Prehľad možností ako a kde sledovať Tipos Extraligu 2021/22 NAŽIVO – ONLINE + TV

Sledujte live prenosy zo slovenskej Tipos Extraligy 2021/22. Preskúmajte všetky možnosti pozerania hokejových zápasov Tipos Extraligy, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy.

Tipos Extraliga LIVE – prenosy v TV + live stream zadarmo

Aj tento rok sa na ľade predstavia najlepšie hokejové tímy v najvyššej klubovej súťaži na Slovensku. Dlhé roky bol jej oficiálny názov Tipsport Extraliga, avšak po zmene generálneho partnera sa jej pôvodný názov zmenil na nový – Tipos Extraliga.

V novej sezóne Extraligy 2021/2022 sa v súťaži celkovo predstaví 12 slovenských hokejových tímov, ktoré budú bojovať o víťazný Pohár Vladimíra Dzurillu. Ďalšou novinkou tohtoročnej sezóny je aj to, že maďarský hokejový tím DVTK Jegesmedvék ohlásil v súťaži koniec svojej účasti.

Nenechajte si ujsť ani jeden hokejový zápas z našej slovenskej Extraligy! V článku nájdete kompletný prehľad dostupných možností ako sledovať Tipsport Extraligu naživo

Spustiť Tipos Extraliga live stream zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

🏒 Udalosť Slovenská hokejová Tipos Extraliga
🗓️ Sezóna súťaže 2021/2022
📺 TV prenos RTVS, Sport 1 a Sport 2
▶️ LIVE stream Tipsport TV
✅ Online prenos RTVS
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia TE Tipos Extraliga

Kedy sa začína nová sezóna Tipos Extraligy 2021/22?

Nový ročník hokejovej Tipos Extraligy 2021/2022 je v poradí už 29. sezónou tejto najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku. Začiatok novej sezóny sa už klasicky odštartuje základnou časťou, ktorá je na programe 24.09.2021 a bude pokračovať vyraďovacou fázou, ktorá je naplánovaná na marec 2022

V sezóne 2021/2022 si celkovo zahrá 12 hokejových mužstiev. Asi veľa hokejových fanúšikov netuší, že maďarský hokejový tím DVTK Jegesmedvék končí v Tipos Extralige a vracia sa naspäť do maďarskej súťaže Erste liga. 

Svoje minuloročné víťazstvo v súťaži Tipos Extraliga 2020/2021 bude obhajovať hokejový tím HKM Zvolen, ktorý porazil vo finále súťaže hokejový klub HK Poprad.

Sledujte live stream Tipos Extraliga zadarmo

Sledovanie hokejových zápasov v TV

Pozrite si vašu obľúbenú hokejovú súťaž v TV. Na výber máte hneď niekoľko možností, ako si pozrieť Tipsport Extraligu live a bez účtovaných poplatkov.

Live prenos Tipos Extraligy na RTVS (Dvojka)

Priamy prenos z hokejovej Tipos Extraligy poskytuje slovenská televízia RTVS, ktorá už dlhé roky patrí medzi stálych a najlepších partnerov tejto prestížnej hokejovej súťaže. 

Hokejové zápasy z Tipos Extraligy si môžete pozrieť na televíznej stanici STV2, na ktorej sa zvykne odvysielať jeden zo zápasov z každého kola.

Počas vysielania priameho prenosu Tipos ligy hokeja nebude chýbať hokejové štúdio s hosťami, či kvalitné video zostrihy z ostatných zápasov daného kola.

TV prenos hokeja na Sport 1 a Sport 2

Živý prenos z najprestížnejšej hokejovej súťaže sa bude vysielať aj na športových kanáloch Sport 1 a Sport 2.

Počas týždňa sa na uvedených TV programoch bude vysielať podobne ako na RTVS iba jeden zápas z každého kola, pričom prednostné právo na výber hokejových zápasov má RTVS, ktorá ho zväčša uplatňuje v nedeľu alebo počas vyraďovacej fázy play-off. 

Sledovanie online prenosu Tipos ligy

Ak si chcete ušetriť kopec vášho času, tak vám odporúčame sledovať hokej live stream zadarmo a bez reklám.

Hokejový online stream na RTVS

Hokejovú Tipos ligu si môžete pozrieť aj online, a to prostredníctvom dostupného live streamu na oficiálnom webe RTVS, v ktorom nechýba ani na hokejové štúdio so zaujímavými hosťami. Online vysielanie zápasov Tipos hokeja prebieha vždy v nedeľu. 

LIVE stream Tipos Extraligy na TV Tipsport

Aj keď stávková kancelária Tipsport už v súčasnosti nepatrí ku generálnym partnerom hokejovej Tipos Extraligy, tak vysielanie live streamov sa nemení, a bude aj naďalej pokračovať prostredníctvom online televízie Tipsport TV

Live prenosy z hokeja sú na TV Tipsport úplne zadarmo a bez ďalších účtovaných poplatkov. Tipsport live streamy vám ponúkajú hokejové zápasy so slovenským komentárom a vo vysokej full HD kvalite. 

Všetci novo registrovaní klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné sledovanie športových live streamov po dobu 7 dní od registrácie, pričom všetci aktívni tipéri môžu sledovať športové live streamy úplne zadarmo

Vyskúšajte aj vy Tipos Extraliga live stream úplne zadarmo a nezabudnite si podať LIVE stávku na svojho favorita. O nič neprídete, práve naopak – svojou registráciou v Tipsporte len získate. Okrem nadupaných live streamov sa stanete členom vernostného programu Tipkonto, ktorý pravidelne odmeňuje každého aktívneho tipéra Tipsportu.    


Návod ako sledovať slovenskú hokejovú extraligu online na TV Tipsport1. Zaregistrujte sa v stávkovej kancelárii Tipsport.
2. Overte si váš herný účet a prihláste sa do svojho nového účtu v Tipsporte. (Ak máte problém s registráciou, tak si môžete prečítať náš podrobný návod na registráciou v Tipsporte).

Ako noví klienti Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.

Po uplynutí 7 dní je potrebné staviť aspoň raz mesačne akékoľvek kurzové stávky v minimálnej hodnote 1.20 €.

NEZABUDNITE, že pri uzatvorenie kurzovej stávky môžete využiť aj vstupné bonusy, ktoré ste získali pri vašej prvej registrácii v Tipsporte. 
Sledujte live stream Tipos Extraliga zadarmo
Je v Tipkurze dostupný live stream z Tipos Extraligy? Stávková kancelária Tipkurz síce patrí ku generálnym partnerom tejto hokejovej súťaže, no dostupný live stream by ste tam hľadali márne. Spoločnosť Tipkurz totižto neposkytuje žiadne športové live streamy a výnimkou nie je ani Tipos Extraliga live stream.

Audio prenos hokejových zápasov 

V stávkovej kancelárií Tipsport môžete využiť až dve alternatívy audio prenosov. 

Živý audio prenos z Tipos Extraligy

Zápasy hokejovej Extraligy si môžete vypočuť aj prostredníctvom live rádia, ktoré je dostupné pre všetkých registrovaných hráčov Tipsportu úplne zadarmo.

Audio prenos hokeja v Tipsporte

Živý audio komentár (live rádio) nájdete pri každom zápase Tipos Extraligy. Nezabudnite, že live rádio je možné aj cez mobilný telefón pomocou webovej stránky Tipsport.sk.

Hovoriaci live tracker z hokejovej Extraligy

Ďalšou vyhľadávanou alternatívou je hovoriaci live tracker, ktorý taktiež nájdete len v stávkovej kancelárii Tipsport. Live tracker vám prináša grafické znázornenie toho najdôležitejšieho, čo sa odohráva na ihrisku.

Audio tracker prehráva aj zvukové upozornenia pri dôležitých situáciách napr. pri góloch, strelách do tyčky, penaltách či červených kartách. Live tracker automaticky spustíte po kliknutí na váš vybraný zápas.

Sledovanie hokejovej Extraligy online cez mobilnú aplikáciu

Poslednou možnosťou je sledovanie live prenosov hokeja Tipsport Extraligy pomocou dostupnej mobilnej aplikácie. 

Online prenos Tipos ligy na mobile

Zostaňte v neustálom dianí! Zápasy slovenskej hokejovej ligy si môžete pozrieť aj na vašom mobilnom telefóne prostredníctvom mobilnej aplikácie Tipsportu, ktorá je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení

Výhodou tejto mobilnej aplikácie je hlavne to, že Tipos Extraliga live stream si môžete spustiť na svojom mobile kedykoľvek a kdekoľvek. Okrem toho v nej nájdete tisíce živých športových prenosov vrátane obľúbených live stávok.

Mobilná aplikácia pre Tipos Extraligu

Ak ste pravý fanúšik slovenskej hokejovej Extraligy, tak vo vašom mobilnom telefóne by určite nemala chýbať mobilná aplikácia Tipos Extraligy. V aplikácii nájdete výsledky zápasov, tímové štatistiky, tabuľky a články pre hokejovú Extraligu. Okrem toho obsahuje mobilná aplikácia aj live výsledkový servis z každého zápasu.

Aplikácia Tipos Extraligy je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Android, iOS iPhone). 

Výsledky, štatistiky a tabuľky

Štatistiky, či výsledky zo zápasov slovenskej hokejovej extraligy nájdete na webe každej dobrej stávkovej kancelárie, akými sú napríklad Tipsport alebo Fortuna.

Stačí, ak iba kliknete na ikonu štatistiky pri konkrétnom zápase a zistíte všetky, čo potrebujete vedieť – posledné zápasy mužstiev, vzájomnú bilanciu zápasov, štatistiky hráčov alebo prehľadné tabuľky, ktoré vám môžu pomôcť pri vašom tipovaní.

Ak si chcete ušetriť čas, tak si môžete pozrieť rýchle live výsledky na webe Skore.sk, na ktorom nájdete detailné štatistiky alebo vyhľadávané tabuľky pre Tipos Extraligu.

Skvelým webom pre štatistiky, program, výsledky či tabuľky z hokejovej Extraligy je aj web stránka hockeyslovakia.sk.

Video zostrihy, highlighty a Instagram

Vyhľadávane highlighty z hokejovej Extraligy určite nájdete na oficiálnom webe Tipos Extraligy. Séria zaujímavých videí sa tak isto nachádza aj na video portáli Youtube.

Sociálne siete vládnu svetom, takže nie je žiadnym prekvapením, že viacero zaujímavých videí, živých prenosov zo zápasov Tipos ligy a pravidelnú nálož fotiek uvidíte na oficiálnom profile Instagramu Tipos Extraligy.

Víťazi slovenskej hokejovej Extraligy

Pozrite si tabuľku s poslednými víťazmi slovenskej hokejovej Tipos Extraligy. 

SezónaVíťaz
2021/2022
2020/2021 Zvolen
2019/2020 žiadny víťaz
2018/2019 Banská Bystrica
2017/2018 Banská Bystrica
2016/2017 Banská Bystrica
2015/2016 Nitra
2014/2015 Košice
2013/2014 Košice
2012/2011 Zvolen
2011/2012 Slovan Bratislava


Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých kanáloch sa dá spustiť Tipos Extraliga?

Slovenskí fanúšikovia si môžu pozrieť hokejovú Tipos Extraligu na slovenskom kanáli STV2 (Dvojka) alebo na športových kanáloch Sport 1 a Sport 2.

2️⃣ Kde sa dá spustiť online prenos z Tipos Extraligy?

Hokejový online stream sa dá spustiť na webe slovenskej televízie RTVS alebo pomocou live streamu stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysiela live prenosy na svojej online televízii TV Tipsport

3️⃣ Dajú sa pozerať zápasy Extraligy cez mobil?

Áno, zápasy Tipos hokeja sa dajú pozrieť aj cez mobilnú aplikáciu Tipsportu, ktorá je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení úplne zadarmo.

4️⃣ Kde si pozriem výsledky z Tipos Extraligy 2021/22?

Aktuálne výsledky zo zápasov Tipos Extraligy nájdete vo všetkých dobrých stávkových kanceláriách, akými sú napríklad TipsportFortuna či DOXXbet. Ďalšou alternatívou sú live výsledky na webe Skore.sk, na ktorom máte k dispozícii aj prehľadné tabuľky, či štatistiky Tipos Extraligy.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy