MS v hokeji 2021 LIVE: Sledujte zápasy SR naživo a ZADARMO!

MS v hokeji 2021 ONLINE aj na vašom mobile, tablete alebo aj PC? Áno, aj to je možné! Prečítajte si naše tipy, ako sledovať MS v hokeji 2021 nielen v televízii.

MS v hokeji 2021 🏒 Sledujte ONLINE na mobile, tablete alebo PC

Chcete vedieť, ako sledovať MS 2021 live?

Vďaka tomu, že hokej patrí k najobľúbenejším športom existuje viacero dostupných možností ako a kde sledovať zápasy MS 2021 naživo.


🏒 Hokejový turnaj MS v hokeji 2021
🗓️ Termín 21. máj – 6. jún 2021
🏟️ Miesto konania Riga, Lotyšsko
▶️ LIVE stream Fortuna TV Tipsport TV 
📺 TV prenos RTVS, ČT SPORT
📝 Rozpis zápasov Program MS v hokeji 2021

V našom článku vám predstavíme všetky možné alternatívy sledovania. Dostupné sú tieto možnosti:

 • sledovanie hokejových zápasov v TV,
 • sledovanie online cez livestream MS v hokeji 2021,
 • sledovanie MS 2021 na mobile prostredníctvom mobilných aplikácií,
 • audiovizuálny match tracker z hokejového zápasu,
 • audio prenos prostredníctvom rádia.
Zaujíma vás rozpis zápasov MS v hokeji 2021, program MS v hokeji, ako vyzerajú na MS v hokeji 2021 skupiny alebo či sú dostupné vstupenky na MS v hokeji 2021? Prečítajte si nášho podrobného sprievodcu turnajom MS v hokeji 2021.
Livestream z MS 2021

Ako sledovať MS v hokeji 2021 naživo

Postupne vám predstavíme všetky možnosti, kde sledovať Majstrovstvá sveta v hokeji. Vyberte si, ktorá alternatíva sledovania vám vyhovuje najviac.

Sledovanie Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v TV

Azda najobľúbenejšia a tradičná forma sledovania je sledovanie hokejových majstrovstiev v televízii. Pozrite si zopár tipov ako môžete sledovať hokejové prenosy z pohodlia vášho domova.

MS v hokeji 2021 v TV na RTVS a ČT sport

Keďže vysielacie práva vlastní Rozhlas a televízia Slovenska, priame prenosy z hokejových Majstrovstiev sveta 2021 si môžete pozrieť na televíznych staniciach JEDNOTKA a DVOJKA. Zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie uvidíte na JEDNOTKE a ostatné zápasy MS hokej 2021 na DVOJKE.

Ak sa budete nachádzať v čase konania MS v hokeji v ČR už klasicky môžete priame prenosy sledovať na stanici ČT sport.

Hokejový šampionát môžete pozerať na oficiálnej webovej stránke RTVS, ktorá bude vysielať live stream z MS v hokeji 2021 naživo. Online vysielanie je dostupné pre všetkých používateľov úplne zadarmo. Pokiaľ sa ale nachádzate v zahraničí, livestream na stránkach RTVS nespustíte, keďže RTVS vlastní vysielacie práva iba na území SR.

Majstrovstvá sveta v hokeji a digitálne televízie

Hokejové zápasy z MS si môžete pozrieť aj vtedy, ak je poskytovateľom vášho TV signálu jedna z týchto troch digitálnych televízií – MAGIO GO od Telekomu, Orange TV a O2 TV. Všetci traja slovenskí operátori majú k dispozícii aj vlastnú mobilnú appku, ktorá vám umožňuje bezplatné sledovanie hokejových zápasov kdekoľvek a kedykoľvek.

Livestream hokejového šampionátu 2021

Ďalšou skvelou alternatívou môžu byť pre vás live streamy dvoch stávkových spoločností – Tipsport a Fortuna. Tieto dve najznámejšie stávkové kancelárie budú vysielať MS v hokeji 2021 live stream pomocou svojich online televízii TV Tipsport a Fortuna TV.

Majstrovstvá sveta v hokeji na TV Tipsport

Pokiaľ ste novým alebo už tipujúcim hráčom v Tipsporte, môžete využiť možnosť sledovania hokejových zápasov naživo prostredníctvom live streamov. Športové live streamy si môžete spustiť a pozrieť úplne zadarmo – stačí splniť jednoduché podmienky tejto stávkovej kancelárie.

Slovenské stávkové kancelárie majú pre svojich hráčov pripravené špeciálne bonusy na MS v hokeji. Ktorá stávková spoločnosť ponúka najlepší bonus na tipovanie? To sa dozviete v našom článku BONUSY K MS V HOKEJI 2021 + PROMO AKCIE.

Návod, ako spustiť bezplatný live stream v Tipsporte

Pozrite si detailný návod ako spustiť live stream z MS v hokeji 2021 zadarmo na TV Tipsport.

 1. Zaregistrujte sa na webovej stránke Tipsport.sk.
 2. Overte si hráčsky účet a následne sa prihláste do vášho herného účtu.
 3. Po úspešnej registrácii máte k dispozícii bezplatné 7-dňové sledovanie akýchkoľvek live streamov v Tipsporte.
 4. Športové live streamy nájdete na webovej stránke Tipsportu v sekcii TV alebo LIVE.
 5. Po uplynutí 7-dňovej lehoty je potrebné uzatvoriť aspoň raz mesačne jednu kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1.20 €.

Návod ako sledovať MS v hokeji 2021 na TV TIPSPORT si pozrite na obrázku nižšie. Po rozkliknutí sa obrázok zväčší a na obrázkoch uvidíte presný návod, ako spustiť livestream z MS 2021 v stávkovej kancelárii Tipsport.

MS v hokeji 2021 na TV TIPSPORT
MS v hokeji na TV TIPSPORT
Náš TIP: Ako novo registrovaní hráči Tipsportu môžete využiť pri vašom tipovaní Tipsport bonus zadarmo vo výške až 20 €, ktorý získate pri vytváraní herného konta. Máte problém s registráciou? Prečítajte si náš podrobný návod Ako založiť herný účet na Tipsporte.

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na FORTUNA TV

Rovnako ako v Tipsporte môžete najväčší hokejový sviatok sledovať aj v stávkovej kancelárii Fortuna. Stačí, aby ste sa zaregistrovali vo FORTUNE a môžete sledovať okrem MS v hokeji 2021 aj mnohé ďalšie obľúbené športy, ligy a turnaje.

Návod ako spustiť bezplatný live stream vo Fortune

Prečítajte si, ako spustiť bezplatný live stream na online televízii Fortuna TV.

 1. Zaregistrujte sa na webovej stránke iFortuna.sk.
 2. Overte si váš herný účet a prihláste sa do vášho konta.
 3. Po úspešnej registrácii stačí, aby ste mali kladný zostatok na vašom hernom účte a rovnako aj uzatvorenú kurzovú stávku za posledných 7 dní.
 4. Po splnení týchto dvoch podmienok môžete sledovať hokejové prenosy úplne zadarmo.
 5. Live streamy hokejového šampionátu nájdete na webovej stránke Fortuny v sekcii STÁVKY LIVE alebo v sekcii FORTUNA KLUB pod kategóriou FORTUNA TV.

Ako sledovať MS v hokeji 2021 live na FORTUNA TV uvidíte rovnako na obrázku nižšie. Po rozkliknutí obrázku uvidíte postup ako spustiť live stream v stávkovej kancelárii FORTUNA. 

MS v hokeji na FORTUNA TV
MS v hokeji na FORTUNA TV
Náš TIP: Pre uzatváranie stávok využite bonus, ktorý ste dostali ako darček k registrácii v stávkovej kancelárii FORTUNA.

Hokejové prenosy cez mobilné aplikácie

Chcete zostať v neustálom dianí? Tohtoročný hokejový šampionát môžete sledovať aj pomocou vychytaných mobilných aplikácií na vašom mobile alebo tablete.

Mobilná aplikácia ANTIK TV GO (za poplatok)

Hokejové Majstrovstvá sveta môžete sledovať pomocou známej mobilnej TV aplikácie ANTIK TV GO. Táto mobilná aplikácia vám umožňuje sledovanie hokejových prenosov pomocou aktivovaného používateľského balíku Antik TV GO.

Stiahnutím mobilnej aplikácie získate desiatky TV kanálov, vysokú kvalitu obrazu, bohatý archív a vynikajúceho programového sprievodcu. To všetko pre váš telefón, tablet alebo PC v cene približne 2,50 € / mesiac. 

Mobilná aplikácia Antik TV GO je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Android a iOS iPhone).

Mobilná aplikácia Tipsport (zadarmo)

Pre sledovanie hokejových Majstrovstiev sveta môžete použiť aj mobilnú aplikáciu od stávkovej kancelárie Tipsport.

Aj tu platia rovnaké pravidlá ako pre sledovanie live streamov cez PC a to uzatvorenie kurzovej stávky v minimálnej hodnote 1.20 € aspoň raz mesačne (je len na vás, či podáte tiket 1× za mesiac v hodnote 1,20 € alebo napr. tikety 4× za mesiac v hodnote 0,30 €).

Úvodná obrazovka aplikácie TipsportMS v hokeji 2021 live stream
MS v hokeji 2021 v aplikácii Tipsport (kurzy + live stream)

V mobilnej appke je okrem samotného tipovania a sledovania hokejových zápasov možné aj skontrolovanie live výsledkov, zapojenie sa do diskusného fóra alebo hra v online casine Tipsport.

Mobilná aplikácia Tipsport SK je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Android a iOS iPhone).

Mobilná aplikácia Fortuna (zadarmo)

Poslednou mobilnou aplikáciou, cez ktorú je možné sledovať hokejové zápasy naživo je prostredníctvom mobilnej aplikácie Fortuna.

Mobilná aplikácia vám prináša bezplatné online prenosy z hokejových zápasov Majstrovstiev sveta, uzatváranie kurzových a live stávok, skontrolovanie výsledkov zo zápasov a samozrejme aj využitie obľúbenej funkcie – rýchlostávky.

Aplikácia FortunaMs v ľadovom hokeji 2021 live stream
Ako sledovať MS v hokeji 2021 v aplikácii Fortuna

Športové live streamy je možné sledovať len v tom prípade, ak máte kladný zostatok na účte a uzatvorenú akúkoľvek kurzovú stávku za posledných 7 dní.

Mobilná aplikácia FORTUNA SK je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Android a iOS iPhone).

Match tracker v Tipsporte a vo Fortune

Pokiaľ nemáte čas sledovať celý priebeh zápasu, môžete vyskúšať sledovanie hokejového šampionátu pomocou zápasového match trackera.

Live tracker vám umožňuje bezprostredné sledovanie celého priebehu zápasu pomocou grafického znázornenia, ktoré je doplnené o audio prenos s komentárom. Zápasový live tracker si môžu spustiť všetci tipujúci a registrovaní hráči v Tipsporte a rovnako aj vo Fortune.

Audio prenos – MS v hokeji 2021 

Poslednou alternatívou je počúvanie hokejových zápasov na stanici Rádio Slovensko. Súčasťou každého odvysielaného zápasu je aj hudba, ktorá ohlasuje krátke prestávky alebo stará známa zvučka, ktorá vždy zaznie po strelení gólu.

Livestream z MS v hokeji 2021

Kedy začínajú MS v hokeji 2021

Tento rok MS v ľadovom hokeji štartujú 21. mája 2021. Oficiálny koniec hokejového šampionátu a finále MS 2021 uvidíme 6. júna 2021. V ktorej skupine sa predstaví Slovensko?

V tohtoročných hokejových Majstrovstvách sveta sa Slovensko predstaví v A-skupine, v ktorej bude bojovať o postup do ďalšej fázy MS aj Česká republika. V B-skupine sa predstaví úradujúci víťaz minuloročných MS v hokeji 2019 – Fínsko.

Zaujíma vás rozpis zápasov MS v hokeji 2021, program MS v hokeji, ako vyzerajú na MS v hokeji 2021 skupiny alebo či sú dostupné vstupenky na MS v hokeji 2021? Prečítajte si nášho podrobného sprievodcu turnajom MS v hokeji 2021.

Pozrite si zloženie jednotlivých skupín na MS.

Skupina ASkupina B
Rusko Kanada
Švédsko Fínsko
Švajčiarsko USA
Česko Nemecko
Slovensko Lotyšsko
Dánsko Nórsko
Bielorusko Taliansko
Veľká Británia Kazachstan
Tabuľku poskytuje SofaScore.com
Tabuľku poskytuje SofaScore.com
Rozpis zápasov SR na MS v hokeji 2021
Program Slovenska na MS v hokeji 2021

Video zostrihy, štatistiky a live výsledky

Poznáte webové stránky, kde nájdete najkvalitnejšie video zostrihy a najpodrobnejšie live výsledky a štatistiky? Poradíme vám, ktoré weby sa skutočne oplatí navštíviť.

Video zostrihy a highlights

Najlepšie spracované video zostrihy a samozrejme aj highlighty nájdete na oficiálnom YouTube kanáli IIHF Worlds alebo na oficiálnom YouTube kanáli Slovenského zväzu ľadového hokeja

Najvyhľadávanejšie live výsledky

Najrýchlejšie live výsledky sú dostupné na webovej stránke flashscore.com. Na tomto webe sa nachádzajú aj tabuľky, program zápasov a archív výsledkov z predchádzajúcich sezón Majstrovstiev sveta v hokeji.

Detailné štatistiky 

Podrobné štatistiky z hokejového šampionátu nájdete na webe sofascore.com. Skvele vypracované štatistiky vám určite pomôžu pri uzatváraní vašich kurzových stávok. 

Kde nájdete najhorúcejšie novinky z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji?

Neustály prísun nových informácií nájdete na:

 • na zahraničnom Instagramovom profile 2021 iihfworlds,
 • na slovenskom Instagramovom profile Slovenského zväzu ľadového hokeja pod názvom hockeyslovakia,
 • na Twitteri na účte hokejovej organizácie IIHF.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde sledovať MS v hokeji 2021?

Sledovať Majstrovstvá sveta v hokeji 2021 môžete už klasicky vďaka RTVS na televíznych staniciach JEDNOTKA a DVOJKA. Livestream je dostupný na stránkach RTVS, ale zadarmo aj na TV TIPSPORT alebo FORTUNA TV.

2️⃣ Uvidíte na TV TIPSPORT a FORTUNA TV všetky zápasy MS v hokeji 2021?

Áno, samozrejme. Stávková kancelária Tipsport aj stávková kancelária Fortuna bude vysielať livestream z MS hokeji 2021 z každého zápasu.

3️⃣ Je sledovanie MS v hokeji na TV TIPSPORT a FORTUNA TV zadarmo?

Áno, livestream z MS v hokeji 2021 je v televíziách TV Tipsport a Fortuna TV zadarmo. Výhodnejšie podmienky má však pre vás stávková kancelária Tipsport. Prvých 7 dní máte prístup ku všetkým livestreamom zadarmo. Následne stačí podať za mesiac stávky min. za 1,20 €.

4️⃣ Je možné sledovať Majstrovstvá sveta v hokeji na mobile alebo tablete? 

Áno, tento hokejový sviatok môžete sledovať aj na vašom mobilnom telefóne alebo tablete. Stačí, keď si nainštalujete aplikáciu Tipsport alebo aplikáciu Fortuna a hokejové zápasy môžete sledovať doslova kedykoľvek a kdekoľvek.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku na ME vo futbale a získajte 50 € + 50€!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 50 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť. Teraz navyše získaš ďalších 50 € ako kredit + 50 Free spins do kasína!

DOXXbet bonus

Vložte 10 € získajte až 180 €!

Ak pretipuješ 10 € každý deň počas EURO 2020, tak DOXXbet ti dá automaticky 5 € voľnú stávku.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu