Prehľad možností ako a kde sledovať slovenskú hokejovú Tipos Extraligu 2022/23 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte live prenosy zo slovenskej Tipos Extraligy 2022/2023. Preskúmajte všetky možnosti pozerania hokejových zápasov Tipos Extraligy, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy.

Tipos Extraliga LIVE – kde sledovať prenos v TV + online stream

Aj tento rok si môžete vychutnať Tipos Extraligu live na vašich obrazovkách, kde sa predstavia najlepšie hokejové tímy v najvyššej klubovej súťaži na Slovensku. Dlhé roky bol jej oficiálny názov Tipsport Extraliga, no po zmene generálneho partnera sa jej názov zmenil na Tipos Extraliga. 

V novej sezóne Extraligy 2022/2023 sa v súťaži celkovo predstaví 12 slovenských hokejových tímov, ktoré budú bojovať o víťazný Pohár Vladimíra Dzurillu. Svoj titul obhajuje tento ročník Slovan Bratislava. 

Nenechajte si ujsť ani jeden hokejový zápas z našej slovenskej Extraligy! V článku nájdete kompletný prehľad dostupných možností ako a kde sledovať Tipsport Extraligu naživo

► Sledovať Tipos Extraligu LIVE
Sledujte zápasy Tipos Extraligy online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏒 Udalosť Slovenská hokejová Tipos Extraliga
🗓️ Sezóna súťaže 2022/2023
📺 TV prenos RTVS Šport, Sport 1 a Sport 2
▶️ LIVE stream Tipsport TV
✅ Online prenos web RTVS
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia TE Tipos Extraliga

Kedy sa začína nová sezóna Tipos Extraligy 2022/23?

Nový ročník hokejovej Tipos Extraligy 2022/2023 je v poradí už 30. sezónou tejto najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku. Sezóna odštartuje základnou časťou, ktorá je na programe 16.09.2022 a bude pokračovať vyraďovacou fázou, ktorá začne v marci 2022

V sezóne Extraligy 2022/2023 si celkovo zahrá 12 hokejových mužstiev. Svoje minuloročné víťazstvo bude obhajovať hokejový tím Slovan Bratislava, ktorý porazil vo finále súťaže hokejový klub HK Nitra.

V Tipsporte si môžete pozrieť všetky hokejové zápasy Extraligy live.

Kde sledovať hokejovú Extraligu v TV?

Pozrite si vašu obľúbenú hokejovú súťaž v TV. Na výber máte hneď niekoľko možností, ako si pozrieť Tipsport Extraligu live a bez účtovaných poplatkov.

Na novej stanici RTVS Šport nájdete hokej extraliga priamy prenos z viacerých zápasov.

Priamy prenos Tipos Extraligy na RTVS Šport

Priamy prenos z hokejovej Tipos Extraligy poskytuje slovenská televízia RTVS, ktorá už dlhé roky patrí medzi stálych a najlepších partnerov tejto prestížnej hokejovej súťaže. 

Hokejové zápasy z Tipos Extraligy si môžete pozrieť na novej stanici RTVS Šport, na ktorej sa zvykne odvysielať jeden zo zápasov z každého kola.

Počas vysielania priameho prenosu Tipos ligy hokeja nebude chýbať debata s hosťami a analýzami, či kvalitné video zostrihy z ostatných zápasov daného kola.

Na športových televíznych kanáloch Sport 1 a Sport 2 si môžete pozrieť priamy prenos hokej Extraligy naživo.

TV prenos hokeja na Sport 1 a Sport 2

Live prenosy z hokejovej extraligy dnes v TV sa bude vysielať aj na športových kanáloch Sport 1 a Sport 2

Počas týždňa sa na uvedených TV programoch bude vysielať podobne ako na RTVS iba jeden zápas z každého kola, pričom prednostné právo na výber hokejových zápasov má RTVS, ktorá ho zväčša uplatňuje v nedeľu alebo počas vyraďovacej fázy play-off. 

Kde pozerať online prenos Tipos Extraligy?

Ak si chcete ušetriť kopec vášho času, tak vám odporúčame sledovať hokej live stream zadarmo a bez reklám. Nižšie si môžete pozrieť všetky alternatívy pre Tipsport Extraliga live stream.

Hokejová Extraliga live na webe RTVS

Hokejovú Tipos ligu si môžete pozrieť aj online, a to prostredníctvom dostupného live streamu na oficiálnom webe rtvs.sk, v ktorom nechýba ani na hokejové štúdio so zaujímavými hosťami. Online vysielanie zápasov Tipos hokeja prebieha vždy v nedeľu. 

LIVE stream Tipos Extraligy na TV Tipsport

Aj keď stávková kancelária Tipsport už v súčasnosti nepatrí ku generálnym partnerom hokejovej Tipos Extraligy, tak vysielanie live streamov sa nemení, a bude aj naďalej pokračovať prostredníctvom online televízie Tipsport TV

Live prenosy z hokeja sú na TV Tipsport úplne zadarmo a bez ďalších účtovaných poplatkov. Tipsport live streamy vám ponúkajú hokejové zápasy so slovenským komentárom a vo vysokej full HD kvalite. 

Live stream Tipos Extraligy zadarmo

Všetci novo registrovaní klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné sledovanie športových live streamov po dobu 7 dní od registrácie, pričom všetci aktívni tipéri môžu sledovať športové live streamy úplne zadarmo

Vyskúšajte aj vy Tipos Extraliga live stream úplne zadarmo a nezabudnite si podať LIVE stávku na svojho favorita. O nič neprídete, práve naopak – svojou registráciou v Tipsporte len získate. Okrem nadupaných live streamov sa stanete členom vernostného programu Tipkonto, ktorý pravidelne odmeňuje každého aktívneho tipéra Tipsportu.    Návod ako sledovať slovenskú hokejovú extraligu online na TV Tipsport
  1.  Registrácia na webe Tipsport.sk a následné overenie totožnosti.
  2. Prihláste sa do vášho účtu v Tipsporte. (S vytvorením účtu vám môže pomôcť náš podrobný návod na registráciou v Tipsporte).
  3. Ako noví klienti Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov (vrátane Tipsport Extraligy live) na online televízii TV Tipsport.
  4. Po uplynutí 7 dní je potrebné staviť aspoň raz mesačne akékoľvek kurzové stávky v minimálnej hodnote 1.20 €.

Pre uzatvorenie kurzovej stávky môžete využiť aj vstupné bonusy, ktoré ste získali pri vašej prvej registrácii v Tipsporte. 

Je v TIPOSe dostupný live stream z Tipos Extraligy? Stávková kancelária TIPOS síce patrí ku generálnym partnerom tejto hokejovej súťaže, no dostupný Tipos Extraliga live stream by ste tam hľadali márne. Spoločnosť TIPOS totižto neposkytuje žiadne športové live streamy a výnimkou nie je ani hokej Extraliga live.

Audio prenos hokejových zápasov 

V stávkovej kancelárií Tipsport môžete využiť až dve alternatívy audio prenosov. 

Živý audio prenos z Tipos Extraligy

Zápasy hokejovej Extraligy si môžete vypočuť aj prostredníctvom live rádia, ktoré je dostupné pre všetkých registrovaných hráčov Tipsportu úplne zadarmo.

V stávkovej kancelárii Tipsport si môžete spustiť audio prenosy z Tipsport Extraligy live a bez poplatkov.

Živý audio komentár (live rádio) nájdete pri každom zápase Tipos Extraligy. Nezabudnite, že live rádio je možné spustiť aj cez mobilný telefón pomocou webovej stránky Tipsport.sk.

Hovoriaci live tracker z hokejovej Extraligy

Ďalšou vyhľadávanou alternatívou je hovoriaci live tracker, ktorý taktiež nájdete len v stávkovej kancelárii Tipsport. Live tracker vám prináša grafické znázornenie toho najdôležitejšieho, čo sa odohráva na ihrisku.

Live tracker Ligy majstrov v Tipsporte

Audio tracker prehráva aj zvukové upozornenia pri dôležitých situáciách napr. pri góloch, strelách do tyčky, penaltách či červených kartách. Live tracker automaticky spustíte po kliknutí na váš vybraný zápas.

Ako pozerať hokejovú Extraligu online cez mobilnú aplikáciu?

Poslednou možnosťou je sledovanie live prenosov hokeja Tipsport Extraligy pomocou dostupnej mobilnej aplikácie.

Online prenos Tipos ligy na mobile

Zostaňte v neustálom dianí! Zápasy slovenskej Extraligy hokeja online si môžete pozrieť aj na vašom mobilnom telefóne prostredníctvom mobilnej aplikácie Tipsportu, ktorá je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení

Výhodou tejto mobilnej aplikácie je hlavne to, že Tipos Extraliga live stream si môžete spustiť na svojom mobile kedykoľvek a kdekoľvek. Okrem toho v nej nájdete tisíce živých športových prenosov vrátane obľúbených live stávok.

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Mobilná aplikácia pre Tipos Extraligu

Ak ste pravý fanúšik slovenskej hokejovej Extraligy, tak vo vašom mobilnom telefóne by určite nemala chýbať mobilná aplikácia Tipos Extraligy. V aplikácii nájdete výsledky zápasov, tímové štatistiky, tabuľky a články pre hokejovú Extraligu. Okrem toho obsahuje mobilná aplikácia aj live výsledkový servis z každého zápasu.

Aplikácia Tipos Extraligy je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Android, iOS iPhone). 

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 20 € + 100 FS Aktivovať
100 %  30 €  30 € + 30 FS Aktivovať
100 %  2.000 €   40 € Aktivovať
100 %  5.000 €  50 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Video zostrihy, highlighty a Instagram

Vyhľadávane highlighty z hokejovej Extraligy určite nájdete na oficiálnom webe hockeyslovakia.sk. Séria zaujímavých videí sa tak isto nachádza aj na video portáli Youtube.com.

Sociálne siete vládnu svetom, takže nie je žiadnym prekvapením, že viacero zaujímavých videí, živých prenosov zo zápasov Tipos ligy a pravidelnú nálož fotiek uvidíte na oficiálnom profile Instagramu Tipos Extraligy.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých kanáloch sa dá spustiť hokejová Extraliga priamy prenos?

Slovenskí fanúšikovia si môžu pozrieť hokejovú Tipos Extraligu na slovenskom kanáli RTVS Šport alebo na športových kanáloch Sport 1 a Sport 2.

2️⃣ Kde sa dá spustiť online prenos z Tipos Extraligy?

Hokejový Tipos Extraliga live stream sa dá spustiť na webe slovenskej televízie RTVS alebo pomocou live streamu stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysiela live prenosy na svojej online televízii TV Tipsport

3️⃣ Dajú sa pozerať zápasy Extraligy live cez mobil?

Áno, zápasy Tipos hokeja sa dajú pozrieť aj cez mobilnú aplikáciu Tipsportu, ktorá je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení úplne zadarmo.

4️⃣ Kde nájdete najlepšie video zostrihy?

Video zostrihy a highlighty sú dostupné na oficiálnom webe Tipos Extraligy alebo na video portáli YouTube

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Zdravím,chcem sa opýtať ci má niekto rovnaku skusenost ako ja. Kupila som si...
Fortuna kupon zle vydaný
Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále