo online na internete bez reklám? Potom ste tu správne.

Po polročnej pauze si môžete znova vychutnať hokej MS 20 v TV na programoch ČT Sport a na JOJ Šport. Stále viac idú do popredia MS U20 live stream na internete a bez reklám. V novej sezóne Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji hráčov do 20 rokov 2024 sa môžete tešiť na skvelé výkony NHL draftérovŠimon Nemec a Filip Mešár, s výnimkou Juraja Slafkovského, ktorý odohráva zápasy v drese tímu Montreal Canadiens.

Ak ste verným fanúšikom hokeja, tak určite vás budú zaujímať všetky možnosti, ako a kde sledovať MS v hokeji do 20 rokov 2024 live a bez zbytočných poplatkov. 

► Sledovať MS v hokeji U20 2024 LIVE
Sledujte zápasy MS v hokeji do 20 rokov online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏒 Hokejový šampionát MS v ľadovom hokeji hráčov do 20 rokov
🗓️ Rok turnaja 2024
📺 TV vysielanie ČT Sport a JOJ Šport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV
✅ Online prenos JOJ Play
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia IIHF 2023
Chcete vedieť, kde nájdete na seniorské MS v hokeji 2024 live stream? Potom si prečítajte náš článok, v ktorom získate prehľad o tom, ako môžete sledovať zápasy Slovenska na MS 2024 aj na počítači, mobile alebo tablete. To všetko navyše ZADARMO a s peňažným darčekom navyše!.

Kde sledovať bezplatný live stream MS v hokeji U20?

V súčasnosti ide stále viac do popredia sledovanie športových live streamov prostredníctvom stávkových kancelárii. Tisport je jednou zo stávkových spoločností, ktorá má vo svojej ponuke najširšiu ponuku live streamov na trhu. Výnimkou nie je ani MS hokej U20 live stream, ktorý Tipsport odvysiela na svojej televízii úplne zadarmo. 

LIVE stream na MS U20 na TV Tipsport

LIVE stream MS U20 ZADARMO na TV Tipsport

Ďalšou alternatívou sledovania MS U20 live streamu je prostredníctvom exkluzívnych live streamov stávkovej kancelárie Tipsport. Túto možnosť môžu využiť všetci registrovaní hráči zo Slovenska a z Česka zadarmo. Okrem toho máte nárok na 20 € bonus za registráciu na Tipsport.sk zadarmo, ktorý môžete použiť na vaše prvé stávky v Tipsporte.

Online televízia Tipsport TV prináša svojim tipujúcim hráčom tisíce živých prenosov, ktoré si môžu vychutnať bezplatne kedykoľvek a kdekoľvek. Dokonca aj na vašom mobile alebo tablete. Prehľad o tom, ktoré živé prenosy môžete sledovať v stávkových kanceláriách nájdete na našej stránke LIVE prenosy.

Ak si chcete pozrieť bezplatný MS U20 live stream, tak by ste mali využiť stávkovú kanceláriu Tipsport, ktorá ho poskytuje úplne zadarmo.
Návod ako sledovať MS U20 live stream v Tipsporte
  1.  Registrácia na webe Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. S vytvorením registrácie vám môže pomôcť náš návod na založenie účtu v Tipsporte
  2. Prihlásenie do vášho herného účtu v Tipsporte. Ako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.
  3. Ak chcete sledovať MS hokej U20 live stream aj po 7 dňoch, tak musíte aspoň raz mesačne uzatvoriť stávku v min. hodnote 1,20 €.
    Pre uzatvorenie stávky môžete využiť bonus za registráciu, ktorý ste získali pri vašej registrácii.

LIVE stream MS v hokeji U20 na Fortuna TV

Druhou alternatívou je sledovanie hokejových prenosov zo šampionátu prostredníctvom stávkovej kancelárie Fortuna a jej online televízii Fortuna TV úplne zadarmo (ak splníte podmienky) a bez reklám.

Pri tejto príležitosti si pre vás Fortuna pripravila 50 € stávku bez rizika, ktorú získate len za vytvorenie registrácie na iFortuna.sk. Vo Fortune tak môžete spojiť príjemné s užitočným – sledovať zápasy MS U20 a staviť si na ne.

LIVE stream MS v hokeji U20 na Fortuna TV

Návod, ako sledovať hokej MS U20 live na TV Fortuna
  1. Registrácia na iFortuna.sk a overenie herného účtu. S vytvorením účtu vám môže pomôcť náš návod na registráciu..
  2. Prihlásenie do herného účtu, kde je potrebné realizovať prvý klad podanie akejkoľvek stávky za posledných 7 dní.
  3. Spustenie live streamu MS v hokeji do 20 rokov na online televízii Fortuna TV.

Kde sledovať hokej MS 20 v TV?

Spoločne sa pozrieme na všetky alternatívy, ako a kde sledovať MS v hokeji do 20 rokov 2024 v TV. Na výber budete mať okrem TV prenosu stále viac obľúbený MS U20 live stream, ktorý nájdete len v najlepších stávkových kanceláriách.

Priamy prenos MS v hokeji do 20 rokov si už nebudete môžete pozrieť naživo na televíznej stanici RTVS Šport.

Live prenosy hokeja na RTVS ŠPORT už nebudú

V novej sezóne sa už MS v hokeji do 20 rokov 2024 live nebude viac vysielať na novej televíznej stanici RTVS Šport. V živom vysielaní v minulosti nechýbalo zaujímavé rozhovory, či predzápasové štúdio so známymi osobnosťami slovenského hokeja.

Okrem JOJ Šport si môžete pozrieť MS v hokeji do 20 rokov 2024 live na televíznej stanici ČT Sport.

Priamy prenos hokejových MS U20 na ČT Sport

Českí, ale aj slovenskí diváci si môžu pozrieť hokej MS 20 v TV na českom kanáli ČT Sport, ktorý vlastní vysielacie práva pre všetky hokejové zápasy Česka na MS U20. Na tomto kanáli sa zároveň odvysiela aj priamy prenos z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Ostatné zápasy z hokej MS 20 v TV si môžete sledovať na stanici JOJ Šport.

Českí komentátori hokeja na stanici ČT sportHokejoví komentátori na českej stanici ČT Sport (zdroj: isport.blesk.cz)
JOJ Šport zabezpečuje MS 20 hokej vysielanie na celý šampionát

TV vysielanie MS v hokeji do 20 rokov 2024 na JOJ Šport

Nová stanica JOJ Šport získala v novom roku vysielacie práva na všetky hokejové prenosy – Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji hráčov do 20 rokov 2024 a takisto aj na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji do 18 rokov. Celý program MS v hokeji 2024 si taktiež môžete pozrieť na športovom kanáli JOJ Šport.

Okrem hokejových šampionátov vysiela nová stanica JOJ Šport aj live prenos z Tipos Extraligy 2023/24. RTVS Šport tak na dobro stratila vysielacia práva na prestížne hokejové súťaže a obľúbené hokejové šampionáty na Slovensku.

Na stanici JOJ Šport sa odvysiela hokej MS 20 v TV
JOJ Šport odvysiela hokejové zápasy MS 20 v TV  (zdroj: jojsport.joj.sk)

Kde pozerať online prenos zo zápasov MS U20?

Vyberte si najlepšiu alternatívu pre online vysielanie juniorského šampionátu.

Hokejový live stream na webe RTVS už nefunguje

Zápasy z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji hráčov do 20 rokov 2024 si už nebudete môcť pozrieť pomocou dostupného online prenosu, ktorý na svojom oficiálnom webe rtvs.sk v minulosti odvysielala slovenská televízia. MS live stream sa vždy súčasne vysielal s televíznym vysielaním na RTVS ŠPORT.

Nakoľko RTVS stratila vysielacie práva na celý šampionát MS hokej U20 online TV, tak nemôže vysielať online prenos z neho na internete. 

Online platforma JOJ Play (bezplatná alternatíva)

Internetová platforma JOJ Play má vo svojej ponuke MS U20 live stream pre všetky zápasy hokejového šampionátu hráčov do 20 rokov. Internetovú službu si je možné zakúpiť online cez stránku play.joj.sk.

Na výber máte z dvoch balíkov JOJ Play:

  • FREE – bezplatný balík (0 € mesačne navždy), ktorý obsahuje formáty z produkcie TV JOJ, reklamu, výber živých kanálov JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24 a sledovanie priamych prenosov je možné len na 1 zariadení súčasne.
  • PREMIUM – prémiový platený balík (5,99 € mesačne bez viazanosti) ponúka kompletný obsah s prémiovými filmami a serálmi s predpremiérou našej tvorby. Sledovanie prenosov je bez reklám a v ponuke nájdete všetky živé kanály: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Šport, Jojko, JOJ Cinema, CS Film, CS History, CS Mystery a CS Horror. S prémiovým balíčkom si môžete pozerať live prenosy až na 4 zariadeniach súčasne.

Kde sa dajú spustiť audio prenosy z MS U20? 

V stávkovej kancelárii Tipsport si môžete vybrať až z dvoch druhov audio prenosov.

Živý audio prenos (live rádio)

Prvou alternatívou živého prenosu je live rádio, vďaka ktorému si môžete vypočuť všetky zápasy z hokej U20 live. Podmienkou spustenia je registrácia herného účtu v Tipsporte.

V Tipsporte si môžete zapnúť hokej live prostredníctvom živého audio komentáru.

Živý audio komentár (live rádio) je dostupný pri každom jednom hokejovom zápase. Live rádio je možné spustiť aj cez mobilný telefón prostredníctvom webu Tipsport.sk

Hovoriaci live tracker (match tracker)

Druhou, veľmi obľúbenou alternatívou je hovoriaci live tracker, ktorý graficky znázorňuje to najdôležitejšie, čo sa na ihrisku aktuálne odohráva.

Druhou alternatívou audio prenosu je match tracker pre Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji hráčov do 20 rokov 2023.

Match tracker vám prehráva rôzne zvukové upozornenia pri všetkých dôležitých situáciách, ako sú napr. góly, strely do tyčiek, penalty alebo červené karty. Audio prenos si dokážete spustiť kliknutím na vybraný hokejový zápas.  

Dajú sa sledovať MS v hokeji do 20 rokov na mobile?

Chcete mať neustály prehľad o dianí vždy a všade? Potom sú pre vás tou najlepšou voľbou na sledovanie živých prenosov mobilné aplikácie stávkových kancelárií

Mobilná aplikácia od Tipsportu

Obľúbenú hokejovú súťaž si môžete pozrieť aj v mobilnej aplikácii Tipsport, ktorá je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení úplne zadarmo. Jej stiahnutím získate prístup ku všetkým športovým live streamom (vrátane MS U20 live stream), ktoré vysiela online televízia TV Tipsport.

Okrem sledovaní športových prenosov alebo uzatváraní stávok na MS U20  s bonusom zadarmo môžete navštíviť aj aj vyhľadávané online casino Tipsportu s hracími automatmi.

V mobilnej aplikácii Tipsportu si viete pozrieť hokej U20 live stream úplne zadarmo a bez reklám
Mobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo

Oficiálna mobilná aplikácia IIHF 2023

Mobilná aplikácia IIHF je vytvorená pre všetky Majstrovstvá sveta v hokeji, či už ide o seniorské, juniorské alebo hráčov do 18 rokov. V mobilnej aplikácii je možné sledovať oficiálne všetky turnaje IIHF so živými výsledkami, okamžitými upozorneniami na góly a hernými štatistikami v reálnom čase.

IIHF mobile app si môžete stiahnuť buď v obchode Google Play (pre zariadenia s Androidom) alebo v internetovom App Store (pre zariadnie iOS iPhone) úplne zadarmo. Mobilná aplikácia IIHF je celá v slovenčine, až na články v angličtine.

Oficiálna mobilná aplikácia IIHF obsahuje všetky dôležité informácie, program, výsledky a tabuľku MS U20
Oficiálna mobilná aplikácia IIHF 2023 je pre všetky hokejové súťaže patriace pod záštitu organizácie IIHF (zdroj: play.google.com)

Ostatné zdroje vysielania hokeja v zahraničí 

Kde vysielajú hokej v zahraničí? Live prenosy hokeja môžete sledovať aj prostredníctvom oficiálneho kanálu IIHF na  YouTubealebo na oficiálnom webe iihf.com, kde nájdete program zápasov MS U20 spoločne s výsledkami, aktuálnym skóre, tabuľkami, fotkami, videami a dôležitými informáciami o hokejovom šampionáte.

Oficiálny web IIHF ponúka všetky dôležité informácie o Majstrovstvách sveta v hokeji hráčov do 20 rokov
Oficiálna stránka iihf.com (International Hockey Federation) pre Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji do 20 rokov (zdroj: iihf.com)

Video zostrihy, highlights a sociálne siete

Kvalitné video zostrihy a highlighty nájdete na:

V krátkych videách nechýbajú ani rozhovory s hokejistami alebo hokejovými trénermi.

Ak ste fanúšikmi MS juniorov v hokeji do 20 rokov, tak by ste určite mali sledovať sociálne siete:

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde si môžete pozrieť hokej MS 20 v TV?

Priamy prenos hokejových zápasov si môžete vychutnať na JOJ ŠPORT (všetky hokejové zápasy MS U20 live) alebo ČT Sport (platí čisto len pre zápasy českej hokejovej reprezentácie).

2️⃣ Je pravda, že Tipsport poskytuje bezplatný MS U20 LIVE stream hokeja?

Áno, Tipsport poskytuje všetkým svojim novým a aktívnym tipérom bezplatný online prenos hokejových zápasov. Stačí sa iba zaregistrovať na Tipsport.sk a prvých 7 dní máte live stream zadarmo, potom je potrebné aspoň raz mesačne staviť minimálne 1,20 €.

3️⃣ Aké audio prenosy poskytuje Tipsport?

V Tipsporte si okrem live streamu hokejových zápasov z MS U20 môžete spustiť aj obľúbený audio prenos (live rádio) alebo match tracker, ktorý graficky znázorňuje prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa na ihrisku momentálne odohráva.

4️⃣ Kde sa dajú pozrieť najlepšie video zostrihy?

Kvalitné video zostrihy a highlighty hokej MS 20 live nájdete na YouTube kanáli Slovenského hokeja alebo na kanáli  IIHF Majstrovstiev sveta.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt