Prehľad možností ako a kde pozerať slovenskú hokejovú Tipos Extraligu 2023/24 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Sledujte live prenosy zo slovenskej Tipos Extraligy 2023/2024. Preskúmajte všetky možnosti pozerania hokejových zápasov Tipos Extraligy, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy.

Tipos Extraliga 🔴 LIVE – kde sledovať prenos v TV + online stream

Aj tento rok si môžete vychutnať Tipos Extraligu live na vašich obrazovkách, kde sa predstavia najlepšie hokejové tímy v najvyššej klubovej súťaži na Slovensku. Dlhé roky bol jej oficiálny názov Tipsport Extraliga, no po zmene generálneho partnera sa jej názov zmenil na Tipos Extraliga. 

V novej sezóne Extraligy 2023/2024 sa v súťaži celkovo predstaví 12 slovenských hokejových tímov, ktoré budú bojovať o víťazný Pohár Vladimíra Dzurillu. Svoj titul obhajuje tento ročník HC Košice. 

Nenechajte si ujsť ani jeden hokejový zápas z našej slovenskej Extraligy! V článku nájdete kompletný prehľad dostupných možností ako a kde sledovať Tipsport Extraligu naživo

► Sledovať Tipos Extraligu LIVE
Sledujte zápasy Tipos Extraligy online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏒 Udalosť Slovenská hokejová Tipos Extraliga
🗓️ Sezóna súťaže 2023/2024
📺 TV prenos JOJ Šport a Sport 1, 2
▶️ LIVE stream Tipsport TV (exkluzívne)
✅ Online prenos JOJ Play
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia Tipos Extraliga

Kde pozerať bezplatný online prenos z hokejovej Tipos Extraligy 2023/24?

Najlepšou alternatívou je sledovať Extraligu online prostredníctvom stávkových kancelárii, v ktorých si môžete podať stávku a rovno sledovať aj výsledok zápasu.

LIVE stream Tipos Extraligy na TV Tipsport ZADARMO

Aj keď stávková kancelária Tipsport už v súčasnosti nepatrí ku generálnym partnerom hokejovej Tipos Extraligy, tak vysielanie live streamov sa nemení, a bude aj naďalej pokračovať prostredníctvom online televízie Tipsport TV

Live prenosy z hokeja sú na TV Tipsport úplne zadarmo a bez ďalších účtovaných poplatkov. Tipsport live streamy vám ponúkajú hokejové zápasy so slovenským komentárom a vo vysokej full HD kvalite. 

Live stream Tipos Extraligy zadarmo

Všetci novo registrovaní klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné sledovanie športových live streamov po dobu 7 dní od registrácie, pričom všetci aktívni tipéri môžu sledovať športové live streamy úplne zadarmo

Vyskúšajte aj vy Tipos Extraliga live stream úplne zadarmo a nezabudnite si podať LIVE stávku na svojho favorita. O nič neprídete, práve naopak – svojou registráciou v Tipsporte len získate. Okrem nadupaných live streamov sa stanete členom vernostného programu Tipkonto, ktorý pravidelne odmeňuje každého aktívneho tipéra Tipsportu.    


Návod ako sledovať slovenskú hokejovú extraligu online na TV Tipsport
  1.  Registrácia na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. S registráciou vám pomôže náš návod na registráciu v Tipsporte.
  2. Všetci noví klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.
  3. Po uplynutí 7 dní je potrebné staviť aspoň raz mesačne kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1,20 € (napr. 3 stávky po 0,40 €).

Nezabudnite, že pri uzatváraní stávok môžete využiť vstupné bonusy, ktoré ste získali už pri vzniku vašej registrácie v Tipsporte.

Je v TIPOSe dostupný live stream z Tipos Extraligy? Stávková kancelária TIPOS síce patrí ku generálnym partnerom tejto hokejovej súťaže, no dostupný Tipos Extraliga live stream by ste tam hľadali márne. Spoločnosť TIPOS totižto neposkytuje žiadne športové live streamy a výnimkou nie je ani hokej Extraliga live.

Kde sledovať hokejovú Extraligu v TV?

Pozrite si vašu obľúbenú hokejovú súťaž v TV. Na výber máte hneď niekoľko možností, ako si pozrieť Tipsport Extraligu live a bez účtovaných poplatkov.

JOJ Šport odvysiela live prenos hokej Tipos Extraligy

TV vysielanie Tipos Extraligy na JOJ Šport

Po novom uvidíte zápasy Tipos Extraligy live na stanici JOJ Šport, ktorá získala vysielacie práva od sezóny 2023/24. Diváci si budú môcť pozrieť na stanici JOJ Šport minimálne dva zápasy a maximálne štyri zápasy týždenne.

JOJ Šport zároveň získala vysielacie práva aj na ďalšie hokejové súťaže – Slovenský pohár, MS v hokeji, MS v hokeji do 20 rokov a MS v hokeji do 18 rokov.

Na novej stanici RTVS Šport nenájdete hokej extraliga priamy prenos z viacerých zápasov.

Priamy prenos Tipos Extraligy na RTVS Šport

Priamy prenos z hokejovej Tipos Extraligy poskytovala slovenská televízia RTVS, ktorá dlhé roky patrila medzi stálych a najlepších partnerov tejto prestížnej hokejovej súťaže. 

Hokejové zápasy z Tipos Extraligy ste si mohli pozrieť na novej stanici RTVS Šport, na ktorej sa zvykol odvysielať jeden zo zápasov z každého kola.

Počas vysielania priameho prenosu Tipos ligy hokeja nechýbala debata s hosťami a analýzami, či kvalitné video zostrihy z ostatných zápasov daného kola. 

Po novom však na RTVS Šport Tipos Extraligu neuvidíte. 

Na športových televíznych kanáloch Sport 1 a Sport 2 si môžete pozrieť priamy prenos hokej Extraligy naživo.

TV prenos hokeja na Sport 1 a Sport 2

Live prenosy z hokejovej extraligy dnes v TV sa bude vysielať aj na športových kanáloch Sport 1 a Sport 2, ktoré získali sublicenciu na vysielanie Tipos Extraligy. 

Počas týždňa si budete môcť pozrieť iba jeden zápas z každého kola, pričom prednostné právo na výber hokejových zápasov má JOJ Šport.

Kde pozerať online prenos Tipos Extraligy?

Ak si chcete ušetriť kopec vášho času, tak vám odporúčame sledovať hokej live stream zadarmo a bez reklám. Pozrite si všetky alternatívy pre Tipsport Extraliga live stream.

Online vysielanie Tipos Extraligy na JOJ Play

Internetová platforma JOJ Play má vo svojej ponuke kompletne všetky live prenosy Tipos Extraligy z každého kola a z každého štadióna počas celej sezóny. Internetovú službu si je možné zakúpiť online cez stránku play.joj.sk.

Na výber máte z dvoch balíkov JOJ Play:

  • FREE – bezplatný balík (0 € mesačne navždy), ktorý obsahuje formáty z produkcie TV JOJ, reklamu, výber živých kanálov JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24 a sledovanie priamych prenosov je možné len na 1 zariadení súčasne.
  • PREMIUM – prémiový platený balík (5,99 € mesačne bez viazanosti) ponúka kompletný obsah s prémiovými filmami a serálmi s predpremiérou našej tvorby. Sledovanie prenosov je bez reklám a v ponuke nájdete všetky živé kanály: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Šport, Jojko, JOJ Cinema, CS Film, CS History, CS Mystery a CS Horror. S prémiovým balíčkom si môžete pozerať live prenosy až na 4 zariadeniach súčasne.

Hokejová Extraliga live na webe RTVS

Hokejovú Tipos ligu ste si mohli pozrieť pozrieť online, a to prostredníctvom dostupného live streamu na oficiálnom webe rtvs.sk, v ktorom nechýbalo ani hokejové štúdio so zaujímavými hosťami. Online vysielanie zápasov Tipos hokeja prebiehalo vždy v nedeľu.

Keďže po novom sa nevysiela žiadny prenos na RTVS Šport, tak online prenos Tipos Extraligy nebude dostupný ani na webe rtvs.

Audio prenos hokejových zápasov 

V stávkovej kancelárií Tipsport môžete využiť až dve alternatívy audio prenosov. 

Živý audio prenos z Tipos Extraligy

Zápasy hokejovej Extraligy si môžete vypočuť aj prostredníctvom live rádia, ktoré je dostupné pre všetkých registrovaných hráčov Tipsportu úplne zadarmo.

V stávkovej kancelárii Tipsport si môžete spustiť audio prenosy z Tipsport Extraligy live a bez poplatkov.

Živý audio komentár (live rádio) nájdete pri každom zápase Tipos Extraligy. Nezabudnite, že live rádio je možné spustiť aj cez mobilný telefón pomocou webovej stránky Tipsport.sk.

Hovoriaci live tracker z hokejovej Extraligy

Ďalšou vyhľadávanou alternatívou je hovoriaci live tracker, ktorý taktiež nájdete len v stávkovej kancelárii Tipsport. Live tracker vám prináša grafické znázornenie toho najdôležitejšieho, čo sa odohráva na ihrisku.

Live tracker Ligy majstrov v Tipsporte

Audio tracker prehráva aj zvukové upozornenia pri dôležitých situáciách napr. pri góloch, strelách do tyčky, penaltách či červených kartách. Live tracker automaticky spustíte po kliknutí na váš vybraný zápas.

Ako pozerať hokejovú Extraligu online cez mobilnú aplikáciu?

Poslednou možnosťou je sledovanie live prenosov hokeja Tipsport Extraligy pomocou dostupnej mobilnej aplikácie.

Mobilná aplikácia Tipsport

Zostaňte v neustálom dianí! Zápasy slovenskej Extraligy hokeja online si môžete pozrieť aj na vašom mobilnom telefóne prostredníctvom mobilnej aplikácie Tipsportu, ktorá je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení

Výhodou tejto mobilnej aplikácie je hlavne to, že Tipos Extraliga live stream si môžete spustiť na svojom mobile kedykoľvek a kdekoľvek. Okrem toho v nej nájdete tisíce živých športových prenosov vrátane obľúbených live stávok.

Mobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo
V mobilnej aplikácii Tipsport môžete sledovať live prenosy hokejovej Tipos Extraligy zadarmo a bez reklám.

Oficiálna mobilná aplikácia pre Tipos Extraligu

Ak ste pravý fanúšik slovenskej hokejovej Extraligy, tak vo vašom mobilnom telefóne by určite nemala chýbať mobilná aplikácia Tipos Extraligy. V aplikácii nájdete výsledky zápasov, tímové štatistiky, tabuľky a články pre hokejovú Extraligu. Okrem toho obsahuje mobilná aplikácia aj live výsledkový servis z každého zápasu.

Aplikácia Tipos Extraligy je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Android, iOS iPhone). 

Mobilná aplikácia Tipos Extraligy
Oficiálna mobilná aplikácia Tipos Extraligy (zdroj: aphk.sk)

Video zostrihy, highlighty a sociálne siete

Vyhľadávane highlighty z hokejovej Extraligy určite nájdete na oficiálnom webe hockeyslovakia.sk. Séria zaujímavých videí sa tak isto nachádza aj na video portáli Youtube.com.

Sociálne siete vládnu svetom, takže nie je žiadnym prekvapením, že viacero zaujímavých videí, živých prenosov zo zápasov Tipos ligy a pravidelnú nálož fotiek nájdete na:

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých kanáloch sa dá spustiť hokejová Extraliga priamy prenos?

Slovenskí fanúšikovia si môžu pozrieť hokejovú Tipos Extraligu na slovenskom kanáli JOJ Šport alebo na športových kanáloch Sport 1,2. 

2️⃣ Kde sa dá spustiť online prenos z Tipos Extraligy?

Hokejový Tipos Extraliga live stream sa dá spustiť cez službu JOJ Play alebo pomocou live streamu stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysiela live prenosy na svojej online televízii TV Tipsport

3️⃣ Dajú sa pozerať zápasy Extraligy live cez mobil?

Áno, zápasy Tipos hokeja sa dajú pozrieť aj cez mobilnú aplikáciu Tipsportu, ktorá je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení úplne zadarmo.

4️⃣ Kde nájdete najlepšie video zostrihy?

Video zostrihy a highlighty sú dostupné na oficiálnom webe hockeyslovakia.sk alebo na video portáli YouTube.com

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt