Prehľad možností ako a kde pozerať MS v hokeji U18 2024 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte + tipujte MS v hokeji teraz s 30 € zadarmo bez vkladu
30 € stávka bez rizika + 75 free spinov v kasíne
70 € stávka bez rizika + repre DRES

Sledujte live prenosy z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji do 18 rokov 2024. Preskúmajte všetky možnosti pozerania hokejových zápasov MS U18, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy.

MS v hokeji do 18 rokov 🔴 LIVE – kde sledovať prenos v TV + online stream

Chcete vedieť, ako a kde sledovať MS 18 hokej 2024 live v TV alebo online na internete bez reklám? Potom ste tu správne.

Okrem MS v hokeji a MS v hokeji do 20 rokov sú stále viac v popredí Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji hráčov do 18 rokov. Svoju popularitu si získali účasťou mladých talentov v minulosti, ako napr. Juraj Slafkovský, Dalibor Dvorský alebo Juraj Pekarčík. Najväčší počet gólov v zápasoch Slovenska na MS U18 minulý rok strelil Dalibor Dvorský. Aj vďaka nemu skončilo Slovensko na MS v hokeji 2023 na úcty hodnom 4. mieste. Naopak Česko skončilo na 7. mieste.

Ak ste hokejovým fanúšikom, tak určite by ste mali pozrieť všetky možnosti, ako a kde sledovať MS 18 hokej 2024 live a bez poplatkov.

► Sledovať MS v hokeji U18 2024 LIVE
Sledujte zápasy MS v hokeji do 18 rokov online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏒 Hokejová súťaž MS v ľadovom hokeji hráčov do 18 rokov 
🗓️ Trvanie šampionátu 25. apríl – 5. máj 2024
📺 TV vysielanie JOJ ŠPORT a ČT Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV 
✅ Online prenos JOJ Play a IIHF (kanál YouTube)
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia IIHF 2024
🔴 Zápasy Slovenska

Kde sledovať bezplatný live stream MS v hokeji U18?

Live streamy v stávkových kanceláriách naberajú v posledných rokoch na svojej popularite. Tipsport je jednou z týchto spoločností, ktorá má vo svojej ponuke viaceré športové live streamy vrátane live streamu MS v hokeji alebo MS juniorov do 20 rokov. 

LIVE stream hokeja MS 18 ZADARMO na TV Tipsport

Ak hľadáte tie najexkluzívnejšie live streamy, tak stávková kancelária Tipsport bude pre vás tou správnou voľbou. Okrem hokejových live streamov tu nájdete aj live prenosy futbalu, tenisu, basketbalu, snookeru, dostihov alebo bojových športov. Sledovať live streamy môžu noví alebo registrovaní klienti spoločnosti na webe Tipsport.sk.

Pri vytvorení registrácie zároveň získate 20 € bonus za registráciu úplne zadarmo, ktorý môžete využiť na tipovanie. Pre sputenie športových live streamov je potrebná len registrácia. Po nej máte nárok na bezplatné sledovanie live streamov až po dobu 7 dní od vzniku registrácie. Live stream MS U18 by mal byť k dispozícii na TV Tipsport.

LIVE stream MS v hokeji U18 na TV Tipsport
Návod ako sledovať MS U18 live stream v Tipsporte
  1.  Registrácia na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám pomôže náš návod na registráciu.
  2. Prihlásenie do vášho herného účtu v Tipsporte. Ako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.
  3. Ak chcete sledovať hokej MS 18 live stream aj po 7 dňoch, tak musíte aspoň raz mesačne uzatvoriť stávku v min. hodnote 1,20 €.

Nezabudnite, že pri uzatvorení stávky môžete využiť váš bonus za registráciu, ktorý ste získali už pri vytvorení účtu v Tipsporte.

Online stream MS U18 na Fortuna TV

Druhou, ale zatiaľ neoverenou alternatívou je stávková kancelária Fortuna, ktorá pre hokejové šampionáty častokrát vytvára aj rôzne súťaže a ponúka špeciálne bonusy za registráciu. Live stream hokeja MS 18 by mal byť dostupný na online televízii Fortuna TV úplne zadarmo a bez reklám (až po splnení podmienok).

Prvou podmienkou je vytvorenie registrácie na iFortuna.sk a následné overenie totožnosti. Druhou podmienkou je realizovať prvý vklad na herný účet a zároveň podať ľubovoľnú stávku za posledných 7 dní. Skvelým plusom je získanie až 2 vstupných bonusov – 30 € stávku bez rizika + 30 free spins do online casina Fortuny s hracími automatmi.

LIVE stream hokeja MS U18 na Fortuna TV
Návod, ako sledovať hokej MS 18 live na TV Fortuna
  1. Registrácia na iFortuna.sk a overenie herného účtu. S vytvorením účtu vám môže pomôcť náš návod na registráciu.
  2. Prihlásenie do herného účtu, kde je potrebné realizovať prvý vklad podanie akejkoľvek stávky za posledných 7 dní.
  3. Spustenie live streamu MS v hokeji do 18 rokov na online televízii Fortuna TV.

Pre uzatvorenie ľubovoľnej stávky môžete využiť aj váš získaný fortuna bonus bez vkladu. Aktuálne máte k dispozícii až 2 bonusy  – jeden na tipovanie a druhý do online casina Fortuny.

Kde sledovať MS v hokeji do 18 rokov v TV?

Okrem live streamov sme pre vás pripravili aj všetky možnosti sledovania hokeja MS U18 v TV naživo. Na výber máte z dvoch televíznych športových kanálov. 

JOJ Šport odvysiela live prenos z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji hráčov do 18 rokov 2024 naživo

TV prenos hokejových zápasov MS U18 na JOJ Šport

V novej sezóne Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji hráčov do 18 rokov 2024 sa menia vysielacie práva. Hokejové zápasy si budete môcť vychutnať na novej športovej stanici JOJ Šport. Tá bude mať tento rok vo svojej ponuke aj live prenos z MS v hokeji 2024 a takisto aj TV prenos MS juniorov do 20 rokov 2024. Nechýba tu ani prenos z Tipos Extraligy. 

Nová stanica JOJ Šport odvysiela všetky duely slovenskej reprezentácie MS U18 a aj všetky boje vo vyraďovacej časti play-off MS 18.

Okrem hokejových šampionátov tento rok získala JOJ Šport vysielacie práva aj na Svetový pohár v alpskom lyžovaní s našou slovenskou lyžiarkou Petrou Vlhovou a českou lyžiarkou a snowboardistkou Ester Ledeckou na novú sezónu.

ČT Sport odvysiela zápasy Česka na MS v hokeji do 18 rokov 2024 live

Priamy prenos zápasov Česka U18 na ČT Sport

Zápasy českej hokejovej reprezentácie si môžete pozrieť na športovej stanici ČT Sport. Nemalo by chýbať ani zápasové štúdio s odborníkmi na hokej. Celým dianím zápasov Česka na MS U18 vás budú sprevádzať známi komentátori. 

Priamy prenos MS U18 na RTVS Šport tento rok neuvidíte

Live prenosy hokeja na RTVS Šport tento rok nebudú

Žiaľ, slovenská športová stanica RTVS Šport v tomto ročníku nezískala vysielacie práva na MS do 18 rokov, seniorské MS v hokeji a ani na MS v hokeji do 20 rokov kvôli zníženému finančnému rozpočtu. Uvidíme, či sa budúcu sezónu zmení situácia.

Kde pozerať online prenos zo zápasov MS U18?

Alternatíva MS v hokeji U18 online nie je ani náhodou taká bezplatná ako live stream stávkovej kancelárie Tipsport alebo Fortuna.

Internetová platforma JOJ Play (bezplatná alternatíva)

Internetová platforma JOJ Play má vo svojej ponuke MS U18 live stream pre všetky zápasy hokejového šampionátu hráčov do 18 rokov. Internetovú službu si je možné zakúpiť online cez stránku play.joj.sk.

Na výber máte z dvoch balíkov JOJ Play:

  • FREE – bezplatný balík (0 € mesačne navždy), ktorý obsahuje formáty z produkcie TV JOJ, reklamu, výber živých kanálov JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24 a sledovanie priamych prenosov je možné len na 1 zariadení súčasne.
  • PREMIUM – prémiový platený balík (5,99 € mesačne bez viazanosti) ponúka kompletný obsah s prémiovými filmami a serálmi s predpremiérou našej tvorby. Sledovanie prenosov je bez reklám a v ponuke nájdete všetky živé kanály: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Šport, Jojko, JOJ Cinema, CS Film, CS History, CS Mystery a CS Horror. S prémiovým balíčkom si môžete pozerať live prenosy až na 4 zariadeniach súčasne.
JOJ Play má vo svojej ponuke MS v hokeji do 18 rokov
Platforma JOJ Play odvysiela zápasy Slovenska na MS U18 (zdroj: play.joj.sk)

Kde sa dá spustiť audio prenos z hokejových zápasov?

V stávkovej kancelárii Tipsport máte na výber až z dvoch druhov audio prenosov.

Živý audio prenos (live rádio)

Prvou možnosťou živého prenosu je live rádio, vďaka ktorému si môžete vypočuť všetky zápasy z hokej MS 18 live. Podmienkou spustenia je registrácia herného účtu v Tipsporte.

V Tipsporte si môžete zapnúť hokejové zápasy pomocou živého audio komentáru
Živý audio prenos (live rádio) v Tipsporte

Živý audio komentár (live rádio) je dostupný pri každom jednom hokejovom zápase. Live rádio je možné spustiť aj cez mobilný telefón prostredníctvom webu Tipsport.sk

Hovoriaci liver tracker (match tracker)

Druhou a veľmi obľúbenou alternatívou je hovoriaci live tracker alebo match tracker, ktorý graficky znázorňuje to najdôležitejšie, čo sa na ihrisku aktuálne odohráva.

V Tipsporte si môžete spustiť aj match tracker z MS v hokeji do 18 rokov
Live tracker (match tracker) v Tipsporte

Match tracker vám prehráva rôzne zvukové upozornenia pri všetkých dôležitých situáciách, ako sú napr. góly, strely do tyčiek, penalty alebo červené karty. Audio prenos si dokážete spustiť kliknutím na vybraný hokejový zápas.  

Ako pozerať MS do 18 rokov online na mobile?

Ak chcete mať neustály prehľad o aktuálnom dianí, tak potom sú pre vás tou najlepšou voľbou mobilné aplikácie stávkových kancelárii

Mobilná aplikácia Tipsport

Vašu obľúbenú hokejovú súťaž MS v hokeji do 18 rokov si môžete pozrieť aj prostredníctvom live streamu v mobilnej aplikácii Tipsport. Stiahnuť si ju môžu mobilné zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS iPhone úplne zadarmo. V aplikácii Tipsportu nájdete LIVE stávky, nabitú kurzovú ponuku, prenosy a online casino Tipsportu.

Oficiálna mobilná aplikácia od Tipsportu
Mobilná aplikácia Tipsport

Mobilná aplikácia Fortuna

Druhou možnosťou je mobilná aplikácia Fortuna, ktorá je taktiež dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení zadarmo. Jej stiahnutím získate prístup k aktuálnej kurzovej ponuke, tipovacím súťažiam a tiketom. Aj v tejto mobilnej aplikácii môžete vojsť do sveta online casina Fortuny s hracími automatmi a online ruletami.

Oficiálna mobilná aplikácia od Fortuny
Mobilná aplikácia Fortuna

Oficiálna mobilná aplikácia IIHF 2024

Oficiálna mobilná aplikácia IIHF 2024 by vám mala sprostredkovať informácie, program zápasov, živé výsledky, štatistiky, okamžité oznámenia o góloch a tabuľky zo všetkých Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, či už seniorov alebo juniorov. Nastaviť si tam môžete aj rozšírené push-up notifikácie vašich obľúbených tímov.

Mobilnú aplikáciu IIHF je možné stiahnuť pre všetky typy mobilných zariadení s operačným systémom iOS iPhone alebo Android úplne zadarmo. Hodnotenie aplikácie je veľmi dobré, takže stiahnuť vám ju určite odporúčame.

Oficiálna mobilná aplikácia IIHF World Championship
Oficiálna mobilná aplikácia IIHF (zdroj: play.google.com)

Ostatné zdroje vysielania hokeja v zahraničí

Kde sledovať hokej live v zahraničí? Live prenosy hokeja sú dostupné pomocou oficiálneho kanála iihf.com, kde nájdete aj videá z posledných odohraných zápasov, program najbližších zápasov MS U18, výsledky alebo štatistiky.

Televízny kanál Arenasport zastrešuje najväčší počet TV prenosov MS U18 vo svete. Spustiť si ho môžete v Chorvátsku, Bosne a Hercegovine, Kosove, Macedónsku, Montenegru alebo v Srbsku. V Česku zostáva TV vysielanie českej stanici ČT Sport.

Kde pozerať hokejové MS 18 live v zahraničí?
KrajinaTV prenos alebo streamovacia platforma
Česko ČT Sport alebo web Českej televízie
Rakúsko live.eishockey.at
Kanada TSN, RDS
Fínsko Discovery
Nemecko Magenta Sport, Thinxpool
Lotyšsko TV6, tv3.lv
Švédsko SVT, NENT/Viasat
Švajčiarsko MySports
Ukrajina Xsport
USA NHL Network
Rusko MatchTV
Čína CCTV
Chorvátsko Arenasport
Bosna a Hercegovina Arenasport
Estónsko ERR
Kosovo Arenasport
Macedónsko Arenasport
Montenegro Arenasport
Srbsko Arenasport
Slovinsko RTV Slovenia, Sport TV Slovenia

Videá, štatistiky, výsledky a sociálne siete

Kvalitné video zostrihy a highlights nájdete na:

V krátkych videách nechýbajú ani rozhovory so špičkovými hokejistami alebo trénermi. V prípade najrýchlejších výsledkov vám odporúčame web flashscore.com a ak hľadáte štatistiky alebo MS hokej tabuľku tak navštívte sofascore.com.

Tabuľku poskytuje SofaScore.com

Tabuľku poskytuje SofaScore.com

Ak ste fanúšikmi MS juniorov v hokeji do 18 rokov, tak by ste určite mali začať sledovať:

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde sledovať hokej MS 18 v TV?

Priamy prenos hokejových zápasov MS U18 si môžete pozrieť na stanici JOJ Šport (pre slovenských divákov) alebo ČT Sport (pre českých divákov).

2️⃣ Bude Tipsport alebo Fortuna vysielať MS 18 hokej 2024 live stream?

Je veľmi pravdepodobné, že Tipsport alebo Fortuna bude poskytovať svojim tipérom live stream z hokejových zápasov MS U18, keďže má vo svojej ponuke aj live prenosy MS v hokeji alebo priamy prenos MS v hokeji juniorov do 20 rokov úplne zadarmo.

3️⃣ Je dostupný online prenos z MS U18?

Áno, ale táto možnosť je spoplatnená. Hokejové zápasy MS U18 poskytuje platforma JOJ Play, ktorá patrí televízii JOJ. Zápasy si je možné spustiť za mesačný poplatok.

4️⃣ Kto vysiela Majstrovstvá sveta v hokeji do 18 rokov v zahraničí?

V Česku si môžete pozrieť zápasy juniorského šampionátu na ČT Sport. V prípade ostatných krajín si môžete pozrieť všetky možnosti vysielania hokeja v zahraničí.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika + DRES

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika a ak vložíš min. 20 €, tak môžeš získať aj repreznetačný dres

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Ahoj Bure96. Mám prosbu. Máš ty alebo niekto iný skúsenosti so stávkovú...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt